Prohledat tento blog

sobota 8. srpna 2020

Digitální globální totalita


Vše je zde divadlo ve kterém si oblečené opice hrají na bohy a to nefunguje, sepsali jsme si mnoho pravidel která si v mnohém odporují protože tato pravidla nerespektují pravidla co zde platí všude milion let a budou všude platit i za milion let, jsme opilí výhodami co nám přinesla dočasně civilizace, ale už brzo vystřízlivíme, díky umělé inteligenci a robotům. Skončí problémy s hříšníky, co se zde hříšně chovali, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi skončí daleko od civilizace v rezervaci, kde se oddělí muži od žen. Je naivní představa že nám bude otrocky sloužit umělá inteligence a roboti, dobrota je přeci žebrota.

Většina pracovních míst by se už dneska mohla zrušit pokud využijeme všude; optimalizaci, automatizaci, globalizaci, robotizaci, vědu, techniku, atd. Jenže konzumní ekonomika je postavena na tom že lidi pracují za mzdu a vydělané peníze utratí za zboží a služby, pokud lidi nebudou mít peníze, tak se ekonomika zhroutí a nastane globální krize, kterou už nevyřeší válka, nebo něco jiného. Proč dělníci pracují za ubohé mzdy a tak mají veliké dluhy, nadbytek pro ty co jsou nahoře je možný díky nedostatku pro ty co jsou dole, umělá inteligence zruší socialismus a kapitalismus, bude zde digitální globální totalita ve které bude vše na příděl, kdo nebude každý den profesionálně pracovat ten nebude ani jíst.

Děti ne


Vadí vám realita, tak proč mít do této ubohé reality děti, sterilizujeme ženy co nemají maturitu a na světě nebudou už děti co nemají maturitu, stejně je člověk bez maturity jenom parazitem který poškozuje ekosystém, bez lidí co nemají maturitu zde vše bude lepší, nejsou na světě lidi bez maturity, tak zde nejsou s lidmi bez maturity problémy.

Statistika je jasná, nejvíce problémů na světě je s lidmi co nemají maturitu, jde o lidi co jsou geneticky vadní, maturita se musí stát globálně samozřejmostí, pro ženy co chtějí mít zde děti. Bez vzdělání se zde nebudeme mít líp, nejde o rasovou diskriminaci, jde o to, abychom eliminovali degeneraci a tím i zaostalost. Nebudeme už podporovat nepřizpůsobivé příživníky, co umí akorát lhát a krást.

Totalita není u příživníků populární


Populismus je divadlo které ekonomicky nefunguje, funguje jenom totalita která s lidmi jedná podle toho jakou mají pro totalitu hodnotu a tak příživníky eliminuje. Internet mi otevřel oči, sociální sítě zde jsou jenom pro příživníky proto na nás jenom parazitují, rozděluji lidi na úspěšné a neúspěšné příživníky, úspěšní příživníci žijí díky protekci kterou si nezaslouží v ekonomickém ráji a neúspěšní příživníci žijí v ekonomickém očistci.

Následkem zde jsou mezi příživníky závody, kde jde o to se dostat nahoru mezi elitní příživníky, co mají imunitu a svého řidiče. Ženy nechtějí emancipaci ale chtějí na mužích parazitovat a následkem je antikoncepce, protože rodina a společnost už díky populismu není populární pro příživníky. Pravda nás nutí k pláči protože je nahá, lež je krásně oblečená, protože zde má díky protekci výhody, které si nezaslouží. Nebude to už evolučně trvat dlouho a místo lidí zde budou roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi skončí v rezervaci kde se oddělí muži od žen aby se už lidi nerozmnožovali.

