Prohledat tento blog

pondělí 24. srpna 2020

Mesiáš Ježíš Kristus byl prvním virtuálním lékařem


Vše se digitalizuje a z lidí se tak stávají nuly a jedničky, následkem je virtuální realita kde jsou nemocní a ti co je léčí, nemoci jsou následkem špíny v rovině fyzikální a programové, pandemie jsou trestem za to že žijeme ve špíně, proto se v nemocnici dbá na čistotu, lékaři prohlédnou nemocného a hledají způsob jak pomocí léků nebo jinak eliminovat špínu fyzickou a programovou. Problémem je veliký nedostatek profesionálních virtuálních lékařů a nadbytek amatérských virtuálních lékařů, mesiáš Ježíš Kristus byl prvním virtuálním lékařem který je globálně dlouhodobě populární. Realita je jako zrcadlo, vše co dáváte to nazpět dostáváte, ten kdo koná zde zlo i zle dopadne, jak si to uděláš takové to i máš, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, z díla se nakonec pozná tvůrce, nebuď líný pracovat na tom aby jsi se stal profesionálním virtuálním lékařem, díky tomu že budeš mít za morální vzor Ježíše Krista.

Ano, to co nejde opravit, to se musí novým nahradit


Ten kdo nemá to co potřebuje, tak myslí na to jak získat to co potřebuje, žijeme v kauzalitě kde má každý problém svojí příčinu, čím vyspělejší je organizace ve které existujeme, tím vyspělejší zde jsou i problémy, které musíme řešit. Nemáme; peníze, čas, informace, programy, lásku, štěstí, atd. následkem je blbá nálada a tak konzumuje náhražky které nám dávají iluze že se máme dobře, ale tím jsme jenom odsunuli problém na krátkou dobu a nic jsme nevyřešili. Problém je v tom že jsme lidi dosud nenahradili za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, lidi to jsou evolučně pracující opice a z opice nejde udělat robot na kterého je spolehnutí, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, to co nejde opravit, to se musí novým nahradit.

Ano, před realitou nejde utéci


Ideologie je o otevřených a uzavřených ideologických systémech, je to jako s telefony které mají operační systém Android nebo nemají žádný operační systém a výrobce každý telefon naprogramuje jednoduchým systémem který je uzavřený změnám, Android je otevřený změnám. Čím více je ideologický systém otevřený změnám tím více se musí i měnit následkem jsou problémy na které není řešení, lidi tento problém řeší zbabělým útěkem do iluzí, jenže před realitou nejde utéci, cesta je v tom že na myšlení a práci budou stroje a programy, lidi zde budou jenom na to aby koukali na televizi a internet.