Prohledat tento blog

čtvrtek 27. srpna 2020

Z dálky vše vypadá jinak než z blízka


Abychom amatérsky nechybovali tak se musíme k něčemu dlouhodobě přiblížit a tím získat praktické zkušenosti, problémem je to že když se na něco dlouhodobě specializujeme tak přestaneme mnohému jinému rozumět, je to o tom co milujeme a tak tomu dáváme protekci. Pokud na něco máme talent tak je dobré se na to v dětství i specializovat, zde narážíme na to že naše okolí neuznává to že máme na něco talent a nutí nám násilím abychom dělali něco na co nemáme talent a co nás nezajímá, jenom proto abychom měli peníze.

Vědci pomocí statistiky hledali dlouho odpověď na základní otázku vesmíru a života, odpovědi je to že největší chybou všech organizací, je to že brání subjektům v tom, aby dělali to pro co mají talent, následkem je to že je zde každá organizace dočasně. Ostatně nic nového pod sluncem, to dokazuje velmi stará moudrost, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Jakmile vznikli daně tak se z lidí stali pokrytečtí herci co si jedno myslí a jiné říkají, následkem je to, že zde není už pravda a láska a je zde všude jenom reklama, která nás klame a místo lásky je zde prostituce a porno. Války, krize, pandemie, katastrofy, atd. v nahotě odhalují to že lidi jsou jenom oblečené opice a všechny snahy o to aby se z lidí stali roboti na baterky jsou naivní a marné, budeme muset vyrobit roboty a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se odsunou z civilizace co rezervace.

Potřebujeme optimální reformu ve školství


Proč máme evolučně zaostalé školství? Zaostalost je následkem bídy, pokud chceme aby školství nebylo u nás evolučně zaostalé, tak je třeba zrušit státní školy a místo nich zavést jenom soukromé školy bez státní podpory, kde si bude žák muset platit možnost studovat a získat tak vzdělání, tím ze školství zmizí ekonomičtí ubožáci, vysoké vzdělání nemůže být pro každého, je to služba a za služby se musí platit, vše co je zde zadarmo to nefunguje a školství není výjimkou. Naše školy to jsou továrny na konzervy, student je zde jenom levnou konzervou do které škola zakonzervuje staré teorie, jenže společnost nepotřebuje lidi co mají v hlavě zakonzervované staré teorie.

Žák než vstoupí do třídy tak si čipovou bezkontaktní kartou zaregistruje příchod a pokud se mu nebude hodina líbit tak dříve odejde a tím méně i zaplatí škole za učení, tím budou nuceni učitelé udělat výuku zajímavou aby jim žáci z hodiny předčasně neodešli, zruší se; známkování, vysvědčení, zkoušení, vysokoškolské tituly, atd. Pokud žáci zjistí to že je některý učitel amatér tak k němu nebudou chodit a on tak rychle na škole skončí. Bude to škola bez protekce, a učitel bude muset na sobě neustále pracovat aby uspěl v tvrdé konkurenci.

Ano, realita to je vězení ze kterého nikdo neunikne


Svět se neustále mění a co bylo to už není, jedinec zde nikdy nic pro evoluci neznamenal, protože je zde vše založeno na organizacích, které díky svojí velikosti mají zde mnoho výhod, každá organizace je ovládána situací, protože situace zde všemu božsky vládne, od té doby co zde život na naší planetě existuje. Lidi si vymysleli pohádky a boha, aby tak mohli zbaběle uniknout před realitou, ve které jsou jenom loutkami které ovládá situace.

Proč není realita pro nás rájem a tak musíme před realitou utíkat do iluzí, pomocí ideologie nebo drogy? Problémem je to že máme genetické tělo a v něm mozek, jsme mnoho nároční a uspokojit nároky těla a mozku je nad naše schopnosti a možnosti, řešením je lidi digitálně optimálně naskenovat a lidská těla potom v krematoriu eliminovat, přesuneme se tak do globální virtuální reality kde se už nebudeme muset starat o; tělo, mozek, peníze, kariéru, náboženství, politiku, módu, učení, děti, atd.

Ježíš Kristus se nechal ukřižovat, protože genetické tělo mu bránilo v tom, se stát svatým učitelem národů ve světě iluzí. Proč vlastně lidi tolik lpí na svém těle a myslí si že smrtí těla vše končí a po smrti už nic není? Lidi mají špatně naprogramovaný mozek a tak se z lidí stali šílenci co konzumují cigarety a alkoholické nápoje, jak by svět lidí vypadal bez; pohádek, náboženství, politiky, reklamy, drog, prášků na psychiku, atd. Nejspíše bychom se v depresi pozabíjeli, realita to je vězení ze kterého nikdo neunikne, místo mříží na oknech zde jsou politické a ekonomické mříže v naší hlavě. Každý zde hledá marně výhody, jenže dobytka je mnoho a plných koryt je málo a tak zde jsou kariéristické závody o protekci.

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno


Ano, díky protekci vám bude líp, každý zde bude mít jistou protekci, a díky protekci se bude mít trvale dobře, stačí jenom to, že zvolíte naši novou politickou stranu s názvem. Kariéristická strana. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. To je náš politický program, kde na to vezmeme peníze se mnozí skeptici logicky ptají, řešení je jednoduché, stačí v EU zrušit peníze a soukromé vlastnictví, tam kde lidi nemohou lhát a krást, tam se budeme mít všichni v EU lépe a nikdo nebude nikomu nic závidět, na práci zde budou v EU jenom stroje a počítače, lidi zde budou jenom na to, aby sledovali; tisk, rádio, televizi, internet, atd.
Práce je pro lidi trestem a pokud lidi nebudou už muset v EU pracovat za mzdu tak jim bude líp, co bylo to už nezměníme, o tom co bude nic nevíme, v současnosti budoucnost vytváříme, vše je jako počítačová hra, na začátku je feudalismus, dále je kapitalismus, na konci hry je komunismus, podívejte se na mravence, zde je přirozený komunismus a tak mravenci nelžou a nekradou. Komu se nebude líbit komunismus v EU, ten může odcestovat do veliké prosperující Číny kde je socialismus.