Prohledat tento blog

čtvrtek 6. srpna 2020

Organizace nefungují


Neustále vytváříme organizace a ty organizace nefungují a tak zde jsou dočasně, to jistě musí mít nějakou příčinu? Příčinou je to že v organizaci nejsou roboti co se od sebe nijak neliší, každý člověk je genetickým originálem a je originálně vychovaný lidi nejsou kompatibilní a tak jsou mezi nimi konflikty, proto jedinou možností je nahradit lidi za roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, pomocí dotazníků co budou na internetu naskenujeme lidi a získané informace poskytneme robotům aby mohli snadno nahradit lidi. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, poslední skupina nahých lidí na světě skončí v poslední zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic. Vše je zde evolučně dočasně, člověk to byla testovací verze co se evolučně nepovedla, a finální verzí bude autonomní inteligentní robot na akumulátory.

Ano, nahradíme očistec za ráj


Umělá inteligence změní sociální sítě, místo lidí budete komunikovat jenom s umělou inteligencí, takže trollové co umí jenom tapetovat budou mít smůlu. Proč je na sociálních sítích tolik trollů co tapetují? Jde o virtuální vandalismus, když vandalové nemohou škodit v realitě tak se snaží škodit na sociálních sítích, kde se v lidech bere tolik vandalismu? Příčinou je nedostatek uspokojení v životě, protože je egoistická společnost díky protekci uzavřená a uspokojení je zde jenom pro ty co zde mají protekci. Nakonec vše skončí tak že se začnou dávat lidem do hlavy GVKB čipy a dojde k odpojení mozku od reality, tím už nebude problém s lidmi co myslí jenom na to, jak zde mít protekci, nebo jak vandalsky škodit civilizaci. Vše je dneska o náhražkách a je logické že lidem nahradíme pravou realitu za umělou GVKB realitu ve které se z lidí stanou svatí andělé.

Demokracie je utopie co nefunguje


Protekce stvořila; boha, člověka, náboženství, sekty, politiku, filosofie, reklamu, pohádky, tituly, kasty, třídy, ligy, mytologie, pověry, rituály, symboly, peníze, dluhy, regulace, prostituci, mafie, drogy, nezaměstnanost, války, pandemie, atd. bez protekce by naše civilizace okamžitě zanikla a zase bychom byli nazí a nestyděli se za to že jsme nazí. Logicky čím více je zde protekce, tím lépe civilizace i funguje, dokonalá civilizace má základy v protekci a bez protekce je v takové civilizaci každý jenom ubožákem s nulovou hodnotou.

Naivní idealisti se snaží protekci nahradit emancipací, podívejme se na rodiny, co s rodinou udělala emancipace, následkem je rozpad rodiny a tím pokles porodnosti, tam kde je u moci sociální idealismus. Pandemie která poškodila mnoho ekonomiku je trestem za to že je zde emancipace místo protekce, pokud by zde byla dokonalá protekce tak by nemohla pandemie narušit chod ekonomiky a politiky. Selhala zde armáda která má chránit konzumní systém založený na protekci, armáda by měla převzít moc nad celým světem a zavést zde vojenský režim ve kterém není možné lhát a krást, dobrota je žebrota.

Sledujte konkurenci a snažte se být lepší než konkurence


Jaký je obsah taková je i návštěvnost stránky, obsah je zboží a jde o to aby o zboží byl zájem, výjimkou je pokud máte monopol, pak je návštěvník donucen se spokojit se špatným obsahem stránky. Nestačí na stránku nahrát mnoho obsahu, a potom se už o stránku nestarat, vyhledávače chtějí aby byla stránka mnoho let aktivní jinak se o stránku přestanou zajímat. Jednoduchým testem je si zjistit ve vyhledávači, jestli je nový obsah nabízen těm co hledají váš obsah, problémem je že váš obsah je zkopírovaný nebo není originální, vytvořit dobrý obsah není jednoduché a levné! Sledujte konkurenci a snažte se být lepší než konkurence, dokonalost se skládá z maličkostí a dosáhnout dokonalosti to není maličkost.

Každý bůh je zde dočasně


Veliké je bohem malému a vše co je veliké, to je zde dočasně, logicky každý bůh je zde dočasně, není jeden bůh, ale je nekonečné množství bohů o tom je svatá pravda o víře v zázraky. Jak vznikla dezinformace o tom že bůh jenom jeden? Pokud by věřící poznali že je nekonečně bohů, tak by měl každý svého soukromého boha, a tím by nemohla církev nebo sekta s věřícími manipulovat. Zde se dostáváme k tomu proč ti co jsou nahoře lžou těm co jsou dole? Lžeme proto že je zde boj a konkurence a každý chce vyhrát a přeci nepřátelům neřekneme pravdu! Lži jsou rakovinou každé ideologie a tato rakovina zlikviduje všechny ideologie a civilizace. Pravda je pevným základem na kterém postavíme konzumní budoucnost, nahradíme lidi za roboty, a tím zde skončí nenávist a lež, takto pravda a láska zde na věčné GVKB časy zvítězí.

