Prohledat tento blog

pátek 28. srpna 2020

Ano, problém je v kontrole, která selhala


Za vším je zde ohraničení, je zde ohraničení u; času, prostoru, energie, výkonu, příkonu, informací, programů, atd. některé ohraničení je trvalé a jiné ohraničení se mění, pokud by zde nebylo ohraničení tak by zde nic nefungovalo optimálně, pokud je zde nějaký problém se kterým si nevíme rady tak je zde tento problém díky nějakému ohraničení. V současnosti máme veliký problém s ekonomikou a politikou, zde se dostáváme k ekonomickému a politickému ohraničení, kdy ti co jsou nahoře něco ekonomicky nebo politicky ohraničili. Každá organizace je zde díky ohraničení, které je ekonomické a politické, problém není v tom, že je zde všude nějaké ohraničení, problém je v kontrole, která selhala, a tak ohraničení je chybné či chybně funguje.

Tak jako je okolo nás mnoho ohraničení, tak je i v nás mnoho ohraničení a i zde musí být funkční kontrola tohoto ohraničení, jinak přijde nemoc a smrt. Je snadné kontrolovat to co je; jednoduché, malé, stabilní, jakmile je ale něco; složité, veliké, nestabilní, tak je složité to kontrolovat a následkem je nemoc a smrt. To co je pro mě správné ohraničení to je pro tebe chybné ohraničení a nastává tím konflikt nebo problém, každý máme svoji subjektivní pravdu a není k dispozici objektivní pravda, pravda je relativní, je snadné řešit problémy pomocí násilí, ale tím se dostáváme do začarovaného kruhu, pokud bude platit oko za oko, tak dojde k tomu, že bude každý brzo slepý.

Situace určuje pravidla hry


Lidi vytvořili mnoho pravidel která neodpovídají situaci ve které lidi žijí a následkem jsou problémy, ti co jsou nahoře se snaží pomocí pravidel násilně manipulovat s těmi co jsou dole, nakonec to vždy skončí zánikem organizace nebo kultury, pořád všude platí přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to uděláme takové to i zde máme. Každý lidský problém má svoji příčinu, díky dobrotě se z nás stali žebráci, války v nahotě lidem odhalují nahou pravdu o našem pokryteckém světě kde jedno hlásáme a jiné konáme!

Podívejme se na problém protekce, protekce se stala rakovinou která zabíjí pomalu a jistě ekonomiku a politiku, víme to že je protekce chybou ale už nevíme to jak tuto chybu opravit. Socialismus zkrachoval díky protekci, je třeba se poučit z cizích chyb abychom nechybovali, nahradíme proto v civilizaci globálně lidi za roboty a lidi odsuneme globálně z civilizace do rezervace, tím skončí problém s protekcí, v rezervaci už nebude pro nikoho možná protekce, robot prezident bude vyznamenávat roboty a vše zase bude optimálně fungovat a tím konečně zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné robotické časy.

Ten druhý je nula


Naučili jsme se pokrytectví, kdy si nechceme přiznat to, že jsme zde nulou a považujeme ty druhé za nuly, z dálky může mediální celebrita vypadat jako někdo kdo zde není nulou, čas má ale dost času na to, aby dokázal to, že každá celebrita je nulou. Každý je nahoře jenom krátkou dobu a potom je zase trvale dole, naše kultura je založená na dezinformacích, kdy děláme z nuly veliké číslo a následkem je logicky krize u ekonomiky a politiky.

Pohádky, mytologie, pověry, rituály, fetiše, symboly, sekty, náboženství, politika, reklama, umění, televize, internet, atd. to vše se snaží nám násilně přeprogramovat dezinformacemi mozek, pravda a láska je zde už jenom za peníze, zadarmo je všude jenom lež a nenávist. Pokud je spácháno zlo jistě to někomu přinese dobro, nadbytek pro ty co jsou nahoře je možný díky nedostatku pro ty co jsou dole, v principech za vším je napětí mezi protiklady a tato energie zde se vším pohybuje. Vnímám lidi jako oblečené opice, každý se přeci opičí po mnohém a nedokáže být tím čím je. Vždy zde musí přijít válka nebo jiný veliký problém, aby došlo k velikým evolučním reformám, díky zlu zde vzniká dobro.

Optimální prezident je robot


Není zde blázen ten, který by se zavděčil všem bláznům, každý je dneska do něčeho blázen, nikdo není normální aby se tak on stal optimálním prezidentem, řešením je reforma celého řídícího státního systému, kdy bude robot prezident vyznamenávat roboty, a každý státní zaměstnanec bude robotem, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, člověk je zastaralý evoluční model, který se už nehodí na to aby zde dělal prezidenta nebo státního zaměstnance.

