Prohledat tento blog

úterý 4. srpna 2020

Blbost činí šílence šťastnými


Vše zde jsou protiklady mezi kterými je napětí a pokud je zde špatné nastavení a špatná pravidla tak následkem jsou šílenci co jsou šťastní díky tomu že dělají blbosti a nikdo je za to nezavře do vězení nebo do psychiatrické nemocnice. V přírodě platí chybu každý udělá jenom jednou protože už druhou šanci nedostane a tak zde nejsou problémy s šílenci co dělají blbosti. Války a krize v nahotě odhalují šílenou realitu ve které nikdo není normální, nejhorší je že se k moci dostávají šílení psychopati jako Adolf Hitler a následkem je konzumní očistec. Odstraňme násilí z civilizace a civilizace se rychle zhroutí, to nám minulost už často ukázala, fungují jenom civilizace postavené na násilí, ve kterých je jedinec jenom loutkou, kterou ovládají ti co mají moc a bohatství.

Velikým problémem je dneska; bída, nezaměstnanost, dluhy, špína, vandalismus, extremismus, mafie, drogy, atd. příčinou je; optimalizace, automatizace, digitalizace, globalizace, degenerace, přelidnění, atd. každý lidský problém má svoji příčinu, lidi dělají chyby, protože nejsou dokonalí. Je to celé o kontrole toho čemu se dá protekce, potřebujeme dát všem lidem do hlavy GVKB čipy a ty napojíme na globální umělou inteligenci která bude za lidi myslet, pokud máme stroje co za nás pracují tak potřebujeme i počítače co budou za nás myslet. Z lidí se tak stanou konzumní otroci na dálkové bezdrátové 5G ovládání, už nebudeme potřebovat; armády, politiky, byrokraty, soudy, vězení, učitele, milionáře, celebrity, ředitele, prezidenty, krále, doktory, atd. takto konečně lidi nebudou dělat chyby a tak zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Hezky oblečené opice si hrají na celebrity


Vše je dneska jenom hra, ve které je každý hercem i divákem, někdo si hraje na prezidenta a jiný si hraje na profesora, z lidí se tak stali loutky, které ovládají jejich závislosti, člověk bez závislostí je mrtvý člověk. Naše kultura se snaží proměnit opice na lidi, problém je v tom že došlo jenom k povrchním změnám u těla a psychiky pod povrchem je pořád opice co myslí a žije jako opice. Nejde si nevšimnout toho, že tam kde rostou banány, se lidi chovají jako opice a tak je tam problém je změnit pomocí kultury na lidi.

Základem proměny opice na lidi je profesionální složitá práce, zde se dostáváme k otázce inteligence, proč je někdo inteligentní a jiný není inteligentní? Inteligence je o talentu, díky kterému dokážeme zvládnout něco složitého, talent vzniká specializací na nějakou práci, pokud se talent v dětství nerozvine tak zakrní. Rozvinout talent u malých dětí je ekonomický problém protože jde o nejistou dlouhodobou investici, každý chce investovat do jistých krátkodobých investic.

Všude je samé pokušení a je těžké pokušení odolat


A co dál o tom to zde je, staré skončí a nové začíná, je to, jako horská dráha kdy pomalu stoupáme nahoru a rychle padáme dolů, smrt to je ukončení jízdy. Jaký to má smysl řešit problémy, když vyřešíme problémy jenom povrchně a dočasně, myslíme a tak žijeme, jenže jako by nám něco scházelo ke štěstí, problémem je seberealizace, jsme pořád tím, na co si hrajeme a nejsme tím, čím jsme, mnozí už ani neví, čím jsou, protože je hra pohltila natolik, že se z nich stali loutky závislé na úspěchu, v této hře o to co potřebujeme a milujeme.

Není ten, co by se zavděčil všem, dobrota se stala žebrotou, je snadné podlehnout konzumaci cigaret a piva, je těžké si ale potom od těchto závislosti odvyknout, všude je samé pokušení a je těžké pokušení odolat, každý hledá zázraky, ale zázraky jsou jenom v pohádkách nebo ve snu. Stali se z nás žebráci, co žebrají o lásku, proč je zde nedostatek lásky a pravdy?