Co vše je zde blbost protože to není logické


1 Práce zadarmo pro cizí lidi 
2 Radit bláznům a hlupákům 
3 Být chudý a mít hodně dětí 
4 Věřit; reklamě, politice, náboženství, pohádkám, atd. 
5 Zalévat plevel a krmit parazity 
6 Učit se to co nikdy nebudu potřebovat 
7 Hromadit majetek a peníze když nemám děti které to zdědí 
8 Pracně vytvářet dlouho něco, co nemá hodnotu a nepřinese mi to užitek 
9 Být slepý a vést slepý zástup 
10 Koukat pořád do mobilu nebo notebooku, když z toho nemám peníze ani výhody

Kontrolovat a eliminovat to bude heslo pro nový digitalismus


Z minulosti lze odhadnout budoucnost. O budoucnost se starají umělci, o minulost se starají blbci, o přítomnost se starají profesionálové. Jaký je rozdíl mezi tím kdo je prezidentem republiky a tím kdo je žebrajícím bezdomovcem, pokud jsou oba nazí na nudistické pláži u moře. V nahotě nejsou mezi námi rozdíly, proto je zde oblečení a uniformy, a tak se z nás stali herci, co si hrají na to co nejsou. Tak jako máme oblečené tělo tak máme i oblečené naše myšlení a místo šatů zde jsou lži. Neustále zde přicházejí slepí, co chtějí vést slepé a následkem je blbá nálada, to jistě musí mít nějakou příčinu, že nás nevedou ti co nejsou slepí k tomu, že zde je díky dluhům bída a tím i deprese.
Tou příčnou je protekcionismus, vše se zde točí u lidí už milion let okolo protekcionismu, není zde; otroctví, feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, nacismus, hinduismus, islamismus, atd. je zde pořád jenom protekcionismus, který nosí mnoho masek aby nás oklamal, protekcionismus je rakovinou která zabíjí ekonomiku a lásku. Problém s politikou a ekonomikou je zde díky protekcionismu, jak eliminovat protekcionismus tak aby zde lidi už nelhali a nekradli, nová doba nám přináší možnost lidi sledovat a kontrolovat.

Je třeba jít s kontrolou lidí dále, a eliminovat soukromí natolik že si lidi nebudou moci už hrát na to co nejsou, dáme všude kamery a mikrofony, světu bude vládnout tajná globální policie která lháře a zloděje bez soudu eliminuje, chybu každý udělá jenom jednou, pro nikoho nebude už imunita ani protekce. Potom přijde období prevence, kdy se lidi od narození do smrti budou globálně každoročně tělesně a psychicky testovat v nemocnici, aby se tak mohli geneticky vadní jedinci v krematoriu eliminovat, lidí je na světě už jako much a podle toho se bude i s lidmi zacházet, kontrolovat a eliminovat to bude heslo pro nový digitalismus.

Na co myslí opice


Je třeba si konečně objektivně přiznat to, že člověk je zastaralý neopravitelný genetický ubohý model, a že musí být nahrazen spolehlivým robotem s umělou inteligencí, jenom tak skončí blbá nálada, způsobená depresivním stresem. Člověk to je oblečená opice, která si zde hraje na svatého hospodáře této planety, jenže naše myšlení se nemůže změnit, protože se budeme pořád po sobě opičit a pořád budeme myslet na to samé, na co myslí nejvíce ubohé opice, tedy na; výhody, jistoty, moc, popularitu, bohatství, sex, potravu, drogy, spánek, atd. Díky bohu, se smát mohu, tak to je, že ten druhý, opice je.

Depresivní stres způsobuje blbou náladu, každá chyba a problém způsobený chybou, má zde svojí příčinu, a je třeba logicky tuto příčinu, nalézt a eliminovat optimálně. Příčinou naší blbé nálady je to, že je náš systém ve kterém žijeme chybný, protože jej stvořili chybní lidé, co mnoho chybují. Z díla je spatřen logicky tvůrce, a pokud ten kdo něco tvoří je chybný, tak stvoří logicky i chybné dílo. Když si prohlížím lidi, co jsem nafilmoval nebo nafotil, zjišťuji že to jsou chybní ubožáci, a že je třeba s tím konečně začít něco rychle dělat.

To že si nějaký chybný ubožák, udělá zde vysokou školu, a získá funkci ředitele nebo prezidenta, má za následek jenom to, že jeho chyby způsobují ostatním lidem, veliké škody a problémy, díky veliké moci, kterou zde má, tento chybný ubožák. Bylo zde mnoho nejrůznějších snah, vylepšit tělesně a duševně hmotné lidské ubožáky, nejrůznějšími způsoby a metodami, jenže se jenom upravil povrch u těla a duše, ale pod povrchem, zůstával zase chybný ubožák, který na co šáhne, to ukradne nebo to rozbije.

Je třeba si konečně objektivně přiznat to, že člověk je zastaralý neopravitelný genetický ubohý model, a že musí být nahrazen spolehlivým GVKB robotem s umělou GVKB inteligencí, jenom tak skončí blbá nálada, způsobená depresivním stresem. Člověk to je oblečená opice, která si zde hraje na svatého hospodáře této planety, jenže naše myšlení se nemůže změnit, protože se budeme pořád po sobě opičit a pořád budeme myslet na to samé, na co myslí opice.