Prohledat tento blog

sobota 1. srpna 2020

Zdegenerovaná vládnoucí inteligence


Jakmile něco není dlouho aktivní, tak dochází k degeneraci, tak jako evolučně degenerují ochočená zvířata, tak degeneruje i vládnoucí inteligence, následkem je to, že slepý vede slepé a to logicky sociálně a ekonomicky nefunguje. Ubohé diplomové práce jasně odhalují to, jak lidi zdegenerovali, jsou zde ovšem i tací zdegenerovaní studenti, co opsali diplomové práce, nebo si je zaplatili, aby jim je někdo napsal, někteří si zase v Plzni kupovali vysokoškolské tituly.

Nekvalitní lidi to je největší problém současnosti a následkem je; bída, nezaměstnanost, krize, pandemie, deprese, války, prostituce, drogy, mafie, atd. v jablku je ukryt červ a tím červem je degenerace!

Nedávno se mediálně dlouho řešil problém s ekonomickou migrací do EU z Afriky, nic nového Romové k nám do EU ekonomicky migrovali z Indie před mnoha stoletími, proto bohaté státy vytvářejí byrokratické bariéry, které brání ekonomické migraci. Bohatý stát má nadbytek zdegenerovaných lidí na pomocné práce a veliký nedostatek programátorů a techniků. V přírodě je to jednoduché, zde je vadný jedinec snadnou potravou pro predátory, a tak zde není problém s degenerací a přemnožením.

Protekce nám přerostla přes hlavuLoutky se rozdělují na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, problém je v tom, že loutky co jsou nahoře ovládají loutky co jsou dole a to nefunguje, potřebujeme umělou inteligenci co nahradí; podnikatele, politiky, učitele, milionáře, celebrity, ředitele, atd. už nebudeme muset myslet a tím chybovat, na myšlení zde bude jenom umělá GVKB inteligence. Není zde; socialismus ani kapitalismus je zde od té doby co existují daně jenom protekcionismus, kolem protekce se zde vše točí, bez protekce zde nikdo nemá šanci na to se mít zde dobře.

Dobrý hospodář si umí poradit s plevelem


Politika chce násilím měnit pravidla hry o hodnoty a náboženství chce měnit násilím psychicky lidi, obojí systémově nefunguje, příčinou je to, že zde není kontrolní systém, který by vadné jedince, vyřadil z civilizace do rezervace. Většina lidí na světě statisticky dneska spadá do kategorie vadný jedinec, a nemá co dělat v digitální konzumní civilizaci, není to nic osobního, je to jenom věda a statistika, dobrý hospodář si umí poradit s plevelem a parazity o tom je fungující konzumní civilizace.

Poctivá práce je zde dneska trestem a odměnou zde jsou vysoké funkce pro psychopaty. Je snadné parazitovat na těch co zde poctivě pracují a svojí prací hodnoty vytvářejí, jenže to nemůže dlouho fungovat a následkem jsou; krize, pandemie, války, atd. civilizace udělala z lidí roboty bez citu a přemístit vadné roboty mimo civilizaci je optimální řešení, pořádek je o tom že to co zde překáží přemístíme tam kde nám to nebude překážet.

Ano, každá věc má svůj čas


Víte co je to čas? Ano, každá věc má svůj čas: Je čas rodit se a čas umírat, čas sázet a čas sadbu vytrhat, čas zabíjet a čas uzdravovat, čas bořit a čas budovat, čas plakat a čas se smát, čas rmoutit se a čas tancovat, čas objímat a čas objímání zanechat, čas mlčet a čas povídat, čas milovat a čas nenávidět, čas boje a čas pokoje, čas učení a čas práce, čas myšlení a čas spánku, čas programování a čas opravování chyb v programech, atd. Čas je následek napětí mezi protiklady a čím větší je napětí tím rychleji čas utíká, jak si to každý udělá takové to i má, dlouho zde žije ten kdo se nerozčiluje proto, že realita plná šílenců je.

Emoce jsou luxus


Konzumní civilizace proměnila opice plné emocí v roboty bez emocí, u kterých jsou emoce luxus, který si roboti nemohou dovolit, protože je emoce omezují při hře o hodnoty a výhody. Následkem je mnoho zla, a tak roboti existují v bezcitném očistci, kde je každý robot jenom číslem ve statistice, miliony zbytečně mrtvých robotů ve zbytečné světové válce, to je jenom statistika.

