Prohledat tento blog

sobota 18. července 2020

Jsi na to připraven že tvým nadřízeným bude robot?


Čím více je organizace vyspělejší, tím více se z lidí stávají loutky na dálkové ovládání, následkem je nárůst problémů na které není řešení. Problém je v elitě která organizaci řídí pomocí vojenského režimu, jenže lidi nejsou vojáci, pořád platí co nechceš aby ti druzí konali to ty nekonej druhým lidem, lidi si vždy najdou cestu jak potrestat ty co jim špatně vládnou. 

Slepý nemůže vést slepé, potřebujeme aby nás vedli lidi co vidí realitu objektivně a nejednají s podřízenými jako s otroky. Pokud zde nejsou lidi co umí jednat s podřízenými tak to vyřešíme pomocí robotů, kdy robot prezident bude vyznamenávat roboty, tím skončí problém s rozdělením lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, jsi na to připraven že tvým nadřízeným bude robot?

Náboženství to je teorie která v praxi nefunguje


Každá víra v boha je o tom co je to dobro a zlo, zdánlivě je to jednoduché kdy díky dobru se máme dobře a díky zlu se máme zle. Jenže když půjdeme do hloubky poznání dobra a zla tak zjistíme že z blízka problematika dobra a zla je složitá, protože dobro a zlo vychází vždy s porovnávání a každý používá svoje subjektivní porovnávání při určování dobra a zla, náboženství a svaté knihy se snaží věřící přesvědčit o svojí pravdě a tím zde jsou problémy.

Podívejme se třeba na desatero, kdo je zná a kdo se dneska desaterem řídí? Situace určuje každému co je pro něj dobro a co je zlo, pokud by rady které nám poskytuje náboženství měli velikou hodnotu tak by nám tyto rady nikdo nedal zadarmo. Náboženství to je teorie která v praxi nefunguje, v praxi funguje jenom lidová moudrost a poučení z přírodních zákonitostí, je třeba pochopit to že není na světě náboženství, které by se zavděčilo všem. Bůh nám dal ruce na práci a hlavu na myšlení abychom jej neotravovali svými problémy, jak si to každý udělá takové to i má, k dobrým lidem buďte dobří a ke zlým lidem buďte zlí, o tom to je.

Stará povolání zaniknou a vzniknou nová povolání


Budoucnost je o psychické práci na fyzickou práci zde budou stroje a roboti, internet se změní ve virtuální realitu ve které budeme vše sdílet v reálném čase, většina lidí bude pracovat jenom z domova a lidi se budou setkávat jenom virtuálně, umělá inteligence zjednoduší programování natolik že i malé děti budou umět profesionálně programovat. Stará povolání zaniknou a vzniknou nová povolání, je třeba se připravit na mnoho nečekaných změn, jenom tak uspějete. Nová doba bude o velikém konkurenčním tlaku na lidi, bude to jako ve sportu kde uspějí jenom ti co jsou nejlepší, skončí období protekce, díky které se měli dobře staří kariéristi.

Proč je život k nám zlý?


Kauzalita praví že každý problém má svojí příčinu a pokud je k nám život zlý tak příčinou jsou zlá pravidla podle kterých žijeme, zlí lidé vytvořili zlá pravidla a kontrolují jejich dodržování. Aby se měli ti co jsou nahoře, dobře tak se musí mít zle ti co jsou dole, štěstí existuje díky neštěstí, napětí mezi protiklady je zdrojem energie a tato energie zde se vším podle pravidel pohybuje.

Většina změn je zde jenom na povrchu a pod povrchem se nic nemění mnoho století, není zde; demokracie, socialismus, kapitalismus, idealismus, dogmatismus, atd. je zde všude mnoho století protekcionismus.

Protekcionismus je rakovinou která zabíjí politiku a ekonomiku. Podívejme se na internet, to co má zde protekci to má díky tomu i veliké zisky, je to podle principu moje hra a moje pravidla. Autorská práva na internetu to je o protekci, která umožňuje parazitování těm co mají na internetu výhody. Jakmile je někde koryto pro dobytek, tak okamžitě vzniká plot okolo koryta, aby se ke korytu dostal jenom elitní nenažraný dobytek.

Prezident odešel do věčných lovišť


Každý prezident je zde dočasně, starý prezident je mrtvý ať žije nový prezident, v současnosti je každý prezident už jenom dobrý na reprezentaci a jeho pravomoci jsou minimální, protože všemu vládnou politici a byrokrati. Proč nezrušíme všude funkci prezidenta, které je zcela zbytečná a místo prezidenta budou každý národ řídit politici a byrokrati. 

Problémem je zde tradice, funkce prezidenta je něco jako funkce krále, lidi potřebují aby měli nějakého pastýře který se o ně postará. Kdo zde skutečně všemu vládne? Všemu vládne strach díky tomu že manipulace je založená na strachu a trestu, strach není problém pokud jej máme pod kontrolou, jak mít strach pod kontrolou o tom je politika a ekonomika, podívejme se na řidiče který musí mít strach pod kontrolou aby nehavaroval a zvládnul složité situace.

Ano, bude vám líp když nebudete mít zadřený mozek


Mozek je stroj který potřebuje kvalitní servis, mnozí nedopřejí svému mozku kvalitní servis a tak se jim mozek zadře a mají snahu vinu svalit na jiné lidi. Je to jako s fotografováním kdy neumíte profesionálně pracovat s fotoaparátem a s programem na úpravu fotek, proto vaše fotky za nic nestojí, vše je o tom že funguje jenom to, o co se dobře staráme.

