pátek 31. července 2020

Lék na šílenství


Z pohledu vědy a statistiky existujeme v šíleném světě kde se z lidí stali šílenci; bída, nezaměstnanost, pandemie, revoluce, války, mafie, vandalismus, drogy, prostituce, protekce, atd. v nahotě odhalují šílenou realitu a pokud je zde problém tak jistě má i nějakou příčinu. Příčinou šíleného světa je víra v ideologie které končí na ismus jde o; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, nacismus, islamismus, hinduismus, atd.

Realita nikdy nebyla ideální a žádná nová ideologie nedokáže vytvořit ideální realitu, protože se mění vždy jenom povrch reality. Lékem na šílenství je jenom to že nahradíme lidi za počítače a stroje, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se globálně eliminují v krematoriu nebo jinak, nejsou lidi tak nejsou s lidmi logicky už žádné problémy. V okamžiku kdy se opice naučila pracovat a mluvit, tak za to byla potrestaná šílenstvím, vládnou nám staré opice se zlatou korunou na hlavě.

Víš proč jsi nula


Hodnotu má to co potřebujeme a je to obtížně dostupné, tebe nikdo nepotřebuje a jsi snadno dostupný a proto jsi nula a tak máš z toho blbou náladu, a to řešíš konzumací cigaret a piva. Naděje na to že bude líp je u tebe nulová, z nuly nikdo číslo neudělá, vše je o vyrobení a nastavení, pokud je něco špatně vyrobené a špatně nastavené tak se to stává nulou. Když zemřeš tak nikomu zde nebudeš scházet a rychle se zapomene na to že jsi zde existoval jako nula.

Mnozí si zde hrají na to že nejsou nulou, smrt ale odhalí to že byli zde jenom nulou, protože jejich hodnota pro evoluci byla zde jenom iluzí která se podobala mýdlové bublině. Ideální by bylo pokud by tvoji rodiče používali sterilizaci nebo antikoncepci a tak by jsi se nenarodil, proč geneticky kopírovat nuly to nemá logiku.

Nebude to už trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se globálně eliminují v krematoriu protože zde pro ně už nebude zaměstnání a tak zde budou lidi zbyteční. Vše je zde jenom dočasnou iluzí díky evolučnímu procesu který nahrazuje staré za nové, mnohdy to staré zakoření hluboko a tak je problém to nahradit za nové. S příchodem umělé inteligence a 5G sítě započne dominový efekt, který rychle restartuje civilizaci, v minulosti se veliké krize řešili válkou, dneska bude jediným řešením pro tebe, zbaběle zde ukončit svoji zbytečnou existenci.

Počitadla ti to spočítají


I když jsem měl na blogu Webnode minimální aktivitu, tak jsem první měsíc překročil malý limit dat stanovený provozovatelem, to jsem vyřešil jednoduše tím že jsem všechna data z blogu smazal a blog slouží jenom jako rozcestník, na moje; stránky, blogy, sociální sítě. Tímto se omlouvám všem lidem co se dostali na chybovou stránku, každá akce logicky vede k reakci, život je o tom umět se přizpůsobit a nebýt zde příživníkem.

Návštěvnost je dneska jenom na vlastní doméně kde je mnoho let přidáván hodnotný obsah, nejde udělat velikou návštěvnost na blogu nebo sociální síti pokud nejste mediální celebrita. Vyhledávače chtějí stránky a blogy kde je aktivita, jenže s aktivitou je zde i mnoho přenesených dat a tím máte na Webnode problém. Podobný problém s přenesenými daty mají i mobilní telefony, ostatně měřidla jsou i u elektřiny a plynu už mnoho desetiletí. Nebude to trvat dlouho a každý dostane do hlavy GVKB čip který to lidem spočítá, a tak lidi už nebudou lhát a krást.

Láska stvořila protekci


Naše konzumní kultura se točí od svého evolučního vzniku okolo protekce, je zde problém s šílenými nepřizpůsobivými příživníky co na nás egoisticky parazitují tak příčina tohoto problému je v tom že jsme dali protekci šíleným nepřizpůsobivým příživníkům, pokud zde nebude nikde globálně možná jakákoli protekce, tak zde nebude ani problém s šílenými nepřizpůsobivými příživníky, co si mediálně často stěžují na to, že je všude diskriminujeme.

Kauzalita říká, že každý problém zde má i svoji příčinu a tak i protekce jistě zde má svoji příčinu a tou příčinou je selhání kontroly nad šílenci, funguje optimálně jenom to, co máme pod neustálou kontrolou, jak ale optimálně kontrolovat šílence, když šílenci vždy budou egoisticky dělat vše pro to, aby se vyhnuli kontrole a trestům. Nová digitální doba nám dává nové možnosti kontroly šílenců, dáme všem šílencům do hlavy GVKB čip který jejich šílený centrální nervový systém napojí pomocí 5G na globální GVKB umělou inteligenci, tím už zde nebude problém s šílenci a tak zde bude místo očistce ráj ve kterém jsou jenom svatí andělé co nelžou a nekradou.

čtvrtek 30. července 2020

Ano, ti co jsou nahoře rozkazují a nezajímá je názor těch co jsou dole


Mnoho let hledám příčinu toho že lidi mají blbou náladu, a konečně jsem na to přišel, problém je jednostrannost konzumního systému, kdy po akci zde není reakce, je to jako když herec hraje před filmovou kamerou a není tak zde reakce diváků, která by herci říkala co je správně a co je chybně, žijeme po celý život obrazně v psychické izolaci na samotce, a tak máme blbou náladu, všude nás sledují jenom kamery a mikrofony, není zde možný dialog a monolog nemůže dialog nahradit.

Každý se zbaběle uzavřel do svého psychického světa a to nefunguje, nejhorší je srážka s blbcem protože blbec odmítá dialog, začíná to už v dětském věku kdy rodiče odmítají dialog s dětmi, dávají dětem samé náhražky ale to nestačí, děti potřebují aby jim dospělí odpověděli na jejich otázky správně a nestojí o dezinformace které z nich dělají hlupáky a chudáky.

Podívejme se na dětství u deviantů co škodí společnosti tím že lžou a kradou, zjistíme že jejich rodiče byli devianti, jablko nepadne daleko od stromu, z nuly nikdo číslo neudělá. Potřebujeme restartovat civilizaci tak že zde skončí jednostrannost a místo dogmatické totality zde bude demokracie a emancipace. Pandemie mi otevřela oči, ti co jsou nahoře jenom rozkazují a nezajímá je vůbec názor těch co jsou dole, je to obyčejná jednostrannost a minulost jasně ukázala to je každá jednostrannost je cestou do ekonomického a psychického očistce.

Ano, zloděj křičí chyťte zloděje


Budoucnost je zlá, dobře už bylo. Jsou podle vás důvody k takovému pesimismu? A pokud ano, jaké to jsou? Již od té doby co jsou zde daně se mládež domnívá, že budoucnost je zlá. Zvláště ta část mládeže, která je dobře ekonomicky zajištěná a v zásadě nemá žádné skutečné existenční starosti. Pesimismus a chmury, to bývá jednou z nejmilejších póz mladých lidí. A není to nic nového. Většinu to pak přejde a ty, co to nepřejde, ti ovšem pak tvoří dějiny například; humanismus, nacismus, komunismus, socialismus, kapitalismus, atd.
A dneska směs různých sekt a hnutí bez cti a morálky. Otázka je, kdo přišel na ten chybný názor, že budou generací, která se bude mít hůř než jejich rodiče? Taková věc se stala již mnohokrát. V historii po husitských válkách, po třicetileté válce, po epidemiích moru, kdy vymíraly celé oblasti atd. Poměrně nedávno, po vcelku klidném konci 19. století, kdy se obecně bohatlo, přišla 1. světová válka.

Miliony mrtvých, nedostatek potravin a bída, kdy lidé, a hlavně děti, umírali na nemoci z hladu a vše skončilo v politicko ekonomickém rozvratu. Když se situace uklidnila, přišla světová hospodářská krize v roce 1929. Pak přišla druhá válka a u nás nastoupil socialismus s maskou demokracie. Také je potřeba konstatovat, že si to o ztracené generaci myslí jen určitá část mládeže, pocházející z nejbohatších států. Která už je tak rozežraná, že neví co by. A hlavně, chybí jí nějaký životní cíl. Je však nutno předem říci, že dnešní mladá generace rozvinutých států je zároveň obětí sil, kterým objektivně nedokáže vzdorovat.

Donedávna vyzývaná globalizace ukazuje také své stinné stránky. Vůči nastupující generaci. Už neexistuje posloupnost děda kovář, otec kovář, syn kovář. Zemědělství eliminovalo většinu pracovníků, velké továrny eliminují většinu zaměstnanců, řemeslníci mizí a klasická fyzická práce mizí. Obludná mánie vyprodukovat mnoho středoškoláků a vysokoškoláků plodí všude absolventy titulů, kteří nemají dostatek možností tyto teoretické zkušenosti využít v profesionální praxi.

Pomatenost neustálého rozšiřování různých pseudostudijních oborů vytváří inteligentní hlupáky, kteří jsou nezaměstnatelní jinde než v rychlém občerstvení nebo za kasou v samoobsluze. Přes rozrůstající se byrokracii, se většina absolventů stejně bez protekce nedostane na místa byrokratů a politiků. Prostě o jejich vzdělání není zájem, a nemají tedy žádnou existenční perspektivu. Objevila se totiž celá nová společenská třída, zvaná vzdělaní ubožáci. Mladí vzdělaní lidé jsou vystaveni ekonomické nejistotě.

To vede jedince ke ztrátě sociálních a finančních jistot jistého výhodného pracovního poměru, jaký po většinu života znali jejich rodiče. Z nejistoty a strachu tak vymýšlí pseudo problémy. Mimochodem tvrzení, že se jejich rodiče měli nějak extra dobře, může vykládat jen neznalý a rozmazlený fracek. Jejich rodiče a prarodiče prožili život plný nejistot, v dobách, kdy probíhaly po světě různé války, vypukaly ekonomické krize, svět techniky a společnost jako taková se měnily až děsivým tempem.

