Prohledat tento blog

pátek 17. července 2020

Příštím prezidentem bude Guru Vit Kouba Bhagavan


Už zde bylo dost ubohých prezidentů, díky kterým měli lidi blbou náladu, protože se měli blbě, jenom díky GVKB, můžou mít lidi dobrou náladu, GVKB koncepce je jednoduchá a přirozená, každý bude muset chodit každý rok od narození do smrti na zdravotní a psychickou prohlídku v nemocnici, ten kdo nezíská potřebné body ten bude v krematoriu eliminován, každý je snadno a rychle nahraditelný.

Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, skončí tak problém s nemocnými lidmi, co na naší ekonomice parazitovali, podívejme se do přírody, zde je nemocné zvíře snadnou potravou pro ostatní zvířata, stejně tak i organizace se zbavují nemocných lidí, co na organizaci parazitují, je to celé o kvalitě, společnost nemůže být zaopatřovacím ústavem pro nemocné lidi, dobrota je žebrota.

Nebudou zde; podpory, důchody, výhody, atd. odstřihneme parazity od státních peněz, stát bude řídit jenom GVKB umělá inteligence, nebudeme už potřebovat; politiky, kněze, byrokraty, soudce, profesory, milionáře, celebrity, podnikatele, ředitele, atd. v kancelářích budou sedět jenom roboti a lidi zde budou jenom na to aby sloužili robotům za minimální mzdy.

Děti budou chodit do školy jenom od 6 let do 9 let, za tři roky se naučí základy a to jim bude stačit na celý život, po skončení školy v 9 letech začnou děti pracovat za mzdu, lidi si nebudou hledat práci, ale práce jim bude přidělená, nebude zde bída a nezaměstnanost, nebude se měsíčně pracovat 160 hodin, ale bude se měsíčně pracovat 80 hodin to znamená týdně 20 hodin, většina lidí bude pracovat z domova díky internetu, jenom minimum lidí bude dojíždět do zaměstnání. Lidi nechtějí více peněz, ale chtějí více volného času a to se jim díky GVKB splní.

Je zdražování a nezaměstnanost důsledkem pandemie?


Přirovnal bych pandemii k vysoké teplotě v přetlakovém hrnci, a tak se příchod zdražování a nezaměstnanosti urychlil, pokud by nebyla pandemie tak by zde za několik let stejně došlo k nárůstu zdražování a nezaměstnanosti. Pandemie byla virová válka, která má na svědomí mnoho mrtvých lidí, v minulosti zde nebyla k dispozici rychlá a levná doprava a tak zde byli pandemie, jenom v malém času a prostoru, tak nemohli způsobit veliké škody.

Kauzalita praví, že každý lidský problém má svoji příčinu, co je příčinou toho že přichází zdražování a nezaměstnanost? Příčinou je přelidnění a degenerace, zaměstnavatelé nepotřebují sběrače ovoce s tmavou pletí, ale potřebují mladé zdravé lidi co mají vysokoškolské vzdělání.

Je třeba začít globálně odebírat rodičům děti ve věku od 1 roku do 18 roku a dávat je na výchovu do GVKB táborů, které budou mít pod dozorem jenom GVKB roboti, nekvalitní genetický materiál roboti eliminují, protože zaměstnavatelé potřebují jenom kvalitní GVKB zaměstnance, se kterými nejsou problémy.

Pokud budou děti vychovávat na světě jenom roboti tak zde bude jedna světová GVKB řeč a jedna světová GVKB kultura, vše se tak sjednotí a už zde nebudou konflikty a války, místo jmen bude mít každý globální statistické GVKB číslo a nebudou zde už tituly a kasty.

Každý rok zde bude pro každého zdravotní a psychická povinná GVKB prohlídka a ten kdo prohlídkou neprojde bude v krematoriu eliminován a nebudou zde pro nikoho výjimky nebo imunita, padni komu padni, najednou začnou lidi mnoho dbát o svoje zdraví. Takto zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, na věčné GVKB časy.

Vše je zde o vyrobení a nastavení


Každý by chtěl vše zadarmo, ale nikdo nechce pracovat zadarmo, populismus má za následek zhroucení ekonomiky, na dluh se nedá dlouho žít. Vše je o tom že šílenci dělají chyby a tím vznikají problémy se kterými si nevíme rady, nejhorší je pokud se k moci dostanou inteligentní šílenci, co mají šílené nápady a chtějí je realizovat. Funguje jenom to co je pod kontrolou, proto nahradíme šílence za roboty, protože šílence je obtížné mít pod kontrolou. Jak došlo k tomu že je zde tolik problémů s šílenci?

Vše je zde o vyrobení a nastavení, pokud je něco chybně vyrobeno a chybně nastaveno tak je to zmetek, který lze opravit, nebo jej nelze opravit, většina šílenců je dneska zmetkem který nejde opravit, a tak je třeba, je nahradit za inteligentní autonomní roboty na akumulátory. Války v nahotě odhalují to že miliony zbytečně mrtvých šílenců, to je jenom statistika, vše je zde dneska jenom o tom jak vyhrát, protože dobrota je žebrota.

Aby mohl někdo vyhrát tak musí jiný prohrát, vše je zde o protikladech a tak nadbytek je zde díky nedostatku a pravda je zde díky lži. Z dálky vysokoškoláci vypadají jako lidi a z blízka spatříte šílence, každý vysokoškolák je přeci tím na co se specializuje a tím se z něj stává šílený blázen. Nechci nemocný svět léčit ale chci jej uzdravit tím že nahradím šílence za roboty, nejsou zde šílenci tak zde není blázinec ve kterém není pravda a láska protože šílenci lžou a kradou.