Prohledat tento blog

středa 26. srpna 2020

Lze si stěžovat ve zpovědnici?Na internetu kdysi dávno vznikla modrá stránka s názvem Zpovědnice a zde si lidi chodili stěžovat, a nechodili se tam vyzpovídat ze svých hříchů ani zde nedostali rozhřešení. Správně by se ta stránka měla jmenovat Lampárna, často jsou stěžovatelé posláni se svými stížnostmi do Lampárny. Pokud si lidi chtějí neustále na něco stěžovat tak to jistě musí mít i nějakou příčinu a tou příčinou je nespokojenost s realitou ve které lidi žijí, lidi totiž dělají chyby a následkem je blbá nálada a snaha si stěžovat ve Zpovědnici na internetu.

Na zpovědnici jsou šílení moderátoři a ti mažou většinu příspěvků a blokují návštěvníkům IP adresy nebo jim mažou profily, to logicky vede k tomu že si lidi hledají jiné virtuální organizace, kde si budou moci stěžovat na svoje problémy a nikomu to nebude vadit. Zde se dostáváme logicky k problematice protekce, ti co zde nemají protekci, si stěžují nejvíce na to, že nemají protekci, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v tom že lidi dosud nemají v hlavě inteligentní čipy napojené bezdrátově pomocí 5G na globální umělou inteligenci, jakmile se tento technický problém vyřeší tak skončí problém s tím že si lidi nemají kde stěžovat tak aby stížnosti lidí vedli ke změnám uzavřeného systému.

EU je jako ISKCON


Ano, EU je ubohá organizace. Vše je o tom že lidi dělají chyby, nikdo není dokonalý natolik aby amatérsky často nechyboval, neustále je zde snaha něco násilně organizovat a tak vzniklo i EU které se snaží násilně organizovat státy co jsou v EU. Z díla spatříme EU, jaké je dílo EU? Podívejme se na ekonomiku v EU která je na tom trvale zle, zde pořád platí to že ryba smrdí od hlavy a tou hlavou je elita co řídí chybně EU od té doby co EU vzniklo, nedivím se tomu že Anglie z EU vystoupila a nebude to trvat dlouho a i ostatní národy budou mít snahu z EU vystoupit.

Problémem EU je to že se stará o cizí a to logicky nefunguje, funguje jenom to pokud se staráme o to co je naše, dobrota je přeci žebrota, podívejme se do minulosti jak špatně dopadla každá organizace která se starala o cizí, kdy konečně lidi přestanou opakovat svoje amatérské chyby. Pořád platí přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, kdy zde bude konečně v EU ekonomická rovnost mezi členy EU, bez sjednocení u; ekonomiky, politiky, náboženství, norem, předpisů, jazyků, atd. nebude nikdy EU optimálně fungovat. EU je jako ISKCON, taky je zde u moci mnoho šílenců.

Proč má někdo z pekla štěstí?


Z pekla štěstí má ten kdo slouží peklu jako neznaboh a ten kdo slouží pokorně ráji ten má zase z ráje štěstí, vše je zde o tom že jsme vznikli proto abychom sloužili nějaké organizaci, peklo i ráj to jsou organizace mezi kterými je veliká vzdálenost a veliká konkurence, nikdo z lidí nemůže sloužit současně peklu i ráji každý si musí vybrat mezi peklem a rájem, statisticky si většina lidí vybere sloužení peklu a je vzácnou výjimkou ten co slouží ráji.

Z díla jistě poznáme to jestli sloužíme peklu nebo ráji, proč většina lidí na světě slouží peklu? Peklo nabízí těm co mu slouží snadný život, naopak ráj nabízí těžký život, jenže ten kdo má díky peklu snadný život jako; král, šlechtic, prezident, ředitel, celebrita, milionář, atd. ten se zde stává loutkou kterou snadno ovládá peklo, vše je obchod pokud něco získáte tak tím i něco ztratíte. Peklo a ráj není po smrti to je jenom pohádka, ve skutečnosti je peklo a ráj otázkou toho jestli máme svědomí nebo jej nemáme, ten kdo má čisté svědomí, jistě slouží ráji, a ten kdo nemá čisté svědomí ten slouží peklu.

Komu není rady tomu není pomoci, jakmile dáme konečně lidem do hlavy čipy tak už nebude problém s tím, že lidi mají špinavé svědomí a tak slouží peklu proto aby měli z pekla štěstí. Nová doba nám přináší nové řešení starých problémů, díky inteligentním kontrolním čipům v hlavě, se tak z čertů stanou globálně andělé a tím zde skončí konzumní očistec ve kterém nám byl ten druhý čertem. Pro nikoho na světě nebudou výjimky a imunita, každý dostane do hlavy čip, jako první přijdou na řadu ti co zde mají z pekla štěstí.