Prohledat tento blog

úterý 11. srpna 2020

Xiaomi Mi 10 Ultra vs Umidigi A7 PRO


Vzhledově a technicky zde je minimum rozdílů, velikým rozdílem je zde cena, vyplatí se vám koupit si drahý Xiaomi Mi 10 Ultra který je o trochu lepší než je Umidigi A7 PRO? Podívejme se na průměrného uživatele jak on využije výhody drahého telefonu a zjistíme že on nevyužije výhody drahého telefonu, jde zde jenom o to ukázat já na to mám, protože jsem bohatý. Jenže stejně za dva roky zde budou lepší telefony a váš drahý telefon Xiaomi Mi 10 Ultra bude zastaralý.

Příčiny velké zaostalosti v České republice


Podívejme se na státy které jsou vyspělé co stojí za jejich velikou vyspělostí? Za vyspělostí stojí vždy pravda a láska, tam kde je lež a nenávist tam je i veliká zaostalost. Proč je u nás tolik lží a nenávisti, to jistě musí mít nějakou příčinu? Příčinou je to že mnoho století je zde kolonialismus který z nás dělá hlupáky a chudáky, neustále na naše území přicházejí cizí armády a dělají z nás hlupáky a chudáky.

Zisky z naší práce mizí do ciziny a tak je zde dlouhodobě bída a zaostalost, kolonialisté rozhodují o nás bez nás pro ně jsme jenom zaostalá kolonie kterou mohou ekonomicky drancovat. Jedinou možností jak se bránit kolonialistům je odejít od nás do států kde není zaostalost, problémem je to že se tyto bohaté státy brání ekonomické migraci a dále je problémem to, že neznáme dobře cizí jazyk. Nevěřte tomu že si ve volbách zvolíte lidi co zajistí to že se budete mít líp, zázraky fungují jenom v pohádce.

Lidi jsou oblečené opice co si hrají na bohy


Co je to kultura, je to opičení po nějakém módním vzoru, kdo se odmítne opičit ten je za to opicemi potrestán, kdo chce v klidu s opicemi žít ten musí i opicí být, o tom je naše pokrytecká opičí kultura. Není zde taková opice co by se zavděčila všem opicím, protože každá opice je zde originálem po tělesné a psychické stránce.
Jak se stát úspěšnou opicí o tom to zde je, jenže opice stojící nahoře nad ostatními opicemi je pořád jenom opice i když je zde; králem, prezidentem, celebritou, atd. proč si hezky oblečené opice zde hrají na bohy? Pokrytectví jistě má nějakou příčinu a tou příčinou je situace ve které opice žijí, myslíme a jednáme podle situace, pokud jsou opice v očistci tak se snaží dostat do ráje a proto si opice hrají na bohy a následkem je to že takové opice zle skončí a ostatní opice je; ukřižují, upálí, otráví, zastřelí, atd.

Umíte profesionálně fotografovat?


Z díla se pozná tvůrce to platí o každé lidské specializaci, teprve dlouhá praxe vede k tomu že se z amatéra stane profesionál, teorie jsou v praxi k ničemu. Největší problém profesionálních fotografů je veliká konkurence z řad amatérských fotografů co umí profesionálně fotografovat. Moderní fotoaparáty ve spojení s programy na úpravu fotek umožňují amatérům to že se snadno a rychle z nich stanou profesionálové ale narazí na to že nevědí jak mít zisk z fotografování.

Většina lidí dneska považuje práci fotografa za práci co nemá žádnou hodnotu, v mnohém to celé připomíná sport, ve kterém je veliká konkurence a uspět zde to je o štěstí. Je to jako s vysokoškoláky, co marně dlouho hledají zaměstnání ve svojí specializaci, kde je chyba že mnoho lidí nemůže dělat to co vystudovali, nebo to co profesionálně umí? Chyba je v tom že se realita neustále mění, a tak o nějaké profese už není zájem a je zájem o nové profese co jsou lidem cizí.

Vysokoškoláci jsou příživníci


Podívejme se na vysokoškoláky statisticky, ten kdo má vysokoškolský titul zde automaticky získává výhody které si nezaslouží, přitom hodnota jeho práce neodpovídá vysokému ohodnocení, statisticky je doloženo to že práci kterou dělá vysokoškolák by zvládnul vyučený člověk z 90%, kde je zakopaný pes?

Kauzalita praví že každý problém má svoji příčinu, pokud je zde problém s tím, že na nás vysokoškoláci parazitují, díky tomu že zde mají protekci kterou si nezaslouží tak příčinou tohoto problému je zaostalost, jakmile začneme naplno využívat počítače a stroje tak už nebudeme potřebovat k ničemu vysokoškoláky protože robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi zde budou jenom na podřadné práce o kterou nestojí roboti.

Mnozí si myslí naivně to že roboti nám nebudou vládnout, to je naivní, vždy zde evolučně vládne to co je evolučně vyspělejší, člověk je jako kůň, který byl evolučně nahrazen traktorem a jinou technikou. Podívejme se na akcie které jsou hodnotné, jde o akcie kde se využívá mnoho práce počítačů a strojů, práce lidí dneska už nepřináší veliké zisky člověk to je zastaralý model zaměstnance a tak nahradíme lidi za GVKB roboty, takto zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB digitální časy.

Diskriminace nepřizpůsobivých příživníků


Prioritou v politice a ekonomice je; rychle, levně, kvalitně, globálně, atd. jenom tak nebudeme stát na slepé koleji, jak si to uděláme takové to i zde budeme mít, v současnosti se vytváří naše budoucnost. Skončí doba svatého protekcionismu, kdy se měl někdo dobře díky protekci kterou si nezasloužil, všemu zde už brzo začnou vládnout počítače a stroje, z lidí se tak stanou levné loutky na dálkové ovládání.

Skončí rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, ten kdo se optimálně nepřizpůsobí a bude příživníkem ten bude odsunut do rezervace, nebudou pro nikoho výjimky a imunita podle hesla padni komu padni. Zavedou se globálně každoroční kontroly zdraví a psychiky v nemocnici a vadní jedinci skončí v rezervaci, chybu každý udělá jenom jednou, bude zde digitální kontrola lidí v reálném čase, soukromí bude eliminováno je jménu digitální civilizace.

Bude to digitální dogmatická globální totalita, ve které to bude fungovat jako ve sportu, pracuješ pomalu nebo chybuješ, tak skončíš v rezervaci, přestanou se prodávat cigarety a alkoholické nápoje, protože škodí lidem. V rezervacích budou veliké továrny a lidi zde budou pracovat pod dozorem robotů a jíst zde budou granulovanou potravu, ten kdo bude pracovat pomalu nebo bude chybovat, nedostane potravinové granule a zemře tak hlady, k pití bude jenom voda. Takto se eliminuje degenerace a přelidnění, není to diskriminace nepřizpůsobivých příživníků, je to o čisté ekonomice ve které je dobrota žebrota.