Prohledat tento blog

úterý 1. září 2020

Nejsou zde blázni tak zde není blázinec


Každý je do něčeho blázen a tak nikdo není normální, následkem je konzumní blázinec ve kterém je marnost hledat normalitu, co je to normalita? Ohraničení vytváří; normy, pravidla, zákony, morálku, předpisy, protiklady, atd. existuje zde nekonečné množství ohraničení v nás a okolo nás, to co je v jednom ohraničení normální to je v jiném ohraničení nenormální, normalita je tedy utopie a iluze, není ten co by se zavděčil všem, jednomu se zavděčíte a jiného tím rozzlobíte následkem je bezcharakterní politický populismus, politici mají v taškách mnoho masek a podle situace si tyto masky mění aby nevypadli z role.

Než zde byla politika tak zde bylo náboženství a zde zase byli svaté války, je třeba se konečně poučit z krizí v minulosti a nahradit konečně blázny za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou zde blázni tak zde není blázinec. Pokud něco už nejde opravit tak se to musí nahradit něčím novým, vše je zde evolučně dočasně, člověk to byla evoluční testovací veze co se nepovedla a robot to je finální verze, je to jako když jsme koně nahradili za automobily.

Nejsou blbci tak není ani blbá nálada


Proč je u nás zaostalost začarovaný kruh. Začarovaný kruh zaostalosti je následkem ekonomického a politického ohraničení, které nedokážeme už změnit tak abychom eliminovali optimálně zaostalost. Nejhorší je srážka s blbcem a u nás se blbci přemnožili a tak je zde zaostalost. Vše je dneska o tom málo dovážet a hodně s velikým ziskem vyvážet, pokud to nedokážeme, tak se do zaostalosti dostáváme. Proč to elita dělá blbě? Elita se skládá z blbců.

Tak jako existuje dlouho test inteligence tak bychom mohli i vytvořit test blbosti, jak by v tomto testu obstáli ti co zde rozhodují o nás bez nás? Blbost není nemoc je to genetická vada, pokud blbci mají děti tak se z dětí stávají blbci, jablko nepadne daleko od stromu. Následkem je to že ubohá dělnická třída má blbou náladu a tak pije alkoholické nápoje a kouří tabákové produkty, ryba smrdí od blbé hlavy, o tom to zde už velmi dlouho je. Nestačí povrchní změny, budeme muset lidi nahradit za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou blbci tak není ani blbá nálada.

Bohatství je ekonomickou nemocí


Nevěřte na to co jste si neověřili z více zdrojů, není zde nikde; rovnost, svoboda, pravda, láska, atd. je zde jenom; nerovnost, otroctví, lež, nenávist, atd. Jsme klamáni více než si uvědomujeme, ti co jsou nahoře nám přeprogramovali mozek a tak z nás udělali loutky na dálkové ovládání, všude kde jsou daně tam z lidí dělá elita loutky na dálkové ovládání, následkem je blbá nálada a konzumace tabákových výrobků a alkoholických výrobků nebo prášků na psychické nemoci.

Lidi se chtějí mít dobře ale nadbytek je možný jenom díky nedostatku, vládnou nám lháři a zloději, vše je o tom že je zde protekce pro lidi co si protekci nezaslouží, pokud by mohli politické volby eliminovat populistický protekcionismus tak by se všude volby zakázali!

Pokud by umělá inteligence cenzurovala televizi a internet tak by zanikla; reklama, politika, náboženství, sekty, umění, atd. vše je násilně ohraničeno tak aby mohli ti co jsou nahoře snadno parazitovat na těch co jsou dole, nadbytek vytváří nedostatek, ryba smrdí od hlavy a tou hlavou jsou ti co jsou nahoře díky protekci. Bohatství je ekonomickou nemocí, je to ekonomická rakovina, která proměnila konzumní kulturu v očistec, ve kterém nemá pro lidi život logiku a smysl, proto je zde tolik sebevražd.