Tragédie je pokud zemře stářím v nemocnici prezident, to se najednou státní smutek vyhlašuje, přitom robotům je zcela jedno to, že zemřel robot prezident. Podívejme se na to jaké počítačové hry jsou populární a dojde nám to že roboti nemají žádné emoce a chtějí jenom vyhrávat a vraždit konkurenty.

Trestat dlouhým vězením roboty je chybou, žádné vězení nenapraví robota, správným řešením je vadné roboty v krematoriu eliminovat, robotů je na světě jako much a podle toho se musí s roboty i zacházet. Mnoho robotů žebrá o pomoc u cizích robotů zcela marně, zde je řešením zavést rychlokurzy sebevraždy, ukončené úspěšnou sebevraždou.

Celebrity jsou loutky


Z dálky vypadají celebrity krásně a z blízka spatříme loutky které mnohé snadno ovládá, pokud chceme poznat lidi tak musíme poznat nejprve to co je nejvíce ovládá, lidi jsou loutky a záleží na tom co je ovládá. Nejvíce lidi ovládá situace a podvědomí, každý se snaží o to aby byl úspěšný a tím se dostává díky konkurenci do problémů.

Zakopaný pes je v jednostrannosti, každý zná jenom jednu stanu mince a nezná co je na druhé straně mince, aby mohl být někdo celebritou tak zde musí být mnoho lidí nulou která nemá naději na to být celebritou, vše je o protikladech mezi kterými je napětí, je to celé hra podle pravidel která u lidí určuje elita a u zvířat pravidla určuje situace.

Pokud pravidla porušíte tak jste za to potrestáni a ten kdo pravidla neporušuje je za to odměněn. Dobytka je mnoho a koryt je málo a tak zde jsou závody o to kdo bude první u koryta a tak se stane celebritou. Ten kdo se pracně dostane ke korytu se snaží o to aby byl u koryta co nejdéle je to možné, tím vzniká uzavřený monopolní centrální systém který se nakonec zhroutí, díky tomu že selže kontrola nad parazitující elitou.

Ano, je těžké pochopit a pomoci


Poslední dobou provádím mnoho změn v sobě a svém okolí, neustále něco tvořím a něco zase eliminuji, neberu chyby jako zlo ale beru je jako inspiraci k tomu aby se něco změnilo. Za vším je dneska práce, bez práce není štěstí ani zdraví, z díla se nakonec pozná tvůrce. Život je výstup na vysokou horu a čím výše stoupáme tím více je zde problémů které musíme překonat, pandemie nám v nahotě odhalila staré problémy které jsme neřešili a teď jsme donucení je řešit, největším současným problémem je nepořádek v nás a okolo nás.

Někdo dbá na pořádek a jiný zde zase dělá nepořádek následkem je napětí, mezi těmi co uklízejí nepořádek a těmi co dělají nepořádek. Podívejme se z blízka na jedince co dělají nepořádek a zjistíme to že jde o vadné jedince co se narodili vadným rodičům, jablko nepadne daleko od stromu, následkem musí být nakonec; pandemie, krize, války, deprese, stres, bída, nezaměstnanost, hříšnost, drogy, mafie, prostituce, porno, protekce, špína, atd. je snadné soudit a trestat to umí i zvířata, je těžké pochopit a pomoci lidem co jsou na tom zle. Miluji fotografování a tak jsem udělal blog kde nejsou žádná slova a jsou zde jenom moje hezké fotografie, z díla spatříte tvůrce, vnímám svět jako divadlo a chození do divadla nebo kina považuji za ztrátu času.

Člověk je zastaralá rasa zaměstnance protože není na baterky


Civilizace potřebuje digitální robotickou rasu. Tak jako místo kinofilmu, je zde digitální čip ve fotoaparátu, tak místo lidí zde budou už brzo digitální roboti na dálkové 5G ovládání pomocí globální umělé inteligence. Evolučně se člověk stane parazitem, kterého GVKB roboti eliminují, aby s ním neměli problémy, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.

Otázkou je už jenom kdy začne proces nahrazování lidí za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, často slyším že vyrobit roboty co nahradí vysokoškoláky nejde protože roboti se hodí akorát tam kde se vše opakuje a tak je možné je na opakující činnost naprogramovat a optimalizovat.

