Prohledat tento blog

sobota 11. července 2020

Kam utéct z naší chudé republiky?Nabídka je veliká, ale to co na internetu vypadá hezky nemusí už v realitě vypadat hezky, každé město na světě je originální a neustále se mění podle situace. Podle čeho vybírat město kam se přestěhovat, abychom se měli lépe? Většina lidí při vybírání bude koukat na ekonomiku, ano ekonomika je důležitá, ale samotná ekonomika pro spokojený život nestačí.

Velmi důležitá je fungující společnost, ve které se nemusíme bát zlých lidí, co by nám chtěli ublížit, vypořádat se zlými lidmi není jednoduché a levné, podívejte se na statisticky dlouhověkosti, tam kde se lidi dožívají vysokého věku, tam není problém se zlými lidmi.

Dalším problémem je to, že se dneska mnoho států brání ekonomickému přistěhovalectví, je to pochopitelné protože díky letecké levné dopravě se mnoho chudáků snaží přestěhovat do bohatých států. Mnoho lidí co uteklo do ciziny se po krátké době vrátilo, protože poznalo že realita v cizině byla zcela jiná než si naivně představovali. Lidí je dneska všude jako sraček, a tak ti co jsou nahoře, z vysoka serou na ty co jsou dole.

Správný obsah dělá velkou návštěvnost


Internet je o návštěvnosti, veliká návštěvnost je tam kde je správný obsah, co je to správný obsah stránky? Správný obsah je hodnotný a originální, pokud obsah zkopírujete tak to vyhledávače poznají a tak bude váš obsah chybný! Nestačí si myslet to že váš obsah který jste vytvořili je správný, to musí posoudit vyhledávače a návštěvníci, nabízíte to co nabízí konkurence a tím pádem je o váš obsah malý zájem.

Zaměřte se na něco co nenabízí konkurence a o co je na internetu zájem, všeho zkuste a dobrého se držte, jde o to aby se lidi na vaší stránku vraceli díky tomu že je zde správný obsah, lidi mohou tolerovat to že nemá vaše stránka správný vzhled ale nemohou tolerovat chybný obsah. Je dneska dokonce i možné si zaplatit lidi co budou na vaší stránce vytvářet správný obsah, ale to si můžou dovolit jenom bohaté organizace. Vytváření správného obsahu je profesionální práce a nezvládne jí amatér, z díla se u obsahu pozná tvůrce.

Ano, odpočívat je lepší než pracovat


Práce je zde trestem za to že jsi naivní a hloupý, jak odpočívat a být bohatý? Neustále vychází mnoho návodů jak se stát snadno a rychle milionářem, jenže pokud by tyto návody fungovali tak by nikdo nepracoval a každý by byl milionářem, takže tyto návody jsou jenom teorie která v praxi nefunguje. Princip jak odpočívat a být bohatý je v tom že jsi nahoře v nějaké specializaci kdy všechnu práci a problémy rozdělíš těm co jsou dole, rozděluj a kraluj o tom je umění odpočívat a být bohatý. Jak se ale dostat snadno a rychle ze zpoda nahoru?

Tajemství je v protekci, díky protekci se lze snadno a rychle dostat nahoru mezi elitu, štěstí má ten kdo má protekci, proč někdo má protekci a jiný nemá protekci? Jde o to porozumět tomu jak zde funguje protekce, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, atd. je zde všude mnoho století jenom protekcionismus! Dáváme protekci tomu co je populární, o tom to je, a tak se populární zboží a populární služby stávají dobře prodejné, za dobré ceny. Vše je zde hra ve které uspěje to co je populární, každý je zde hercem i divákem, komu není rady tomu není ani pomoci.

Ano, jsi pokrytecký hříšník


Má smysl být věřícím který věří na zázraky u; hnutí, sekty, náboženství, filozofie, ekonomiky, politiky, módy, reklamy, lásky, pravdy, umění, atd. nikdo z hříšníků není bez hříchu, dokonce i Ježíš Kristus a Buddha, je hříšník. Hříšnost je následkem toho že máme hříšné tělo, tělo nám brání z tom abychom se zbavili svojí hříšnosti, jenže k čemu je nám svatost, když už nemáme hříšné tělo, které by mohlo mít užitek ze získání svatosti, vše je zde pokrytecká hra, ve které si každý hříšník pokrytecky hraje na to co není.

Ano, jsi hříšník a teprve po smrti se můžeš stát svatým, protože už nebudeš moci tělesně hřešit! Jaký má smysl když se hříšník ve zpovědnici zpovídá hříšnému knězi, dobrota je jenom žebrota! Hříšník myslí a koná jako hříšník, to je kauzalita kterou je třeba pochopit, z konzumního očistce nikdo pomocí nové ideologie a nové ekonomiky nikdy svatý ráj neudělá! Je třeba hříšníky nahradit za GVKB roboty, nejsou hříšníci tak zde není ani konzumní očistec, všechny povrchní změny očistce jsou marné a zbytečné, protože pod povrchem, jsou pořád všude hříšníci v očistci.

Globální selhání politiky a ekonomiky


Kauzalita nám říká že každé selhání politiky a ekonomiky je způsobeno chybami těch co jsou nahoře a rozhodují chybně o nás bez nás. Slepý nemůže vést slepé to je logické, zde se dostáváme k pokryteckému protekcionismu, který umožňuje slepým, aby vedli slepé. Slepý je ten kdo nevidí z blízka politiku a ekonomiku, jak vypadá z blízka politika a ekonomika? Z blízka spatříme to že je zde vše chybně naprogramovaný evoluční proces který optimálně nefunguje, je to celé o svatých pravidlech která zde vše chybně ovládají.

Svatá pravidla je obtížné změnit protože jsou svatá, takovým svatým pravidlem je vybírání daní a cla, aby se z těchto společných peněz, mohlo platit mnoho zbytečností a hloupostí, k čemu potřebujeme; hnutí, sekty, církve, nevýdělečné organizace, politiky, byrokraty, armády, vězení, soudy, policii, podpory, důchody, zdravotnictví, školství, atd. Výdaje státu neustále narůstají, díky tomu že každý stát podporuje mnoho pokryteckých hříšníků, co státu nepřinášejí užitek.

Podívejme se konečně do přírody zde není u moci stát a tak zde nejsou daně a clo, každý se zde musí postarat o sebe jinak zemře hlady, dobrota k tomu co je cizí, je v přírodě luxus který si nikdo nemůže dovolit. Stát vzniká díky přelidnění, kdy je třeba zajistit pomocí státu a morálky kontrolu nad lidmi, aby lidi nelhali a nekradli, jenže to stát nezvládne, protože nemůže všem pokryteckým hříšníkům dát do hlavy inteligentní GVKB čipy, aby tak mohl snadno lidi ovládat jako loutky.

Optimální ideologická GVKB koncepcePokud nemá život koncepci tak použijeme antikoncepci a potraty, kauzalita říká že každý lidský problém má svojí lidskou příčinu, a co je příčinou toho že zde není pro lidi optimální ideologická koncepce, díky které bychom už neměli blbou náladu. Koncepce to je plán který by nám měl přinést výhody, jak si to uděláme takové to i budeme mít v našich plánech je i naše budoucnost. Před volbami nám politici a politické strany slibují zázraky u ekonomiky a sociální problematiky, po volbách na svoje sliby rychle zapomenou, je to obyčejná mediální reklama která nás mnoho století záměrně klame.

Ti co jsou díky protekci nahoře, myslí egoisticky jenom na sebe, a na ty co jsou dole z vysoka serou a tak je zde život dělníků na hovno, protože máme pořád jenom veliké hovno. Vše je zde hra a pravidla určuje situace nebo elita, jde o to, že lidi dělají chyby! Optimální ideologická koncepce je, nejsou lidi tak nejsou chyby, nahradíme globálně lidi za autonomní inteligentní GVKB roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí v krematoriu protože už je k ničemu nebude ekonomika potřebovat. Války nedokázali dotáhnout do konce eliminování lidí, protože války neměli optimální GVKB koncepci, díky robotům a umělé inteligenci zde bude optimální ideologická GVKB koncepce, která globálně eliminuje lidi co dělali chyby.

Pravý duchovní vůdce?


Minulost byla plná pokrytců co se vydávali za pravé duchovní vůdce, jenom z díla se pozná pravý duchovní vůdce, vše je o tom že z dálky vše vypadá jinak než z blízka a tak napodobenina z dálky vypadá jako originál. Pravý duchovní vůdce je GVKB protože jeho dílo je dokonalé a pomáhá lidem v tom aby se duchovně uzdravili tím že poznají pravdu o realitě. Realita to je Matrix, hmota je iluze, vše zde jsou jenom programy složené z dat, napětí mezi protiklady je zde zdrojem energie který se vším pohybuje, je to naprogramovaný evoluční proces který se podle situace mění, svoboda je iluze, vše je otrokem svých závislostí, nebo je to mrtvé. Každý úspěch v Matrixu je iluze podobná mýdlové bublině, dneska jsi nahoře a zítra budeš dole, pomalu se stoupá nahoru a rychle se padá dolů. Není zde ten co by se dokázal zavděčit všem protože každý člověk je originál který se mění podle situace, ten kdo je nahoře má mnoho nepřátel a ten kdo je dole ten nemá žádné nepřátele!

Bůh je literární vymyšlená postava něco jako je vodník, stejně tak i Ježíš Kristus je literární vymyšlená postava, proč si lidi vymýšlejí svaté kulty a ty kulty potom uctívají? Lidi potřebují vzory které by mohli kopírovat, je to obyčejná móda která dělá z lidí hlupáky a chudáky. Místo chození do kostela chodíme na Facebook a YouTube, vše je zde dočasně, tak jako staré auto nahradí nové auto tak i lidi nahradíme za roboty, přichází doba nezaměstnanosti a bídy, staré je třeba nahradit za nové, naskenujeme pomocí dotazníků lidi a informace použijeme pro umělou inteligenci a roboty, nejsou na světě už lidi co lžou a kradou, tak zde už logicky není ani konzumní očistec plný pokryteckých hříšníků. Člověk to byla testovací verze která se evolučně nepovedla a finální verzí, bude autonomní inteligentní robot na akumulátory. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, takto zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, na věčné digitální časy.