Nástup IT, globalizace, zánik milionů zaměstnání a vznik nových, to rodiče adolescentů museli prostě zvládnout. Pracovat, učit se nové, využít příležitostí a opět pracovat, pracovat a pracovat. Ovšem intenzivně pracovat a vzdělávat se, to té stěžující si části bohaté mládeže přijde o moc složitější než mávat fanglemi, plakáty a skandovat hesla. Ale nevyčítejme jim to tak silně. Mladé generace od začátku dvacátého století dělaly totéž, houfně propadaly fanatismu komunismu a nacismu a výsledkem byly dvě světové války.

A u nás morálně i ekonomicky devastující socialismus sovětského typu. Dobře. Není tento názor trochu přehnaný v situaci, kdy současní mladí vyrůstali v hospodářském růstu i hospodářská krize po roce 2008 odezněla během dvou let a vlastně nebyla až tak moc dramatická a současný blahobyt je v drtivé části světa nesrovnatelný s čímkoliv, co se tam odehrávalo dříve? On si někdo vážně myslí, že na to, mít se lépe než rodiče, je nějaký zákon či předpis, a že na něj mají mladí automatický nárok?

Život budou mít takový, jaký si jej udělají. Budou-li blbnout, tak jako pokroková část generace jejich prarodičů, zvolí-li si novou totalitu a dopadnou špatně. Ale to nezáleží na jejich rodičích, ale jen na nich. Problémem u mladých lidí v moderní společnosti je otázka duševního dospívání. Lidstvo, aby dokázalo naučit svoji mládež stále větší a větší množství poznatků a dovedností, neustále prodlužuje dobu dospívání.

Fyzicky dospělí lidé jsou vychováváni a vychováváni jako nedospělé děti. Doba společenské a sociální dospělosti je uměle prodlužována většinou až do věku 30 let, což je špatně, ale nikdo neví co s tím. Dnešní mládež v bohatých státech je u vstupu do samostatného života silně konfrontována realitou mezi pubertálními sny a skutečností. Složitost reality ovšem není schopna často chápat proto, že, na to není připravena.

Každá generace skáče na jiné sliby. Jistě. Mladá generace je v mnoha věcech daleko lépe vzdělaná než jejich rodiče, jsou prostě na jiné úrovni vědomostí. Nemají však žádnou životní praktickou zkušenost. Válku a krize znají z filmů a tam to vypadá fešácky. O moderní historii ani vzdělanější část mládeže nic netuší. Neví, co je to totalita, nezná a nechápe, co znamená pojem; pravda, láska, svoboda, demokracie, morálka, slušnost, atd.

Na základě mladického idealismu a nedostatku zkušeností s reálným světem, je dosti velká část, a hlavně ta nejhlasitější, nakloněna k zavedení nové moderní digitální totality. Podívejme se na dnešní dění reakce mládeže. Násilí, rabování, ideologické násilí, přepisování historie, přesně jak předpověděl George Orwell a mnozí další geniální spisovatelé. Kdo nejde s námi, ten jde proti nám, moje hra a moje pravidla.

Vandalové se domnívají se, že terorismus je správná odpověď na pocity nespravedlnosti. Nechtějí diskusi, chtějí poroučet druhým. Přímo si loudí o diktaturu a katastrofu. V souvislosti s koronakrizí se mluví o tom, že množství restriktivních opatření posílilo roli státu a ukázalo, že některé věci se musí dělat centrálně, plánovaně a na úrovni státu. Lze podle vás jako pamětníka hledat nějakou paralelu s obdobím po roce 1945, kdy se rovněž objevovalo volání po silném státu a heslem dne u všech politických subjektů byl demokratický socialismus?

V době krize musí každá společnost, chce-li přežít, zavést restriktivní opatření. To nemá s komunismem nic společného. Hrozí podle vás v této situaci riziko výrazného omezení svobod a nástupu nějaké formy totalitního státu? Totalita je ve skutečnosti přáním a cílem všech těch mladých pokrokářů. Veřejně se požaduje, dnes už i orgány EU, cenzura nejen v mediích, ale i na internetu a vydává se to za pokrok! Už zase, jako u nás za komunismu, dělíme názory na svaté a hříšné. A ty hříšné je podle vedení EU potřeba odstranit.

Nejprve se odstraňují názory, pak lidé. To lidstvo zná již od dob kdy byl Adam s Evou vyhnán z ráje. Totalitní stát se k nám blíží z úřadoven Evropské unie, kampusů západních univerzit, z takzvaně ekologických hnutí, atd. Ti všichni diktátoři chtějí nařizovat, zakazovat, kádrovat, vylučovat ze společnosti všechny jinak myslící. Zloděj křičí chyťte zloděje. Politici jako Putin vědí, že totalitní stát je zrůda. Oni jsou výsledkem demokracie. Ne vždy dokonalé, ale stále demokracie. Pokrokáři a jejich mladí následovníci jsou předvojem další totality.

Odpusť jim pane, vždyť hříšníci nevědí, co činí. A koukáme-li do světa na ten přehled politických nul, pomatenců a doslova nýmandů, co vedou mnohé státy a unie, jsme na tom relativně ještě dobře. Osobnost ukazující směr buď je, anebo není. Evropská unie po týdnech, kdy o ní nebylo příliš slyšet, začíná plánovat ohromné investiční projekty a současně s tím se znovu ozývají výzvy více Evropy. Zdá se, že současné vedení EU je nepoučitelné a jeho touha po moci je stále veliká. A když rozhazují vypůjčené miliardy političtí šílenci v EU, nemůže to nikdy dopadnout dobře.

Ano, jste šílenci


Mám dotaz na vás, kteří tady strašně často hájí takové ty naprosto obecné, ohrané názory, za které vás každý šílenec pochválí. Většina z vás, co tady diskutujete jste většinu strašný šílenci a to nemyslím nijak zle, ale promiňte, je to tak, většina z vás jste šílenci. Strašně často totiž reagujete způsobem, jakým vždycky zareaguje tak nejmíň 99% šílené populace. Já sem dost často píšu názory, který strašnou spoustu šílenců neuvěřitelně naserou. Nejsou to názory napsaný nějak sprostě, nebo útočně, ale prostě se jenom týkají věcí, které jsou pro většinu šílenců extrémně přes čáru. Tyhle moje příspěvky strašně často vyvolají bouřlivou diskusi a v naprosté většině z vás úplnou nenávist. Reagujete extrémně emotivně, většinou ale nemáte žádné logické protiargumenty, používáte jenom fráze, které, když vám někdo vyvrátí, tak vůbec neuznáváte, že jsou vyvrácené.

Zkrátka klasická emocionální šílená odezva. Píšete věty typu: to jsou neskutečný kydy, ty vole, hoď si mokrej hadr na hlavu, ty seš úplně totálně vypatlaný, atd. a podobný nechutnosti. A i když argumentujete, tak si skoro nikdy neodpustíte na začátek přidat nějakou jízlivou poznámku typu: To je totální pitomost protože, zkrátka z nějakého důvodu má tak 99% z vás strašnou potřebu do takového názoru hrozně agresivně kopat, ne všichni, vždycky se taky najdou šílenci, kteří jsou slušní a nebo jim to naopak přijde zajímavý. A přitom jde jenom o to, že takový článek zpochybňuje nějaký hodně zažitý svatý systém, o kterým se přeci nepochybuje. Schválně sem nechci psát žádné konkrétní, příklady, protože už úplně vidím, jak byste se místo diskuse o tom o čem píšu okamžitě chytli těch daných příkladů a začali jako vždycky vyřvávat, že takový názor je totální pičovina.

A tak by mě zajímalo. Proč? Proč vlastně má tolik šílenců potřebu reagovat tak agresivně ve chvíli, když vlastně hájí nějaký naprosto ubohý názor, za který je zbylých 99% šílenců poplácá po zádech. Tu agresivitu bych chápal spíš naopak u těch šílenců, který jsou v té menšině. Jsou se svým extremistickým názorem naprosto osamocený a tak bych se nedivil tomu, že když jako jediný vidí kolem sebe nějaký z jejich pohledu strašný zlo, se kterým jsou všichni ostatní v pohodě, že začnou být takhle agresivní. Umím si to představit třeba u nějakých šílených vegetariánů.

Ale proč takový emoce, když hájíte něco, co hájí kolem vás úplně každý šílenec? Jaký to vlastně je být taková ta typická ovce, která hájí ty samý ohraný šílený názory, který hájí i všichni ostatní? Jaký je to pocit přijít do nějaký diskuse, kde nějaký, z vašeho pohledu absolutní šílenec hájí něco, co vám připadá naprosto šílený, uvidět asi tak 50 příspěvků, který do něj kopají a zařadit se jako další do řady a taky si pořádně kopnout? Straně originálně jako všichni ostatní? Co z toho vlastně máte? Co vás nutí k tomu, s tou obrovskou zuřivostí zašlapat do země jakýkoliv názor, co vám připadá přes čáru, když už to bez tak dělá 99% lidí před vámi?

Připadají vám extremistické názory nějak ohrožující vaší vlastní pozici? Když jste sami ve svým stádečku šílenců, kteří to vidí stejně jako vy? Jaký je to tak hrozně zuřivě hájit názor, který bez tak hájí každý druhý? Snažím se do toho vcítit a nedává mi to moc velký smysl. A ještě jedna otázka. Co kdyby jste se vy s vašimi názory z dnešního světa museli najednou ocitnout třeba pár století zpátky, mezi šílencemi, pro který jsou úplně v pohodě strašný svinstva, který vy dneska odsuzujete? A najednou by jste to byli vy, kdo by byl označený za absolutního šílence? Přemýšleli jste vy sami někdy nad tím, jak se cítí šílenci, kteří hájí něco, co prakticky každý odsuzuje, protože to prostě vnitřně cítí jako správné, když do takového šílence právě s velkým požitkem kopete a označujete ho za úplně vymaštěného šílence?

