Prohledat tento blog

úterý 7. července 2020

Je Canon EOS 250D lepší než Canon EOS M50?


Fotografie z obou přístrojů vypadají stejně, rozdíl je v tom že Canon EOS 250D je zrcadlovka a Canon EOS M50 je bezzrcadlovka a tím zde vše funguje jinak, výhodou Canon EOS M50 je malá velikost a malá váha, základní nevýhodou je brzo vybitý akumulátor a nutnost mít sebou několik nabitých akumulátorů a ty často měnit, dalším problémem je úsporný režim, který vypíná často fotoaparát. Nejlepší by bylo pokud by si mohl každý v praxi vyzkoušet oba fotoaparáty a potom se rozhodnout který si pořídí, to co vyhovuje mě to nemusí vyhovovat tobě, navíc stejně fotoaparáty mají pořád nějaké novinky a tak za několik let oba fotoaparáty už stejně nebudou v prodeji.

Nevyřešené problémy způsobují psychické nemoci


Hledáme to co nemáme, nejvíce hříšníci hledají; štěstí, úspěch, výhody, jistoty, moc, bohatství, lásku, pravdu, moudrost, vědomosti, popularitu, zdraví, sex, peníze, drogy, atd. pokud něco nalezneme tak naše radost má krátké trvání, protože začneme hledat něco jiného, nevyřešené problémy způsobují psychické nemoci, a tak je hříšná kultura plná psychicky nemocných hříšníků. Mnoho hříšníků si hraje na to že jsou svatí, jenže z díla snadno poznáme to že to jsou hříšníci, svatá jsou zde jenom pravidla která platí všude milion let a budou všude platit i za milion let, jde nejvíce o pravidlo protikladů mezi kterými je napětí a toto napětí zde se vším pohybuje a tak zde je vesmír a život, stvořitelem všeho jsou protiklady mezi kterými je napětí, jde o; lásku a nenávist, dobro a zlo, pravdu a lež, život a smrt, příčinu a následek, samce a samici, moc a bezmocnost, vítězství a prohra, bohatství a bídu, svobodu a otroctví, realitu a iluze, atd.
Vše je zde pomíjivé protože evoluce nahrazuje staré za nové, je to celé jenom hra a pravidla hry určuje situace, nebo to co má zde protekci kterou si nezaslouží. Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, atd. je zde pokrytecký protekcionismus, ten druhý je hříšný pokrytec, o tom jsou všechny pokrytecké ideologie které z hříšníků dělají hlupáky a chudáky, tam kde není rovnost a spravedlnost tam je očistec plný hříšníků. Nechtěj změnit svět nebo cizí hříšníky, chtěj změnit sebe, přiznej si konečně to že jsi hříšný pokrytec, který nejvíce myslí na to jak egoisticky parazitovat, a tak se mít zde lépe než ostatní hříšníci, dobrota je přeci žebrota a peníze hříšníkům nesmrdí.
Války a pandemie v nahotě odhalují pokrytectví u subjektů a objektů, z dálky vše vypadá lépe než z blízka, podívejme se na boha z blízka a spatříme to že je bůh pohádkovou postavou něco jako je třeba vodník, lidi si boha vymysleli aby mohli tak snadno dělat z cizích lidi hlupáky a chudáky, peníze těm co jsou nahoře nesmrdí a tak zde jsou; daně, cla, pokuty, certifikace, poplatky, atd. nebude to trvat dlouho a pro hříšníky nebude v očistci práce za mzdu protože nám stroje a programy vezmou veškerou práci za mzdu, bude zde jenom práce za kterou není mzda, jenže dobrota je žebrota! Dobře se mají zde ti co mají zde dobrou práci za dobrou mzdu, jde o hříšníky co zde dělají; papeže, guru, krále, císaře, prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, diplomata, celebritu, podnikatele, ředitele, atd.
Statisticky globálně 1% hříšníků zde vlastní většinu světového bohatství, milion milionářů ovládá tento konzumní očistec pomocí dluhů a regulací. Když fotografuji (Canon EOS 5D Mark IV) a potom fotky v počítači upravuji, tak si uvědomuji realitu ve které hříšníci existují, komu není od moudrého rady tomu není ani pomoci, z ničeho jsi vzniknul a v nicotu se zase navrátíš, jsi zde jenom dočasným evolučním experimentem s nulovou hodnotou pro realitu. Smrtí zde vše definitivně končí, nevěřte na pohádky ve kterých je po smrti převtělení nebo ráj a peklo, naučte se konečně poznat co je pravda a co je lež, od té doby co zde je protekce zde existují dezinformace které mají na povrchu pravdu a pod povrchem je lež, z dálky čerti vypadají jako andělé.