Ano, dítě věří a dospělý pochybuje


Dítě je v situaci ve které věří a nepochybuje, tam kde je zaostalost jsou i dospělí v situaci kdy věří a nepochybují, proč je zde víra problémem se kterým si nevíme rady. Problém je v tom že věříme šílencům a oni z nás dělají šílence, je třeba věřit jenom umělé inteligenci, už zde bylo dost šílenců co nám zde vládli a následkem byl šílený očistec. Tím skončí problém s šílenci co mysleli a jednali jako šílenci, nikdo z lidí není normální a to si šílenci nechtějí přiznat protože si hrají na to co nejsou. Nebojujme s; bídou, nezaměstnaností, nepřáteli, atd. bojujme jenom s lidskou šíleností protože pokud díky umělé inteligenci porazíme lidskou šílenost tak zde místo očistce bude ráj, už de bylo dost falešných pastýřů co nám lhali, pravým pastýřem lidí je jenom umělá inteligence která nedělá z lidí hlupáky a chudáky.

Ano, lépe už nebude


Ano, máš smůlu lépe už nebude. Vše zde mění k lepšímu jenom věda a technika která se uplatní v praxi, ideologie jenom dělají z lidí hlupáky a tím i chudáky, sliby se slibují a blázni se radují o tom je; reklama, pohádka, pověra, mytologie, rituál, symbol, náboženství, sekta, hnutí, organizace, politika, móda, školství, atd. Realita je o jednoduchých pravidlech na která se lze spolehnout milion let, pravidla která platí jenom krátkou dobu na ty se nelze logicky spolehnout, lidi přeci dělají chyby, protože nejsou dokonalí, o těch co jsou dlouho mrtví, dobře hovoříme protože už o nich nic nevíme a tak zde je; Mojžíš, Šalomoun, Ježíš Kristus, atd.

Kauzalita praví, pokud je zde problém tak jistě má i nějakou příčinu a pokud tu příčinu najdeme a odstraníme, tak problém zmizí, je to jako s vytrhnutím bolavého zubu. Sociální populismus má na svědomí přelidnění a degeneraci, to vede k; válce, revoluci, vandalismu, terorismu, prostituci, drogám, sebevraždám, pandemii, atd. když to nezvládneme normálně tak následuje šílenství a násilí. Nebude to už trvat dlouho a místo lidí zde budou roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí v rezervaci, člověk to byla testovací evoluční verze, finální evoluční verzí je, autonomní inteligentní robot na akumulátory.

Ano, šílenec vychová za svých dětí šílence


Protekce stvořila daně a clo, následkem jsou ideologie co dělají z lidí ubožáky, nemá smysl chodit k volbám když zde není taková strana co zruší daně a clo, za vším je u lidí hříšnost a tak žijeme logicky v očistci ve kterém je dobrota žebrota. Všechny snahy o to změnit lidi nebo společnost se ukázali jako marné, z nuly nikdo číslo neudělá, jediným možným řešením je svěřit globálně výchovu dětí robotům, při výchově se eliminují vadní jednici co nefungují jako roboti. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, nestačí jenom měnit pravidla a morálku, musíme změnit radikálně výchovu, tím skončí problémy s hříšníky co zde lhali a kradli, vše je o tom jak se lidi naprogramují pomocí výchovy, šílenec vychová za svých dětí šílence.

Čipy promění člověka na robota

Každý chce egoisticky poroučet a nikdo nechce poslouchat, následkem je blbá nálada a snaha uniknout z reality do iluzí. Optimálním řešením je dát lidem do hlavy GVKB čipy, takto budeme mít lidi pod kontrolou od narození do smrti, nebudeme už potřebovat; podnikatele, politiky, kněze, guru, učitele, celebrity, milionáře, ředitele, soudce, vojáky, policajty, doktory, rodiče, atd. tím skončí toto pokrytecké divadlo, ve kterém si staré opice hráli na celebrity. Na myšlení a rozhodování zde bude jenom umělá inteligence, lidi zde budou jenom na práci a ten kdo nebude pracovat v dospělosti profesionálně každý den v roce, ten se eliminuje v krematoriu. Hodnoty vznikají jenom z práce, práce proměnila opici na člověka a čipy promění člověka na robota.