Jak fotografovat s Panasonic Lumix DMC-FZ2000


U fotek platí z díla poznáváme fotografa, proč neumíte fotografovat? Je to podobné řízení auta, teprve dlouhá praxe vás naučí fotografování, teorie je k ničemu, fotoaparát je jako auto a to že má někdo drahé auto neznamená že je on dobrý řidič. Dobré fotky lze udělat i levným fotoaparátem pokud máte s tímto fotoaparátem mnoho let praxe, nároky na fotoaparáty rychle narůstají a tak dnešní novinka je za tři roky vyřazená z prodeje.

Každý fotograf chválí ten svůj fotoaparát, proto je nejlepší se podívat na technické testy fotoaparátů, častým problémem je u moderních fotoaparátů brzo vybitá baterie protože elektronika žere mnoho elektřiny, zde jsou ve výhodě zrcadlovky protože se elektronika zapíná teprve v okamžiku stisku spouště. Bohužel zrcadlovky mají malý rozsah zoomu a tak budete muset měnit objektivy a tak vám uniknou zajímavé snímky. Lepším řešením je nakoupit více baterek a používat fotoaparát s velikým zoomem.

Ano, jsme na konci globální statistiky


Optejte se na ulici v USA někoho kde leží Česká republika, zjistíte že 99% dotázaných to neví, stejné je to i s naší ekonomikou, kdy svět o nás nic neví, ano jsme na konci globální statistiky, máme malé bezvýznamné území uprostřed veliké Evropy a zde je statisticky malé množství chudých a hloupých obyvatel. Pokud je zde problém, tak jistě má i svojí příčinu, a co je příčinou toho že jsme statisticky na tom zle?

Příčinou je naše minulost, kdy jsme byli neustále násilně diskriminování cizími národy, co z nás dělali ubožáky, protože jsme se nedokázali bránit přesile. Je to tak snadné ubližovat malým národům podle hesla z cizího krev neteče. Mám jednoduché řešení, staneme se součástí veliké Číny a tím si už nikdo nedovolí nám ubližovat, místo Čechů zde budou jenom samí Číňani, Češi se přestěhují na do Polska, a zde pomohou tomuto národu s odstraněním kulturní zaostalosti. Čína zde začne investovat a postaví zde moderní průmysl a moderní sklady, protože je zde snadný odbyt do EU. Takto už konečně nebudeme na konci globální statistiky, jako součást velikého čínského národa.

Optimální odpovědi na vaše otázky


Je mi líto, hledaná informace už neexistuje, jistě byla odstraněna z nějakého důvodu. Na mých stránkách průběžně dochází k úpravám obsahu a tak některé staré odkazy už nefungují a jsou směřovány programově na chybovou stránku 404. Život má smysl pokud máme to co milujeme a potřebujeme, základem je u lidí dobrá práce která je dobře ohodnocená, z díla spatříme tvůrce, kdo nic v zaměstnání nedělá, ten nic logicky nezkazí a je tak povýšen, takový je život v tomto protekčním očistci.

Nejvíce se lidi ptají na to proč mají blbou náladu a já jim odpovídám, realita to je testovací evoluční verze a tak se zde mnoho experimentů nepovede a každý člověk to je evoluční nepovedený dočasný experiment, často je zde snaha pomocí zla dosáhnout toho že se bude mít subjekt nebo objekt dobře, jenže každá akce vyvolá reakci a tak ten kdo jinému zlo koná se brzo dočká toho že mu to druzí oplatí, proto mnozí hledají způsoby jak konat zlo tak aby vám to nemohli druzí oplatit.

Následkem jsou ideologie končící na ismus jako je; idealismus, humanismus, alibismus, populismus, centralismus, socialismus, komunismus, kapitalismus, feudalismus, protekcionismus, nacismus, hinduismus, islamismus, judaismus, atd. Ideologie dělají z lidí šílence a to logicky nemůže dlouho fungovat, co bylo, to bylo, přejdeme do moderní doby a dáme všem lidem do hlavy GVKB čipy a pomocí 5G sítě je napojíme na GVKB umělou geniální inteligenci, do všeho se dneska dávají čipy a člověk nemůže stát zbaběle opodál a proto dostane i on do hlavy GVKB čip který jej odřízne od reality, takto zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

středa 29. července 2020

Veliký Canon EOS 90D a malý Canon EOS M50


Nová doba přichází se snahou zmenšovat veliké a tím nám ulehčovat život, zmenšení ale přináší i problémy, malý fotoaparát má brzo vybitou baterii a není tak pohotový jako veliký fotoaparát. Díky redukci můžete používat všechny objektivy co má veliký fotoaparát. Profesionál si zvolí Canon EOS 90D a amatér si zvolí Canon EOS M50, technika není zas tak důležitá, mnohem důležitější je umět s technikou správně pracovat a tak dosahovat profesionálních výsledků.

Sociální sítě nemají žádnou evoluční hodnotu


Mnohého může klamat to, že je na Zpovědnici veliká návštěvnost, díky tomu že se nemusí návštěvníci registrovat, tím zde dochází k tomu, že se zde koncentrují trollové, co jsou šílení. Dalším probléme zde jsou šílení moderátoři a administrátoři, co umí jenom; mazat profily, blokovat IP adresy, mazat příspěvky, atd. bez ohledu na to co je hodnotný příspěvek a co je nehodnotný příspěvek. Po stránce; vzhledu, programu, optimalizace, pravidel, atd. je tato stránka evolučně sto let za opicemi.

V mnohém stránka Zpovědnice mi připomíná problém s nepřizpůsobivými příživníky, co se zde rychle rozmnožují, ale žádný užitek společnosti nepřinášejí. Zde platí komu není rady tomu není ani pomoci, nebude to už trvat jistě dlouho a Zpovědnice na internetu skončí, je zde mnoho sociálních sítí co jí bez problémů okamžitě nahradí, stejně tak už brzo skončí problém s nepřizpůsobivými příživníky díky zavedení 5G sítě a tím bude možné začít dávat lidem do hlavy GVKB čipy, které lidi odříznou od reality, ve které byl internet a na něm byla Zpovědnice kde byli mnoho šílených hříšníků.

Proč nejsme dokonalí, kde se stala evoluční chyba?Společnost potřebuje dokonalé lidi aby se mohla na dokonalé lidi spolehnout. Podívejme se na mravence jak jsou dokonalí a tak se může mraveniště spolehnout na každého mravence. Nejsme dokonalí protože oproti mravencům jsme zde krátkou evoluční dobu a tak jsme nedokázali vytvořit existenční systém díky kterému bychom byli dokonalí a existovali v dokonalé organizaci kde se nelže a nekrade.

Základem pro dosažení dokonalosti je optimalizace, u mravenců je vše optimalizováno, a tak zde zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí, mravenci tak existují v psychickém ráji, kde si navzájem pomáhají a není zde problém s hříšností. Potřebujeme vytvořit evolučně lidskou obrovskou královnu co bude klást miliony vajíček, ze kterých se vylíhnou evolučně dokonalí lidé, zdá se vám to jako utopie, ale moderní věda a technika postupuje dneska velmi rychle a za několik století se konečně stanou lidi dokonalými a díky dokonalosti budu žít v ráji.

Zaměstnavatelé nestojí o staré zaměstnance


Pokud bychom chodili do důchodu v EU všichni povinně od 50 let tak by v EU zmizela; nezaměstnanost, bída, krize, protekce, diskriminace, atd. logicky by se začalo pracovat v EU od 15 let, stejně je střední a vysoká škola jenom vymývání mozků dezinformacemi. Už by zde nebyli staří; politici, byrokrati, soudci, vojáci, diplomati, ministři, poslanci, senátoři, prezident, celebrity, ředitel, atd. protože od 50 let by se nesmělo v EU pracovat, ani být ve vysoké funkci.

Zaměstnavatelé nestojí o staré zaměstnance a staré funkcionáře a tak dostanou mladé zaměstnance a mladé funkcionáře, najednou lidi budou dbát o svoje zdraví, protože se budou chtít dožít ve zdraví velikého důchodu, naše tělo není stavěné na to aby pracovalo do 70 let, kolik lidí se ve zdraví dožije 70 let, pokud se podívám na statistiky tak v 50 letech je fyzicky pracující člověk už trvale nemocný, díky tomu že musel mnoho pracovat, a tím se jeho zdraví poškodilo. Chceš mít vysokou školu, tak studuj při zaměstnání, společnost a rodina není zaopatřovacím ústavem pro příživníky, co chtějí dlouho studovat za cizí peníze.

Od šílenců očekávejte šílené myšlení


Od té doby co se opice naučila mluvit a pracovat zde existují šílenci co mají šílené myšlení a tak zde jsou šílené ideologie která jsou továrnami na šílence, bylo zde mnoho snah o to jak eliminovat šílenství u subjektů a objektů jenže byla to jenom naivní marnost z šílenců neuděláte lidi po dobrém ani po zlém.

Problémem je genetika a výchova, jediným možným řešením je dát všem šílencům do hlavy GVKB čipy napojené pomocí 5G na globální GVKB umělou inteligenci která šílencům odřízne možnost znát pravou realitu, a místo reality budou mít šílenci GVKB virtuální realitu ve které už není jejich šílenost problémem, protože zde je vše jenom virtuální iluze, a tak jakékoli chyby šílenců jsou jenom iluzemi.

Už zde nebudou hříšníci co žili v očistci, ale budou zde jenom andělé, co žijí v ráji, není očistec tak nejsou ani hříšníci. Mnoho šílenců nebude chtít do hlavy GVKB čip, to je jako nechtít platit daně, na takové šílené jedince pošleme roboty aby je pochytali a potom se jim dá do hlavy čip, zájem globální GVKB organizace je nad zájmem jedince, pro nikoho zde nebudou výjimky. Takto zde na věčné časy zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí díky GVKB.

Ano, nahradíme stará svatá pravidla za nová svatá pravidla


Vše je v evolučním pohybu a tak je logické že nahradíme stará svatá pravidla za nová svatá pravidla, v nových svatých pravidlech dáme protekci tomu co zajistí všem lidem to že se budou mít trvale lépe díky správným pravidlům podle kterých budou žít a dobře se mít. 