Optimální univerzální počítač sestava září 2020


 1. AMD RYZEN 5 3600
 2. ARCTIC Freezer 7 X
 3. ASROCK B550M-HDV
 4. G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis
 5. GIGABYTE Radeon RX 5500 XT GAMING OC 4G
 6. GameMax Silent HILL / H606 
 7. GIGABYTE P550B
 8. SilentiumPC Zephyr 120 2 kusy 
 9. Kingston SSD A2000 1000GB
 10. WD Red 8TB
 11. 28" AOC u2879vf 
 12. CONNECT IT CKM-7510-CS CZ/SK White 
 13. C-TECH SPK-11

Nevěřte blbcům


Rozděluji lidi na úspěšné blbce a neúspěšné blbce, většina lidí na světě patří do kategorie neúspěšný blbec, statisticky globálně jeden blbec z milionu blbců, je zde úspěšný, je to jenom výjimka z pravidla, které praví to, že nejhorší je srážka s blbcem.

Války, pandemie, katastrofy, krize, vandalismus, extremismus, atd. to vše v nahotě odhaluje to, že zde už nejsou normální lidi, a že každý člověk je blbec. Adolf Hitler je ukázkovým příkladem blbce ve vysoké státní funkci, následkem byla druhá světová válka ve které zbytečně zemřelo mnoho miliónů blbců.

Problematika lidské blbosti není jenom současným globálním problémem ale je zde už mnoho tisíciletí, jakmile se opice oblékli protože se styděli za nahotu tak následkem byl vznik blbosti a tím i srážka s blbcem. Pokud někdo drze poukázal na to že lidi jsou blbci tak se stal mučedníkem kterého blbci násilně eliminovali.

Blbost je neochota se přizpůsobit novému, klasikou je zde náboženství které káže samé blbosti a tak dělá z věřících blbce, v současnosti je zde místo náboženství; politika, reklama, móda, školství, zprávy, atd. lidem je přeprogramován násilně mozek a tak se z lidí stávají blbci, následkem je veliká konzumace tabáku a alkoholických nápojů, taky je zde veliká konzumace léků na psychiku.

Nevyřešené problémy způsobují psychické nemoci, základním nevyřešeným problémem je zde srážka s blbci, jak tento problém optimálně vyřešit? Nahradíme lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou lidi, tak zde nejsou blbci.

Optimální programové ohraničení


Vše je zde naprogramováno aby to pracovalo a tím hodnoty vytvářelo, na počátku jsou vždy jednoduché programy které se neumí přizpůsobit změnám a na konci jsou složité programy které se umí přizpůsobit změnám, každý program existuje díky ohraničení, čím lepší je zde ohraničení tím lépe program i funguje, ideální je optimální programové ohraničení na které je spolehnutí, zde se dostáváme logicky k profesionální práci programátorů a administrátorů. Z díla poznáme tvůrce, slova mohou klamat ale dílo nemůže klamat, programy nejsou jenom v počítači a mobilním telefonu, programy jsou i v našem myšlení které je ohraničeno; pravidly, normami, morálkou, pověrami, pohádkami, předpisy, rituály, náboženstvím, sektou, politikou, reklamou, módou, atd. z lidí se tak stali naprogramované loutky které snadno ovládají organizace.

Problémem je zde to, že programové ohraničení není optimální a tak lidi dělají chyby, komu není rady tomu není ani pomoci. Války a ekonomické krize v nahotě odhalují to že jsme oblečené opice, co si hrají na to co nejsou, z dálky každý vypadá jako člověk a z blízka spatříme oblečenou opici, řešením je nahradit oblečené opice za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, roboti budou tak v továrnách vyrábět roboty a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se z civilizace odsunou do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby už nedocházelo k tomu že se lidi rychle rozmnožují, i když už zde jsou evolučně zcela zbyteční. Vše je zde evolučně dočasně aby zde mohlo vzniknout nové tak musí zaniknout staré, neberte si to osobně že skončíte už brzo v rezervaci, nejde zde o diskriminaci, jde zde o to, aby pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí, na věčné GVKB časy.