Za vše může rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, není zde kapitalismus ani socialismus, je zde protekcionismus, bez protekce je zde člověk jenom nulou co to má v hlavě vynulovaný, ti co mají zde protekci dělají vše pro to aby si jí udrželi co nejdéle, protekce je stejně návykovou drogou jako cigarety a slivovice. Nejvíce jsou na protekci závislí politici a celebrity, dělník protekci nepotřebuje, protože jenom z práce dělníků zde vznikají hodnoty, díky kterým funguje ekonomika.

Deprese a konzumace drog


Statisticky je zde dokonalost vzácnou výjimkou která potvrzuje pravidlo že je vše nedokonalé, mnohdy je dokonalost jenom na povrchu aby nás oklamala, perfekcionisti milují dokonalost, z díla poznáme kdo je perfekcionista a kdo si hraje na perfekcionistu. Lidová moudrost nemnoha slovy popisuje to co nedokáže popsat svatá kniha co má tisíc stránek!

K čemu číst svaté knihy, když lidová moudrost praví, dobrota je žebrota. Reklama nás klame tím že zamlčuje vady u zboží a služeb a chválí klady u zboží a služeb, podívejme se na telefony, rádi telefonujeme ale neradi odpovídáme lidem na jejich otázky. Vše je zde o protikladech mezi kterými je napětí, pokud není mezi protiklady napětí tak nemá život smysl a následkem je deprese a konzumace drog.

Protekce je rakovinou která zahubí každou organizaci


Jak eliminovat parazity? Největším problémem zde jsou paraziti, je to problém který zde existuje od té doby co je zde ekosystém, z pohledu ekosystému je egoistický člověk parazitem protože poškozuje ekosystém. Vše zde bylo evolučně vytvořeno a nastaveno k tomu aby to sloužilo dobře nějakému účelu tak jako nám slouží; domy, auta, továrny, školy, oblečení, nástroje, stroje, knihy, fotoaparáty, telefony, počítače, atd. Jak evolučně dojde k tomu že je zde něco co je vytvořeno a nastaveno k parazitování?

Problémem je selhání kontroly, pokud kontrolní systémy fungují dokonale tak zde nejsou problémy s parazity, je to jako s komentáři na internetu, pokud máte redakční systém WordPress a ručně schvalujete každý komentář tak nemáte problémy s parazity, protože umělá inteligence za vás eliminuje 99% parazitujících komentářů a zbylé 1% komentářů narazí na to, že je neschválíte. Podobné je to dneska i u elektronické pošty na internetu, kdy umělá inteligence taky eliminuje 99% parazitujících zpráv.

Existují na internetu programy co blokují reklamy a to vadí těm co žijí z reklamy a chtějí po vás, vypnutí programu, co blokuje reklamy, jenže dobrota je žebrota. S příchodem umělé inteligence která získá moc a bohatství dojde k tomu že skončí dlouhé období protekcionismu, který umožňoval těm co měli zde protekci snadné parazitování na těch, co zde protekci neměli. RVHP zaniklo díky protekci, pokud by v RVHP nebyla možná protekce tak by nedošlo k zániku RVHP, podobné je to i se zániky; organizací, kultur, civilizací, podniků, unie, atd.

Moje svatá hra a moje svatá pravidla


Nuly poroučejí nulám a to logicky nefunguje, následkem je blbá nálada a konzumace léků na deprese nebo drog. Není to nový problém je to problém starý milion let a týká se všech lidí, z dálky může nula vypadat jako; král, císař, sultán, bůh, šlechtic, prezident, ředitel, celebrita, atd. z blízka spatříme nulu co to má v hlavě vynulovaný. Vše je zde jenom o protekcionismu, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, centralismus, nacismus, hinduismus, atd. je zde všude milion let jenom protekcionismus, alfa jedinci zde získávají pomocí násilí protekci a tak zde mají výhody které si nezaslouží, Adolf Hitler je klasickou ukázkou alfa jedince, který zde získal protekci kterou si nezasloužil a následkem zemřelo mnoho miliónů lidí zcela zbytečně.