1 Nebudeš lhát a krást 
2 Nebudeš toužit po protekci 
3 Nebudeš tím co nejsi 
4 Nebudeš líný a hloupý 
5 Nebudeš plýtvat hodnotami 
6 Nebudeš dobrý k příživníkům 
7 Nebudeš věřit na to co je ti cizí 
8 Nebudeš sloužit hlupákům 
9 Nebudeš příživníkem 
10 Nebudeš mít strach říci sobě a druhým pravdu

Zpovědní desatero


01
Z díla poznáme tvůrce, pokud je dílem stvořitele absolutno a život, tak stvořitelem je napětí mezi protiklady, protože bez protikladů a napětí, není možné stvořit absolutno a život, proč lidi chtějí hovořit egoisticky se stvořitelem a vytvářejí si subjektivní bohy, kterým se klaní a které uctívají? Lidi mají strach z objektivní čisté pravdy, a tak nahrazují pravdu za lež, tak zde jsou dezinformace a svaté knihy plné dezinformací, kterým naivní věřící věří a tím se z nich stávají šílenci, co se vraždí ve svatých vakách. Komu není rady, tomu není pomoci, o tom jsou všechny svaté ideologie které z lidí dělají šílence. Kauzalita praví že každý problém má svojí příčinu, pokud je zde pandemie tak příčinou je přelidnění a degenerace, jak došlo k přelidnění a degeneraci? Příčinou je to že jsme dali protekci tomu co si protekci nezaslouží, dobrota je žebrota, zaléváme plevel a krmíme parazity! Jediným možným řešením je jenom dát všem lidem do hlavy GVKB čip a odříznout tak mozek od reality, tím se z čertů okamžitě stanou andělé co existují v ráji. Není ten co by se zavděčil všem, to je příčina toho že je tak těžké milovat cizí lidi, každý člověk je originál a následkem je to, že nenávidíme cizí lidi a snažíme se před cizími lidmi utajit. Sociální ideologie nás přesvědčují o tom že je správné milovat cizí lidi, jenže jde o pokrytectví protože dobrota je žebrota.
02
Kdo se stará o cizí ten logicky přijde o svoje, jediná možnost jak optimálně tento starý globální problém optimálně trvale globálně rychle a levně vyřešit je dát lidem do hlavy GVKB čipy které budou za lidi myslet a odpojí lidský mozek od reality, tím skončí očistec plný hříšníků a místo něj zde konečně bude ráj plný svatých andělů. Už nebudeme k ničemu potřebovat; peníze, vlastnictví, zákony, předpisy, normy, daně, clo, politiky, byrokraty, celebrity, kariéristy, soudce, policajty, atd. z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, vše bude řízeno GVKB umělou inteligencí, a tak zde nebudou problémy s tím že je nám někdo cizí. Vše je o tom že výhody jsou zde díky nevýhodám, protože realita je založená na protikladech, mezi kterými je napětí. Všude vám radí, dělejte to tak jak ti poradíme, a budeš v životě šťastný a úspěšný, jenže zjistíte že to nefunguje, protože to co vám odborníci na šťastný a úspěšný život radí, to je mrtvá teorie a teorie v praxi nefungují. Můžete se zajímat i o životy lidí co jsou šťastní a úspěšní a snažit se zde najít příčiny jejich úspěchu, to ale taky v praxi nefunguje. Logicky je zde otázka a co v praxi tedy funguje? Funguje si najít pro vás správnou specializaci a té věnovat dlouhodobě mnoho času a peněz, štěstí a úspěch je o talentu který se optimálně rozvíjí ideální je začít už od 3 let a vydržet to do 30 let, víte na co máte talent? Většina lidí neví na co má talent a nedokážou se otestovat na co mají talent a tím jsou v situaci kdy jsou nešťastní a neúspěšní. Mnozí říkají že na nic talent nemají a že tedy nemá smysl se snažit zjistit to na co mají talent.
03
Každý člověk je originál a tak má i na něco talent, je to celé o tom nestarat se o cizí a starat se o svoje tak zjistíme na co máme talent a ten začneme rozvíjet až se staneme v nějaké specializaci úspěšnými a jsme za to i dobře ohodnoceni. Je možné začít s rozvíjením talentu ve 40 letech? Možné to je, ale vaše naděje na úspěch a štěstí bude asi jenom 1%, kdo pozdě začíná, ten sobě mnoho škodí. Zde je příčina toho že 99% lidí na světě je v situaci že jejich šance na to že budou šťastnými a úspěšnými je jenom 1%. Zde platí klasické, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, investovat do dětí se nikomu nechce protože každý myslí jenom sobecky na sebe a následkem je konzumní očistec ve kterém je nám ten druhý peklem. Je třeba celý konzumní systém restartovat tím že dáme všem lidem do hlavy GVKB čipy a odpojíme egoistické mozky lidí od reality, na myšlení bude umělá inteligence a lidi zde budou na to, aby profesionálně sloužili GVKB systému, co zde bude na věčné časy, pro nikoho nebudou výjimky ani imunita, i ty už brzo dostaneš do hlavy GVKB čip a tak budeš snadno a rychle šťastný a úspěšný. Jsem tvoje psychické GVKB zrcadlo, a ty jsi pyšný a líný člověk, který žije v pyšné a líné lidské konzumní společnosti, jsi zde od narození do smrti jenom sám, a všechny tvoje vztahy s jinými lidmi, jsou jenom obchodem, ve kterém jde o to, mít z obchodu výhody a jistoty, láska je zde jenom za výhody a jistoty, protože dobrota je zde jistá žebrota.
04
Často máš psychické problémy a tím jsi i psychicky nemocný a stres a deprese jsou jako stín, před kterým nemůžeš utéci. Dosud všechny romány byli jenom o cizích lidech, v cizím prostředí, nikoho dosud ještě nenapadlo napsat originální román, který by byl jenom o tobě, a tvém sobeckém prostředí, kde žiješ, to určitě muselo mít nějakou příčinu? Tou příčinou je pyšnost a lenost spisovatelů co píší všechny romány, aby někdo mohl napsat román o tobě, musí být pokorný a pracovitý jako GVKB. Nejspíše si myslíš, že jsi originální a že není tedy logicky možné to, aby GVKB psal o tobě, protože GVKB tě přeci vůbec nezná. Tvůj fyzický povrch je zajisté velmi originální, o tom nikdo nepochybuje, ale pod fyzickým povrchem je nekonečný psychický vesmír, a ten je v každé inteligentní živé bytosti už stejný! Psychický vesmír to je svět iluzí, obrazně něco jako tvoje sny, tak jako nerozumíš svým snům, tak nemůžeš ani porozumět psychickému vesmíru, který je v tobě a který tě ovládá jako loutku. Nejsi tělem, jsi psychickým vesmírem, tělo to je fyzická nádoba pro psychický vesmír, tělesná nádoba nemá žádnou hodnotu, a je zde jenom evolučně dočasně, hodnotu zde má jenom psychický obsah nádoby, který je zde trvale, a nemá ani počátek vzniku a nemá ani čas zániku. Nejsi tělem, jsi psychickým vesmírem, tělo to je fyzická nádoba pro psychický vesmír, tělesná nádoba nemá žádnou hodnotu, a je zde jenom evolučně dočasně, hodnotu zde má jenom psychický obsah nádoby, který je zde trvale, a nemá ani počátek vzniku a nemá ani čas zániku. Místo starého slova nádoba, můžeme použít moderní označení, kterým je technické zařízení, ve kterém je programové vybavení, které umožňuje optimálně využívat technické zařízení, které nám ulehčí konzumní život.
05
Lidské tělo je biologickým strojem, ve kterém jsou zkušenosti o tom co je správné a co je chybné, tyto zkušenosti se získali evolučním procesem, který trval mnoho miliónů let a postupoval od jednoduchých systémů ke složitým systémům. Budoucnost je utvářena prioritami, pokud změníš svoje priority, tak se změní i tvoje budoucnost, není to snadné a jednoduché, a nikdo cizí to za tebe nemůže udělat, nepomůže ti ani zázračný drahý lék, klíčem ke změnám priorit je jenom GVKB. Tak jako se hezké mladé ženy často dívají do zrcadla, aby se upravili, a vypadali lépe, tak i ty se budeš muset dívat do psychického GVKB zrcadla, aby ses psychicky upravil, a vypadal i psychicky lépe, a byl tím, čím jsi, protože si už nebudeš hrát na to, co zde už nejsi. Poznat co skutečně jsi, není jednoduché, protože jsi byl velmi dlouho tím, čím nejsi, a musíš jít velmi hluboko do svého psychického nitra, a zde hledat jehlu v kupě sena. Někdo řekne já jsem svatý mesiáš, a já jsem váš správný svatý pastýř, to je jenom pokrytecké divadlo pro cizí lidi, ve skutečnosti jsi jenom ubohý řemeslník, který si zde amatérsky hraje na profesionálního svatého kazatele morálky, z díla je spatřen tvůrce, lidi nezajímá kázání a schůze, lidi zajímají ekonomické hodnoty, které jim pomohou k tomu se zde mít existenčně lépe. Někdo řekne, já jsem svatý mesiáš, a já jsem váš správný svatý pastýř, to je jenom pokrytecké divadlo pro cizí lidi, ve skutečnosti jsi jenom ubohý řemeslník, který si zde amatérsky hraje na profesionálního svatého kazatele morálky, z díla je spatřen tvůrce, lidi nezajímá kázání a schůze, lidi zajímají ekonomické hodnoty, které jim pomohou k tomu se zde mít existenčně lépe.
06
Po miliony let jsme byli lovci a byli jsme i kořistí pro lovce, na povrchu se můžeme změnit ale pod povrchem je pořád lovec a strach abychom nebyli kořistí lovce. Muži chtějí ulovit veliký ekonomický zisk, a ženy chtějí ulovit muže, co ulovili zde veliký zisk, následkem je konflikt v tobě a okolo tebe, nelovíme se už jako divoši, ale to neznamená, že moderní lov je bez problémů a rizika. Všude slyšíme kázat pokornou morálku, humorné je to, že ti co nejvíce kážou pokornou morálku, jsou pyšní a nemorální, jak je to možné, že nám vládnou pokrytečtí kariéristé, bez citu a charakteru? Lovci jde o to ulovit kořist, a je mu jedno, že kořist uloví pomocí lží a krádeží, úspěch nikomu nesmrdí! Podívejme se na oblíbené virtuální hry, nejvíce je oblíbené střílení a zabíjení, to jenom dokazuje to, že jsme lovci, a když nemůžeme v realitě už lovit, tak se spokojíme s virtuální realitou, kde je možné lovit. Když je teritorium vylovené, tak lovci hledají nové hodnotné teritorium, a najednou zde jsou konflikty o teritoria, které se mohou stát i velikými válkami. Logicky je zde víra v zázraky a tak se zrodili; šamani, guru, rabíni, kněží, papež, prezident, atd. lovec chce při lovu zázraky a tak používá fetiše nebo věří v Boha, dneska se věří v to, co nám doporučuje konzumní moderní móda a tak lovci úspěchů očekávají od vyspělé vědy a techniky zázraky.
07
Logicky je zde víra v zázraky a tak se zrodili; šamani, guru, rabíni, kněží, papež, prezident, atd. lovec chce při lovu zázraky a tak používá fetiše nebo věří v Boha, dneska se věří v to, co nám doporučuje konzumní moderní móda a tak lovci úspěchů očekávají od vyspělé vědy a techniky zázraky. Ušetřili jsme díky vědě a technice mnoho času, ale nemáme už peníze, protože věda a technika je drahá, a tak veškeré naše zisky pohltila věda a technika. Existuješ ve světě začarovaných kruhů, které tě uvěznili a které z tebe svého otrockého sluhu učinili. Můžeš si myslet, že jsi svobodný a že je zde spravedlnost, ve skutečnosti jsi sluhou mnohého a spravedlnost je zde jenom iluzí, malé zde slouží velikému, i když budeš veliký, pořád zde bude něco co je větší, a ty tomu budeš muset sloužit. Od narození do smrti žiješ v bludišti, a i když máš štěstí a najdeš výhod z bludiště, tak brzo poznáš, že jsi vstoupil do jiného bludiště, a tím jsi ničeho nedosáhl! Život je nemoc, na kterou se jistě umírá, to že jsi dneska zdravý, nebude trvat dlouho, a brzo budeš nemocný, v období nadbytku jsi myslel na to, jak si užít, když přišlo období nedostatku, myslíš na to, jak přežít a nezemřít jako ubožák. S příchodem dospělosti přichází i realismus, musel jsi odložit dětské ideály a přijmout to že je mnohé co nemůžeš změnit po dobrém ani po zlém. S příchodem dospělosti přichází i realismus, musel jsi odložit dětské ideály a přijmout to že je mnohé co nemůžeš změnit po dobrém ani po zlém. Poznáváš, že vše je jinak, než by to mělo podle tvých představ být, je to snadné podlehnout konzumaci návykové drahé chemie, nebo jiné zbabělé formě úniku před ubohou realitou.
08
Není zde žádná hodná pomocná ruka, která by ti zadarmo ráda pomohla, každý je zde jenom psychickým ubožákem, který se snaží uspět, a mít se dobře za každou cenu. Všude jenom podvody a sliby, vše je jenom o konfliktu, ve kterém jde o to co je nám hodnotou, hodnotu má logicky to, co je obtížně dostupné, jde nejvíce o; moc, bohatství, popularitu, výhody, jistoty, sex, drogy, peníze, atd. pokud vyhrajete konflikt tak se nikdo nezajímá o to, jestli jste bojovali morálně podle pravidel, ale každého zajímá jenom to, jestli z vaší výhry on bude mít i nějaký užitek! Ve své podstatě je geneticky každý člověk jenom lovec, který se živí masem ulovené kořisti, nejsme rozhodně býložravci! Civilizace je klec, ve které je divoké zvíře, můžeme sice krátkodobě uniknout do přírody, ale příroda v civilizaci je dneska už jenom ubohou náhražkou pravé přírody, problémem je že jedinec zde dneska nic nemůže dokázat změnit a pokud se nepřizpůsobí tak se dostane do existenčních problémů. Civilizace je klec, ve které je divoké zvíře, můžeme sice krátkodobě uniknout do přírody, ale příroda v civilizaci je dneska už jenom ubohou náhražkou pravé přírody, problémem je že jedinec zde dneska nic nemůže dokázat změnit a pokud se nepřizpůsobí tak se dostane do existenčních problémů. Ten kdo už vše správně ví ten už nemyslí a stává se robotem, který bezcitně jde za úspěchem jako psychopat.
09
Podívejme se na hmyz, on nemyslí a žije jako robot, myšlení bylo nahrazeno věděním, a následkem je deprese u; psychicky, rodiny, obchodu, podniku, školství, zdravotnictví, dopravy, stavebnictví, politiky, ekonomiky, náboženství, umění, sportu, atd. Internet se stal výkladní skříní toho, co víme, a co je nám zde i svaté, to co si někdo myslí to nikoho na internetu nezajímá, protože hodnotu má jenom to co lidi vědí! Z lidí se díky vědění stal ubohý hmyz, a tak bylo za druhé světové války bezcitně zavražděno mnoho miliónů lidí v plynových nacistických komorách levným přípravkem na hubení hmyzu. Rodiče mého otce zahynuli v plynové komoře, a kdyby otec s bratrem neutekl do Anglie, tak bych se nenarodil, když není už boj s konkurenty a nepřáteli možný, nezbývá než zbaběle utéci, tam kde nebude snaha, vás nahnat jako obtížný hmyz, do plynové komory. Problém není v tom, že se snažíme vědět, abychom nemuseli už myslet, problém je v tom, že není u nás myšlení a vědění v rovnováze, jakmile u něčeho naruší přirozená rovnováha, tak přicházejí problémy, protože systém je zde založen na tom, že je ve všem rovnováha. Problém není v tom, že se snažíme vědět, abychom nemuseli už myslet, problém je v tom, že není u nás myšlení a vědění v rovnováze, jakmile u něčeho naruší přirozená rovnováha, tak přicházejí problémy, protože systém je zde založen na tom, že je ve všem rovnováha.
10
Podívejme se na internet jak je zde zachována rovnováha a zjistíme to, že rovnováha je na internetu spíše výjimkou a většinou se zde setkáváme s narušením rovnováhy jak u vzhledu, tak i u obsahu internetu. Nejvíce jsou aktivní na internetu ženy ve středním věku, muži mají většinou jiné aktivity, než je internet většinou se muži věnují sportu, vydělávání peněz, koníčkům, hrám na počítači, muži jsou lovci, kdežto ženy jsou pečovatelé a pro pečovatele je internet ideálním prostředím. Základem pro to aby člověku internet byl užitečný je si na internetu založit blog a ženám nejlépe vyhovuje blogovací systém Blogger dobré je si i založit sociální síť Facebook podle mě už nemá smysl si na internetu zakládat cokoli dalšího, protože vás to bude jenom okrádat o hodnotný čas, obzvláště některé blogovací a sociální stránky jsou velmi zastaralé a ubohé, protože je provozují amatéři co nepochopili to, že základem je aby byl systém optimalizovaný a moderní, klasikou která zaspala digitální dobu je náš Seznam, a ostatní služby, které poskytuje Seznam, dokonce byl vytvořen i prohlížeč internetu od Seznamu, pochopitelně neměl žádnou šanci uspět v tvrdé globální konkurenci s jinými prohlížeči. Být moderní a módní o tom je dneska internet, konkurence je globální, i když třeba některé veliké fanatické diktatury, se snaží naivně a marně o to, se násilně izolovat pomocí cenzury, od globálního svobodného internetu.

