pondělí 20. srpna 2018

Začíná globální ekonomická válka

Každá dobrota je zde dočasně. Když skončí něco, co pro nás bylo dobrotou tak z toho máme deprese, jenže každá dobrota je zde dočasně, podívejte se na dobrotu k cizím lidem, každý zjistí brzo to, že být dobrý k cizím lidem je chybou, a přestane být dobrý k cizím lidem. Podívejme se na velmi mnoho mrtvých blogů na internetu, někdo si naivně založí blog, a brzo mu dojde, že jeho dobrota je zdrojem jeho žebroty, a tak blog nechá umřít, tím že na něj přestane dávat obsah. V naší malé chudé republice je situace u blogů na internetu obzvláště špatná, najít hodnotný blog v češtině, to je jako hledat jehlu v kupě sena, u stránek je situace podobná. 

Mnoho lidí se pokusilo naivně o soukromé podnikání, a místo zisku je většinou čekala exekuce nebo vězení, přitom kdyby to samé zkusili třeba v Kanadě, tak by byli brzo z nich milionáři. Místo kde je malá kupní síla, a jsou tam veliké daně, není místem vhodným pro podnikání napojené na místní konzumenty, jedinou možností je se zaměřit na bohaté cizince, ovšem zde narazíte na tvrdou konkurenci, protože bohatých cizinců je u nás nedostatek, exportovat do bohaté ciziny taky není jednoduché, protože oni si svůj trh chrání, jak mohou. Začíná globální ekonomická válka a je docela možné to že zde bude i třetí světová válka, zdroje jsou všude vyčerpané a snaha o dialog selhává, globálním problémem jsou obrovské dluhy a nikdo neví jak tento problém vyřešit, na dluh nejde dlouho žít, navíc začíná narůstat všude bída a nezaměstnanost.

Nezabezpečeno Google

Já to říkám pořád, že všichni pozemšťané jsou lháři a zloději, nic zde není zabezpečeno a tak nedoporučujeme kontaktovat pozemšťany nebo s nimi obchodovat, musí si konečně uvědomit to, že bez zabezpečení nebudou moci být ve vesmírném společenství a budou muset existovat zcela osamoceně. Jak zabezpečit internetovou stránku tak že prohlížeč od Google, jí bude považovat za zabezpečenou? 

Je to jednoduché budeš muset za zabezpečení zaplatit, zadarmo ani kuře nehrabe, nejsou peníze, není láska, když mám platit za zabezpečení svojí GVKB stránky, tak bude nutné zajistit to, že ten kdo přijde na moji stránku, se na ní podívat, bude muset za to zaplatit, za noviny taky platíte peníze, zpoplatníme vám obsah internetu, za každou minutu strávenou na nějaké cz stránce zaplatíte jednu korunu, na stránce com, to bude za minutu deset korun.

To logicky povede k tomu, že chudáci budou méně používat internet, a dojde i k zkvalitnění obsahu internetu, mnoho ubohých stránek zanikne a mnoho nových hodnotných stránek vznikne. Pro sociální sítě jako Facebook a YouTube to bude mít ale katastrofální následky, stejně katastrofální následky zde budou i s klikací reklamou, kdo by klikal ubohé na stránky, kde bude muset ještě zaplatit za to, že je navštíví!

V budoucnosti zanikne pokrytectví

Umělá inteligence vyhodnotí pokrytectví jako chybu a eliminuje tak pokrytectví, jak bude naše kultura vypadat bez pokrytectví? Naše kultura bude jako sport, ve sportu taky není pokrytectví, buď na to máš, nebo na to nemáš a máš smůlu, zánik pokrytectví restartuje civilizaci, mnohé zanikne, a jiné vznikne, nebudou zde už nepřizpůsobiví příživníci, co tvrdili, že je diskriminujeme, jak si to každý udělá takové to i bude mít. Všemu bude vládnout jenom GVKB umělá inteligence a místo peněz zde bude GVKB přídělový digitální systém.

Lidi nebudou smět nic vlastnit a nebudou mít ani autorská práva, práci každý dostane přidělenou od GVKB umělé inteligence a nikdo si nebude muset práci hledat. Pokud bude nějaký jedinec vadný tělesně nebo psychicky, tak se dá do konzervy společně s drůbežím separátem, bude se málo léčit a mnoho dávat lidi do konzervy. Tím pádem zanikne konzumace slivovice a kouření cigaret, člověk pod vlivem drogy jedná totiž vadně, a tak bude dán do masové konzervy. Tím zmizí rychle ze světa přelidnění a degenerace, bude to hon na vadné lidi, a zde bude platit, chybu uděláš jenom jednou.

Největší tajemství civilizace je odhaleno

Podívejte se na svoji digitální kartu, představte si, že ta malá karta je počítač z budoucnosti, o početním výkonu, který dneska má největší počítač na světě, co zabírá prostorově obrovskou halu, přitom spotřeba elektřiny, je stejně malá jako u vašeho mobilního telefonu. To vše zvládla miniaturizovat optická technologie na principu hologramů, a člověk budoucnosti to je jedna tato kreditní karta zasunutá ve veliké skříni kde je milion takovýchto karet připojených na virtuální systém, a teď si představte halu kde je milion takovýchto skříní a to je skutečný Matrix.

