Prohledat tento blog

čtvrtek 16. července 2020

Opice člověk robot


Jak vlastně došlo evolučně k tomu, že je zde dlouho všude ubožáků jako sraček? Kauzalita praví že každý problém má svoji příčinu, příčinou přemnožení ubožáků je to že ubožáci mají mnoho dětí a u dětí je malá úmrtnost, následkem jsou; pandemie, hladomory, konflikty, války, krize, deprese, atd. Jedinou možností je zavést nad rozmnožováním ubožáků kontrolu, po porodu se rodičům dítě odebere a svěří se do výchovy GVKB systému kde se o výchovu dětí budou starat jenom GVKB roboti, nekvalitní genetický materiál se eliminuje protože společnost potřebuje kvalitní otroky se kterými nejsou problémy. Rodiče budou muset na děti platit alimenty aby si rozmysleli to že budou mít mnoho dětí, rodina bez dětí a sexu nebude už mít smysl a tak lidi budou žít zcela jinak. Stejně nám začnou programy a stroje brát práci a tak brzo zde bude robot prezident vyznamenávat roboty, člověk to byla testovací evoluční verze a robot to je finální verze.

Apple macOS 11 Big Sur


Pořád je zde něco nového a tak je zde nový macOS 11, jenom hříšníci jsou pořád stejní, je třeba se zaměřit na hříšníky a dát jim konečně do hlavy čipy aby se proměnili na svaté anděly, už nebudeme muset koukat do mobilů a notebooků, budeme mít přímé napojení na mozek, vše je dneska o sdílení a díky novým GVKB čipům v hlavě bude konečně sdílení všeho optimální, takto skončí konzumní očistec a bude zde konzumní ráj ve kterém lidi už nelžou a nekradou, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít. Nebude zde už přerozdělování peněz protože ten kdo bude vyhodnocen umělou inteligencí jako nepřizpůsobivý příživník ten se odpojí od Matrixu a vadné tělo se eliminuje v krematoriu.

Ano, bez optimalizace zanikají organizace


Civilizace potřebuje restartovat. Problémy civilizace narůstají natolik že je může vyřešit jenom restartování pomocí GVKB čipů které lidi dostanou do hlavy, skončí tak období hříšnosti a přijde období svatosti, tím se promění očistec v ráj ve kterém jsou místo čertů andělé. Na myšlení zde bude jenom umělá GVKB inteligence a lidi zde budou jenom na to aby dělali to co je správné.

Už nebude zde, já jsem to posral protože jsem myslel, ekonomika a politika potřebuje lidi co nemyslí a tak nechybují. V současnosti globálně statisticky 20% lidí živí svojí prací 80% lidí, to logicky nefunguje protože hodnoty vznikají jenom z práce. Díky čipům budeme sdílet; hodnoty, informace, programy, služby, atd. díky sdílení dojde k tomu že se už nebude plýtvat hodnotami a časem. Internet je o sdílení a díky tomu on pomáhá eliminovat zaostalost, skončí systémy které neumožňovali sdílení, za vším byla a bude optimalizace, bez optimalizace zanikají organizace.

Ano, vysokoškoláci jsou pyšní hlupáci


Je třeba zrušit vysokoškolské tituly a rozdělování lidí na ty co mají vysokou školu a ty co nemají vysokou školu, je třeba posuzovat lidi podle jejich díla, z díla spatříme tvůrce, škola nedá studentům potřebnou praxi a bez praxe je teorie ze školy k ničemu. Není problém lidi rychle a levně otestovat a tak se pozná kdo je nejlepší a ten získá výhodné zaměstnání nebo vysokou funkci. Je mnoho milionářů co nemají vystudovanou vysokou školu a to jasně dokazuje že jsou vysokoškoláci pyšní hlupáci. Podívejme se na práci řidiče, zde je nejprve teorie a potom je zde praxe, dobrý řidič má deset let praxe, proč je takový problém s tím aby měli vysokoškoláci více praxe?

Je to celé o tom že profesoři nemají rádi praxi, protože je praxe spojená s mnoha problémy a tak dělají vše pro to, aby učili jenom samé teorie. Kauzalita praví že každý problém má svojí příčinu, pokud příčinu najdeme a eliminujeme tak problém zmizí, co je příčinou toho že nám vládnou pyšní hlupáci? Příčinou je víra v zázraky, zázraky patří do snů a pohádek, v realitě platí to že vše je hra podle pravidel, pokud jsou díky vysokoškolákům pravidla blbá, tak logicky máme blbou náladu. Je třeba dát všem lidem do hlavy GVKB čipy tím skončí problém s tím že jsou vysokoškoláci pyšní hlupáci, z lidí se tak stanou loutky na dálkové GVKB ovládání, lidi už tak nebudou dělat chyby.