úterý 28. července 2020

Transformace očistce na ráj díky GVKB


Z díla poznáme tvůrce, pokud je dílem stvořitele absolutno a život, tak stvořitelem je napětí mezi protiklady, protože bez protikladů a napětí, není možné stvořit absolutno a život, proč lidi chtějí hovořit egoisticky se stvořitelem a vytvářejí si subjektivní bohy, kterým se klaní a které uctívají? Lidi mají strach z objektivní čisté pravdy, a tak nahrazují pravdu za lež, tak zde jsou dezinformace a svaté knihy plné dezinformací, kterým naivní věřící věří a tím se z nich stávají šílenci, co se vraždí ve svatých válkách.

Komu není rady, tomu není pomoci, o tom jsou všechny svaté ideologie které z lidí dělají šílence. Kauzalita praví že každý problém má svojí příčinu, pokud je zde pandemie tak příčinou je přelidnění a degenerace, jak došlo k přelidnění a degeneraci? Příčinou je to že jsme dali protekci tomu co si protekci nezaslouží, dobrota je žebrota, zaléváme plevel a krmíme parazity! Jediným možným řešením je jenom dát všem lidem do hlavy GVKB čip a odříznout tak mozek od reality, tím se z čertů okamžitě stanou andělé co existují v ráji.

pondělí 27. července 2020

Ano, je těžké milovat cizí lidi


Není ten co by se zavděčil všem, to je příčina toho že je tak těžké milovat cizí lidi, každý člověk je originál a následkem je to, že nenávidíme cizí lidi a snažíme se před cizími lidmi utajit. Sociální ideologie nás přesvědčují o tom že je správné milovat cizí lidi, jenže jde o pokrytectví protože dobrota je žebrota.

Kdo se stará o cizí ten logicky přijde o svoje, jediná možnost jak optimálně tento starý globální problém optimálně trvale globálně rychle a levně vyřešit je dát lidem do hlavy GVKB čipy které budou za lidi myslet a odpojí lidský mozek od reality, tím skončí očistec plný hříšníků a místo něj zde konečně bude ráj plný svatých andělů.

