Prohledat tento blog

pátek 24. července 2020

Poznej sebe a svoji situaci z blízka


Víte jak si optimálně užívat krátkého života, aby jste měli trvale dobrou náladu? Není to nic složitého stačí jenom změnit svoje priority podle situace ve které jste, univerzální rady jsou k ničemu protože každý je originál v originální situaci a tak co je pro jednoho dobré to je pro jiného zlé.

Poznej sebe a svoji situaci z blízka a potom použij svoji hlavu k tomu že najdeš cestu k tomu se mít dobře, základem je pochopit to že lidi jsou hříšníci a z hříšníka nikdo anděla neudělá po dobrém ani po zlém na lidi platí jenom násilí a proto od počátku vzniku lidské kultury je každá kultura a organizace řízená pomocí násilí a tak se lidi rozdělují na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Byli zde i naivní pokusy o; svobodu, rovnost, pravdu, lásku, demokracii, emancipaci, altruismus, humanismus, atd. vždy to nefungovalo a tak to zkrachovalo. Čím více je zde člověk otrokem tím lépe vše zde funguje, to že otroci mají deprese a tak kouří cigarety a pijí slivovici nijak nevadí otrokářům protože mnoho zatížili daněmi cigarety a slivovici. Otázka tedy zní, jak nebýt otrokem a jak být otrokářem?

Řešení je jednoduché, začnete vyrábět čipy do hlavy a čím více bude mít lidí čip v hlavě tím více otroků na vás bude pracovat, jde o to aby jste s tím začali globálně první a konkurence neměla čas začít taky čipy vyrábět, když otroctví tak dokonalé, udělejte ze všech lidí loutky na dálkové ovládání a staňte se králem planety Země na mnoho tisíciletí díky tomu že vaše děti nastoupí na trůn po vás.

Nejde zde rozhodně o diskriminaci nepřizpůsobivých příživníků


Jakmile nahradíme staré za nové tak se budeme mít líp, jenže nikdo neví jak to v praxi realizovat, staré zde zakořenilo a tak je pro nás neřešitelným problémem jak to staré nahradit za nové. Podívejme se na stará pravidla podle kterých žijeme a problémy s tím jak je nahradit za nová GVKB pravidla, změny sebou přinášejí problémy na které nejsme připravení, problémem je veliká setrvačnost která brání nahrazení starých pravidel za nová pravidla. Nikdo z lidí není dokonalý natolik aby nechyboval, následkem chybování jsou problémy.

Nová pravidla by měla vše pomocí optimalizace zjednodušit tak že bude každý vědět co je správné a tak už nebude chybovat, správné je mít vše pod kontrolou a díky tomu je zde vše kvalitní, začneme s kontrolou u lidí, nekvalitní jedince odsuneme z civilizace do GVKB rezervace, nemá smysl krmit parazity a zalévat plevel. Nejde zde rozhodně o diskriminaci nepřizpůsobivých příživníků jde zde o nahrazení starého za nové, co bylo to bylo, nejsme tak bohatí abychom živili ekonomické parazity, co zde mají díky protekci výhody které si nezaslouží, skončí období protekce a nastane období ve kterém bude vládnout globálně jenom GVKB umělá inteligence která to lhářům a zlodějům spočítá.