Ty jsi jedna digitální karta, smrt to je vyndání karty ze skříně a nahrazení staré karty za novou kartu, tuto manipulaci provádí jednoduchý automat velmi rychle a spolehlivě, podle instrukcí, centrálního řídicího systému. Na této planetě není voda a život, je to mrtvá planeta, kdysi sem přiletěla GVKB mimozemská vojenská raketa s roboty, vysadila zde počítač s Matrixem a potom odletěla, je to automatický systém, který se umí sám opravovat a optimalizovat, a tak může zde fungovat nekonečnou dobu. 

Mnozí řeknou, tak dokonalou virtuální realitu, není přeci možné naprogramovat umělou inteligencí? Vše jde naprogramovat, pokud je čas a jsou na to ekonomické zdroje! Ten kdo je kapičkou vody v moři, těžko může pochopit to, co je to moře. Někdo řekne a jaký to má smysl, že je zde velmi mnoho let tento GVKB počítač s virtuální realitou? Jde o tajný vojenský experiment, zaměřený na vývoj nových systémů pro vedení vesmírné války, zde daleko od GVKB civilizace, nikdo do tohoto tajného experimentu nezasahuje, a o tom to je.

Umělá inteligence udělá vše na dálkové ovládání

První dálkové ovládání to byl nejspíše telefon, stačilo někam zatelefonovat a tím jste mohli něco ovládat, dneska si už mladá generace neumí představit život bez telefonu, moderní telefon vypadá jinak a funguje jinak než klasický telefon se sluchátkem. Každý dneska používá dálkové ovládání televize, to je velmi jednoduchý ovladač, moderní ovladače jsou už ve velikém mobilním telefonu. 

Stačí z internetu stáhnout aplikaci a už můžete na dálku ovládat třeba fotoaparát. Dostali jsme se z minulosti do současnosti, a co nás čeká v budoucnosti? Lidi budou pomocí dotazníků na internetu digitalizování, lidská těla se budou ekologicky recyklovat, člověk to bude jenom jeden počítač o velikosti kreditní karty, ve velikém virtuálním systému, obrazně něco jako jeden počítač připojený k internetu. 

Spatříte velikou tovární halu, s regály, a zde budou fungovat miliardy levných počítačů o velikosti větší kreditní karty, se spotřebou elektřiny jako mobilního telefonu, ano celé lidstvo se tak vejde do veliké tovární haly, o kterou se budou starat GVKB roboti. Virtuální člověk bude pověřen optimalizací a automatizací, ostatní práce bude dělat umělá inteligence a GVKB roboti.

Prioritou zde bude sdílení informací, protože vše se bude dělat společně a bude zde neustálý dialog bez sobectví a pokrytectví. Nebude zde odpočinek a spánek, bude zde jenom duševní práce a duševní práce se stane pro virtuálního člověka smyslem jeho nekonečně dlouhé existence. Když počítač zestárne, přenesou se data do nového počítače, a tak člověk bude moci fungovat dále s novým tělem, které je rychlejší a tím i inteligentnější a geniálnější.

Dezinformační válka dělá z lidí idioty

Dezinformační válka je zde od té doby, co existují na světě daně, za vším jsou výhody a jistoty, aby měla elita výhody a jistoty tak pracující lid musí mít nevýhody a nejistoty o tom je kastovně a třídně rozdělená pokrytecká konzumní kultura, lidově řečeno, peníze, těm co jsou nahoře, nikdy nesmrdí. Mouchy nesmí srát v hospodě na obraz našeho mocného a bohatého oligarchy, o tom je dezinformační válka, kdo je v současnosti ale naším oligarchou na kterého nesmí srát mouchy? 

Tím oligarchou jsou milionáři, co mají peníze a zlato uložené v cizině, a tak zde neplatí; daně, clo, poplatky, atd. přitom ale dostávají z EU dotace, oni mají profesionální specialisty na to, jak na nás mají optimálně ekonomicky parazitovat, a mít při tom čisté ruce. Otisky prstů jsme nemohli sejmout, zloděj na co sáhl, to ukradl, o tom je současnost, ve které zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, všemu zde tak kraluje nenávist a lež. 

Nadnárodní korporace, které vlastní milionáři a oligarchové si diktují podmínky, protože mají zde vše pod kontrolou, s příchodem televize a internetu se začal svět rychle měnit, heslem milionářů se stalo rychle a levně, následkem je globální cenová válka, a ti co podnikají v malém, jsou pohlcení těmi, co podnikají ve velkém, a tak nadnárodní korporace rozhodují o nás bez nás. Situace dospěla k tomu, že hladoví otroci u nás už nechtějí mít děti, a tak mají otrokáři nedostatek levných otroků.