Lidi se odsunou z civilizace do rezervace, tak konečně skončí problém s tím že lidi lhali a kradli, v rezervaci už nikdo nebude mít výhody a každý zde bude jenom statistickým číslem s nulovou hodnotou. Podívejme se objektivně na současnost, všude se nasazují stroje a počítače aby vše fungovalo kvalitně a ekonomicky, logicky musí dojít i na prezidenta republiky, za vším je dneska ekonomika, ten kdo plýtvá časem a penězi nemá šanci zde uspět a dosáhnout zisku.

Smrt jasně dokazuje to že je každý vysokoškolák snadno nahraditelný, nahradit člověka za robota se vyplatí tam kde člověk požaduje výhody a velikou mzdu, prezident a státní zaměstnanci jsou ideální na to, aby je nahradili autonomní inteligentní roboti na akumulátory, otázkou je už jenom to, kdy nahradíme prezidenta za robota?

Proč reformy probíhají všude pomalu?


Každý ví že je potřeba mnohé rychle reformovat tak aby to optimálně fungovalo, je snadné nadávat na to že něco nefunguje v hospodě nebo na internetu, je těžké ale realizovat jakoukoli reformu která nahradí staré za nové nebo chybné za správné. Každá lidská reforma to je evoluční proces, díky kterému zde není zaostalost a tím i bída a deprese. Za vším byla a bude protekce která dělá vše pro to aby nedošlo k reformě a pokud k reformě už dojde tak aby ta reforma trvala co nejdéle, zlo spáchal ten, komu to přinese největší užitek, ryba smrdí od hlavy, o tom to zde neustále všude je.

V minulosti byl problém s náboženstvím které odmítalo jakékoli reformy, dneska je zase problém s politiky co odmítají jakékoli reformy, doufejme že v budoucnosti zde nebude problém realizovat reformy, díky tomu že politiku nahradí konečně takový řídící systém, který nebude mít problémy s realizací potřebných reforem. Nejhorší je srážka s blbcem a blbec je člověk který odmítá realizovat ve svém myšlení reformy a setrvává na něčem co už optimálně nefunguje.

Ježíš Kristus byl největší reformátor a narazil na blbce co jej nechali ukřižovat aby se jeho reformy nemohli realizovat, vládnou nám mnoho tisíciletí jenom blbci co se bojí reforem, pokud by mohli demokratické politické volby eliminovat blbce z vysokých státních funkcí, tak by se všude demokratické volby zakázali.
Naše konzumní kultura potřebuje veliké množství velikých reforem a jakou velikou reformu potřebujeme všichni prioritně a rychle? Prioritní reformou je nahrazení lidí za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi globálně skončí v rezervacích daleko od civilizace a lidem bude pod trestem smrti zakázán vstup do civilizace.

Ježíš Kristus pravil, že ten kdo vše co má, rozdá chudým, a potom jej následuje, ten bude psychicky spasen, vlastnictví je největším lidským hříchem, protože tam kde je tvoje soukromé vlastnictví, tam je i tvoje egoistické myšlení, kdo nic nemá, ten směle lehne a směle vstane, protože mu nikdo nic zde neukradne, podívejte se na delfíny, nic nemají a proto žijí v ráji. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to zde uděláš, takové to zde i máš.

Nejlépe jsou na tom ti co se díky antikoncepci nenarodili


Základem pro psychické zdraví je poznání toho kdo já jsem, je těžké si přiznat to že jsi hříšný šílenec, proč je to pro hříšného šílence tak těžké si přiznat čistou pravdu? Problém je u svědomí které je špinavé a tak brání hříšnému šílenci v tom aby si on konečně přiznal že je hříšný šílenec. Podívej se do svojí minulosti na to jak jsi myslel a žil, slova mohou klamat ale dílo klamat nemůže, z díla které si zde stvořil je jasné to že jsi hříšný šílenec.

Kauzalita praví že každý problém zde má svojí příčinu a co je příčinou toho že jsi hříšný šílenec, příčinou je to že každou lidskou organizaci násilně ovládají jenom hříšní šílenci a to se zde globálně děje už mnoho tisíciletí, války v nahotě odhalují to, že nám vládnou hříšní šílenci, co staví koncentrační tábory s plynovými komorami, nebo házejí na obydlená města atomové bomby, nikdo z lidí není svatý a normální, každý je hříšným šílencem, co si hraje na to co není.

Všechny snahy o to aby se lidi změnili k lepšímu byli naivní a marné, z nuly nikdo číslo neudělá, jedinou možnou cestou je nahradit globálně lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí globálně v krematoriu, protože jsou to hříšní šílenci s nulovou hodnotou pro evoluci, nejsou lidi tak zde nejsou s lidmi už problémy.