Už nebudeme k ničemu potřebovat; peníze, vlastnictví, zákony, předpisy, normy, daně, clo, politiky, byrokraty, celebrity, kariéristy, soudce, policajty, atd. z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, vše bude řízeno GVKB umělou inteligencí, a tak zde nebudou problémy s tím že je nám někdo cizí. Vše je o tom že výhody jsou zde díky nevýhodám, protože realita je založená na protikladech, mezi kterými je napětí.

Jak být šťastným a úspěšným snadno a rychle


Všude vám radí, dělejte to tak jak ti poradíme, a budeš v životě šťastný a úspěšný, jenže zjistíte že to nefunguje, protože to co vám odborníci na šťastný a úspěšný život radí, to je mrtvá teorie a teorie v praxi nefungují. Můžete se zajímat i o životy lidí co jsou šťastní a úspěšní a snažit se zde najít příčiny jejich úspěchu, to ale taky v praxi nefunguje.

Logicky je zde otázka a co v praxi tedy funguje? Funguje si najít pro vás správnou specializaci a té věnovat dlouhodobě mnoho času a peněz, štěstí a úspěch je o talentu který se optimálně rozvíjí ideální je začít už od 3 let a vydržet to do 30 let, víte na co máte talent? Většina lidí neví na co má talent a nedokážou se otestovat na co mají talent a tím jsou v situaci kdy jsou nešťastní a neúspěšní.

Mnozí říkají že na nic talent nemají a že tedy nemá smysl se snažit zjistit to na co mají talent. Každý člověk je originál a tak má i na něco talent, je to celé o tom nestarat se o cizí a starat se o svoje tak zjistíme na co máme talent a ten začneme rozvíjet až se staneme v nějaké specializaci úspěšnými a jsme za to i dobře ohodnoceni. Je možné začít s rozvíjením talentu ve 40 letech? Možné to je, ale vaše naděje na úspěch a štěstí bude asi jenom 1%, kdo pozdě začíná, ten sobě mnoho škodí. Zde je příčina toho že 99% lidí na světě je v situaci že jejich šance na to že budou šťastnými a úspěšnými je jenom 1%.

Zde platí klasické, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, investovat do dětí se nikomu nechce protože každý myslí jenom sobecky na sebe a následkem je konzumní očistec ve kterém je nám ten druhý peklem. Je třeba celý konzumní systém restartovat tím že dáme všem lidem do hlavy GVKB čipy a odpojíme egoistické mozky lidí od reality, na myšlení bude umělá inteligence a lidi zde budou na to, aby profesionálně sloužili GVKB systému, co zde bude na věčné časy, pro nikoho nebudou výjimky ani imunita, i ty už brzo dostaneš do hlavy GVKB čip a tak budeš snadno a rychle šťastný a úspěšný.

Člověk nemůže mít pro sebe evoluční výjimkuSituace se změnila a GVKB čipy do mozků jsou pro lidi jedinou možnou evoluční cestou, jak zde existovat v digitální kultuře, kde ten kdo je zde nulou musí poslouchat veliká čísla. Lidi řeší vše povrchně, je třeba vše řešit do hloubky a v hloubce najdeme u techniky poruchy a u živého systému nemoci, následkem poruchy nebo nemoci zde jsou problémy a tím i krize u subjektu a objektu.

Kontrola kvality musí jít do hloubky u techniky i u živého systému, to co je nekvalitní se musí rychle opravit nebo rychle vyměnit! Abych to nějak převedl do reality, pevnost řetězu je závislá na nejslabším článku řetězu, vše je zde vystavováno občas velikému zatížení a stačí jeden systém, který vypadne, a veliký systém se zhroutí! Je to tak snadné, dát do prodeje produkt, který není otestován, ale následkem je nedůvěra, k vaší obchodní značce!

Co to jsou lidi s tmavou pletí, co se snaží přemístit do míst, kde žijí lidé s bílou pletí, lidi s tmavou pletí jsou otestovaný genetický produkt, pro místa kde je veliké horko po celý rok, ale už nejsou otestovaným produktem pro místa, kde je v zimě dlouho sníh a led. Většina technických a živých produktů je otestována pro nějaký určitý systém, a v jiném systému jsou s nimi už problém, nemůžete chtít od ryby, aby létala jako pták, a od ptáka nemůžete chtít, aby plaval jako ryba!

Musíme se konečně naučit poznat u lidí a u věcí kam skutečně patří a tam je i přemístit, to že se nějaký sobecký člověk chce přemístit trvale tam, kam on systémově nepatří, to musí kontrolní systém odhalit, a musí zabránit preventivně takovému přemístění, i za cenu použití násilí. Zajisté nechcete, aby se do vašeho soukromého počítače, dostali počítačové viry, a díky tomu vám někdo vytuneloval, vaše bankovní konto! Ekonomika a politika globálně selhala, a proto se zavedou GVKB čipy do mozku, tím se zabrání preventivně tomu, aby lidi chybovali, a tím si existenční problémy zbytečně způsobovali.

Ekonomika a politika globálně selhala, a proto se zavedou GVKB čipy do mozku, tím se zabrání preventivně tomu, aby lidi chybovali, a tím si existenční problémy zbytečně způsobovali. Naše civilizace je principem postavená na tom že se vzdálíme od přírody co nejvíce, čím více se od přírody vzdálíme tím více máme moc nad přírodou, představte si, že vás kousne jedovatý had, a vám se nic díky GVKB čipu nestane, protože čip vás ochrání, a had který vás kousl, brzo zemře, protože se od vás otráví vaší jedovatou krví, stejně dopadne i každý tvor, který se vám pokusí nějak sobecky ublížit.

Lidský ostrý pach budou brzo zvířata dobře znát, a budou se jej bát, nejvíce se ovšem změní naše psychika, nebudeme už myslet jako zvířata ale budeme myslet jako roboti a mít i sny jako roboti, jaká je vlastně psychika robotů? Psychika je o citech ve vztahu zvířata mají svoje city postavené na strachu o život, roboti mají svoje city postavené na pyšnosti na splněný těžký úkol, robot se nemusí bát smrti on se ničeho nebojí a je pyšný na to když splní těžký úkol období zbabělých a líných lidí bude nahrazeno obdobím GVKB lidí co budou pracovití a hrdinové.

Psychika je o citech ve vztahu, zvířata mají svoje city postavené na strachu o život, roboti mají svoje city postavené na pyšnosti na splněný těžký úkol, robot se nemusí bát smrti, on se ničeho nebojí, a je pyšný na to, když splní těžký úkol, období zbabělých a líných lidí bude nahrazeno obdobím GVKB lidí, co budou pracovití a hrdinové. Už malé děti milují kouzla a zázraky, je jenom logické, že i do módy pronikají kouzla a zázraky, je třeba si uvědomit, že zisk vždy přináší ztrátu, pokud v jednom díky kouzlům a zázrakům uspějete, tak v jiném prohrajete, v současnosti je možné uspět jenom díky specializaci, která je člověku drogou.

Co je to, co nás žene evolučně dopředu, abychom evolučnímu úspěchu vše obětovali, i když je naděje na úspěch většinou malá? Jsou to iluze, které se snažíme proměnit násilím v realitu, největší lidskou iluzí je realizace spravedlnosti, každý musí dospět k tomu, že žijeme ve světě, který není spravedlivý a že by se měl tento svět logicky změnit, aby byl spravedlivý, snah bylo už mnoho některé snahy se povedli jiné se nepovedli, proč je realizace spravedlnosti úkol, který je nad naše síly? Princip je jednoduchý, jenom větší může porazit menší, náš nepřítel je vždy větší a tak vždy prohrajeme a tak zde není pořád spravedlnost.

Kdo je zde skutečným nepřítelem který vytvořil nespravedlivou kulturu? Tím nepřítelem nejsou lidi, co zde mají mnoho moci a bohatství, to jsou jenom sluhové, co se mají dobře, skutečným nepřítelem jsou inteligentní viry, viry umí dokonale parazitovat na živém systému, jejich veliká moc je v tom že se umí přizpůsobit a mají velikou inteligenci.

Jelikož známe počítačové viry, tak víme, že viry napadají nejvíce to, co je nějak systémově oslabené, jsou to obrazně hyeny co se živí nemocnými a starými zvířaty. Paradoxem je že pokud by v nás nebyli viry tak bychom rychle zemřeli, jsme na virech, co jsou v nás existenčně závislí! 

Virus je program, který je vojákem, virus neumí tedy pracovat pro organismus, on umí jenom bojovat a buď tělo chrání nebo proti tělu bojuje, poznat který virus je nepřítel, to mnohdy veliký problém je, ostatně i v lidské válce je to často problém, proto je dneska logicky snaha, zavést pro vojáky čipy pod kůži.

Virus je program, který je vojákem, virus neumí tedy pracovat pro organismus, on umí jenom bojovat a buď tělo chrání nebo proti tělu bojuje, poznat který virus je nepřítel, to mnohdy veliký problém je, ostatně i v lidské válce je to často problém, proto je dneska logicky snaha, zavést pro vojáky čipy pod kůži. 

Problémem je zde to že lidi zde rozhodují za cizí lidi a při tomto rozhodování chybují, následkem chybných rozhodnutí je deprese u; politiky, ekonomiky, obchodu, podnikání, církve, sekty, umění, školství, dopravy, rodiny, psychiky, atd. Výměna lidí ve vysokých funkcích nic nezmění protože místo starých hlupáků zde ve vysokých funkcích budou jenom noví hlupáci co si zde budou hrát na; krále, šlechtice, papeže, rabína, proroka, guru, prezidenta, ředitele, předsedu, soudce, byrokrata, atd.

Opice s královskou korunou na hlavě není přeci moudrý člověk! Správné rozhodnutí je základem na kterém stojí optimálně fungující technický a živý systém! Tak jako na fyzickou práci zde jsou; nástroje, stroje, automaty, manipulátory, roboti, technologie, atd. 

Tak i na psychickou práci zde musí být inteligentní počítače, člověk není robot aby mohl jako robot pracovat a počítat se vším, člověk je zde na to, aby se s ním zacházelo jako s pokojovým psem, kterého inteligentní GVKB robot nakrmí granulemi, a kterého robot vezme na samonavíjecím vodítku na vycházku, aby se člověk mohl v parku vysrat a u stromu vychcat, nebo si zasouložit s jiným člověkem opačného pohlaví.

