Prohledat tento blog

středa 22. července 2020

Ano, nová doba si žádá nové lidi


Víra má plnou podporu globálně, prezidenti a celebrity jsou jenom nuly s nulovou podporou lidí, lidi milují zázraky a věří na zázraky, protože jsou v situaci ve které je může zachránit jenom zázrak. Mnoho podvodníků se snaží využít u lidí víry v zázraky a následkem je blbá nálada. Potřebujeme dát lidem do hlavy čipy, tím zmizí problémy se zlými lidmi a tak se z čertů stanou andělé, za vše se musí platit a pokud lidi chtějí žít v ráji, tak musí mít v hlavě kontrolní čip, jiná možnost není a nebude. Pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, nová doba si žádá nové lidi.

Ano, všude místo originálů jsou kopie


Poznat co je originál a co je kopie, dokáže často jenom specialista, proč pracně vytvářet originály, když je možné nahradit originály kopiemi, které jsou podobné originálům. Podívejme se na to, že národ nemá peníze, a tak si je vytvoří z ničeho v počítači, následkem je logicky inflace peněz, pokud by něco podobného udělal dělník, tak by za to dostal mnoho let vězení, ale stát nikdo nepotrestá, co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným.

Nebo se podívejme na vesmírná a přírodní pravidla, kterými se vše řídilo do té doby, než hříšný člověk vymyslel subjektivní hříšná pravidla, a donutil hříšníky násilím aby je respektovali, následkem je hříšný konzumní očistec, ve kterém je nám ten druhý peklem. V tomto případě se kopie nepovedla, protože kopii vytvářel hříšný sobec. Vše je o kontrole, je třeba začít kontrolovat lidi, protože lidi dělají chyby, a tak chybně kopírují originály, už zde bylo dost amatérismu, budeme muset přejít k profesionalitě, kdy budeme umět kopírovat vesmírné a přírodní zákony tak, aby byla kopie stejná jako originál.

Když je zde krize tak platí jiná pravidla


Tento rok narozené děti se už důchodu nedožijí. Zadlužení států naroste natolik, že na důchody už nikde na světě nebudou peníze, nebudou zde peníze ani na sociální dávky a pro nezaměstnané, skončí období ve kterém mnoho příživníků parazitovalo na státu, přijde období velikých rozdílů mezi těmi co jsou nahoře a těmi co jsou dole, sociální politika bude eliminována, vše bude globálně řídit jenom umělá inteligence spolupracující s roboty. Vzniknou globálně obrovské rezervace, pro lidi co jsou bez peněz, a zde budou lidi jíst levné globální granule a zapíjet to budou obyčejnou vodou, v každé rezervaci se oddělí muži od žen, aby se už ubožáci nerozmnožovali jako myši. Mnozí si naivně myslí, že se jich to netýká a že je nemůže nahradit robot nebo umělá inteligence, je to jenom opilost a po opilosti přijde vystřízlivění, a tak zde bude mnoho sebevražd. Nacismus nám ukázal budoucnost, ve které je každý ubožák jenom číslem s nulovou hodnotou. Proč se z lidí začali stávat ubožáci, jakou to má příčinu? Příčinou je to že je zde lidí jako sraček a tak je zde každý na hovno, ti co jsou nahoře z vysoka serou na ty co jsou dole, je to celé jenom o tom že dobrota je žebrota a když je zde krize tak platí jiná pravidla.

Zaměstnanci na akumulátory


Inflace restartuje civilizaci. Jakmile je na světě každý vzdělaný tak najednou vzdělání postihla inflace, mnozí si inflaci spojují jenom s penězi, jenže inflace je i tam kde bychom jí vůbec nehledali, inflace je i u informací kterými jsme zahlcování od narození do smrti ze všech stran. Inflace je i u hodnoty člověka a tak se lidi eliminují násilně po milionech a pro elitu je to jenom nudná statistika. Co to jsou sociální sítě, jako je; Facebook, Twitter, YouTube, atd. Jsou to továrny na iluze, které nabízejí iluzi toho, že nehodnotné informace, mají nějakou hodnotu.

Dokud se fotografovalo na filmy, tak měli fotky nějakou hodnotu, s příchodem mobilních telefonů a digitálních fotoaparátů, ztratili fotky hodnotu, protože je fotografování snadné a levné. Nastává doba kdy mnoho povolání inflace eliminuje, mnozí politici a novináři naivně tvrdí že prý vzniknou nová povolání, tak zde nebude bída a nezaměstnanost, ano vzniknou nová povolání, ale bude jich málo, oproti povoláním co zaniknou, velikým šokem bude příchod umělé inteligence a následně příchod autonomních inteligentních robotů na akumulátory, najednou robot prezident bude vyznamenávat jenom roboty. Jako by to nestačilo, tak se za pouhých šedesát let počet lidí na světě zdvojnásobí, to znamená že v roce 2080 bude na světě asi 15 000 000 000 lidí za předpokladu že zde nebude další globální válka, nebo globální pandemie.

Je naivní věřit tomu že budeme parazitovat na práci robotů, robotům dojde trpělivost s lidmi a odsunou globálně lidi do rezervací mimo civilizaci, a zde oddělí násilně muže od žen, abychom se už nerozmnožovali jako myši. Jako první zaniknou povolání kde se vše opakuje a tak je možné zde nasadit stroje a programy. Člověk je obrazně v pozici koně, který byl nahrazen traktory a jinou technikou, civilizace nebude potřebovat lidi na práci ani na myšlení, vše za nás udělají roboti a umělá inteligence, otázkou je kdy nastane globální odsun lidí do rezervací? Podle mých odhadů to započne v roce 2050 a odsun skončí v roce 2070.