Vše je zde evolučně dočasně, to co zde vzniklo evolučně to i evolučně zanikne, zaměstnavatelé potřebují aby zaměstnanci pracovali jako roboti na baterky a tak zaměstnavatelé dostanou roboty a tak budou spokojení, s roboty nejsou žádné problémy a náklady na roboty jsou oproti lidem minimální. Běž se dneska podívat na hřbitov ať víš co tě bude už brzo čekat, nejlépe jsou na tom ti co se díky antikoncepci nenarodili.

Demokracie je populismus


Lid nemůže vládnout, protože vždy vládne elita co je nahoře a lid je vždy dole, demokracie je populismus který dělá z lidí hlupáky tak jako to dělá reklama která klame zákazníky. Často opakovaná lež se stává pravdou, žijeme v realitě založené na lži a krádeži, za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest, dobře se zde mají jenom lháři a zloději. Z politiky se stal obyčejný obchod a politici jsou obchodníci s ekonomickými iluzemi.

Místo víry ve svaté zázraky, je zde víra v politické zázraky, prověřujte než začnete něčemu důvěřovat, poučte se z minulosti ve které se k moci dostali psychopati, jako byl Adolf Hitler který využil ekonomické krize, tak jako virus využívá krize u těla, aby on oslabené tělo napadl a potom zničil.

Nadbytek pro ty co jsou nahoře vytváří automaticky nedostatek pro ty co jsou dole, za vším jsou protiklady mezi kterými je napětí, problémem není zde to že je zde rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, problémem je zde kontrola která nefunguje díky protekci, jak eliminovat optimálně protekci z naší konzumní civilizace, o tom to je!

Moderní věda a technika má řešení, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se optimálně globálně eliminují, nejsou lidi tak zde nejsou chyby. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance co pracují jako roboti a tak jim vyhovíme a vyrobíme jim autonomní inteligentní roboty na akumulátory, vše je zde dočasně a i člověk je zde evolučně dočasně, z pohledu evoluce je člověk jenom oblečená hříšná opice.

Ano, nejsi kompatibilní budeš eliminován


Všechny lidské snahy o to aby byla konzumní realita pro lidi ideální pomocí morálky a zákonů, se ukázali jako naivní utopie, problém je v tom že lidi nejsou kompatibilní s civilizací protože lidi to jsou hříšné oblečené opice. Z nuly nikdo číslo neudělá, všechny snahy o to aby se opice proměnila pomocí evoluce a výchovy na robota jsou naivní a marné, jediným možným řešením je to že robot prezident bude vyznamenávat roboty.

Lidi skončí globálně v krematoriu, nejsou lidi tak nejsou už s lidmi žádné problémy, vše je zde přeci evolučně dočasně a člověk nemůže být evoluční výjimkou. Přichází doba nezaměstnanosti a tím i zhroucení politiky a ekonomiky, pokud pro lidi nebude díky strojům a počítačům žádná práce za peníze, tak lidi už nebudou k ničemu potřebovat vzdělání, a tak se zavřou globálně střední a vysoké školy, tím se z lidí stane ubohý dobytek s nulovou hodnotou.

Používáme antikoncepci protože už nemáme pro naše děti ekonomickou koncepci, protože zde pro naše děti už není dobrá práce za dobrou mzdu. Začínáme všude nasazovat stroje a počítače tím logicky začíná ubývat dobrá práce za dobrou mzdu, tvrzení že vznikne evolučně nová dobrá práce za dobrou mzdu to je jenom pohádka pro naivní děti, žádná nová dobrá práce za dobrou mzdu už nevznikne, a nepočítejte s tím že zde evolučně vznikne bohatý sociální systém, který bude dobře živit lidi co nepracují.

Podívejme se na cenu zlata jak stoupá rychle díky veliké inflaci, když je zde všude mnoho dluhů tak následkem je logicky inflace, státy a banky vytvářejí ve velkém peníze které nejsou už ničím kryté a jsou to už jenom čísla v počítači, tak se vytváří veliké ekonomické bubliny, které logicky prasknou a následuje globální ekonomická krize.

Postavit politiku a ekonomiku na ubohé práci za ubohou mzdu to je začarovaný kruh, který má za následek ekonomickou a politickou krizi, protože život lidí už nemá logiku a smysl. Život má smysl pro lidi jenom tehdy pokud lidi mají dobrou práci za dobrou mzdu, jenže díky strojům a počítačům zde už není dobrá práce za dobrou mzdu, běž se podívat na hřbitov, ať víš co tě bude brzo jistě čekat. Ano, nejsi kompatibilní budeš eliminován.