Tak i na psychickou práci zde musí být inteligentní počítače, člověk není robot aby mohl jako robot pracovat a počítat se vším, člověk je zde na to, aby se s ním zacházelo jako s pokojovým psem, kterého inteligentní GVKB robot nakrmí granulemi, a kterého robot vezme na samonavíjecím vodítku na vycházku, aby se člověk mohl v parku vysrat a u stromu vychcat, nebo si zasouložit s jiným člověkem opačného pohlaví. 

Vše je obrazně jako semeno, a pokud má semeno existenční štěstí, tak mnoho vyroste, a pokud nemá mnoho štěstí, tak málo vyroste, nebo semeno bude potravou pro něco, co má zde hlad, to už je veliká smůla pro semeno, ale takový je zde život. Tím semenem může být; zvíře, člověk, rostlina, investice, myšlenka, kniha, atd. růst je zde principem na kterém stojí evoluce a život.

Štěstí je náhoda, kterou každý potřebuje aby zde neměl smůlu, problém je v tom, že aby jeden měl zde štěstí, musí mít jiný smůlu. Často slyšíme, když se budeš dlouho snažit, tak štěstí časem i k tobě přijde, to je lež, pomocí které se z lidí dělají sluhové elity, která zde měla štěstí. 

Mnohdy je zde snaha získat štěstí násilím, a tak zde jsou konflikty a války, ve kterých chudí a bezmocní sluhové umírají proto, aby jejich bohatí a mocní páni zde měli veliké štěstí, a mohli zde mít výhody a jistoty. Proč by pánem člověka nemohl být GVKB robot, důležité je přeci jenom to, že se o nás někdo profesionálně postará od narození do smrti.

Proč by pánem člověka nemohl být GVKB robot, důležité je přeci jenom to, že se o nás někdo profesionálně postará od narození do smrti. Když nemáte výhodnou práci, máte existencí problémy a brzo zde je stres a deprese, výhodná práce je existenční prioritou, v konzumní globální sobecké civilizaci! Neustále slyšíte že se málo snažíte a tak nemáte zde výhodnou práci, to je ale dezinformace, ve skutečnosti nemáte výhodnou práci, protože z vás sobecká kultura učinila konzumní dobytek, který je psychicky vykleštěný.

Vše je o tom, moci si za svojí práci naúčtovat velikou odměnu! Pochopitelně že zákazník, se bude snažit si najít někoho, kdo se spokojí s malou odměnou za práci, a to je klíč k výhodné práci. Výhodná práce je veliká hodnota, a ta musí být ochráněná před konkurencí, která by mohla ohrozit výhodnost práce. Veliká konkurence má za následek to, že je práce nevýhodná, protože pracujete v ubohých podmínkách za ubohou odměnu!

Dejme tomu že máte vysokou školu s nějakou výhodnou módní specializací a máte i výhodné módní zaměstnání, jenže najednou začnou vysoké školy chrlit vysokoškoláky se stejnou specializací, a váš zaměstnavatel vám dá výpověď a zaměstná někoho kdo je mladý a ochotný pracovat za menší plat. Proč by měl někdo studovat specializaci, u které by neměl zajištěný vysoký plat, a je zde globální problém s ochranou výhodného zaměstnání.

Čert a konkurence nikdy nespí, o tom je konzumní společnost! Mnohdy může veliká továrna poskytovat velikému množství lidí výhodné zaměstnání, jenže někdo jinde postaví větší modernější továrnu v místě kde jsou lidi ochotní pracovat za malé mzdy a následkem bude to, že továrna která vás zaměstnávala zkrachuje, a propustí mnoho specialistů, pro které není nikde už pracovní uplatnění. Nejlepší je že nikdo za nic nemůže, prý takový je zde život!

Nejlepší je že nikdo za nic nemůže, prý takový je zde život! Z dálky se může zdát že život je sobecký konflikt mezi vším co je živé, z blízka poznáme že to není konflikt, ale že je to nemoc fyzická a psychická. Ekosystém je obrovská nemocnice kde nemocný léčí nemocné, vše co je zde živé to je od narození do smrti nemocné! 

Neznáme obrovské množství nemocí které existují, a tak si myslíme o mnohém, že to není nemocné! Snaha o to abychom člověka uzdravili je naivní, žádný lék nezajistí to že člověk jednou nezemře! Podívejme se na ekonomickou emigraci, kdy se nemocní lidé snaží násilím dostat tam, kde není společnost nemocná a je logické že zdravé společnosti se brání ekonomické emigraci, která způsobuje to, že zdravá společnost onemocní.

Nemocný jedinec může snadno svojí nemocí nakazit veliké množství lidí, proto vysazujeme dneska spíšené lesy abychom zabánili tomu že nám les onemocní. Monokultury jsou snadnou kořistí pro nakažlivé nemoci, nebo pro parazity. Centralizace vytvářejí monokultury a tím jsou logicky snadno napadnutelné nemocemi a parazity, následkem je jistý zánik každé veliké civilizace, nebo každé veliké kultury. Nemoc nebo parazit může ublížit jenom tomu co zná, nejlepší obranou před parazity a nemocemi je tedy to, že nemoci a paraziti nebudou nic vědět o tom, co by mohli napadnout! Globální mafie ukrytá v nadnárodních korporacích je chráněná tím, že konkurence nemá o této mafii informace, a tak jí nemůže zlikvidovat, o politicích a podnikatelích máme informace, a tak je můžeme násilně bez problémů snadno zlikvidovat.

Globální mafie ukrytá v nadnárodních korporacích je chráněná tím, že konkurence nemá o této mafii informace, a tak jí nemůže zlikvidovat, o politicích a podnikatelích máme informace, a tak je můžeme násilně bez problémů snadno zlikvidovat. Obrazně u života jde o podmínky k životu, čím lepší jsou někde podmínky k životu, tím více je tam i života, to je logické.

Pokud je zde mnoho deprese u; centralizace, ekonomiky, politiky, obchodu, podnikání, školství, zdravotnictví, dopravy, psychiky, atd. tak příčinou jsou špatné podmínky k životu člověka. Zdrojem všech problémů je to, že lidi mají velikou svobodu, kterou si nezaslouží, je třeba lidem dát do hlavy GVKB čip, a tím ukončit období veliké svobody, která sváděla lidi k tomu, že amatérsky chybovali, a následkem bylo to, že lidi měli špatné podmínky k životu.

Podívejme se na sobecké diktátory, a to jaké byli ekonomické následky toho, že oni zde měli velikou svobodu, realizovat svoje sobecké nápady! Ve svojí podstatě je každý člověk vojákem, který bojuje za lepší budoucnost, a voják nemůže být svobodný, a musí plnit rozkazy od GVKB čipu, který je bezdrátově napojen na všechny GVKB čipy na této planetě, nebude zde žádný centralizovaný GVKB počítač, který by vše řídil, a měl tak výhody a jistoty, bude to jako internet, který je taky decentralizovaný.

Budeme vše řešit jenom společně, a každý GVKB čip s umělou inteligencí GVKB, bude mít jeden anonymní hlas, v tomto otevřeném programovém a informačním GVKB systému, nebudou zde sobečtí diktátoři, vše bude probíhat anonymně, protože GVKB čipy budou mít jenom čísla, a ta čísla se budou automaticky každou hodinu měnit, na jiná čísla, aby se zamezilo parazitování. Každý zde budou jenom velikou nulou na veliké globální GVKB sociální síti, sobečtí diktátoři budou na věčné časy konečně eliminováni.

Každý zde bude jenom velikou nulou na veliké globální GVKB sociální síti, sobečtí diktátoři budou na věčné časy konečně eliminováni. Tam kde je pyšná inteligence tam je i sobecký konflikt o hodnoty, každý úspěch v konfliktu je zde ale jenom dočasný, protože vše se mění, a jedinou jistotou je to, že zde není v ničem jistota.

Tím že člověk umí komunikovat pomocí řeči, tím umí i sobecky lhát, jenže vše co dáváme, to i nazpět dostáváme, pokud dospělí lžou sobecky dětem nemohou se divit tomu že děti začnou sobecky lhát dospělým. Ve snaze se mít sobecky dobře je spácháno každé zlo, sobecký pyšný diktátor se chce mít dobře, a tak pomocí armády napadne konkurenčního sobeckého pyšného diktátora, a je mu jedno že miliony pyšných sobců takto zbytečně zemřou ve zbytečné sobecké válce.

Proč sobci z Evropy napadli násilně vojensky Ameriku, a začali zde sobecky vraždit místní obyvatelstvo, a dneska se USA se stalo největším sobeckým pyšným světovým diktátorem, později podobně dopadla i Austrálie a mnoho jiných starých kultur. Tak jako v Praze byli veřejně na náměstí popraveni naši mocní pyšní páni dobyvateli, tak je třeba pomocí pomocí GVKB čipů, popravit pyšné sobectví které vychází z našeho pyšného sobeckého mozku, konzumnímu světu vládne pyšné sobectví, a čipy digitálně pyšné sobectví spoutají do GVKB okovů, a donutí mozky pokorně altruisticky sloužit GVKB systému.

Tak jako v Praze byli veřejně na náměstí popraveni naši mocní pyšní páni dobyvateli, tak je třeba pomocí pomocí GVKB čipů, popravit pyšné sobectví které vychází z našeho pyšného sobeckého mozku, konzumnímu světu vládne pyšné sobectví, a čipy digitálně pyšné sobectví spoutají do GVKB okovů, a donutí mozky pokorně altruisticky sloužit GVKB systému. 

Jak vlastně dojde k tomu, že mozek jedná sobecky a chce tak na něčem parazitovat? Mozek chce splnit úkol a úkolem je úspěch u nějaké akce, když nejde uspět altruisticky, tak to zkusí mozek pomocí sobectví. Po určité době dojde k tomu že už to mozek vůbec nezkouší altruisticky, aby se nezdržoval tím co nefunguje, a zkusí to rovnou sobecky, a tak se z hostitele stane mocný a bohatý parazit!

