Prohledat tento blog

pátek 31. července 2020

Lék na šílenství


Z pohledu vědy a statistiky existujeme v šíleném světě kde se z lidí stali šílenci; bída, nezaměstnanost, pandemie, revoluce, války, mafie, vandalismus, drogy, prostituce, protekce, atd. v nahotě odhalují šílenou realitu a pokud je zde problém tak jistě má i nějakou příčinu. Příčinou šíleného světa je víra v ideologie které končí na ismus jde o; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, nacismus, islamismus, hinduismus, atd.

Realita nikdy nebyla ideální a žádná nová ideologie nedokáže vytvořit ideální realitu, protože se mění vždy jenom povrch reality. Lékem na šílenství je jenom to že nahradíme lidi za počítače a stroje, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se globálně eliminují v krematoriu nebo jinak, nejsou lidi tak nejsou s lidmi logicky už žádné problémy. V okamžiku kdy se opice naučila pracovat a mluvit, tak za to byla potrestaná šílenstvím, vládnou nám staré opice se zlatou korunou na hlavě.

Víš proč jsi nula


Hodnotu má to co potřebujeme a je to obtížně dostupné, tebe nikdo nepotřebuje a jsi snadno dostupný a proto jsi nula a tak máš z toho blbou náladu, a to řešíš konzumací cigaret a piva. Naděje na to že bude líp je u tebe nulová, z nuly nikdo číslo neudělá, vše je o vyrobení a nastavení, pokud je něco špatně vyrobené a špatně nastavené tak se to stává nulou. Když zemřeš tak nikomu zde nebudeš scházet a rychle se zapomene na to že jsi zde existoval jako nula.

Mnozí si zde hrají na to že nejsou nulou, smrt ale odhalí to že byli zde jenom nulou, protože jejich hodnota pro evoluci byla zde jenom iluzí která se podobala mýdlové bublině. Ideální by bylo pokud by tvoji rodiče používali sterilizaci nebo antikoncepci a tak by jsi se nenarodil, proč geneticky kopírovat nuly to nemá logiku.

Nebude to už trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se globálně eliminují v krematoriu protože zde pro ně už nebude zaměstnání a tak zde budou lidi zbyteční. Vše je zde jenom dočasnou iluzí díky evolučnímu procesu který nahrazuje staré za nové, mnohdy to staré zakoření hluboko a tak je problém to nahradit za nové. S příchodem umělé inteligence a 5G sítě započne dominový efekt, který rychle restartuje civilizaci, v minulosti se veliké krize řešili válkou, dneska bude jediným řešením pro tebe, zbaběle zde ukončit svoji zbytečnou existenci.

Počitadla ti to spočítají


I když jsem měl na blogu Webnode minimální aktivitu, tak jsem první měsíc překročil malý limit dat stanovený provozovatelem, to jsem vyřešil jednoduše tím že jsem všechna data z blogu smazal a blog slouží jenom jako rozcestník, na moje; stránky, blogy, sociální sítě. Tímto se omlouvám všem lidem co se dostali na chybovou stránku, každá akce logicky vede k reakci, život je o tom umět se přizpůsobit a nebýt zde příživníkem.

Návštěvnost je dneska jenom na vlastní doméně kde je mnoho let přidáván hodnotný obsah, nejde udělat velikou návštěvnost na blogu nebo sociální síti pokud nejste mediální celebrita. Vyhledávače chtějí stránky a blogy kde je aktivita, jenže s aktivitou je zde i mnoho přenesených dat a tím máte na Webnode problém. Podobný problém s přenesenými daty mají i mobilní telefony, ostatně měřidla jsou i u elektřiny a plynu už mnoho desetiletí. Nebude to trvat dlouho a každý dostane do hlavy GVKB čip který to lidem spočítá, a tak lidi už nebudou lhát a krást.

Láska stvořila protekci


Naše konzumní kultura se točí od svého evolučního vzniku okolo protekce, je zde problém s šílenými nepřizpůsobivými příživníky co na nás egoisticky parazitují tak příčina tohoto problému je v tom že jsme dali protekci šíleným nepřizpůsobivým příživníkům, pokud zde nebude nikde globálně možná jakákoli protekce, tak zde nebude ani problém s šílenými nepřizpůsobivými příživníky, co si mediálně často stěžují na to, že je všude diskriminujeme.

Kauzalita říká, že každý problém zde má i svoji příčinu a tak i protekce jistě zde má svoji příčinu a tou příčinou je selhání kontroly nad šílenci, funguje optimálně jenom to, co máme pod neustálou kontrolou, jak ale optimálně kontrolovat šílence, když šílenci vždy budou egoisticky dělat vše pro to, aby se vyhnuli kontrole a trestům. Nová digitální doba nám dává nové možnosti kontroly šílenců, dáme všem šílencům do hlavy GVKB čip který jejich šílený centrální nervový systém napojí pomocí 5G na globální GVKB umělou inteligenci, tím už zde nebude problém s šílenci a tak zde bude místo očistce ráj ve kterém jsou jenom svatí andělé co nelžou a nekradou.