Prohledat tento blog

sobota 29. srpna 2020

Dialog se stvořitelem člověka


Hříšník
Já chci být milionářem.
Bůh
Ano, z tebe milionář nikdy nebude, jsi jenom nula, která si hraje na veliké číslo.
Hříšník
Víra dokáže zázraky.
Bůh
Vše je zde ohraničeno a vše má svůj osud, víra je jenom ubohá náhražka, tak jako je ubohou náhražkou tabák a alkohol.
Hříšník
Proč je tedy na světě tolik lidí co věří na zázraky nebo na boha?
Bůh
Mnohem více je na světě lidí co jsou závislí na tabáku a alkoholu!
Hříšník
Co je to štěstí, které promění nulu ve veliké číslo?
Bůh
Takové štěstí to je jenom vzácná výjimka z pravidla které říká že z nuly nikdo číslo neudělá.
Hříšník
Mám deprese a myslím tak na sebevraždu, je něco po smrti?
Bůh
Život to je naprogramovaný dočasný proces a smrt je konec hry, po smrti nic není, vše se evolučně recykluje, lidi si vymysleli ráj a převtělení, aby neměli strach ze smrti.
Hříšník
Proč je na světě tolik zla, jsou zde; války, revoluce, pandemie, ekonomické krize, uragány, požáry, zemětřesení, hladomory, mafie, vandalové, extrémisti, drogy, atd.
Bůh
Vše je o protikladech mezi kterými je napětí, pokud je zde zlo tak je zde i dobro, problémem je to že dobro považujete za samozřejmost.
Telefonní operátor
Váš hovor se stvořitelem byl ukončen, je vyčerpaný váš ekonomický kredit.

Ano, z dálky může kopie vypadat jako originál


Nekopírujte ubohé kopie. Od narození do smrti je v civilizaci každý člověk obklopen ubohými kopiemi, které kopíruje a tak se logicky z něj stává ubohá kopie, co je originál a co je kopie, to je zásadní otázka kterou musíte pochopit. Originál nejde nijak zkopírovat, zkopírovat lze jenom to co není originál, z dálky mnohé vypadá jako originál a z blízka zjistíte, že je to jenom ubohá kopie s nulovou hodnotou. Všechny knihy které si můžete koupit nebo vypůjčit v knihovně, to jsou jenom ubohé kopie, protože knihy vznikají z knih, spisovatelé se stávají spisovateli díky tomu, že přečetli mnoho knih a tak jenom kopírují kopie.

Přírodní moudrost je originál, který nejde kopírovat, proto má přírodní moudrost neustále velikou hodnotu. Poznej sebe a poznáš tak všechny lidi na světě, v principech se lidi od sebe nijak neliší, proto se oblékáme abychom se od sebe nějak odlišili, neoblékáme jenom tělo, ale oblékáme i naši psychiku, vše je hra podle pravidel která určuje situace, nebo pravidla určuje; móda, reklama, politika, náboženství, filosofie, věda, technika, tisk, internet, televize, rádio, filmy, atd.

Ježíš Kristus je ubohá kopie a proto je tak snadné jej díky bibli kopírovat, u mnohého je kopírování zákonem nebo morálkou zakázané, protože kopírováním poškozujete nějakého hříšného lháře a zloděje! Než začnete čemukoli věřit, tak si to nejprve prověřte, z dálky může kopie vypadat jako originál! Vysoké školy se stali továrnami na levné kopie, důkazem jsou diplomové práce, ve kterých originalitu nenajdete, nebude to už trvat evolučně dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, v továrnách budou roboti vyrábět roboty, lidi se odsunou globálně do rezervací daleko od civilizace, zde se oddělí muži od žen, aby se zde už oblečené opice geneticky nekopírovali.

Výhody proměnili opici na člověka


Pokud nemá lidské dítě od narození lidské výhody, tak z něj vyroste ubohá opice, logicky čím více má lidské dítě od narození výhod, tím více je i člověkem, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, nestačí dát dítěti jenom základní existenční výhody, dítě potřebuje i hodnotné informace a čistou lásku, všimněme si toho že čím chladnější je podnebí, tím lépe se lidi starají o svoje děti, protože díky zimě jsou dlouho s dětmi doma. Realita to jsou příčiny a jejich následky, jak si to uděláme takové to i máme, problém s psychicky vadnými lidmi je následkem toho, že zde selhala výchova dětí. Péče o děti je základem na kterém stojí naše kultura a civilizace, už bylo dost chyb a je třeba se poučit z minulosti tak abychom v budoucnosti nechybovali.

Je to celé o tom co budeme milovat, za vším byla a bude naše láska a pravda, tam kde není láska a pravda, tam nejsou lidi ale jsou tam oblečené opice. Je třeba zajistit to že jakmile se lidem kdekoli na světě narodí dítě tak se to dítě přemístí do globálního výchovného systému kde se budou o děti starat jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory, lidem bude do globálního výchovného systému vstup zakázán, protože lidi to jsou oblečené opice.

Roboti budou neustále lidské děti testovat po fyzické a psychické stránce a vyřadí z výchovy nekvalitní genetické jednice, protože z nuly nikdo číslo neudělá. Rodičům nekvalitních dětí přijde elektronická zpráva, vaše dítě registrované pod statistickým číslem: 414 524 414 741 012, bylo eliminováno a recyklováno, protože bylo geneticky vadné, doporučujeme vám sterilizaci nebo antikoncepci, uvědomte si to, že nejsme tak bohatí, abychom mohli investovat do toho, co je nekvalitní a zaostalé. Díky zlu je možné zde realizovat dobro, už bylo zde dost lží a nenávisti, je třeba nahradit konečně evolučně opice za lidi.