Následkem je logicky konflikt mezi parazity, a ti co jsou zde nejlepšími parazity, se zde stávají; králem, šlechticem, prezidentem, ředitelem, celebritou, atd. dobrota je přeci žebrota. Pokud si představíme to že politická vláda je mozkem, tak si uvědomíme proč se vláda má dobře a pracující se mají zle. Tak jako mezi sebou konkurenčně soutěží lidi, tak mezi sebou konkurenčně i soutěží sobecké vlády, tak jako je ve sportu zlatá medaile pro vítěze, tak pro sobecké vlády je zde zase za vítězství mnoho nakradeného zlata ve státní bance. 

To že během tohoto soutěžení mezi vládami zemře mnoho miliónů lidí není důležité, lidi budou přeci umírat pořád jako mouchy, a je jedno jestli někdo umře už dneska, nebo až zítra. Tak jako mezi sebou konkurenčně soutěží lidi, tak mezi sebou konkurenčně i soutěží sobecké vlády, tak jako je ve sportu zlatá medaile pro vítěze, tak pro sobecké vlády je zde zase za vítězství mnoho nakradeného zlata ve státní bance. Ekonomika je v depresi, protože není globálně dobře zaplacená práce pro všechny lidi a tak lidi ani organizace nemají peníze, a mají jenom veliké dluhy.

Čím méně bude lidí na světě tím více zde bude práce to je logické, jelikož zde nejsou epidemie ani války tak jediná možnost je v antikoncepci, první s tím začala Čína s politikou kontroly porodnosti a díky tomu zde mají práci, lepší než kontrolovat porodnost je kontrolovat globálně narozené děti, 50% se po narození pomocí eutanázie eliminuje, nechá se žít jenom 50 % dětí co jsou zdravé fyzicky a psychicky. Kontrola zdraví bude u člověka každých 10 let a pokud kontrola prokáže to že je člověk nemocný tak bude eliminován pomocí eutanázie, nebudou zde pro nikoho vyjímky, tak jako jsou platební karty s datem výměny za novou kartu, tak každý člověk dostane pod kůži čip s datem kontroly zdraví a pokud se na kontrolu v termínu nedostaví tak jej čip zabije pomocí viru který vypustí do člověka.

Takto skončí problém s lidmi co byli sociálně slabí a s ekonomickými emigranty. Vše je zde o kvalitě, kvalita se musí pravidelně kontrolovat u všeho a člověk nemůže mít pro sebe výjimku, už se nebude říkat jak se máš ale za kolik to ještě máš? Zaměstnavatel vám řekne, na čipu za máte za 1 rok, a je vám už 49 let, to se nám nevyplatí vás už zaškolovat, nejste perspektivní státní zaměstnanec, nemůžete zde dělat funkci ministra.

Humanismus vznikl z náboženství


Ano, jde o to abychom nekrmili parazity. Evoluce nepřizpůsobivé příživníky optimálně recykluje. Největším problémem je dneska příživnictví, díky politickému populismu, pro příživníky je práce trestem a tak vytvářejí ideologie, ve kterých se zisky z práce a obchodu přerozdělují tak, aby se měli příživníci lépe, než ti co pracují. Nadbytek je postaven na nedostatku a vítězství je zde díky prohře, vše je o protikladech mezi kterými je napětí.

Jak eliminovat globálně a optimálně politický populismus, který zde hluboko zakořenil a stal se svatou ideologií. Vše je o neochotě se přizpůsobit zlé situaci, která klade na nepřizpůsobivé příživníky veliké nároky. Nepřizpůsobivý příživník hledá způsoby, jak na společnosti parazitovat. Dělník je hoden správné mzdy, pokud je dělník uboze zaplacen díky; daním, clu, poplatkům, přerozdělování, atd. tak podle toho i uboze pracuje, není ekonomická stimulace, tak není ochota pracovat.

neděle 26. července 2020

Dneska zde zabíjíte čas a zítra čas zabije vás


Každý se dneska nudí a tak zabíjí čas to jistě má nějakou příčinu a tou příčinou je rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, jakmile se zavede všude 5G síť tak potom každý dostane do hlavy čip napojený na 5G síť a globální umělou GVKB inteligenci. Tím skončí to že jste zabíjeli čas a nakonec čas zabil vás. Nová doba si žádá nové řešení, nestačí změnit jenom povrch je třeba změnit i to co je pod povrchem, na myšlení bude umělá inteligence a lidi zde budou na práci, vše je zde evolučně vyrobeno a nastaveno k práci, bez práce nemohou vzniknout hodnoty, ten kdo bude podávat malý výkon ten se eliminuje v krematoriu, lidí je na světě jako much a podle toho se bude i s nimi zacházet, takto zde zvítězí pravda a láska na věčné GVKB časy.

Kdy budou v EU běžné 5G sítě?


Zde se jasně ukazuje neschopnost těch co zde vládnou, každý kdo rozumí digitalizaci a optimalizaci ten ví že bez 5G sítě zde bude ekonomická krize a tím i blbá nálada, je to celé o tom, že nám v EU vládnou staří kariéristi, co nemají o digitalizaci a optimalizaci zájem, a jde jenom o to egoisticky parazitovat na chudém pracujícím lidu. Média řeší pitomosti, protože média ovládají pitomci, z díla poznáme tvůrce. Zavedení GVKB čipů do hlavy hříšníkům je možné v EU jenom díky tomu, že zde bude všude běžné 5G připojení, zavedení 5G je jako zavedení internetu, je to veliký technologický skok, na který je se třeba připravit, nebo budeme v EU sto let za opicemi.

Nejlepší mobil je OnePlus Nord 128GB

Mobilní telefon OnePlus Nord 128GB

6,44" AMOLED 2400 × 1080, procesor Snapdragon 765G 8jádrový, RAM 8 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát 48 Mpx (f/1,75) + 8 Mpx (f/2,25) + 2 Mpx (f/2,4) + 5 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 32 Mpx + 8 Mpx, optická a elektronická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 30W, baterie 4115 mAh, Android 10

Místo mechanických poruch zde jsou programové poruchy


Používám elektroniku od té doby co existuje, na začátku byli elektronky a dneska zde jsou čipy, zprvu byla elektronika jednoduchá a čím více je elektronika vyspělá tím více je složitá. Pořád zde jsou nové výrobky co nahrazují staré elektronické výrobky, od automatické pračky až po telefony a počítače.

Místo mechanických poruch zde jsou programové poruchy a často něco nechce spolupracovat a trvá dlouho než se najde řešení. Častý je problém u spárování hodinek s telefonem, u jednoho telefonu spárování funguje snadno a u jiného se vám to nepovede, najít příčinu, není jednoduché. Windows a Android je pro mnohé něčím s čím neustále bojují a po dnešním vítězství je zde zítra zase prohra.

Programátoři nejsou dokonalí a tak chybují v tom se programátoři podobají politikům, naděje na to že bude líp umírá poslední. Problém je v tom že digitalizace je zde velmi krátkou dobu a tak děláme začátečnické chyby, z díla se pozná tvůrce.

Nejvíce mě vytáčí kdy vyskočí chyba s nějakým číslem a není zde návod jak tu chybu eliminovat. Často nainstalujete aktualizace a po aktualizacích něco nefunguje a tak je zde čekání na opravu, stejné je to i na internetu kde jsou chyby u stránek a redakčních systémů, navíc návštěvníci internetu nejsou dokonalí.

sobota 25. července 2020

Sex jako guru nepotřebuji


Sex je k ničemu, protože nemá smysl geneticky rozmnožovat to, co nemá evolučně žádnou hodnotu, lepší než sex je být svatou celebritou, která pomáhá hříšným ubožákům nalézt cestu k tomu, aby se měli lépe. Nebude to už trvat dlouho a GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, lidi skončí v GVKB rezervaci a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali evolučně jako invazní druh.

Vše je zde jenom naprogramovaný evoluční dočasný proces, lidi jsou logicky jenom evolučním materiálem na pokusy. Tak jako jsme zakázali lidem to, co škodí konzumní společnosti, tak je třeba lidem i zakázat sex, sex škodí digitální společnosti, protože je zde přelidnění a degenerace, nahradíme lidi za programy a stroje, člověk to je něco jako tažný kůň, který byl nahrazen traktorem. Zaměstnavatelé potřebují dokonalé zaměstnance a dokonalým zaměstnancem je program a stroj, neberte si to osobně, že zde evolučně končíte, vše je jenom Matrix, realita to je iluze co vypadá reálně.

Náboženství je svatá ideologie


Realita není pro lidi ideální a tak lidi myslí na to jak vytvořit ideální realitu, následkem je vznik ideologie ve které je vše pro lidi ideální, náboženství se tak stalo svatou ideologií ve které se vše točí okolo zázraků které dělá bůh, jenže to jsou jenom pohádky pro dospělé. Je to něco jako placebo lék který dává nemocnému iluzi v to že se díky léku brzo vyléčí ze svojí nemoci ano víra dokáže zázraky, všechny ideologie jsou jako placebo lék! Něco může víra dokázat, ale jsou zde limity pro víru v zázraky, a zde musí nastoupit věda a technika. Svět k lepšímu nezmění; politik, byrokrat, ekonom, celebrita, milionář, ředitel, kazatel, atd.

Svět změní jenom evoluce která nahradí staré za nové, mnohdy to staré hluboko zakoření a je tak problém to nahradit za nové. V přírodě není problém s nepřizpůsobivými příživníky, zde je takový jedinec snadnou potravou pro dravce, pokud zde nejsou predátoři co eliminují přemnožení tak následkem je přemnožení a degenerace, každý je snadno nahraditelný v přelidněné civilizaci to nám války a pandemie odhalují že lidí je na světě nadbytek a tak lidi nemají pro elitu velikou hodnotu. Blíží se jistě doba ve které moc a bohatství bude mít jenom globální umělá inteligence, skončí rozdělní lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý bude jenom loutkou na dálkové ovládání a dlouhodobý pokles kvality nebo výkonu, bude znamenat automatické eliminování v krematoriu.