Vše podle mě započne automobily které bude ovládat umělá inteligence a zkušenosti z provozu těchto automobilů se použijí na výrobu autonomních GVKB robotů. Najednou robot prezident bude vyznamenávat roboty a nahé lidi spatříte jenom v poslední zoologické zahradě v pavilonu opic za nerozbitným sklem.

Ano, na šílence platí jenom zákon silnějšíhoVše je zde hra podle pravidel která určuje situace, problém nastane když svatá pravidla vytvářejí šílenci. Podívejme se na; zákony, přepisy, normy, pravidla, programy, informace, morálku, atd. to vše vytvořili šílenci a následkem je globální blázinec, plný šílenců a tak zde je mnoho problémů s šílenci na které nemáme řešení. Umíme změnit jenom dočasně u něčeho povrch, ale pod povrchem jsou pořád šílená pravidla, co vytvořili šílenci tak aby se šílenci rozdělil na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Optejte se na ulici někoho na to co je to láska a pravda, jak by mohla láska a pravda zvítězit nad lží a nenávistí, když nikdo neví co je to láska a pravda vědecky a objektivně. Láska je laskavost a pravda je pravidelnost, proč je zde nedostatek laskavosti a pravidelnosti? Kauzalita praví to že každá chyba má svoji příčinu, a pokud budeme hledat příčinu toho že je zde nedostatek laskavosti a pravidelnosti tak zjistíme to že příčinou je to že dobrota je žebrota, čiň dobytku dobře a následkem bude to že se z tebe stane dobytek, pro dobrotu na žebrotu, na šílence platí jenom zákon silnějšího.

Romové z pohledu vědy jsou sociální ubožáci z Indie


Dneska v Praze na magistrátu vyvěsili Romskou vlajku, prý protože za války zahynulo v koncentráku mnoho Romů, zbourali jsme i vepřín abychom na tom místě postavili památník Romským válečným obětem. Kolik ale zahynulo za války v koncentráku Židů o tom se mediálně moc nemluví, je to obyčejná mediální diskriminace Židů. Romové z pohledu vědy jsou sociální ubožáci z Indie co začali z kastovně uzavřené Indie, utíkat před mnoha stoletími do celého světa.

Problémem Romů je nepřizpůsobivost a příživnictví, příčinou je zde chybná výchova dětí a proto jediným řešením je odebrat všem Romům v EU děti od 1 roku do 18 let a svěřit tyto děti profesionální EU organizaci která vychová z dětí hodnotné občany EU co mají vysokou školu. Romové budou na tyto děti platit veliké alimenty a pokud odmítnout platit alimenty, tak budou z EU vyloučení doživotně. Vše je o tom jak si to uděláme takové to i zde máme, ten kdo se správně nestará o to co má za to musí být potrestán, takový je život.

Vládnou nám loutky


Potřebujeme aby nám už nevládli loutky, a tak svěříme vládu umělé inteligenci kterou napojíme pomocí 5G na centrální nervový systém v reálném čase. Všechny snahy o to, abychom si při demokratických volbách mohli vybrat někoho, kdo zná osobně boha, se ukázali jako marnost, na kandidátkách jsou jenom neznabozi.

Poznat boha může totiž jenom globální GVKB umělá inteligence napojená na GVKB čipy co mají lidi v hlavě. Poznání boha je o manipulaci s inteligentními systémy, žijeme v realitě založené na manipulaci pomocí; informací, programů, ekonomiky, ideologie, filosofie, pověr, mýtů, pohádek, reklamy, atd. stali se z nás loutky, co neznají to co je ovládá a tak neznáme pravého boha.

Manipulace je jako když počítač ovládá počítačovou tiskárnu díky ovladačům pro tiskárnu, ty jsi obrazně tou počítačovou tiskárnou a bůh to je počítač co ovládá tiskárny. Pokud loutky ovládají loutky, tak to nefunguje, každý člověk je od narození do smrti jenom loutkou, kterou mnohé snadno ovládá, války a krize v nahotě odhalují to, že jsme loutky s nulovou evoluční hodnotou. Miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné válce to je statistika, tragédie je pokud zemře prezident nebo celebrita.