Prohledat tento blog

středa 15. července 2020

Ano, každá celebrita je zde dočasně


Neustále slyšíme jak nějaká celebrita zemřela, pokud zemře nějaký řemeslník tak o tom nikdo není, je to celé jenom o protekci. Protekce je tvrdou drogou pro devianty, deviantů je zde jako sraček a jenom díky protekci se může stát deviant celebritou, která je vzorem ostatním deviantům.

Ten druhý je deviant, o tom to je že každý deviant sebe za normálního považuje, a odmítá si přiznat to že je deviant. Války a pandemie v nahotě ukazují to, že je každý deviant, proto je zde neustále blbá nálada.

Devianti vytvářejí konzumní očistec ve kterém je práce řemeslníka trestem, odměnou je zde vysoká funkce prezidenta nebo ředitele, následkem zde jsou kariéristické závody, ve kterých se závodí o vysoké funkce, lhář zde tak honí lháře a zloděj zde honí zloděje.

Za vším je manipulace pomocí odměny a trestu, devianti co jsou nahoře egoisticky manipulují s těmi co jsou dole, podle hesla, moje hra a moje pravidla. Každý deviant ví že naše konzumní kultura je chybná, ale nikdo z deviantů už neví, jak konzumní kulturu změnit tak, aby bylo všem deviantům líp, a tak neměli devianti už blbou náladu. Řešení je prosté, nahradíme devianty za programy a stroje, robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou devianti, tak zde nejsou s devianty problémy.

Ano, každý může být sám sobě psychologem


Sami sebe známe nejlépe a nikdo cizí nás nemůže tak dobře poznat, jak se snadno a rychle stát sám sobě psychologem? Řešení je jednoduché stačí mít pevnou vůli a odvahu začít se změnami, pokud nemáte pevnou vůli a odvahu začít se změnami v sobě a okolo sebe tak nemáte naději na to že se psychicky uzdravíte a budete mít trvale dobrou náladu. Nejčastějším problémem jsou špatné závislosti díky kterým je vám špatně, utíkáte od řešení svých problémů a následkem je stres a deprese. Nikdo cizí za vás vaše problémy nevyřeší, zde platí jak si to uděláš takové to máš, zázraky jsou jenom v pohádce nebo ve filmu, v realitě platí kauzalita která říká že každý problém má svoji příčinu.

Pokud jsi ubožák tak příčinou jsou ubozí rodiče a ubohý čas a prostor kde existuješ, lidi co jsou okolo tebe se snaží jenom na tobě parazitovat nebo ti škodit, toho co je hodnotné je zde trvalý nedostatek a toho co je nehodnotné je zde trvalý nadbytek. Čiň bláznům dobře a oni z tebe blázna udělají, žijeme všichni v konzumním blázinci, kde je každý do něčeho blázen, a když v tom neuspěje tak je z něj šílenec. Války a pandemie v nahotě odhalují realitu, vše je zde hra podle pravidel která určuje situace nebo elita, jak být v této hře nejlepším to ti nikdo neprozradí protože je to zde většinou o protekci.

Podívejme se na internet, pokud dáš stejné informace na různé systémy tak v každém systému bude jiná návštěvnost. Stejně tak v každé organizaci je tvoje práce jinak ekonomicky ohodnocena, proto si každý hledá takovou organizaci kde bude jeho práce velmi dobře ohodnocena. Pokud budeme do hloubky zkoumat realitu tak jistě dospějeme k tomu že vše je zde o protikladech mezi kterými je napětí a tato energie zde se vším pohybuje a tak zde jsou změny a jenom smrt je zde jistá, pokud nemáme jistoty tak máme problémy, jak pro sebe získat jistoty abychom neměli strach z budoucnosti. Je to jako šachová hra ve které se musíme neustále zdokonalovat, abychom v životě vyhrávali, tím se ocitáme v psychické kleci ze které není úniku a nakonec následuje nemoc a smrt.

Canon EOS 6D Mark II Canon EOS 77D Xiaomi Mi Note 10 Pro


Reklama vás klame a tvrdí vám že mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro 8GB/256GB fotí lépe protože má veliké rozlišení na čipu, jenže ten čip je velmi malý a tak ty fotky nejsou kvalitní, nezáleží na rozlišení, ale na velikosti snímacího čipu, čím větší je snímací čip tím lepší jsou fotky, proto profesionálové používají fotoaparáty s velikým snímacím čipem jako je třeba zrcadlovka Canon EOS 6D Mark II a objektiv Canon EF 24-105 mm f/3,5-5,6 IS STM. Pokud nemáte peníze a nechcete nosit těžký veliký fotoaparát je zde možnost si pořídit Canon EOS 77D a objektiv Sigma 18-250mm f/3,5-6,3 DC OS HSM Canon.

Trpělivost a odvaha je cestou k tomu abychom se měli lépe


Bez trpělivých a odvážných lidí jsou zde problémy na které není řešení, zavedeme globálně každoroční testování všech lidí na kvalitu a nekvalitní jednice recyklujeme, z prachu vše evolučně vzniká a v prach se to zase navrací, jenom z kvalitních lidí může vzniknout nová kvalitní společnost ve které zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí protože zde už nebudou pokrytečtí hříšníci co lhali a kradli, dobrota k hříšníkům stvořila konzumní pekelný očistec ve kterém je dobrota žebrota.

Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, padni komu padni, recyklujeme i; krále, císaře, šlechtice, papeže, guru, prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, diplomata, soudce, generála, milionáře, celebritu, profesora, ředitele, podnikatele, atd. Kontrola kvality lidí je základem na kterém stojí naše lepší budoucnost, každý je snadno nahraditelný někým kdo je lepší tělesně a psychicky, nebudeme lidi draho léčit, ale budeme je rovnou posílat do krematoria.

Díky; optimalizaci, automatizaci, globalizaci, digitalizaci, atd. práce pro lidi rychle ubývá a na jedno volné místo se tak hlásí stovky zájemců, nemůžeme lidem dávat ze společného peníze jenom proto že si nedokážou prací peníze vydělat, nejsou nepřizpůsobiví příživníci tak logicky nejsou s nepřizpůsobivými příživníky už problémy, skončí období přerozdělování společných peněz kdy jsme brali peníze těm co pracují, a dávali se peníze těm co nepracují.

Přirovnal bych lidi k fotoaparátům, mnoho lidí na světě jsou fotoaparáty na kinofilm, takový fotoaparát už nepatří do moderní doby, dneska zde jsou digitální fotoaparáty které mají zoom objektivy. Podívejme se na sport zde není protekce a přerozdělování, zde uspějí ti co jsou trpěliví a odvážní, co bylo to bylo, teď zde bude všude kontrola která eliminuje vše co nemá hodnotu a tak na nových pevných základech postavíme novou kulturní GVKB civilizaci.