Jak se dobře starat o mozek, aby se vám nezadřel, když má zpracovat informace na které není připraven, někdo se vás optá a co je opakem času a váš mozek to nedokáže zpracovat a tak se zadře. Opakem času jsou iluze, protože v iluzích s vámi čas nemůže manipulovat, ale jakmile se probudíte tak s vámi začne čas zase manipulovat a hrozí vám zadření mozku.

Těžko na cvičišti a lehko na bojišti, je třeba mozek trénovat od dětství třeba pomocí šachové hry, aby byl připraven na velikou zátěž, jak si to uděláte takové to i budete mít. Mnozí reagují na zadřený mozek agresivně a snaží se eliminovat ty, díky kterým mají zadřený mozek, následkem je zde blbá nálada a konzumace cigaret a slivovice, drogy ale nejsou řešení, je to jenom zbabělý pokus o uniknutí před realitou do světa iluzí. Ano, bude vám líp když nebudete mít zadřený mozek, jak si to uděláte takové to zde i budete mít, vše zde jsou příčiny a jejich následky.

Za vším je zde pokrytecký protekcionismus


Proč lidi čtou Bibli, když tato kniha nebyla dlouhou dobu aktualizovaná a optimalizovaná, ve zkratce je Bible o tom, že dobrota je žebrota. Ti co mají protekci kterou si nezaslouží hlásají pokrytecky svatou morálku aby mohli snadno s hlupáky manipulovat. Za vším je zde pokrytecký protekcionismus, dobytka je zde nadbytek ale koryt je zde nedostatek a tak zde jsou kariéristické závody ve kterých uspějí bezcharakterní psychopati.

Pravda byla nahrazená lží která z dálky vypadá jako pravda, všude je snaha o přeprogramování myšlení pomocí svatých dezinformací a reklamy která nás klame. Rozděluji lidi na ligy, v první lize jsou ti co mají sekretářku a služebního řidiče, a v poslední lize jsou bezdomovci co žebrají. Jak se dostat do první ligy? To je jako se ptát jak vyhrát ve sportu závod, prostě musíte být lepší než konkurence. Pokud se dostanete díky protekci do první ligy, tak si koledujete o to že budete za to potrestáni, rychle nabyl a rychle pozbyl.

Nepřizpůsobiví příživníci zde jsou evolučně dočasně


Populismus je postaven na přerozdělování peněz, ze společného se snadno bere a těžko se do společného dává, za vším je protekcionismus, není zde socialismus ani kapitalismus je zde všude mnoho století jenom protekcionismus, který je založen na daních a clu, vládnou nám ti co zde mají protekci, kterou si nezaslouží, před volbami se slibují ekonomické a sociální zázraky, jenže po volbách je líp jenom těm, co jsme zvolili a dělnické třídě je pořád zle, protože se má zle. Statisticky v EU 20% lidí živí svojí prací 80% lidí, práce je v EU trestem pro ty co jsou dole a odměnou pro ty co jsou nahoře, následkem zde jsou kariéristické závody ve kterých uspějí jenom pokrytečtí psychopati.

Vše zde směřuje k čipové EU totalitě ve které bude všemu vládnout EU umělá inteligence, která to nepřizpůsobivým příživníkům rychle spočítá a pošle nepřizpůsobivé příživníky rovnou do krematoria. Lidí je v EU jako sraček a proto se mnoho lidí spláchne do sraček, protože to co vládne, z vysoka sere na to čemu to vládne, dobrota je přeci žebrota. Proč lidi draho eliminovat ve válce, když můžeme lidi eliminovat po milionech levně v pracovních EU táborech, kde je návrat nežádoucí a možnost zbabělého útěku zde už není. Všechny kulturní staré civilizace zanikly díky populismu, funguje jenom dogmatická totalita, ve které se s lidmi zachází jako s otroky, emancipace je utopie která ekonomicky nefunguje, rovnost je zde jenom ve smrti.

Budoucnost bude o čipové globální totalitě


Globální umělá inteligence bude rozhodovat o nás bez nás, skončí; kariérismus, politika, náboženství, filosofie, reklama, umění, sport, dogmatismus, byrokratismus, kapitalismus, socialismus, demokracie, vlastnictví, peníze, atd. zavede na vše přídělový systém, dostaneš přidělenou; práci, jídlo, zboží, služby, atd. nebudou se už vyrábět luxusní věci a nebudou ani luxusní služby, místo titulů a jmen bude mít každý jenom globální číslo, z lidí se stanou nuly s nulovou hodnotou a podle toho se bude i s lidmi zacházet podle hesla moje hra a moje pravidla.

Nebudou zde už milionáři ani žebráci, budou zde jenom konzumní otroci na dálkové ovládání. Problematičtí jedinci se přesunou do pracovních táborů s razítkem návrat je nežádoucí, něco jako je tomu v Číně. Nebudou zde soudy a vězení, ráno půjdeš do zaměstnání a zatknou tě policajti a odvezou tě do pracovního tábora, nikdo nebude vědět to že jsi v pracovním táboře, a tak lidi budou žít ve strachu a nebudou tak už lhát a krást, chybu každý udělá jenom jednou, ostatně nic nového pod sluncem, podívejte se na včely zde je taky totalita a jedinec zde nic neznamená, nebo se podívejme na román 1984 který napsal v roce 1950 George Orwell.