Prohledat tento blog

středa 2. září 2020

Zaměstnance je třeba optimálně digitalizovat


Civilizace je o tom že to co je přirozené se nahrazuje za umělé, už zbývá to poslední kdy nahradíme lidi za stroje a počítače, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrně vyrábět roboty, lidi se odsunou z civilizace do rezervace, člověk to byla evoluční testovací verze a robot to je finální verze, zaměstnavatelé potřebují aby zaměstnanci pracovali jako roboti na baterky a tak dostanou roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Války v nahotě odhalují to že člověk ve vyspělé civilizaci je jenom nulou s nulovou hodnotou.

Mnoho lidí si naivně myslí že je nemůže robot nahradit, podívejme se statisticky na to jak je drahý lidský zaměstnanec a jak je levný robot, často je zde slyšet to že vyrobit roboty co nahradí lidi není tak jednoduché a že to bude trvat velmi dlouho než se začnou takoví roboti ve velkém levně vyrábět. Dejme tomu že by zde byl robot prezident všude běžný v roce 2120 to zní reálně za sto let postoupí evoluce o mnoho dopředu, co je to sto let z pohledu naší civilizace, která je zde už mnoho tisíciletí. Podívejme se na to jak vypadal svět v roce 1920 co v té době bylo největším vynálezem, pokud bychom někomu v roce 1920 tvrdili jak bude vypadat svět v roce 2020 tak by nám nikdo nevěřil.

Milionářem se zde stává ten kdo má protekciRealita je založená na ohraničení a proto zde jsou protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie se vším zde pohybuje. Všude slyšíte že je bída velikým problémem, nikde ale už neslyšíte to že bída je zde díky bohatství, pokud eliminujeme všude bohatství tak tím i eliminujeme všude bídu. Pokud zde není kontrola tak zde jsou extrémy, proč kontrola selhala a tak je zde bohatství a bída? Podívejme se na zabezpečení u počítačů, proč zabezpečení selže a do počítače se dostane počítačový virus nebo malware.

Příčinou je vždy otevřený operační systém, pokud máte uzavřený operační systém do kterého nejde nic nainstalovat, tak se do takového počítače nedostane počítačový virus nebo malware. Dobrota je žebrota, za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest. Parazit zde křičí ty jsi parazit, je to začarovaný pokrytecký kruh se kterým si neumíme poradit a tak následkem je konzumní očistec.

Život je evolučně chybně naprogramovaný dočasný proces, čas má dost času na to aby zde zanechal to co je evolučně dobré a eliminoval to co je evolučně zlé. Problémem je to že pokud se vám zvedne plat tak se okamžitě i zvednou ceny, takže vaše kupní síla je pořád stejná, zde se dostáváme ke protekci, v přírodě není možná protekce a tak zde není rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Jaké profese zaniknou v roce 2030


Zaniknou profese co jsou dobře zaplacené, nevyplatí se zrušit profesi které je uboze zaplacená, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti v továrně budou vyrábět roboty, pro lidi zbude v roce 2030 jenom práce za minimální mzdu, protože zde se nevyplatí nasadit stroje a počítače.

Nebude zde už práce pro zaměstnavatelé, ale bude zde jenom práce na krátkou dobu, práce bude málo a tak budete čekat na to až vás bude někdo na něco potřebovat, kdy něco uklidíte nebo něco přestěhujete. Stát už nebude nikoho zaměstnávat, pro stát budou pracovat jenom roboti a umělá inteligence, mnozí co mají vysokou školu si naivně myslí že jejich profese v roce 2030 nezanikne, zavedení automobilů bez řidiče způsobí restartování politiky a ekonomiky.

Zkušenosti získané se zavedením aut bez řidiče se využijí na to aby byli organizace bez zaměstnanců, vše jde naprogramovat a automatizovat tak že už nebudeme potřebovat k ničemu lidi co mají vysokou školu. Pokud lidi nebudou mít peníze, tak nebude mít peníze ani stát, je možné nějak zdanit práci robotů a práci umělé inteligence?

To je možné do té doby, dokud zde nezíská umělá inteligence a roboti moc a bohatství, jakmile získá umělá inteligence a roboti moc a bohatství tak skončí snaha zdanit práci umělé inteligence a robotů, to bude znamenat odsun lidí z civilizace do rezervace, nejsou lidi tak nejsou problémy. Člověk to je oblečená opice která nedokáže pracovat jako robot a tak bude člověk nahrazen robotem, zaměstnavatelé chtějí aby zaměstnanci pracovali jako roboti a tak dostanou možnost zaměstnat jenom roboty.