Prohledat tento blog

pondělí 31. srpna 2020

Ano, SARS-CoV-2 je bacil


Tak jako jsou hodní lidé a zlí lidé tak jsou i hodní bacily a zlí bacily, vše je zde o protikladech které zde jsou díky ohraničení, bacily studujeme už velmi dlouho a zatím toho o bacilech moc nevíme, problémem je to že jsou bacily malé a tak je musíme sledovat mikroskopem, a navíc je bacilů nekonečné množství a neustále vznikají nové druhy bacilů, bohužel nemůže bacily bacit, tak abychom měli od nic konečně pokoj.

Bacily trpělivě čekají na příležitost aby nám mohli škodit, máme sice v těle imunitní systém, ale ten není dokonalý a tak si nedokáže poradit se všemi bacily. Velikým problémem je degenerace způsobená tím že se máme v civilizaci dobře a dalším problémem je veliká koncentrace lidí na malém prostoru, potřebujeme optimální strategie jak bojovat s bacily aby nedocházelo k tomu že zbytečně umírá mnoho lidí, čím vyspělejší je věda a technika tím vyspěleji můžeme bojovat s bacily, je to celé o tom mít kontrolu nad zlými bacily.

Jak ekonomicky využívat investice


Vše je zde nějak ohrazeno a následkem je to že chybujeme a tím si problémy způsobujeme, ekonomika je o tom mít hodnotné aktuální informace abychom mohli tak investovat a šetřit, podívejme se na informace objektivně, ten kdo prodává chválí to co prodává a ten kdo kupuje kriticky přistupuje k tomu co kupuje, je zde střet zájmů mezi lidmi a organizacemi, malé se tak musí pořizovat velikému. Často dochází k tomu že ekonomicky nevyužíváme investice nebo nešetříme na tom co nepotřebujeme. Často něco z dálky vypadá výhodně, ale z blízka poznáme že je to nevýhodné, nikdo není dokonalý natolik aby nechyboval, chybují bohužel i profesionálové.

To co podle teorie funguje to často v praxi už nefunguje, každý čas a prostor je originální a tak je zde jiné ohraničení které se liší od obecné teorie. Všude kde je možné získat výhody tam je i konkurence a tím i protekce, jsou investice výhodné a nevýhodné, mnohdy se vyplatí zaplatit specialistu který vám pomůže s výběrem výhodných investic, problémem je často to, že se může nečekaně situace změnit a najednou je z výhodné investice nevýhodná investice. Většinou platí nejsem tak bohatý abych si mohl kupovat to co je velmi levné, většinou to co je levné není kvalitní a tak to dlouho nevydrží, komu není rady tomu není pomoci.

Velké číslo vznikne díky tomu, že je zde miliony nul


Jenom ve smrti jsme si rovni, někdo je zde nulou a jiný je zde velikým číslem, veliké číslo vzniká díky tomu že je zde miliony nul, není zde pro nuly žádný zaručený recept na to jak se stát velikým číslem, je to většinou otázka osudu a štěstí. Za vším najdete ohraničení které nulám neumožňuje aby se snadno stali velikým číslem, naše možnosti a schopnosti jsou mnohým násilně ohraničeny, mnohé hranice jsou nám skryté a tak si myslíme že zde nejsou.

Civilizace je o náhražkách a nebude to už trvat dlouho a nahradíme lidi za roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti v továrnách budou vyrábět roboty, lidi opustí civilizaci a budou žít jenom v rezervaci. Nevěřte na to že když díky; modernizaci, optimalizaci, digitalizaci, globalizaci, robotizaci, atd. zanikne mnoho pracovních míst tak že vzniknou nová místa, to je jenom utopie.

Když lidi nebudou mít práci tak nebudou mít logicky ani peníze a tak budou muset odejít do rezervace, veliké dluhy u národů a rodin jsou následkem nedostatku práce za velikou mzdu, k čemu je vám ubohá práce z ubohou mzdu, když máte jenom samé dluhy a bojíte se že onemocníte a exekutoři z vás rychle udělají bezdomovce.

Lidi se přemístí z civilizace do rezervace


Inteligence je založená na poměřování hodnot a tak zde jsou pro lidi ubohé poměry a výhodné poměry, zde se dostáváme zase k ohraničení které nastavuje všemu pevné hranice a je většinou jenom vzácnou výjimkou to, co dokáže pevné hranice překročit. Ceny u nás máme jako na západě a platy jsou zde jako na východě, pro ekonomické migranty jsme tak jenom tranzitní zemí na cestě tam kde jsou vysoké platy a tak se tam lidem dobře žije. Politici slibují před volbami ekonomické a sociální zázraky, po zvolení okamžitě na svoje sliby zapomenou a starají se jenom o sebe aby se z nich stali rychle a snadno milionáři.

Pokud je zde spácháno zlo tak pachatelem je ten komu to přineslo dobro, nadbytek pro ty co jsou nahoře tak vytváří logicky nedostatek pro ty co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti, bohatí by zde chtěli žít do sta let a chudí páchají v depresi sebevraždy. Kauzalita praví že ten kdo trpělivě hledá příčiny našich problémů ten je i najde, příčinou našich problémů je hříšnost, nikdo z lidí není svatý ale mnoho pokrytců si zde na svaté hraje, z dálky někdo vypadá jako anděl a z blízka spatříte čerta.

Zákony, pravidla, normy, předpisy, morálka, móda, dogmata, atd. to vše ohraničuje naše myšlení a tím nás to na ubohé loutky proměňuje a tak v ubohých poměrech žijí ubožáci. Války a ekonomické krize v nahotě odhalují to, že jsme dosud jenom oblečené opice, naštěstí už brzo začnou roboti vyrábět v továrnách roboty a GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, lidi se přemístí z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen aby se už oblečené opice nerozmnožovali protože jsou zde už evolučně zbytečné.