Prohledat tento blog

úterý 14. července 2020

Mrtvé systémy je třeba pohřbít


Podívejme se na internet zde je mnoho mrtvých ; portálů, sociálních sítí, stránek, blogů, odkazů, atd. které je třeba pohřbít! Je to otázkou evoluce kdy evoluce nehranuje staré za nové, proč je zde mnoho mrtvých systémů které nejsou pohřbené? Příčinou je protekce která brání tomu abychom pohřbili; sekty, hnutí, organizace, církve, politické strany, reklamu, pohádky, totality, monopoly, atd.

Co bylo to bylo, je třeba začít s úklidem podle hesla padni komu padni, nebudeme brát na nikoho ohled, pošleme lidem poukazy do krematoria aby zde už nebyla degenerace a přelidnění, zakážeme; náboženství, politiku, reklamu, atd. už bylo dost lží a krádeží, každý dostane do hlavy GVKB čip aby se tak u každého pohřbily jeho mrtvé myšlenky s nulovou hodnotou, pandemie to byla testovací verze a finální verzí budou GVKB čipy do hlavy, pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, je třeba začít s GVKB reformami které eliminují optimálně mrtvé systémy.

Ano, vše je v Matrixu dočasnou iluzí


Naše konzumní kulturní civilizace existuje díky náhražkám, kdy nahrazujeme to co je přirozené, něčím co není přirozené a tak tepelně upravujeme jídlo a nápoje, nahradili jsme koně za automobily, postavili jsme; dálnice, železnice, domy, továrny, přístavy, letiště, atd. abychom mohli v tomto nepřirozeném systému dobře existovat, tak jsme se museli tělesně a duševně přizpůsobit, kdo se odmítne optimálně civilizaci přizpůsobit ten je za to potrestán ekonomicky a sociálně.

Veliké změny přinesl vynález digitalizace a tak zde je digitální; rádio, televize, telefon, počítač, tablet, internet, fotoaparát, pračka, automobil, platební karta, atd. nebude to už trvat dlouho a budeme používat umělou inteligenci, která začne měnit civilizaci, co vše se změní díky umělé inteligenci? Změn bude tolik že to bude jako když se opice proměnila na člověka, bude to restartování naší civilizace kdy staré zanikne a bude vše nové.

Ano, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání s nulovou hodnotou, skončí protekcionismus který rozděloval lidi na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, skončí i hříšnost lidí, kdy lidi lhali a kradli. Pokud skončí u lidí hříšnost, tak skončí i konzumní očistec a tak se lidi budou mít konečně lépe ve virtuálním GVKB ráji kde už nebudou mít hříšná těla a budou jenom svatým programem ve virtuální realitě. Ano, vše je v Matrixu dočasnou iluzí, co bylo, to bylo, budete digitalizování a optimalizováni, vaše genetická těla budou globálně eliminována v krematoriu, protože na fyzickou práci zde budou jenom autonomní inteligentní GVKB roboti na akumulátory.