Prohledat tento blog

středa 5. srpna 2020

Cena času v zaměstnání je relativní


Jaký plat si u nás představujete hrubého? Takový jaký zde má ředitel. Tak to máte smůlu vy zde nebudete ředitelem ale budete zde jenom obyčejným zaměstnancem. Vaše cena v zaměstnání je závislá na tom jak vysoce zde budete postavení, problémem je to že míst nahoře je minimum a míst dole je maximum. Následkem je logicky kariérismus a následky známe jde o; stres, deprese, syndrom vyhoření, závislost na; kafi, lécích, cigaretě, pivu, pokrytectví, atd.

Dostáváte se do běhu v kruhu a vaše naděje na to že z vás bude jednou ředitel nebo ministr je rovná nule, zjistíte to že se vše točí okolo protekce a ten kdo nemá protekci, nemá šanci na to že z něj bude ředitel. Vychází mnoho knih o tom jak být úspěšným kariéristou, je i mnoho stránek na internetu o úspěšnosti, taky zde jsou trenéři co se specializují na to, jak z vás udělat dokonalého kariéristu, to vše je ale teorie, která v praxi nefunguje. Protekce je o tom, že zde jsou zavřené dveře, přes které se nedostanete.

Lež z dálky vypadá jako pravda


V každé ideologii je lež převlečená za pravdu, proč nám ideologie lžou a dělají tak z nás hlupáky a chudáky? Zde se dostáváme k problematice boje o hodnoty, ten kdo bojuje použije lež a mnohé jiné k tomu aby vyhrál boj, pokud by zde nebyl boj tak by zde nebyla ani lež a krádež. Všechny problémy jsou zde díky násilí protože jenom pomocí násilí lze vyhrát boj o hodnoty, lež je psychické násilí, podívejme se na to jak počítač ovládá tiskárnu, zde není boj mezi počítačem a tiskárnou a tak zde není ani lež a tak to bez problémů funguje, proto máme rádi psy, protože pes s námi nebojuje a našim přáním se podrobuje. Vše zde jsou jenom příčiny a následky, každý problém má svoji příčinu a pokud poznáme příčinu toho že lidi lžou a kradou tak je třeba začít pracovat na tom abychom tuto příčinu eliminovali optimálně. Moderní doba nám umožní nahradit lidi za roboty, nejsou lidi tak zde není ani lež a krádež, takto zvítězí pravda nad lží, na věčné GVKB časy.

Co je zde skutečně zadarmo?


Z dálky mnohé vypadá že je to zadarmo a z blízka poznáme že to není zadarmo, jsme klamáni od narození do smrti, většinou je zadarmo to co nemá hodnotu a to co má hodnotu to není zadarmo, k čemu je mi získat zadarmo to co pro mě nemá hodnotu, potřebuji získat zadarmo to co má pro mě hodnotu o je život.

Pokud půjdeme do hloubky tohoto problému dojdeme k parazitování, jenom parazit může získat hodnoty zadarmo, jak tedy parazitovat a nebýt za to potrestán o tom je protekcionismus ve kterém ti co mají moc získávají hodnoty zadarmo pomocí zákonů které si vytvořili tak aby mohli snadno pomocí daní parazitovat na dělnické třídě. Stát nevytváří žádné hodnoty on jenom parazituje na dělnické třídě pomocí; daní, cla, poplatků, pokut, inflace, atd.

Nadbytek pro stát je postaven na nedostatku pro dělnickou třídu, stát má veliké dluhy a přitom si platí; armádu, politiky, byrokraty, atd. následkem jsou logicky války a krize. Je třeba nahradit konečně lidi za roboty, nejsou lidi tak zde už není nic zadarmo ani nic co je předražené, a vše zde bude mít správnou hodnotu, kterou určí situace nebo umělá inteligence.

Zde jsou odpovědi na všechna tajemství


Veliké kraluje malému, co je největší? Největší je nekonečný kruh, vše se zde točí v nekonečném kruhu; vesmír, čas, energie, život, protiklady, atd. to vše je nekonečný kruh a proto se vše točí. Vše v nás a okolo nás to jsou nekonečné kruhy a okruhy, není zde počátek a konec, ani pevný bod. Vše se opakuje a recykluje, co zde dnes je, to zde už dříve bylo, nic nového zde není pod sluncem, neustále ve vesmíru civilizace vznikají a zanikají, odpověď na základní otázku života, vesmíru a tak vůbec je, vše je kruh který je nekonečný, každý lidský úspěch, je jenom dočasná iluze, protože po úspěchu je zde neúspěch.

Pokud hledáte odpovědi na všechna tajemství, tak je naleznete pokud pochopíte tajemství kruhu a okruhů, ostatně elektronika je založená na okruhu a většina strojů je taky založená na kruhu a okruhu. Šílenci se snaží narušit násilím, to že se vše točí v kruhu, jenže je to marnost, každá jejich akce vyvolá okamžitě reakci, a ta reakce je násilně eliminuje, tak jako eliminovala Adolfa Hitlera a jiné šílence.

Pokud jsi nemocný, tak příčinou na narušení kruhů v tobě nebo okolo tebe, často je narušení kruhů skryté, abychom nemohli toto narušení kruhů opravit. Vždy se ptej komu zlo, přinese největší užitek a on je i pachatelem, vítězství je zde díky prohře a bohatství je zde díky bídě, o tom to je, že pyšná elita na dělnické třídě egoisticky parazituje. Není zde kapitalismus, ale je zde protekcionismus, po volbách je líp jenom těm, co se díky zvolení dostali na vysoké funkce.

Teorie nemůže nahradit praxi


Pomocí vědy a statistiky se zjistilo že teorie nemůže nahradit praxi, proto vše co končí na ismus jako je třeba; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, globalismus, centralismus, digitalismus, atd. to jsou jenom teorie, které nemohou nahradit praxi, proč se lidi snaží neustále o to praxi nahradit teorií? Teorie umožňuje snadnou manipulaci s cizími lidmi a proto když stará teorie nefunguje, tak je nahrazená okamžitě novou teorií, která dočasně někde funguje. V současnosti dochází k nahrazení kapitalismu za digitalizaci, z lidí se stanou tak loutky na dálkové ovládání, jenže to zase nebude dlouho fungovat, protože to bude založené na teorii.

Teorie vychází z toho že se nic nemění a jsou pořád ideální podmínky, jenže v praxi nejsou ideální podmínky a neustále se něco mění. Veliké mocné organizace se snaží pomocí teorie egoisticky násilně manipulovat s tím co je v organizaci, jenže každá akce má za následek logicky reakci, lidi se brání pomocí toho že se z lidí stali herci co nemají charakter a cit, z dálky lidi vypadají jinak než z blízka a proto manipulace pomocí teorie nefunguje, manipulace funguje jenom pokud se ovládá to co není živé, jako je třeba počítačová tiskárna. Jenže pokud ovládáme tiskárnu tak musíme tiskárně věnovat péči a zajistit jí to co potřebuje, jinak tiskárna nefunguje.

Organizace nechce zajistit péči tomu s čím manipuluje, ti co jsou nahoře z vysoka serou na ty co jsou dole, to logicky nefunguje a následkem je všude trvale jenom blbá nálada a konzumace cigaret a piva. Podívejme se na školu, vyškolí studenty v nějaké specializaci pomocí teorie, ale už vyškoleným studentům nezajistí výhodné zaměstnání, to je jako bychom tisknuli knihy, a nikdo by ty zbytečné knihy nekupoval, a tak by knihy brzo skončili ve sběrně na papír.

Pokud se hospodář nestará o svoje hospodářství tak brzo o svoje hospodářství přijde, máme jenom to o co se profesionálně trvale staráme, je třeba skončit s centralizací a přejít k decentralizaci kdy zde místo EU budou samosprávná města a každé město na světě bude mít svoje peníze a svoje zákony, tak jako to má dneska každý suverénní stát, dobrota je žebrota. Přerozdělování peněz a výhod to je teorie která v praxi nefunguje, proč má dělnická třída podporoval příživníky co umí akorát lhát a krást.