Prohledat tento blog

neděle 9. srpna 2020

PC YouTube 2020


Víte jak si optimálně zorganizovat váš život?


Pokud to nevíte tak zde je odpověď. Základem je poznání sebe a situace ve které jste, univerzální rady jsou vám k ničemu protože každý člověk je originál v originální situaci, to co je pro mě správné to může být pro tebe chybné, budete muset začít s kontrolou sebe a situace ve které existujete. Vykašlete se na rady z knih a internetu, to je teorie která v praxi nefunguje, potřebujete si vytvořit vše na míru tak aby vám to v realitě i fungovalo, vše co vám bude dělat radost to je správné a to co vám udělá špatnou náladu to je chybné.

Jde zde o to čemu dát protekci, dejte protekci tomu co vám zajistí lepší život, dobrota je žebrota, nezalévejte proto plevel a nekrmte parazity. Hledejte tak dlouho dokud nenajdete to co povede k tomu že bude váš život lepší, jde vždy o to se specializovat na to pro co máte talent, bez talentu nemáte naději na úspěch. Pochopte že není ten co by se dokázal zavděčit všem šílencům, každý je dneska do něčeho blázen, a tak je zde veliký konzumní blázinec, ve kterém je ten druhý šílenec.

Díky konkurenci je zde možná evoluce


Vše je zde hra podle pravidel nebo podle situace, každý zde má v této hře svoje místo a pokud je úspěšný tak může získat v této hře výhody, v mnohém je to podobné počítačovým hrám kde postupujete do vyšší úrovně pokud jste dobří, díky konkurenci je zde možná evoluce a tak z opice za milion let vzniknul člověk. Pokud někde není konkurence tak přichází; degenerace, zaostalost, přelidnění, deprese, stress, drogy, vandalismus, terorismus, fanatismus, dogmatismus, atd. představme si sport bez konkurence, následkem by byl zánik sportu.

Mnozí se snaží pomocí porušování pravidel být úspěšní, protože někde nefunguje kontrola která by potrestala ty co porušují pravidla. Války, revoluce, konflikty, krize, pandemie, katastrofy, atd. v nahotě odhalují lidské myšlení a chování, najednou se z lidí stávají divoká zvířata. Je zde mnoho podvodníků co vám nabízejí služby a zboží které nepotřebujete jde o; náboženství, politiku, reklamu, pohádky, cigarety, slivovici, marihuanu, Facebook, drahé mobilní telefony, atd.

Zmetek se chová jako zmetek


S příchodem pravidel začalo jejich porušování, pokud je systém správně nastaven tak je zde okamžitý trest za porušení pravidel, jakmile zde není okamžitý trest za porušení pravidel tak se pravidla ve velkém porušují. Zde se dostáváme k problematice kontroly a trestu za chyby, podívejme se na lidi co nejvíce porušují správná pravidla, jde o lidi co jsou špatně vychovaní a špatně geneticky vytvoření, zmetek se chová jako zmetek.
Zmetky lze rozdělit na opravitelné a neopravitelné, většina lidí na světě spadá do kategorie neopravitelných zmetků a zde je jediným řešením přemístit neopravitelné zmetky do rezervace, kde nebudeme už s nimi mít problémy. Zavedeme každoroční globální kontroly kvality lidí od narození do smrti, nekvalitní jedinci tak skončí v rezervaci kde se oddělí muži od žen aby se už zmetci nemohli rozmnožovat.

Většina lidí patří do rezervace


Pokud někdo je šílenec tak patří do rezervace, budeme lidi všude sledovat pomocí kamer a mikrofonů, zrušíme lidem soukromí, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, i prezident nebo celebrita skončí v rezervaci. V rezervaci skončí každý kdo nepracuje profesionálně pro společnost, nebo ten kdo je geneticky vadný, zavedou se globálně povinné každoroční kontroly v nemocnici a ten kdo nedostane roční certifikaci kvality ten skončí v rezervaci.

Zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance a tak je i dostanou, není to nic nového pod sluncem podívejme se do přírody, zde nekvalitní zvíře se rychle stane potravou pro ostatní zvířata. Konečně si lidi začnou vážit svého zdraví protože jim dojde že pokud nebudou zdraví tak skončí v rezervaci, vše je o tom že kvalitní organizace se musí skládat jenom z kvalitních lidí, nemá smysl lidi zavírat do vězení nebo psychiatrické nemocnice je třeba vadné lidi přemístit do rezervace a zde oddělit muže od žen aby se zde nekvalitní lidi už nerozmnožovali, jak si to dneska uděláme takové to zítra budeme i mít.