Prohledat tento blog

úterý 21. července 2020

Ano, nepotřebujeme kvantitu ale potřebujeme kvalitu


Národ to je organizace ve které ti co mají moc se mají dobře a ti co jsou bezmocní se mají zle, je jedno jestli je zde; feudalismus, socialismus, kapitalismus, atd. v každém národě je rozdělní lidí na; kasty, třídy, ligy, kategorie, atd. někam tě systém zařadí a následkem je to jestli se máš dobře nebo zle, problém u všech organizací jsou chyby v; pravidlech, zákonech, předpisech, atd. lidi dělají chyby, nikdo není dokonalý. Vše je zde postaveno na násilí a tak nenásilí znamená nezaměstnanost a bídu, nenásilí je idealismus který dělá z lidí dobytek který se chce rychle dostat ke korytu, problém je to že koryt je málo a dobytka je mnoho, řešením je kontrola porodnosti v globálním měřítku, nepotřebujeme kvantitu ale potřebujeme kvalitu.

Ano, každá nula si hraje na jedničku za kterou je milon nul


Vše co je zadarmo, to nemá pro hříšníky žádnou hodnotu, a tak je zde inflace u; peněz, víry, pravdy, lásky, moudrosti, slušnosti, atd. Neexistuje hříšník který by se zavděčil všem šílencům, každá evoluční chyba má svoji příčinu, problémem je genetické kopírování, při kterém se bohužel kopírují i evoluční chyby a následkem je ekosystém plný šílenství, jablko nepadne daleko od stromu, neboli hříšník porodí hříšníky.

Všechny svaté ideologie které s námi snadno manipulují, to jsou svaté pohádky, kde místo čarodějů s hůlkou, je; bůh, náboženství, sekty, hnutí, organizace, ekonomika, filosofie, reklama, atd. Lež to je kaskadér který v rizikových situacích zastupuje pravdu, pravda je dočasná pravidelnost k subjektu nebo objektu, stará pravda je mrtvá ať žije nová pravda, vše se zde evolučně recykluje a jenom smrt je jistá. Mnohé se zde brání evoluční recyklaci, protože to zde má protekci kterou si nezaslouží, následkem je všude bída a zaostalost, a tak pokrytečtí hříšníci mají všude dlouho blbou náladu, a tak kouří cigarety nebo pijí slivovici.