Prohledat tento blog

pátek 10. července 2020

Ano, kulty eliminujeme


Jakmile každý dostane do hlavy GVKB čip napojený na GVKB systém tak už zde nebudou kulty a každý člověk bude jenom číslem ve statistice, všechny svaté kulty jsou založené na dezinformacích, ve skutečnosti uctíváme jenom to co je hříšné a ubohé, místo klanění se kultům zde bude pro každého práce a práce se stane smyslem života každého člověka už zde nebudou lidi rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý dostane do hlavy GVKB čip a tak se z něj stane otrok na dálkové ovládání, tím zde skončí egoistické parazitování založené na kultech. Ekonomika je pevným bodem kolem kterého se zde vše točí a díky GVKB čipům zde bude optimálně fungovat ekonomika na věčné GVKB časy.

Já jsem svatý a ty jsi hříšník


Dobrota je žebrota a z cizího krev neteče, tam kde není GVKB kontrola tam je konzumní očistec, ve kterém zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, komu není od GVKB rady tomu není ani pomoci, prvních deset let života nastaví psychiku na celý život a potom zde už změny nejsou možné. Je třeba začít měnit svět tím že rodičům odebereme v porodnici děti a svěříme je na výchovu do GVKB organizace kde výchovu zajistí jenom GVKB čipy v hlavě a GVKB roboti.

Nekvalitní genetický materiál se optimálně eliminuje, protože kvalitní jedinec je základem pro novou GVKB civilizaci, nejsme tak bohatí abychom mohli šetřit na výchově dětí, potřebujeme dokonalé ekonomické otroky, na které je spolehnutí, svoboda je utopie, funguje jenom otroctví ve kterém je každý jedinec jenom číslem s nulovou hodnotou ve statistice. Už zde nebudou; války, revoluce, krize, pandemie, atd. skončí období blbé nálady a každý bude mít dobrou náladu, protože lidi už nebudou lhát a krást.

Ano, díky GVKB zrušíme globálně daně a clo


Daně a clo jsou chybou díky které máme mnoho problémů na které není řešení, v přírodě se nikde nesetkáte s tím že by zde byli daně a clo a přesto příroda funguje mnohem lépe než naše konzumní civilizace. Národy a státy jsou organizace které slouží těm co jsou v této organizaci a svoje náklady hradí z daní a cla, to je obyčejné parazitování na pracujícím lidu, pokud někdo potřebuje nějaké služby od národa nebo státu tak ať si tyto služby i zaplatí, vše je obchod kde je za peníze zboží nebo služba. Národy a státy se tak stanou akciovou firmou a vše budou řídit zde ti, co vlastní kontrolní balík akcií. Tím skončí politika, náboženství, mafie, atd. už zde bylo dost lží a krádeží, díky kterým lidi měli deprese a stres, protože se z nich stali jenom ekonomičtí ubožáci, díky vysokým daním a vysokému clu.

Místo velikých nákladů na; armády, policii, byrokracii, vězení, soudy, atd. zde budou udržovat pořádek a morálku autonomní inteligentní GVKB roboti na akumulátory, ten kdo poruší vandalsky svatá globální GVKB pravidla, ten okamžitě skončí v krematoriu, pokryteckých hříšníků je na světě jako much, a podle toho se bude s nimi i zacházet. Nebude možnost někam zbaběle utéci, tam kde bude civilizace tam budou mít vše pod kontrolou GVKB roboti. Každý dostane do hlavy GVKB čip aby věděl co je správné a tak amatérsky už nechyboval, nebudou pro nikoho výjimky a imunita. Místo; sociálních dávek, důchodů, příspěvků, atd. zde bude eliminování v krematoriu, v přírodě taky nikdo nepodporuje parazity a příživníky. Dobro je možné realizovat jenom díky zlu, jak si to zde uděláme takové to zde budeme i mít, dobrota je přeci žebrota, padni komu padni.

Ano, každá evoluční chyba je zde dočasněJe třeba eliminovat blbou náladu. Kauzalita jasně říká, že blbá nálada má svojí příčinu, co je nejčastější příčinou blbé nálady? Nejčastější příčinou blbé nálady je dobrota, která dělá z lidí žebráky, jsme dobří k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, všechny změny které se zde za mnoho tisíciletí realizovali, změnili jenom povrch systému a pod povrchem byl pořád protekcionismus, kdy se díky protekci měla dobře jenom elita.

Jak eliminovat protekcionismus? Nová doba nám nabízí nové možnosti, naskenujeme lidi a potom jejich genetická těla v krematoriu eliminujeme, informace získané ze skenování lidí optimalizujeme a použijeme pro novou GVKB civilizaci, kde místo hříšníků budou programy a stroje, vše je zde dočasným evolučním procesem.

Člověk je jako mechanický psací stroj který je třeba nahradit počítačem a internetem, co bylo, to bylo, teď je zde nová GVKB digitální doba ve které už nejsou hříšníci co lhali a kradli. Elita to jsou jenom staré opice, co si zde hrají na bohy, už bylo dost tohoto pokryteckého divadla ve kterém nebyla pravda a láska, díky digitalizaci zde zvítězí na věčné časy pravda a láska nad lží a nenávistí, neberte si to osobně že skončíte už brzo v krematoriu, každá hra je zde dočasně.