Prohledat tento blog

pondělí 3. srpna 2020

Populistický sociální idealismus je utopie co nefunguje


Vesmír a život to je naprogramovaný pulzující proces ve kterém je vše recyklováno protože jenom tak může vše fungovat. Naše lidská civilizace bude už brzo recyklovaná a místo lidí zde budou počítače a stroje, člověk to je testovací verze a finální verzí je autonomní inteligentní robot na akumulátory, proč zaměstnávat lidi když stroje a programy pracují levněji a rychleji. Podívejme se na firmu Google která s malým počtem zaměstnanců vytváří obrovské zisky.

Všude je problém s dluhy a příčinou je populistický sociální idealismus, pandemie jasně ukázala jak funguje populistický sociální idealismus! Pandemie je mediální divadlo, lidí je na světě jako much a nějaká pandemie nemá naději na to aby zpomalila degeneraci a přelidnění. Svět je šílený už od té doby co existují daně a clo, každá veliká mocná lidská organizace je dogmatickou totalitou, která dělá z lidí hlupáky a chudáky, ryba smrdí od hlavy která je; mocná, bohatá, svatá, populární, atd. vládnou nám šílení psychopati jako byl třeba Adolf Hitler.

Vysokoškolské tituly se díky digitalizaci zruší


Na nových digitálních občanských průkazech už nebude vysokoškolský titul a taky zde nebude ani rodné číslo, nové občanky budou bezkontaktní, tak jako jsou už běžné bezkontaktní platební karty. Takže konečně si může každý kdo nemá vysokou školu natisknout vizitky s nějakým titulem a tak dělat snadno z druhých blbce. Já bych šel dále a dal lidem v EU povinně digitální obojky které mají vězni, a sledoval bych pohyb všech lidí v EU od narození do smrti, později by se dali obojky i zvířatům a technice co se pohybuje.

V Číně projekt Velký bratr tě vidí, už zavádějí a ve spojení s 5G sítí to nebude mít v EU chybu, každému se v EU vymezí kde se smí pohybovat a kde se nesmí pohybovat, jinak skončí ve vězení. Pokud máte trvale zapnutý mobil, tak jde zjistit na deset metrů kde se pohybujete, kontrolovat a trestat to je moderní heslo. Někdo by vám propíchnul pneumatiky, policie se podívá na to kdo se okolo vašeho auta pohyboval, umělá inteligence informace vyhodnotí a za hodinu bude pachatel zatčen a uvězněn.

Jsi nádoba plná protikladů, mezi kterými je napětí


Vše je o informacích a programech, realita je iluze to lidi ovšem odmítají uznat, protože jejich ego potřebuje realitu jako jistotou aby se mohlo ego v realitě zakořenit, pokud by ego nemělo možnost věřit v realitu tak by přestalo existovat, je to už dvacet let co byl natočen film Matrix který se stal velmi populární a díky tomu byli natočené i další díly filmu Matrix. Víš, co nebo kdo jsi? Jsi nádoba plná protikladů, mezi kterými je napětí, vše je zde o protikladech mezi kterými je napětí a tato energie pohání Matrix, ano jsi jenom dočasný evoluční program v Matrixu, z nul jsi vznikl a v nuly se navrátíš, vše se v Matrixu neustále recykluje, smrt a daně jsou tak pro nás jedinou jistotou. Nejsou zde jenom daně ekonomické, jsou zde i daně informační kdy musíme mnoho platit za naše chyby.