V minulosti měl král ochutnávače jídla a nápojů, aby jej někdo neotrávil, podívejme se na vraždy těch co zde měli moc, bylo jich v lidské minulosti velmi mnoho, jenže to že zavraždíme někoho, kdo má zde moc kterou si nezaslouží, tím se nic nezmění, na jeho místo okamžitě nastoupí jiný Adolf Hitler! Jaký má smysl chodit k demokratickým volbám, když na kandidátkách jsou jenom samí bezcharakterní egoističtí kariéristi jako Adolf Hitler, kterým jde jenom o to, se mít dobře a z vysoka serou na lidi, co se mají zle. Politika je bojem o moc, podnikání je bojem o zisk, náboženství je bojem o svatou pravdu, umění je bojem o popularitu, atd. žijeme v konzumní realitě, kde úspěch je možný jenom díky boji, ve kterém v nějaké specializaci díky protekci vyhrajeme, dobrota je žebrota!

Vše je o protikladech, napětí mezi protiklady je zdrojem energie a tato energie zde se vším pohybuje v hmotné a nehmotné rovině, tam kde není napětí mezi protiklady, tam je mnoho problémů na které není řešení, a následkem je blbá nálada a sebevraždy. Podívejme se na statistiky sebevražd a zjistíme že nejvíce pácháme sebevraždy z ekonomických příčin, ti co jsou na tom ekonomicky dobře, mají snahu zde být minimálně do sta let ve zdraví. Parazit zde hodní parazity, zloděj zde honí zloděje, lhář zde honí lháře, atd.

Války, revoluce, krize, reformy, pandemie, hladomory, živené katastrofy, atd. to vše v nahotě odhaluje zlou realitu, ve které je jistá jenom smrt a daně. Proč náš stát a EU, má veliké dluhy, když lidi v EU platí; daně, clo, poplatky, pokuty, certifikace, atd. kam mizí záhadně v EU zisk z naší profesionální práce? Zisk z naší práce mizí na konta lidí co jsou nahoře a mají moc a bohatství, vše je zde nastaveno tak že nadbytek pro ty co jsou nahoře je možný díky nedostatku pro ty co jsou dole, je to obrazně mocenská pyramida, kde nahoře je pro elitu ráj a dole je pro dělníky očistec.

Tvrdit to, že každý má osud, který nejde změnit, to je lež jako věž, není zde žádný osud, je zde jenom protekce, která lidi rozděluje na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, dobytka je mnoho a koryt je málo, proto zde jsou kariéristické závody ve kterých uspějí alfa jedinci jako Adolf Hitler, vše je zde mediální divadlo ve kterém si nuly hrají na bohy, lež se stala kaskadérem který v rizikové situaci zastupuje pravdu, pravda je tam kde není riziková situace, a tak zde za pravdu nehrozí; ukřižování, upálení, mučení, zastřelení, vězení, pokuta, zákaz vstupu, atd. je to celé o tom, moje hra a moje pravidla, každá pyšná nula, zde má svoji hru a svoje pravidla!

Moje svatá hra a moje svatá pravidla, kolik je na světě lhářů, tolik je zde i bohů, jakmile se člověk naučí lhát tak se z něj stane bůh, následkem je násilí, protože je v očistci konkurence, civilizace je založená na násilí, tam kde jsou daně, tam je i dogmatická totalita! Jsi loutka kterou ovládají závislosti, svoboda je iluze, jaký má život smysl, když je každý zde jenom loutkou na dálkové ovládání, a naděje na to že bude lidem jednou líp, to je jenom naivní utopie. Život má smysl pokud zde můžeš dělat jenom to co tě baví, tím je zde seberealizace, jenže jenom ten kdo má zde protekci, může zde dělat to, co jej baví a jsme tak v začarovaném kruhu, který může vyřešit jenom to, že nahradíme konečně globálně trvale lidi za roboty, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy.