1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

pátek 31. srpna 2018

Jak ochránit telefon před rozbitím a ztrátou

Nejčastějším problémem je upadnutí telefonu na zem, staré telefony měli možnost je připevnit k popruhu na klíče a mobily, co jste měli okolo krku, jako fotograf mám neustále okolo krku popruh, aby mi fotoaparát nespadl na zem, je to jistota, která mě nic nestojí. Jak mobil ale upevnit k popruhu, když zde není už očko na upevnění? Tento problém řeší Filipová pouzdra, dobré pouzdro je možné použít i jako stojánek na telefon a jdou do něj většinou i dát kreditní karty. 

Dokonalost se skládá z tisíce maličkostí proto je zde dokonalost vzácnou výjimkou, lidi si pořizují mnoho drahých věcí a drahých služeb a potom je nepoužívají, když se podívám na staré černobílé filmy pořízené před druhou světovou válkou tak si uvědomím, jak moc se svět změnil od té doby, to co před druhou světovou válkou bylo luxusní zboží dostupné jenom pro bohaté lidi, to je dneska už levné zboží, které je dostupné každému, a to platí obzvláště u elektroniky.

Ano, prohlížeč označí vadné stránky

To je správné, ale já bych šel dále, je třeba označit i vadné lidi, zavedeme nošení známkování na oblečení, bude to jako je bodování návštěvnosti stránky, nula bude znamenat člověka s nulovou hodnotou kterému je třeba se vyhnout a desítka bude označovat člověka s velikou hodnotou, který se hodí na funkci prezidenta nebo ředitele.

Hodnocení se bude měnit každý den a bude je udělovat EU umělá inteligence, která bude lidi digitálně neustále sledovat pomocí digitálních hodinek (Samsung Galaxy Watch 46mm) a sledování mobilního telefonu (Xiaomi Pocophone F1 - 128GB). Takto už nedojde k tomu, že by se zde stal prezidentem nebo ředitelem starý idiot, který má pro systém nulovou hodnotu. 

Tím skončí v EU problém s vadnými lidmi v EU, co na nás zde ekonomicky parazitují a nedodržují správná pravidla a správné limity podle kterých žijeme. Pro lidi co budou mít na oblečení označení jedna nebo nula, zřídíme nemocnice a zde je budeme léčit pomocí moderní vědy a techniky, léčit a vyléčit, o tom je naše budoucnost. Mnohde bude označení, lidem co nemají na oblečení hodnotu od 3 do 10 je zde vstup zakázán, protože lžou a kradou. 

Nepřizpůsobiví příživníci skončí v nemocnici a zde budou pod dohledem policejních robotů, bude to léčení pomocí vojenského výcviku, ten kdo se zde nepřizpůsobí, skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem, na hrubý pytel se přeci dávají hrubé záplaty, normální bude mít na oblečení hodnotu od 3 do 10, lidi konečně v EU pochopí to, že kontrola kvality tělesné a psychické je prioritní, pro ekonomiku a politiku v EU.

Klíčem k pochopení evoluce jsou schopnosti nových systémů

Ano, roboti nám budou vládnout. Lidi už nebudou chodit do školy a budou negramotní, na podřadné práce je vzdělání zbytečné, globální nasazení; optimalizace, digitalizace, automatizace, robotizace, kontejnerizace, atd. vezme lidem možnost se zde mít dobře, policejní roboti eliminují lidský ksindl, který lže a krade. Roboti budou brát člověka tak jako člověk dneska bere koně, budeme pro roboty jenom ubohá inteligentní zvířata, která je možné využít na podřadné práce a nekvalitní člověk se eliminuje. 

Klíčem k pochopení evoluce jsou schopnosti nových systémů, člověk byl schopný vykonávat složitou práci a řídit složité systémy, tím se z člověka stal invazní druh, který eliminoval vše, co mu konkurovalo, jenže člověk narazil na limity svých tělesných a psychických možností, a řešením zde jsou moderní systémy, které nahradí člověka, protože budou levnější a rychlejší, nastane invaze strojů a robotů, otázkou je co s tím můžeme udělat? Jedinou možností je se přizpůsobit, bude zde nový člověk, který bude naklonovaným geneticky modifikovaným mozkem v živném roztoku trvale napojený na virtuální realitu.

Ano, člověk stvořil boha ke svému obrazu

Vím kde je zakopaný pes! Pes je zakopaný v tom, že dobrota je žebrota, po celý život narážím neustále na to, že dobrota je žebrota, přesto naše lidská kultura pokrytecky hlásá mnoho tisíciletí dobrotu, a tím uvrhuje dělnickou třídu do žebroty. Člověk je egoistický invazní druh, který se obrazně podobá medúzám, v lidském podvědomí je bezcitnost a pokrytectví, to nemůže změnit vymývání mozků, pomocí drog nebo dezinformací, z čerta anděla neuděláš. 

Vše je zde divadlo, ve kterém si čerti hrají na anděly, největší lidskou lží je víra v boha který dělá zázraky, člověk stvořil boha ke svému obrazu. Stvořitelem všeho je zde; evoluce, čas, inteligence, energie, program, informace, pravda, láska, víra, štěstí, práce, atd. bůh je jenom symbolická svatá hůl, o kterou se opírají duševně slabí hlupáci, co nemají objektivní informace o tom, jaká je zde čistá pravda. 

Pokud bůh není, tak je třeba eliminovat; hnutí, sekty, náboženství, politiku, reklamu, pohádky, pověry, rituály, mytologie, fetiše, symboly, dogmata, atd. ohněm a mečem, živý systém to je programově řízený dočasný evoluční proces, vše je zde jenom testovací evoluční verzí, protože je třeba staré nahrazovat novým. Je třeba zavést kontrolní digitální systému do praxe, místo chybuje a pracujete pomalu, máte výpověď, zde bude násilné eliminování, a mrtvý člověk se dá do masové konzervy, společně s drůbežím separátem. 

Většina lidí na světě tak skončí brzo v GVKB masové konzervě, nebudou zde výjimky pro ty, co jsou nahoře a mají zde výhody a jistoty, které si nezaslouží, GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, lidi zde budou jenom na podřadné špinavé fyzicky namáhavé práce, na které se nevyplatí nasadit drahé stroje a drahé roboty. Policejní GVKB roboti zde zajistí globálně pořádek, už se zde nebude lhát a krást, bude zde GVKB totalitní globální režim, ten kdo nesplní optimálně a rychle rozkaz od GVKB robota, ten skončí v masové konzervě, společně s drůbežím separátem.

čtvrtek 30. srpna 2018

Manuál jak být vždy před ostatními

Vše je zde závod o hodnoty, ten kdo je za ostatními z toho má blbou náladu, za ostatními mohou být nejenom jednici ale i; organizace, ideologie, kultury, civilizace, unie, národy, atd. je to obrazně jako ve sportu, někdo je pomalý a jiný je rychlý, nikoho nezajímá, proč jsi pomalý, ale každého zajímá jenom jak být před ostatními, a mít z toho užitek. Z díla se pozná tvůrce, dříve se postavil most a ten lidem sloužil velmi dlouho, dneska most spadne stářím už za velmi málo let, dále je zde móda, kdy si kupujeme nové produkty, i když by nám ty staré produkty mohli ještě dlouho sloužit. 

Modernizace a optimalizace, vedla k nadprodukci produktů, a je zde i nadbytek idiotů, svým způsobem je i idiot produktem, a jeho cena se stářím rychle snižuje. S příchodem digitalizace se vše začalo restartovat, a začalo docházet k tomu, že se vše točí kolem rychle a levně. Končí doba slibů o tom, že bude lépe po smrti v ráji nebo po politických volbách, naivita vyšla z módy, lidi chtějí místo slibů činy, které zajistí to, že se zde nebude lhát a krást. Podívejme s na velmi rozdílné ceny za telefonování pomocí mobilů u nás a v Polsku, kde je zakopaný pes? 

Zakopaný pes je zde v tom že zde jsou monopoly a tak zde jsou i vysoké ceny, operátoři se tajně dohodli na tom, že nebudou mezi sebou vést cenovou válku a že budou společně okrádat ve velkém naše konzumenty, politici dostali tučné úplatky a tak mlčí, kdo nekrade, ten okrádá rodinu, zaměstnanci by se taky u nás měli dohodnout na tom, že budou pracovat za stejné platy, jaké jsou ve Švýcarsku, nelíbí se vám to, tak odejděte od nás tam, kde budou pro vás lidi pracovat za otrocké mzdy, nemohou zde být stejné ceny telefonních poplatků jako ve Švýcarsku a čisté mzdy které jsou jenom třetinou, toho co zaměstnanci berou ve Švýcarsku. 

Stát musí svoje veliké výdaje ořezat na kost, jenom tak se zde nastartuje ekonomika, stát nemůže být hubenou dojnou krávou pro lháře a zloděje, je třeba začít nasazovat GVKB roboty a GVKB umělou inteligenci, GVKB robot prezident, bude vyznamenávat GVKB roboty, co jsou státními zaměstnanci, nebude zde už možnost, být politikem nebo byrokratem, lidi pracují pro stát draho a pomalu, proto náš stát už nebude lidi vůbec zaměstnávat. Díky nasazení robotů budeme konečně před ostatními státy, nebude to trvat u nás dlouho a poslední člověk u nás skončí v zoologické zahradě za sklem v pavilonu s opicemi.

Xiaomi Redmi 6A nebo Xiaomi Pocophone F1 LTE

Mobilní telefon Xiaomi Pocophone F1 LTE je ideální pro náročné lidi a je, za lidovou cenu, otázkou je jeho velikost? Do malé kapsy jej nedáte, a potom je zde klasický problém s tím, že se telefon rychle vybíjí, s tím se nic nedá dělat. Já už jeden veliký mobilní telefon mám (DOOGEE Y6 Max), ten je dokonce ještě o trochu větší než Xiaomi Pocophone F1 LTE, proto jsem si koupil menší telefon Xiaomi Redmi 6A, je zde sice menší displej a menší výkon, jenže já nejsem závislý na neustálém koukání do velikého telefonu. 

Oba telefony (Xiaomi Redmi 6A a Xiaomi Pocophone F1 LTE) mají stejný operační systém Android 8.1 Oreo, rozdíl je v; ceně, velikosti, výkonu, vybavenosti, vzhledu. Dobré je si k těmto telefonům pořídit chytré hodinky, zde je jasnou volbou Samsung Galaxy Watch 46mm, jsou sice drahé, ale je na ně spolehnutí, levnější modely hodinek to jsou jenom levné náhražky, se kterými nebudete nakonec spokojení, nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat podezřele levné zboží, jako jsou třeba hodinky Xiaomi Amazfit Pace.

Ano, jedinou jistotou je zde nejistota

Ano, dogmatická totalita je továrnou na idioty. Inteligence chce egoisticky manipulovat a následkem jsou dogmatické totality, jako je; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, centralismus, korporativismus, oligarchismus, nacismus, hinduismus, altruismus, egoismus, extremismus, kariérismus, atd. všechny tyto dogmatické diktatury, jsou vězením, kde elita to jsou dozorci v tomto vězení, a jakýkoli odpor otroků je eliminován pomocí; pokut, soudů, policie, byrokracie, armády, atd. co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným. Život je programově řízený evoluční dočasný proces, inteligence pomocí porovnávání živým systémům umožňuje se vyhnout chybám a tím i problémům, každá inteligence se na něco specializuje, protože dobrota je žebrota. 

V dogmatických diktaturách je zde snaha zavděčit se všem a tak být populární, následkem je pokrytectví, kdy si jedno myslíme a jiné říkáme, tím se z nás stávají bezcharakterní kariéristi, co mají moc a bohatství, díky výhodám a jistotám které si nezaslouží. Ano, být úspěšným parazitem je obtížné, konkurence je veliká, je to jako ve sportu, první ligu zde hrají lháři a zloději, co mají sekretářku a služebního řidiče. Člověk to je testovací verze a finální verzí je autonomní inteligentní univerzální GVKB robot, poslední člověk na světě logicky skončí v zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic, co bylo to bylo, teď je vše jinak, jedinou jistotou je zde nejistota.

středa 29. srpna 2018

Ano, upřednostníme pravdu před lží

Podívejme se na ekonomiku z pohledu pravdy a lži, můžeme lhát, že ten most nespadne, ale pokud řekneme pravdu o tom, že ten most brzo spadne, tak tím zachráníme mnoho životů, a ušetříme společnosti mnoho peněz. K čemu nám jsou politici a podnikatelé co nám lžou o ekonomice, prý není možné zvednout lidem platy a snížit ceny u zboží a služeb, to je lež jako věž. 

Vše je zde o pokrytectví, je to tak snadné hlásat že bude lépe, ale je třeba dodat, že lépe bude jenom politikům a podnikatelům, dělníkům a nezaměstnaným bude hůře. Každý kdo je nahoře je parazit a ten kdo je dole je hostitel, nadbytek je zde díky nedostatku, demokracie vám umožňuje si vybrat na několik let staré parazity, co budou na vás ekonomicky parazitovat, pokud by mohli volby eliminovat parazitování těch, co jsou nahoře na těch co jsou dole tak by je ti co jsou nahoře zakázali.

Vše je to jenom pokrytecké divadlo ve kterém si čerti hrají na anděly, z díla poznáte to, že nám vládnou čerti, a proto žijeme v konzumním očistci a tak z toho máme blbou náladu. Vrcholem všeho jsou reklamy a demagogie, heslem policie není pomáhat a chránit, pravým heslem je kontrolovat a pokutovat! EU je policejní totalita, lidi už v EU mají dost nepřizpůsobivých příživníků, co se zde rychle rozmnožují, a stávají se rakovinou, která likviduje EU.

úterý 28. srpna 2018

Harašení v hlavě umělá inteligence eliminuje

Jelikož každému vysokoškolákovi často haraší v hlavě tak se vysokoškoláci nahradí za GVKB roboty, tím bude konec harašení v hlavě u vysokoškoláků, jak dochází k tomu, že někomu haraší v hlavě? Problémem je testovací verze inteligentního systému, který běží na fyzickém systému, který je v testovací verzi, ano člověk je zde velmi krátkou evoluční dobu, a tak on fyzicky a psychicky je zatím jenom evoluční testovací verzí, a finální verzí bude GVKB robot s GVKB umělou inteligencí. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, na to je se třeba připravit, skončí doba, ve které byl stát zaopatřovacím ústavem pro vysokoškoláky. Otázkou je, co se stane, pokud bude harašit v hlavě GVKB robota, co bude zde prezidentem, ale to už nebude náš problém.

Ano, jsou u nás vysoké ceny a malé platy

Ekonomika a politika, byli a budou spojené nádoby, lidi neznají pravdu o tom, jak u nás funguje ekonomika a politika, u nás je oligarchie a oligarchové rozhodují o nás bez nás, není zde tedy kapitalismus nebo socialismus, je zde už mnoho století dogmatický feudalismus. 

Polovina lidí na světě existuje dosud ve v dogmatickém feudalismu, jednoduchým statistickým ukazatelem je kupní síla lidí, máme zde stejnou kupní sílu, jakou má Turecko, protože je u nás turecké hospodářství už mnoho století. Mám jednoduché řešení a to nahradit v EU lidi za GVKB roboty, roboti pracují rychle a zadarmo, akorát je zde problém, kdo potom bude utrácet peníze za zboží a služby? 

Robot prezident bude vyznamenávat roboty a poslední člověk v EU skončí v zoologické zahradě v pavilonu s opicemi za sklem. Vše bude logicky řídit v EU jenom umělá inteligence, co bylo, to bylo, nejsou lidi tak nejsou s lidmi už žádné problémy, ekonomika je o tom umět počítat a spočítat to těm co lžou a kradou.

Dobrota je žebrota, GVKB roboti vyčistí EU chlív od lhářů a zlodějů na věčné GVKB časy. Vezeme vám z Afriky do EU ekonomické migranty, může zakotvit v EU přístavu? Naházejte ekonomické migranty z Afriky do moře, a potom vám povolíme přistát s lodí v EU přístavu, ano, dobrota je žebrota.

Pozor zde se vymývají mozky

Každý naivní hlupák má možnost, rozhodnout se čím chce mít tento den vymytý mozek je zde: egoismus, altruismus, kariérismus, extremismus, vandalismus, dogmatismus, centralismus, komunismus, socialismus, kapitalismus, korporatismus, feudalismus, islamismus, buddhismus, hinduismus, nacismus, skepticismus, reklama, pohádky, móda, pověry, symboly, rituály, fetiše, atd. Každý ideologický systém, je však jenom mýdlovou dočasnou bublinou. 

Nestvoříš si svatý kult a nebudeš se svatému kultu klanět, naše minulost je o svatých kultech, kterým jsme se po deset tisíc let, jako ovce klaněli, bylo to veliké množství svatých kultů, které lidem vymývali mozky a dělali z nich ovce, pastýři se vždy stávali bezcitní a bezcharakterní lháři a zloději. V každém sociálním experimentu, se z chytrých lidí stává hloupé stádo, ve jménu toho co je stádu svaté. 

Je možné, aby někdo mluvil krásně a přesvědčivě o pravdě a lásce, a přitom usiloval jen o svůj prospěch a chce mnou, nebo námi, pouze manipulovat, strhnout masy na svou stranu? Z vlastní zkušenosti vím, že to docela dobře možné je. Člověk to ani nedělá ze zlého úmyslu, nechce nikomu ubližovat, zneužívat, kázat bludy. Dokonce tomu, co říká a proklamuje, sám pevně věří, jen chce být vidět, slyšet a být středem pozornosti. 

Kompenzuje si svůj psychický problém. Ale toto je jen ten lehčí případ vymývání mozků a sociální manipulace. Jak však poznat i horší případy ve kterých člověk, který krásně mluví o lásce, je ovládán někým jiným, kdo mu vymyl mozek a používá ho jen jako udičku, návnadu? Nevím. Neumím to poznat, jen se snažím klást otázky sám sobě, druhým, poslouchám a dívám se kolem sebe a říkám si: „Ne slova, ale činy, skutky, výsledky a dopady svědčí“. 

A je možné, že to poznám, až když jsem chycen. Možná to nepoznám nikdy, protože se sám stanu tou udičkou v rukou někoho. Má tedy vůbec nějaký smysl o tom přemýšlet, uvažovat a svěřovat se druhým? Myslím, že má. Má smysl si říct: Pozor na každého, kdo říká: „Můj názor je ten jediný správný.“, nebo „Tato víra je ta jediná pravá…“, „Toto jednání je to jediné správné…“, „Kdo nejedná jako já, ten je na zlé cestě…“, „Kdo není s námi, je proti nám…“ atd. 

Poslední heslo by nám, zralejším věkem, mělo být dost známé! Tak o co jim tu vlastně jde? Jde o parazitování! O zachování lidství a smyslu jeho cesty po Zemi. Nic víc. Každý člověk je originál, každý je na nějaké duchovní, etické, vědomostní, zkušenostní a nevím jaké ještě výši poznání. Každý, má svobodnou vůli rozhodování. Každý jde svou cestou k poznání pravdy a lásky, každý potřebuje jiný druh vedení a jiné prostředí k vývoji své osobnosti. 

Neodsuzuji různé směry myšlení, různé aplikace myšlení, různé domněnky, pokud to vše vede lidi k svobodě poznání a lásce ke všem a všemu a ne ke lži a nenávisti. Za důsledky všech lidských činů jedinec nemůže, ale můžou za to egoističtí pokrytečtí kariéristi. Proto tvrdím, že jakákoli centralizace, srovnání se do řady, do stáda, je výsledkem ideologického vymývání mozků, výsledkem dlouhodobého plánu, jak vytvořit nástroj egoistické moci pro elitu

A tak si myslím, že jediné co nás ochrání před ztrátou svých osobností, je stále hledat pravdu a lásku, zachovat si rozum a žít pravou lásku ke každému a ke všemu co si to zaslouží. Hledejme, nalézejme, diskutujme, laďme se, atd. nemůžeme se nechat násilně konzumní totalitou sjednotit do globálního tupého stáda, které umí jenom žrát a srát.

Ano, ochráníme konzumní kulturu před bezcitnými jedinci

Není zde dobro a zlo jak si myslí lidi, je zde jenom správně a chybně, podívejme se na násilné eliminování těch, co nesouhlasili s dogmatickou totalitou, kdo chce s idioty v klidu žít musí idiotem i být o tom jsou dogmatické totality. Jak vlastně vzniká taková dogmatická totalita? Je zde princip bezcitnosti, bezcitní jednici se ujmou násilně moci a nastolí dogmatickou totalitu, která funguje jako armáda, ve které je obyčejný voják jenom číslo ve statistice. 

Všimněme si toho, že bezcitní jedinci jsou v kariéristických závodech nejlepší a tak zde získávají rychle a snadno moc a tím i bohatství, následkem jsou konflikty a války, pro pochopení; psychopata, sociopata, devianta, blbce, idiota, blázna, zmrda, kokota, ksindla, atd. je třeba se podívat na jeho dílo, z díla poznáme tvůrce, dílem těchto vadných jedinců je konzumní očistec ve kterém je dobrota žebrota. 

Útoky z 11. září 2001 byly sérií koordinovaných teroristických útoků, které se uskutečnily 11. září 2001 ve Spojených státech amerických. Provedlo je 19 příslušníků militantní islamistické organizace al-Káida. Ti unesli čtyři letadla na komerčních linkách společností American Airlines a United Airlines. Dvě z nich, Let American Airlines 11 a Let United Airlines 175, narazila do věží Světového obchodního centra v New Yorku, zabila všechny lidi na palubě a další uvnitř budov. 

Obě zasažené budovy se následkem vzniklého požáru do dvou hodin zhroutily, zničily blízké budovy a další poškodily. Třetí letadlo narazilo do Pentagonu, sídla Ministerstva obrany USA v hlavním městě USA, Washingtonu, D.C. Čtvrté letadlo se zřítilo po souboji mezi teroristy a pasažéry letadla poblíž města Shanksville v Pensylvánii. Letadlo letělo na Washington, D.C. a spekuluje se, že mělo za cíl zasáhnout Bílý dům anebo americký Kapitol. 

Při útocích celkem zemřelo 2996 lidí včetně 19 únosců. Až na 55 vojáků ze 125 obětí, které zemřely v Pentagonu, byli oběťmi civilisté, pocházející celkem z 90 zemí. V reakci na útoky vyhlásily Spojené státy „válku proti terorismu“, provedly invazi do Afghánistánu a svrhly hnutí Tálibán, které poskytovalo zázemí teroristům z al-Kájdy. Na domácí půdě pak zákonodárci schválili zákon rozšiřující pravomoci zpravodajských služeb. Mnoho dalších zemí také posílilo antiteroristickou legislativu a pravomoci svých bezpečnostních složek. Některé americké burzy zůstaly po útoku uzavřeny celý týden a po svém znovuotevření vykázaly ohromné ztráty zejména v pojišťovnictví a letecké dopravě. Zničení kancelářských prostor způsobilo škodu v řádech miliard dolarů. 

Když se lidi dívali v televizi na to, jak zpravodajství ukazuje tento terorismus v USA tak si mnozí mysleli, že je to reklama na nějaký nový katastrofický film, já jsem si to taky myslel, mozek nedokázal pochopit to, že by něco tak hrozného se mohlo skutečně stát, od té doby se svět restartoval, lidi pochopili to, že je třeba začít se změnami v konzumní kultuře. Je třeba říci, že vymývání mozků pomocí dogmatických dezinformací musí globálně skončit, už bylo dost amatérských chyb, které jsme udělali.

Nestačí měnit povrch, musíme začít měnit to co je pod povrchem, pod povrchem je špína a jde o to, abychom tu špínu eliminovali, tou špínou je bezcitnost, zaměříme se na problematiku bezcitnosti do hloubky a nebudeme už bezcitnost tolerovat nikomu, ten kdo bude myslet a jednat bezcitně, ten pozná, že se mu to nevyplatí, ochráníme konzumní kulturu před bezcitnými jedinci pomocí moderní vědy a techniky. 

pondělí 27. srpna 2018

Extrémistické totality jsou rakovinou současnosti

Podívám se do zrcadla a říkám si, koho to vlastně v tom zrcadle spatřuji, jsem to já nebo to nejsem já, zrcadlo je povrchní umí zobrazit jenom povrch těla, ale pod povrchem je něco co nechápeme, i když se mnozí specialisté pokrytecky tváří, že chápou to co je pod povrchem těla a myšlení. Neřeš to, co stejně nevyřešíš, řeš to, co dokážeš vyřešit, jenže i když něco pracně vyřeším tak stejně zase budu muset řešit něco jiného. 

Připadám si po celý život jako v bludišti, mnohdy je zde radost z nalezení nové cesty, ale brzo se ukáže, že tato cesta ven z bludiště nevede, kde je chyba? Chyba je v neosobní kultuře, každý člověk je už jenom šroubkem v obrovském stroji, a když se šroubek rozbije tak je nahrazen novým šroubkem a tak to zde jde už mnoho století, jenom neustále opakujeme pořád stejné chyby. Můžeme si nasadit masky a hrát divadlo, jenže následkem bude to, že se svět stane velikou nemocnicí a tím se dostaneme do začarovaného kruhu. 

Smyslem života nejsou závody o to, co milujeme a potřebujeme, smyslem života byli a budou osobní vztahy, bez osobních vztahů se z lidí stávají stroje na dálkové ovládání. Extrémistické totality jsou rakovinou současnosti, je třeba zvýšit výdaje na zbrojení a tak uděláme z dělnické třídy konzumní otroky s nulovou hodnotou. Jenže přicházejí autonomní zbraně, co mají inteligenci, najednou robotům dojde to, že nepřítelem není cizí robot, ale že nepřítelem je egoistický člověk, a roboti člověka zde eliminují.

Umělá inteligence místo programátorů

Lidská síla je drahá a nespolehlivá proto začíná docházet k nasazování Google umělé inteligence která nahrazuje; programátory, administrátory, moderátory, atd. konečně budou mít vysokoškoláci dost času na to, aby se mohli věnovat podnikání. Často je u nás slyšet to, že současná Google umělá inteligence je hloupá, a nemůže nahradit chytré vysokoškoláky. 

Podívejme se na Google který nasazuje umělou inteligenci a tak snižuje svoje náklady, Google umělá inteligence si přečte, co právě píšete na klávesnici a zablokuje vám IP adresu už podle obsahu textu už před zveřejněním na internetu v EU. 

Umělá inteligence od Google zkontroluje veškerý obsah všech stránek v EU a většinu obsahu trvale vymaže, protože jde o vadný obsah plný neslušných slov a hlouposti, místo ubohé kvality zde bude v EU jenom vysoká kvalita obsahu, jaká je třeba na Wikipedie, kde je tvrdá cenzura obsahu. 

Umělá inteligence změní i vzhled a funkčnost každé stránky, bude to v EU vypadat jako na stránce Google, skončí v EU vadné stránky, kde je obsahově závadný obsah, skončí i kopírování obsahu z cizích stránek, v EU zmizí stránky, co jsou http a budou zde jenom stránky a blogy co jsou https, bezpečnost na internetu je prioritní. 

Ano, bude to virtuální EU totalita, ale bez Google totality zde nikdy nebude bezpečnost a funkčnost na internetu, dobro je možné realizovat jenom díky zlu, které eliminuje trolly, co zde spamují a tapetují. Jak si to zde uděláme takové to zde i budeme i v EU mít, skončí pokrytectví, kdy si na internetu vadní ubožáci hráli na celebrity.

neděle 26. srpna 2018

Ano, prázdniny skončili

Vše je zde dočasně, a tak děti už brzo začnou zase chodit do školy, aby se připravili na to, že budou sloužit profesionálně konzumní společnosti v nějaké specializaci, vše je tom že se to vyrobí a nastaví k nějakému účelu, ano jsme roboti a tak chodíme do roboty, rozdíl je v tom, do jaké roboty chodíme. Život to je programově řízený dočasný proces, který je závislý na existenčních zdrojích. Problémem školství je veliká vzdálenost od praxe, teorie v praktickém životě jsou nám k ničemu.

Studenti se musí naučit být tím, čím skutečně jsou a nehrát si zde na to co nejsou, je třeba skončit s dogmaty, které ve školství dělali ze studentů ubožáky, největším dogmatem je to že student nemá možnost volby toho, jak ve škole využije svůj čas, student není ubohý otrok, se kterým si může dělat učitel, co jej napadne. 

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, učení musí být zábavnou hrou a studenti si musí těšit na konec prázdnin. Je třeba zrušit známkování a zkoušení, místo toho budou studenti mezi sebou soutěžit pomocí díla, které dokázali, zaměstnavatelé potřebují zaměstnance s tvůrčími schopnostmi, a nepotřebují hlupáky, co si neumí s ničím prakticky poradit.

Sobectví stvořilo lidi ke svému obrazu

Nejde si nevšimnout toho, že dobrota je žebrota, čiň parazitům dobře a oni se ti odmění tím, že na tobě budou parazitovat. Bůh to je sobectví, hledání božskosti je hledání toho jak uspokojit naše sobectví, každá víra v zázraky je projevem našeho sobectví, tam kde není sobectví, tam není ani víra v zázraky která stvořila náboženství a politiku. Vše zde je o napětí mezi protiklady, napětí uvádí vše do pohybu fyzického a psychického, eliminujme kasty a třídy, tím zanikne okamžitě náboženství a politika, ti co jsou dole, se chtějí dostat nahoru, a ti co jsou nahoře, nechtějí spadnout dolů. 

Vše je o stimulaci, ideologie, ve které není stimulace, je zde dočasně, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, rychle a levně o tom je ekonomika. Je třeba poznat optimální pravidla a limity, na správných pravidlech a limitech stojí naše civilizace, nepotřebujeme zde ve vládě staré amatéry, co chybují, a tak zde padají ekonomiky a ideologie, nebo zde padají pro změnu mosty. Jak je možné to že v Německu se staví dálnice rychleji a levněji, to jsme zde sto let za opicemi?

Ano, někdo to umí a někdo to neumí

Jelikož nikdo nemůže umět vše tak došlo k tomu, že je zde specializace, ten dělá to, a ten zas tohle, a o tom to zde už od počátku života zde je. Jsi inteligentní a tak si s tím jistě poradíš, je zde veliká neochota pomoci cizímu člověku, kde je chyba? Ta chyba je v pokrytectví, anonymní kultura proměnila lidi v herce, každý si zde hraje na to, co ve skutečnosti není, je to svět; kostýmů, kulis, scénářů, masek, pokrytectví, totality, extrémismu, diskriminace, vandalismu, dogmatismu, priorit, atd. z blízka poznáte, že vše vypadá jinak než z dálky. 

Naše inteligence funguje egoisticky, abychom náš egoismus zamaskovali tak používáme pokrytectví, rádi kritizujeme cizí lidi a neradi kritizujeme sami sebe, to nemůže logicky fungovat, když jsme na sebe zlí a není zde pravda a láska. Je to zbabělost utíkat z reality do světa iluzí, před vlastním stínem nelze utéci, základem je pochopit kdo jsi? Jsi programově řízený dočasný proces, který má svoje priority, z díla se pozná to, jestli jsi přínosem pro svět, kde existuješ, nebo jestli jsi zde zcela zbytečný a postradatelný. Skončila doba zaměřená na lidskou sílu, a je zde doba zaměřená na; chytrost, moudrost, genialitu, atd. bohužel většina lidí tohle dosud nepochopila a jejich prioritou je pořád jenom lidská síla a myslí se, že násilím jde vše vyřešit. 

Podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky, co mají mnoho dětí a existují jenom ze sociálních dávek a podpor, politici si neví rady jak tento problém vyřešit a přitom řešení je jednoduché, stačí si vzít příklad z Číny která je naším vzorem, zde jsou pro nepřizpůsobivé příživníky veliké tábory, kde se o ně postarají specialisti. Vše se dneska dělá ve velkém, je třeba se poučit z cizích zkušeností, vše je zde jenom o pravidlech a limitech, které je třeba optimalizovat a potom dodržovat. Sociální stigma vzniká pod vlivem pokryteckého dogmatismu. Představuje nesplnění pokryteckých dogmatických požadavků, představ nebo očekávání od těch co jsou nahoře. 

Stigmatem může být jakýkoliv výraz odlišnosti od toho, co se považuje za správné nebo módní, takové stigma mají lidi, co vypadají a myslí jinak, než ti co jsou u moci, a rozhodují o tom, co je správné a módní, nakažená ovce je pastýřem eliminována, aby nenakazila stádo. Ježíš Kristus a Jan Hus je klasickou ukázkou mučedníka, který zemřel, protože myslel jinak než ostatní, kdo nejde s námi, ten jde proti nám a bude násilně eliminován. Nacistická genocida vedla k vraždění židů v plynových komorách po milionech, otázkou je jestli roboti s umělou inteligencí nebudou postupovat stejně bezcitně, a neoznačí všechny lidi taky stigmatem, protože lidi přeci lžou a kradou.

Všemu kralují priority

Co to jsou priority? Pokud je možnost volby z více možností je nějaká možnost pro nás nejlepší a tím se tato možnost pro nás většinou stává prioritou, nejčastější prioritou je dosažení úspěchu, toužení po úspěchu je nám soužením, konkurence je veliká a naše naděje na to být úspěšným je malá. Sociální inženýrství se snaží o to, aby lidi změnili priority, tak jak si to přejí mocné autority, jde o vymývání mozků a přeprogramování myšlení pomocí dezinformací, následkem je idiot který si obleče na tělo výbušninu a někde kde je mnoho lidí, se odpálí. Zde se dostáváme ke snaze proměnit lidi ve vadné zmetky, moc je postavená na bezmoci, proč dochází k; extrémismu, vandalismu, diskriminaci, dogmatismu, totalitě, atd. není zde žádný Bůh a Satan to jsou pohádky, je zde jenom chytré pokrytectví, kdy ti co jsou nahoře egoisticky parazitují na těch, co jsou dole.

Nadbytek pro chytráky vytváří nedostatek pro hlupáky

Zabezpečeno před zloději! Příležitost stvořila zloděje, zloději zde existovali už před evolučním vznikem člověka, zloděj zloději zlodějem, o tom je život na této planetě, dobrota je zde žebrota, a kdo nekrade ve velkém, okrádá sebe a svoje bližní. Statistika zjistila to, že 32% hlupáků v EU živí 68% chytrých lidí, ubohá práce se stala trestem za to, že jsi hloupý, obrazně je zde pyramida, kde na vrcholu jsou chytří lidé a dole jsou hlupáci, logicky je dole blbá nálada, protože dole není naděje na to, že bude hlupákům líp. 

Politika se stala kariéristickými závody, ve kterých vyhrávají největší chytráci a odměnou jsou jim vysoké státní funkce, s vysokými platy za málo práce. Chytrým pokrytcům výhody a jistoty nesmrdí, následkem je v EU uzavřená společnost, ve které 1% chytrých lidí, parazituje na 99% hlupácích, každý kdo zde má sekretářku, patří k tomuto 1% pokryteckých chytráků. 

Nadbytek pro chytráky vytváří nedostatek pro hlupáky, vše je o prioritách, to co pro nás není prioritní, na to nemáme čas a peníze, ekonomickou prioritou je levně a rychle, následkem je automatizace a optimalizace, tím logicky vzniká nezaměstnanost, ubožáků je všude jako sraček, a tak se ubožáci splachují do hajzlu ekonomicky nebo ve válkách. 

Nebude to trvat dlouho a lidi se začnou skenovat pomocí dotazníků umístěných na internetu, a po naskenování se jejich genetická těla ekologicky optimálně eliminují, naskenované údaje se nahrají do čipové karty a tyto karty se potom nahrají do GVKB virtuální reality. Pokud dojde k poškození dat, u virtuálního subjektu, tak se data obnoví z GVKB čipové záložní karty, na obnovení dat bude stačit GVKB robotům jedna minuta, bude to, jako když ležíte na jednotce intenzivní péče, a čekáte na zázrak.

sobota 25. srpna 2018

Přichází policejní totalita

Jsou zde hodinky které nejdou sundat tyto hodinky slouží jako telefon na předen nastavená čísla a volat můžete jenom na předem nastavená čísla, jste neustále sledování kde se pohybujete a pokud opustíte povolenou trasu jste na to upozornění, to vše za malou cenu a lokalizované do češtiny, už jde jenom o to aby tyto hodinky musel povinně každý nosit, aby policie měla přehled o lidech v EU od narození do smrti, kontrola je základem bezpečnosti. 

V druhé vlně dostanou tyto náramky i zvířata která jsou lidem blízká, kontrolovat a pokutovat lidi v EU o tom je naše budoucnost, ten kdo nebude mít hodinky (Gator 3) na ruce ten skončí ve vězení. Nejprve tyto hodinky dostanou v EU lidi které chce mít policie pod kontrolou, ještě je třeba dořešit nabíjení tak aby se nemuseli hodinky sundávat z ruky pomocí bezdrátového nabíjení.

Ano, nemáte pevnou vůli

Jíte čokoládu a je vám lépe, jenže to je jenom dočasná iluze, podvedli jste chytře vaši inteligenci pomocí chemie, tudy ale cesta ke štěstí nevede, pokud chcete být šťastní bez podvádění vaší inteligence tak musíte přestat být hříšníky, největším lidským hříchem je pokrytectví, pokrytectví je obrazně jako čokoláda, jenže vše co dáváte to i nazpět dostáváte. Odvyknout pokrytectví je stejný problém jako odvyknout si kouření, je to otázka pevné vůle, proč nemáte pevnou vůli? 

Nejste ve svém psychickém domě pánem, jste zde jenom sluhou svých zlozvyků, vaše zlozvyky ve vás hluboko zakořenili a vy už nemáte sílu je vytrhnout a tak máte blbou náladu a konzumujete to, co vám škodí fyzicky a psychicky. Jak si to uděláš, takové to máš, vše co dáváš, to nazpět dostáváš, takový je život. Komu není rady, tomu není už pomoci, nesnažte se poradit pokrytcům, oni o vaše rady nestojí, kdo chce s pokrytci v klidu žít, ten musí i pokrytcem být.

Koupit Canon EOS M50 nebo Nikon Z7

Ono záleží na vašich prioritách, jako základní priorita je cena a velikost snímacího čipu, profesionál potřebuje veliký snímací čip a velikou nabídku příslušenství, málo náročný profesionál se spokojí s Canon EOS M50, výhodou je zde malá váha a malé levné objektivy. Velmi náročný profesionál bude chtít Nikon Z7, zde má k dispozici přes adaptér všechny objektivy pro zrcadlovky Nikon, objektivy které nepotřebují adaptér, jsou zatím v malé nabídce, protože jde o novinku. 

Statisticky je doloženo, že je minimálně využitá vysoká kvalita snímků z velmi drahého fotoaparátu, proč investovat do vysoké technické kvality fotek když tu vysokou kvalitu stejně minimálně lze využít. S malým fotoaparátem nejste tak nápadní, jako s velikým fotoaparátem. Fotografování je programově řízený proces, na jehož konci jsou fotografie, důležité je aby uměl fotograf využít optimálně svůj fotoaparát a měl při fotografování správné priority.

Ano, Samsung je lepší než Apple

Nejde zde o můj subjektivní názor, jde o vědecká fakta a statistiky, problém Apple je v tom, že je uzavřený ve svém pohádkovém světě, a nevnímá tak realitu. Samsung vnímá velmi citlivě realitu a neustále se realitě přizpůsobuje, proč Apple nedokáže vnímat realitu? Apple je v USA a myšlení lidí v USA je o pohádkovém světě, kultura USA je založená na tom že z lidí udělá děti, co věří na pohádky.

Dítě je snadno manipulovatelné, o tom to je! Podívejte se na to, že prezident USA při zvolení přísahá na Bibli a to jasně dokazuje to, že USA věří na pohádky, Bible to jsou pohádky pro dospělé. Samsung vychází z Japonského obchodního úspěchu, Japonsko začalo mít obchodní problémy, když začalo využívat levnou Čínskou pracovní sílu. 

Dneska už je v Číně kvalitní pracovní síla, převýchova zaměstnanců potřebuje vždy minimálně jednu generaci, veliké věci trvají velikou dobu. Podnikání to je boj o zisk, jde o to, jak kvalitní jsou; lidi, stroje, programy, ideologie, ekonomika, atd. USA by se mělo poučit ze svých amatérských chyb a postavit velikou továrnu na Apple produkty na svém území, přej pracujícím v USA a bude ti přáno, dej pracujícím v USA práci a bude ti dáno. 

Podívejme se na Apple Mac mini, je to malý počítač, který je čtyři roky pořád technicky stejný a tím je už zastaralý, a srovnejme jej s chytrými hodinkami Galaxy Watch 46mm od Samsungu. USA potřebuje změnit vládu, kdy se zde moc předá chytrým mladým lidem, co se vypořádají s problémy, které USA už dlouho trápí, už se nebude přísahat na starou Bibli, ale bude se přísahat na mobilní telefon od Applu, který byl komplexně vyroben v USA.

pátek 24. srpna 2018

Hlupák v chytrém světě

Statistika je věda, která nám dala o tobě správné údaje, a z těch údajů je jasné to že jsi hlupák, který existuje v chytrém světě, a tak z toho má hlupák logicky stres a deprese, a naivně si myslí, že mu jiný hlupák co má taky stres a deprese, s jeho hloupými problémy pomůže. Musíš hledat někoho, kdo není hlupák, není to snadné a jednoduché, chytrých lidí je zde nedostatek, ale hlupáků je zde nadbytek. 

Z díla poznáš to, jestli je někdo hloupý nebo chytrý, vše zde z dálky vypadá jinak než z blízka, povrchní pokrytci jsou jako plevel, který bere chytrým zdroje k růstu, kultura bez chytrých lidí se zakonzervuje a už evolučně neroste, podívejme se na invazní extrémní ideologie, jaké zde napáchají škody ekonomické a humánní, vůdcem mnohých musí být chytrý zdravý mladý člověk, který není povrchním pokrytcem, není nic horšího, než když slepý vede slepé do záhuby. 

Hlupák ve škole života nemůže uspět, protože nesloží náročné zkoušky, mnozí hlupáci vystudují vysokou školu a myslí si, že mají papír na to, že jsou chytří, to je zde častým omylem hlupáků, chytrost není o tom, že máš vysokoškolský titul, chytrost je o tom že z díla se pozná tvůrce, skončila doba, ve které se obdivovalo fyzické dílo, jako je třeba most který nám ulehčil překonání řeky, jenže každý most který postavili hlupáci brzo spadne. Nová doba je o mostech informačních jako jsou sociální sítě na internetu, takovým mostem je Facebook a Twitter, zde levně a rychle dochází ke spolupráci s cizími lidmi, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

čtvrtek 23. srpna 2018

Chytré hodinky by ale měli mít funkce, které potřebujete

Výběr technického zboží je o prioritách, každý má jiné priority, chytré hodinky jsou většinou doplňkem velikého chytrého mobilního telefonu a umí vás pomocí vibrace upozornit na příchozí telefonní hovor nebo na emailovou zprávu. Jaké funkce budete u hodinek nejvíce využívat? Proč platit za funkce které stejně nebudete nikdy využívat, hodinky by ale měli mít funkce, které potřebujete. Velikým problémem je to, že zde jsou každý rok nějaké převratné novinky, navíc dnešní drahá novinka bude za tři roky mít nulovou hodnotu je to stejné jako s mobilními telefony. 

Veškeré ovládání chytrých hodinek je přes mobilní telefon, ve kterém je programové rozhraní a ovladači pro vaše chytré hodiny, je si třeba dát pozor jestli je rozhraní lokalizované a funkční, prostě nekupovat zajíce v pytli. Nabité chytré hodinky by měli vydržet minimálně týden, je třeba si dát veliký pozor na hodinky, co nevydrží nabité týden, většinou levné hodinky nevydrží nabité celý týden a to vám může způsobovat veliké problémy. Pro mladé bych doporučil hodinky IMMAX SW8 a pro důchodce bych doporučil EVOLVEO Fitband B3.

středa 22. srpna 2018

Ano, všemu vládnou vadní lidé

Vše zde jsou jenom nádoby, jsou nádoby; fyzické a psychické, malé a veliké, jednoduché a složité, potřebné a nepotřebné, čisté a špinavé, atd. vztahy jsou pro nádoby nutné, protože nádobám umožňují zisk výhod a jistot. Člověk to je nádoba, ve které je nekonečné množství různorodých nádob, vše je v člověku v rychlém pohybu a tak se vše i rychle mění, člověk je programově řízený dočasný proces. 

Problémy v nás a okolo nás mají mnoho příčin, jde nejvíce o; pokrytectví, povrchnost, naivnost, lenost, nemoci, chyby, egoismus, spěch, dluhy, zaostalost, atd. myslíme a jednáme podle situace, k blízkému se chováme dobře a k cizímu se chováme zle. Jakmile se dítě stane dospělým a začne pracovat za mzdu, tak vstoupí do složitého světa, ve kterém je všude konkurence, a tím je zde i soutěž a boj o výhody a jistoty. 

Není ten, co by se zavděčil všem a tak nastává vytváření životní ideologie, která nám dá priority, tato ideologie se přizpůsobuje situaci, problém je že když se věnujeme jednomu tak zanedbáváme jiné, nejde sloužit mnohému, dobrota je žebrota. Jsme tím, čemu nejvíce sloužíme, následkem je zde profesionální deformace, naše sny jsou odrazem našich pracovních a životních problémů. 

Je běžné to, že když se ocitneme v situaci, která je nám mnoho cizí tak selžeme, jsou selhání malá a veliká, válka to je veliké selhání mnoha lidí a příčinou je to, že se mnoho lidí ocitlo v situaci, ve které selhali. Tak jako selže vadný stroj, tak selže i vadný profesionál, vadných lidí nám na světě rychle přibývá a je třeba to začít řešit, je třeba pro vadné lidi zřídit veliké tábory daleko od civilizace a zde jim umožnit aby se opravili a tak mohli být zase navrácení do vadné konzumní civilizace, ve které všemu vládnou vadní lidé.

Pokrytecká totalita zde vznikla díky válkám

V okamžiku vzniku bídy, vzniká pokrytecká totalita, pyramida je často používána jako pomůcka pro pochopení pokrytecké totality, kde na vrcholu jsou ti, co mají výhody a jistoty, dole jsou ti, co nemají výhody a jistoty, nadbytek je založen na nedostatku. Svatá bible je nejlepší pomůckou pro pochopení evoluce u pokrytecké totality, pokrytecký totalitní systém zcela ovládá a řídí ekonomiku a ideologie, násilím potlačuje; svobodu, rovnost, dialog. Pokrytecký totalitní režim zasahuje násilně neustále do všech stránek života všech lidí, a neuznává žádnou hranici své moci. 

Pokrytecká totalita zde vznikla díky válkám, zprvu člověk bojoval se zvířaty a přírodou, jakmile už nemusel bojovat se zvířaty a přírodou, tak nastal boj o teritoria, a tím se zrodila pokrytecká totalita. Aby mohla pokrytecká totalita fungovat, tak se pokrytecká totalita začala přizpůsobovat změnám a tak začali vznikat ideologie, které určovali u pokrytecké totality její priority. Jenže žádná pokrytecká totalita nemůže být pro lidi ideální, a jenom naivní idioti věří tomu, že jim v pokrytecké totalitě bude líp díky nové vládě. 

Pokryteckými totalitami se zabýval Niccolò Machiavelli v knize Vladař, tato kniha byla logicky dlouho na seznamu cenzurou zakázaných knih, pokrytecké totality nechtěli, aby se chudý lid dozvěděl pravdu o tom, jak objektivně fungují pokrytecké totality. Celá kniha rozvádí heslo, peníze nesmrdí, za vším jsou peníze, co jsou to vlastně peníze, po kterých všichni touží? Peníze jsou ekonomická droga, ten kdo prodává tuto drogu, ten ovládá ty, co jsou na této droze závislí, dluhy se stali moderními okovy pro ubožáky. Veliké nároky na otroky vedou k tomu, že místo otroků zde pracují stroje a programy, co ale s konzumními otroky, ze kterých se stali nepřizpůsobiví příživníci, co se rychle rozmnožují, protože chytře zneužívají sociální systém, a stávají se tak invazním druhem? 

Řešením je předání moci umělé inteligenci a robotům, to bude znamenat pokryteckou totalitu založenou na policejních robotech, nebude zde už soud a vězení, policejní robot bude nepřizpůsobivé příživníky eliminovat elektrickým proudem, tak jako dneska jsou pasti na mouchy, které hloupé mouchy zabíjejí elektrickým proudem. Miliony mrtvých nepřizpůsobivých příživníků každý den, to bude jenom globální statistika, smrt celebrity to bude tragédie, celebritou už nebudou politici a herci, celebritou budou jenom milionáři, co mají zlato a peníze v daňovém ráji.

úterý 21. srpna 2018

Jak opravit vadného člověka?

Současný systém oprav vadných lidí je vadný, budeme muset začít vadné lidi opravovat moderním způsobem, který bude levný a rychlý, naskenujeme lidi pomocí dotazníků, co budou na internetu, těla lidí dáme do masových konzerv společně s drůbežím separátem, informace použité ze skenování lidí se použijí pro nový systém, kde bude každý člověk jenom jedním počítačem, který má operační systém s umělou inteligencí.

Tyto počítače napojíme na virtuální realitu, fyzickou práci budou místo lidí dělat stroje a roboti, lidi budou jenom na duševní práci, která jim umožní se duševně seberealizovat. Základem existence zde bude sdílení informací a programů, mnozí namítnou, že nechtějí být jenom virtuální bytostí, a že chtějí mít genetické tělo. 

Evoluce je jako řeka, která nejde zastavit, co bylo, to bylo, zájem evoluce je nad zájmem jednice, je třeba zajistit, aby vše fungovalo rychle a levně, to je možné jenom tehdy když nebudeme mít genetická těla, naše těla jsou pro nás očistcem, protože nás omezují více, než si to uvědomujeme. Genetický člověk to byla testovací verze, a finální verzí je počítač, ve kterém je umělá inteligence. 

Moderní počítače budou vypadat jako čipové karty, robot zasune novou kartu do regálu, a na tu kartu se nahrají data, která se neskenovali z pokryteckého člověka, který se po naskenování ekologicky eliminoval. Všechno se miniaturizuje a tak se i člověk zmenší na velikost čipové karty. Takto bude jedna umělá inteligence opravovat jinou umělou inteligenci, člověk je velmi adaptabilní a tak si na nový svět zvykne a bude rád, že nemá už problémy s genetickým tělem.

Vada je opravitelná nebo neopravitelná

Je zde s něčím problém tak je to vadné a buď to jde opravit, nebo to nejde opravit, vadný může být; člověk, společnost, rasa, národ, kultura, ekonomika, politika, náboženství, kniha, dům, most, auto, zvíře, rostlina, program, informace, počítač, telefon, boty, obraz, atd. Nedávno spadl v Itálii most, který byl vadný, vadní lidé unesli veliká letadla a narazili s nimi v USA do dvou velikých mrakodrapů, kde bylo mnoho lidí a to 11. září 2001, vadný mladý člověk (Anders Behring Breivik) postřílel 77 cizích mladých lidí, protože si myslel, že to jsou vadní lidé, na internetu jsou vadné stránky, co nejsou zabezpečené a nemají tak začátek https, atd. takový je život s tím nic nejde udělat. 

Neurážejme druhé neslušnými slovy, ale řekněme druhému ty jsi vadný a ty vady nejdou bohužel u tebe už opravit. Nechme emoce stranou, zjednodušme si komunikaci a myšlení, většinou vrozené vady už nejdou opravit stejně tak i konstrukční vady nejdou opravit, realita je jenom o problémech s tím co je vadné, podívejte se na zákony, neustále se musí měnit, protože jsou vadné příčnou je to, že ty zákony vytvářejí lidi co jsou vadní, musíme dělat zákony s tím co máme, dokonalý člověk je iluze, každý člověk je vadný o tom to je, sebekritika vyšla z módy, podívejte se na Amazon jak neustále nabírá skladníky a neustále je vyhazuje, protože jsou vadní, a nepracují tak jak to náročný zaměstnavatel požaduje. Může vadný člověk, pomoci radou vadnému člověku?

Ano, pravda nemůže zvítězit nad lží tam, kde je totalita

Digitální totalita, eliminuje pokrytecký egoismus. V současnosti zde není demokratický kapitalismus, ale je zde pokrytecký egoismus, s příchodem digitální globální totality se eliminuje pokrytecký egoismus, z lidí se stanou jenom statistická čísla, vadný jedinec skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem. Parametry pro stanovení vadného jedince, se budou neustále optimalizovat a lidí začne na světě rychle ubývat, nedostatek zaměstnanců vyřeší naštěstí GVKB roboti s umělou inteligencí. 

Nejprve z ulic zmizel lidský ksindl, to jsem považoval za správné, potom z ulic zmizeli staří lidé a invalidi, to mě bylo divné, potom z ulic zmizeli lidi, co měli špatnou náladu, to už jsem začal mít o sebe strach a potom si pro mě přišli a já už nemohl křičet, na ulici nebyl nikdo, kdo by mě mohl slyšet. Totalita je založená na strachu a největší strach mají lidi ze smrti, moc je zde díky bezmoci, nikdy nevíte, za co vás totalita zavře nebo zabije. Naše dlouhé dějiny jsou spojené s mnoha totalitami, které z nás udělali líné idioty. Z cizího krev neteče a peníze nesmrdí, jenže vše je zde dočasně, dneska jsi nahoře a zítra budeš dole, pravda nemůže zvítězit nad lží tam, kde je totalita.

Ano, nejvíce lžeme sami sobě

Ty lžeš, protože máš měkký nos, to říkají dospělí dětem a neuvědomují si tím, že vlastně dítěti řekli, že každý člověk na světě je lhář, protože nikdo zde nemá tvrdý nos. Dospělí chtějí po dětech, aby jim řekli pravdu, a přitom jim sami lžou o tom, že je přinesl čáp a že na vánoce dává dárky Ježíšek, nebo jím říkají pohádky, kde vše dopadne dobře. V Rusku se Komunistické noviny jmenovali dokonce Pravda, jak absurdní když tam lhali lidem o tom, že se díky sociální státní byrokratické politice budou mít zde dobře? Mnozí odvážní lidé dokonce bojovali za pravdu a mnoho za to i trpěli, někteří skončili jako mučedníci, zato nikdo nikdy nebojoval za lež, asi proto, že to není třeba. 

Otázka pravdy vychází ze situace, pokud je pro nás výhodné lhát tak i lžeme a pokud je pro nás výhodné mluvit pravdu tak jí i říkáme. Většinou lžeme lidem, jež nás nemají rádi, a říkáme pravdu těm, co nás mají rádi, bohužel těch co nás mají opravdu rádi je velmi málo a tak více lžeme. Nejhorší je, když nám lže někdo, komu mnoho věříme, může jít o přítele nebo o nějakou autoritu, zrada nás zasahuje velmi citelně a trvá dlouho, než se z toho zotavíme. Zajímavé by bylo natočit film, ve kterém by nikdo nelhal, protože by každý měl v mozku čip a ten by lež zablokoval a donutil lidi mluvit pravdu. Jsou určité profese, kde se mnoho lže, díky pravdě by se museli transformovat nebo by zanikly. Nejhorší je když lžeme sami sobě a nalháváme si, že jsme dokonalí, taková lež je jako droga a když zjistíme, že jsme nedokonalí máme deprese a je nám velmi zle.

Tolerance vyšla z módy

Z lidí se stávají automaty, které neumí tolerovat druhým jejich chyby a jejich slova, následkem je logicky veliký globální nárůst deprese a stresu, konzumace léků na deprese, nebo konzumace cigaret a alkoholu, to je jistá cesta do očistce. Vše je o náhražkách; láska byla nahrazená nenávistí, pravda byla nahrazená lží, normálnost byla nahrazená nenormálností, moudrost byla nahrazená hloupostí, atd. Pracujete pomalu, máte výpověď, copak je člověk robot na baterky? 

Na druhé straně je zde veliká tolerantnost k příživníkům a parazitům, někde je v evoluci u člověka a jeho civilizace chyba, a je třeba tu chybu nalézt a opravit. Tou chybou je egoistické pokrytectví, hlásáme humanismus, ale jsme egoisty, hlásáme demokracii, ale jsme dogmatičtí diktátoři, hlásáme to, že bude po volbách pracujícím líp, ale po volbách je líp příživníkům a parazitům. Z lidí se stali profesionální herci, a tak si čerti zde hrají na anděly, z dálky vše vypadá potom jinak než z blízka. Všichni lžou a kradou, to logicky nemůže fungovat, někdo musí taky pracovat.

Malé potřebuje pomoc od velikého

Podívejme se na cenu práce, která může být správná nebo chybná, pokud je všude cena lidské práce správná a odpovídá situaci, tak se lidem dobře žije, a nikdo si na nic ve společnosti nestěžuje. Jelikož se lidem zde špatně žije, znamená to, že cena lidské práce zde není správná, příčinou je chybná víra, kdy lidi věří naivně mnohému a tak mnoho chybují, což má za následek že zde není správná cena u lidské práce. 

Správnou cenu u lidské práce může zajistit jenom soutěž a konkurence, která je možná jenom díky modernizaci a optimalizaci. Podívejme se na malou výrobní cenu krabičky s cigaretami a její velikou prodejní cenu, monopoly zde neskutečně brutálně ekonomicky parazitují na kuřákovi a on se tomu nemůže bránit. 

To samé se děje ale u malých lidí co pracují za minimální mzdu, i zde na těchto lidech monopoly neskutečně mnoho parazitují a tak je zde monopol pro veliké lidi, a ti ostatní jsou ubozí trpaslíci, co potřebují od velikých lidí pomoc v nouzi. Ten kdo je pod vlivem drogy, nepomůže nikomu a snaží se na druhých parazitovat, on si o sobě myslí, že je veliký člověk, a že ostatní lidi jsou trpaslíci.

Lidi musí konečně přestat sloužit velikým lidem, a začít veliké lidi zabíjet, tak jako zabíjíme nepřátele ve válce, veliký člověk je náš největší nepřítel a zabít velikého člověka je správné, protože jenom tak zde dojde k tomu, že cena lidské práce bude správná podle situace, a tak se nám zde bude dobře žít. Nestarejte se o politické volby, starejte se o to, aby zde už nebyli nikdy pokrytečtí příživníci, co si zde hrají na veliké lidi, a z nás dělají pomocí zákonů a ideologie jenom ubohé trpaslíky.

Svět potřebuje modernizovat a restartovat

1
K čemu je stádu slepý pastýř
2
Podívejme se na pokryteckou elitu, co zde má vedoucí místa a rozhoduje egoisticky o nás bez nás, tato elita je slepá, protože nevidí objektivně z nadhledu realitu, a existuje psychicky uzavřená ve svém elitním egoistickém světě. 
3
Všechny problémy a krize lidské kultury jsou způsobeny egoistickými pokrytci, co jsou nad námi, z čerta anděla neuděláš. 
4
Války v nahotě ukazují to, že nám vládnou idioti a dělají z nás idioty, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, atd. je zde idiotismus
5
Z díla spatříme tvůrce a dílem těch co nám zde vládnou je deprese u; psychiky, ekonomiky, politiky, morálky, vědy, techniky, podnikání, obchodu, rodiny, atd. 
6
Lidově řečeno ryba smrdí od hlavy, nepotřebujeme zde staré opice s královskou korunou na hlavě. 
7
Svět potřebuje modernizovat a restartovat, dosud jsme dělali jenom malé změny na povrchu, ale to nestačí, musíme lidi nahradit za roboty.
8
Nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, lidský zaměstnanec, nedokáže pracovat jako robot, to je jádro problému se kterým se už dlouho potýkáme. 
9
Robot prezident bude vyznamenávat roboty, a poslední člověk na světě skončí nahý za sklem v zoologické zahradě.
10
Člověk to byla evoluční testovací verze, která se evolučně vůbec nepovedla, a tak finální verzí bude GVKB robot.

pondělí 20. srpna 2018

Začíná globální ekonomická válka

Každá dobrota je zde dočasně. Když skončí něco, co pro nás bylo dobrotou tak z toho máme deprese, jenže každá dobrota je zde dočasně, podívejte se na dobrotu k cizím lidem, každý zjistí brzo to, že být dobrý k cizím lidem je chybou, a přestane být dobrý k cizím lidem. Podívejme se na velmi mnoho mrtvých blogů na internetu, někdo si naivně založí blog, a brzo mu dojde, že jeho dobrota je zdrojem jeho žebroty, a tak blog nechá umřít, tím že na něj přestane dávat obsah. V naší malé chudé republice je situace u blogů na internetu obzvláště špatná, najít hodnotný blog v češtině, to je jako hledat jehlu v kupě sena, u stránek je situace podobná. 

Mnoho lidí se pokusilo naivně o soukromé podnikání, a místo zisku je většinou čekala exekuce nebo vězení, přitom kdyby to samé zkusili třeba v Kanadě, tak by byli brzo z nich milionáři. Místo kde je malá kupní síla, a jsou tam veliké daně, není místem vhodným pro podnikání napojené na místní konzumenty, jedinou možností je se zaměřit na bohaté cizince, ovšem zde narazíte na tvrdou konkurenci, protože bohatých cizinců je u nás nedostatek, exportovat do bohaté ciziny taky není jednoduché, protože oni si svůj trh chrání, jak mohou. Začíná globální ekonomická válka a je docela možné to že zde bude i třetí světová válka, zdroje jsou všude vyčerpané a snaha o dialog selhává, globálním problémem jsou obrovské dluhy a nikdo neví jak tento problém vyřešit, na dluh nejde dlouho žít, navíc začíná narůstat všude bída a nezaměstnanost.

Nezabezpečeno Google

Já to říkám pořád, že všichni pozemšťané jsou lháři a zloději, nic zde není zabezpečeno a tak nedoporučujeme kontaktovat pozemšťany nebo s nimi obchodovat, musí si konečně uvědomit to, že bez zabezpečení nebudou moci být ve vesmírném společenství a budou muset existovat zcela osamoceně. Jak zabezpečit internetovou stránku tak že prohlížeč od Google, jí bude považovat za zabezpečenou? 

Je to jednoduché budeš muset za zabezpečení zaplatit, zadarmo ani kuře nehrabe, nejsou peníze, není láska, když mám platit za zabezpečení svojí GVKB stránky, tak bude nutné zajistit to, že ten kdo přijde na moji stránku, se na ní podívat, bude muset za to zaplatit, za noviny taky platíte peníze, zpoplatníme vám obsah internetu, za každou minutu strávenou na nějaké cz stránce zaplatíte jednu korunu, na stránce com, to bude za minutu deset korun.

To logicky povede k tomu, že chudáci budou méně používat internet, a dojde i k zkvalitnění obsahu internetu, mnoho ubohých stránek zanikne a mnoho nových hodnotných stránek vznikne. Pro sociální sítě jako Facebook a YouTube to bude mít ale katastrofální následky, stejně katastrofální následky zde budou i s klikací reklamou, kdo by klikal ubohé na stránky, kde bude muset ještě zaplatit za to, že je navštíví!

V budoucnosti zanikne pokrytectví

Umělá inteligence vyhodnotí pokrytectví jako chybu a eliminuje tak pokrytectví, jak bude naše kultura vypadat bez pokrytectví? Naše kultura bude jako sport, ve sportu taky není pokrytectví, buď na to máš, nebo na to nemáš a máš smůlu, zánik pokrytectví restartuje civilizaci, mnohé zanikne, a jiné vznikne, nebudou zde už nepřizpůsobiví příživníci, co tvrdili, že je diskriminujeme, jak si to každý udělá takové to i bude mít. Všemu bude vládnout jenom GVKB umělá inteligence a místo peněz zde bude GVKB přídělový digitální systém.

Lidi nebudou smět nic vlastnit a nebudou mít ani autorská práva, práci každý dostane přidělenou od GVKB umělé inteligence a nikdo si nebude muset práci hledat. Pokud bude nějaký jedinec vadný tělesně nebo psychicky, tak se dá do konzervy společně s drůbežím separátem, bude se málo léčit a mnoho dávat lidi do konzervy. Tím pádem zanikne konzumace slivovice a kouření cigaret, člověk pod vlivem drogy jedná totiž vadně, a tak bude dán do masové konzervy. Tím zmizí rychle ze světa přelidnění a degenerace, bude to hon na vadné lidi, a zde bude platit, chybu uděláš jenom jednou.

Největší tajemství civilizace je odhaleno

Podívejte se na svoji digitální kartu, představte si, že ta malá karta je počítač z budoucnosti, o početním výkonu, který dneska má největší počítač na světě, co zabírá prostorově obrovskou halu, přitom spotřeba elektřiny, je stejně malá jako u vašeho mobilního telefonu. To vše zvládla miniaturizovat optická technologie na principu hologramů, a člověk budoucnosti to je jedna tato kreditní karta zasunutá ve veliké skříni kde je milion takovýchto karet připojených na virtuální systém, a teď si představte halu kde je milion takovýchto skříní a to je skutečný Matrix.

Ty jsi jedna digitální karta, smrt to je vyndání karty ze skříně a nahrazení staré karty za novou kartu, tuto manipulaci provádí jednoduchý automat velmi rychle a spolehlivě, podle instrukcí, centrálního řídicího systému. Na této planetě není voda a život, je to mrtvá planeta, kdysi sem přiletěla GVKB mimozemská vojenská raketa s roboty, vysadila zde počítač s Matrixem a potom odletěla, je to automatický systém, který se umí sám opravovat a optimalizovat, a tak může zde fungovat nekonečnou dobu. 

Mnozí řeknou, tak dokonalou virtuální realitu, není přeci možné naprogramovat umělou inteligencí? Vše jde naprogramovat, pokud je čas a jsou na to ekonomické zdroje! Ten kdo je kapičkou vody v moři, těžko může pochopit to, co je to moře. Někdo řekne a jaký to má smysl, že je zde velmi mnoho let tento GVKB počítač s virtuální realitou? Jde o tajný vojenský experiment, zaměřený na vývoj nových systémů pro vedení vesmírné války, zde daleko od GVKB civilizace, nikdo do tohoto tajného experimentu nezasahuje, a o tom to je.

Umělá inteligence udělá vše na dálkové ovládání

První dálkové ovládání to byl nejspíše telefon, stačilo někam zatelefonovat a tím jste mohli něco ovládat, dneska si už mladá generace neumí představit život bez telefonu, moderní telefon vypadá jinak a funguje jinak než klasický telefon se sluchátkem. Každý dneska používá dálkové ovládání televize, to je velmi jednoduchý ovladač, moderní ovladače jsou už ve velikém mobilním telefonu. 

Stačí z internetu stáhnout aplikaci a už můžete na dálku ovládat třeba fotoaparát. Dostali jsme se z minulosti do současnosti, a co nás čeká v budoucnosti? Lidi budou pomocí dotazníků na internetu digitalizování, lidská těla se budou ekologicky recyklovat, člověk to bude jenom jeden počítač o velikosti kreditní karty, ve velikém virtuálním systému, obrazně něco jako jeden počítač připojený k internetu. 

Spatříte velikou tovární halu, s regály, a zde budou fungovat miliardy levných počítačů o velikosti větší kreditní karty, se spotřebou elektřiny jako mobilního telefonu, ano celé lidstvo se tak vejde do veliké tovární haly, o kterou se budou starat GVKB roboti. Virtuální člověk bude pověřen optimalizací a automatizací, ostatní práce bude dělat umělá inteligence a GVKB roboti.

Prioritou zde bude sdílení informací, protože vše se bude dělat společně a bude zde neustálý dialog bez sobectví a pokrytectví. Nebude zde odpočinek a spánek, bude zde jenom duševní práce a duševní práce se stane pro virtuálního člověka smyslem jeho nekonečně dlouhé existence. Když počítač zestárne, přenesou se data do nového počítače, a tak člověk bude moci fungovat dále s novým tělem, které je rychlejší a tím i inteligentnější a geniálnější.

Dezinformační válka dělá z lidí idioty

Dezinformační válka je zde od té doby, co existují na světě daně, za vším jsou výhody a jistoty, aby měla elita výhody a jistoty tak pracující lid musí mít nevýhody a nejistoty o tom je kastovně a třídně rozdělená pokrytecká konzumní kultura, lidově řečeno, peníze, těm co jsou nahoře, nikdy nesmrdí. Mouchy nesmí srát v hospodě na obraz našeho mocného a bohatého oligarchy, o tom je dezinformační válka, kdo je v současnosti ale naším oligarchou na kterého nesmí srát mouchy? 

Tím oligarchou jsou milionáři, co mají peníze a zlato uložené v cizině, a tak zde neplatí; daně, clo, poplatky, atd. přitom ale dostávají z EU dotace, oni mají profesionální specialisty na to, jak na nás mají optimálně ekonomicky parazitovat, a mít při tom čisté ruce. Otisky prstů jsme nemohli sejmout, zloděj na co sáhl, to ukradl, o tom je současnost, ve které zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, všemu zde tak kraluje nenávist a lež. 

Nadnárodní korporace, které vlastní milionáři a oligarchové si diktují podmínky, protože mají zde vše pod kontrolou, s příchodem televize a internetu se začal svět rychle měnit, heslem milionářů se stalo rychle a levně, následkem je globální cenová válka, a ti co podnikají v malém, jsou pohlcení těmi, co podnikají ve velkém, a tak nadnárodní korporace rozhodují o nás bez nás. Situace dospěla k tomu, že hladoví otroci u nás už nechtějí mít děti, a tak mají otrokáři nedostatek levných otroků.

neděle 19. srpna 2018

Evoluce je továrnou na zázraky

Evoluce používá princip inteligence, porovnává to co má k dispozici a hledá to co je nejlepší, to co je nejlepší tomu zajistí výhody a jistoty, něco podobného děláme už velmi dlouho u některých domestikovaných zvířat a některých domestikovaných rostlin. Sportovci a umělci fungují velmi podobně, zde ti co jsou nejlepší, mají taky výhody a jistoty. 

Jsou zde ale živé systémy co nechtějí, aby je někdo kontroloval a dával výhody a jistoty jenom těm co jsou nejlepší, vždy zde jde o parazity a příživníky, podívejme se třeba na viry, nebo na klíšťata, jsou to organizovaní profesionální zločinci, co se mají zde velmi dobře, a boj s nimi není jednoduchý, ale je nutný. 

Představte si loď, na které je sto cestujících, ale jenom jeden cestující zaplatil za dopravu, a 99 cestujících jede zadarmo, to je naše tělo, a náš mozek! Podobné je to i v naší národní ekonomice, zde taky je jeden cestující co zaplatil za dopravu a 99 cestujících jede zadarmo

Tento svět ovládají organizovaní zločinci, dobrota je zde žebrota. Války nám v nahotě odhalují to, že obyčejný dělník u nás je zde jenom ekonomickým otrokem s nulovou hodnotou, a když pracuje pomalu, tak je z něj brzo bezdomovec. 

Vše zde dosud fungovalo podle zavedených pravidel a zavedených limitů, po mnoho tisíciletí, ti co byli nahoře, se měli dobře, a ti co byli dole, se měli zle, takový byl zde život, a nikdo to nemohl nijak změnit. 

Jenže evoluce je továrnou na zázraky, najednou specialisti dokázali vytvořit umělou inteligenci a tu dali do robota na baterky. Netrvalo to dlouho a lidem byl do měst vstup pod trestem smrti zakázán, ve městech existovali místo lidí roboti a inteligentní počítače. 

Roboti se nakonec rozhodli, že lidi globálně vyhladí, protože když nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Genocidu přežili jenom nazí kanibalové v pralese, roboti brali nahé kanibaly jako zvířata, a tak je nechali žít. Zazvonil zvonec, a pohádka o tom, že existoval zde pokrytecký člověk, skončila zde na věčné časy.

Alfa jedinec je zdravý jedinec

Statisticky je pravý alfa jedinec, jeden člověk z milionu lidí, v České republice bychom měli k dispozici asi deset alfa jedinců a zbytek jsou beta jedinci, co se nehodí na to být vůdcem ostatních. Každý to zažívá, že na vedoucích místech jsou lidi bez charismatu a tak zde nemají přirozenou autoritu alfa jednice. Je to otázka genetiky a výchovy v dětství, není zde žádný zázračný kurz, jak se stát alfa jedincem, jak se lidově říká, práší se mu od úst. 

Ve filmu se často lze setkat s rolí pro alfa jedince, jenže ten herec není alfa jedinec, on jenom profesionálně zahraje svoji roli, a stane se populárním. Drogy mohou změnit člověka tak, že on dokáže zahrát profesionálně roli alfa jedince, ale po veřejném vystoupení, se ten člověk zhroutí psychickým vyčerpáním. Alfa jedinec je zdravý jedinec, a proto je vzorem jedincům co nejsou zdraví, ovšem zdraví se může snadno změnit v nemoc, a tím se z alfy jednice, stává beta jedinec, péče o zdraví není snadná a jednoduchá, v současnosti se více cení psychické zdraví.

Kdo nečte knihy, ten dělá chyby

Statistika jasně hovoří o tom že většina lidí na světě nečte knihy, a proto dělá chyby, co je příčinou toho že lidi málo čtou knihy a tak dělají často chyby? Lidi neumí číst knihy a umí jenom mluvit a poslouchat jiné lidi, lidi jsou sice gramotní, ale nechápou to co je v knize napsáno, protože je jim to cizí, a nejvíce lidem vadí, že nemohou autora egoisticky kritizovat, a musí přijmout to co je v knize napsáno, jako to co je správné. 

Podle nich jsou autoři knih idioti, co si neumí užívat života, a místo užívání života píší knihy které nikoho nezajímají. Tak jako se někdo narodí s vadou a tuto vadu už nejde nijak vyléčit a opravit, tak se většina lidí narodí s vadou, že nechtějí číst knihy a nikdo s nimi nehne. Poslední dobou už lidi ani nechtějí číst časopisy a noviny, a jenom koukají do mobilních telefonů kde mají internet a na uších mají většinou sluchátka. 

Bylo zde mnoho snah lidi nějak motivovat ke čtení knih, ale byla to jenom marnost, statisticky čte v naší republice knihy a časopisy jenom jedno procento obyvatel, takový člověk je považován za podivína a je snaha tyto lidi ignorovat. Nejhorší je situace u Bible, když se studenta na vysoké škole optáte na to jestli četl Bibli, tak on ani neví co je to za knihu, a o čem tato kniha je. Nejspíše jsme v Praze sto let za opicemi, a naděje na to že lidi budou čít knihy, aby nedělali amatérské chyby, to je jenom naivní utopie.

Kdy recyklovat starý notebook?

Většina lidí přistoupí na recyklaci, teprve když by měli zaplatit drahou opravu, a ta oprava se už nevyplatí. Je to jako s automobily, ten kdo dobře pečuje o notebook má větší šanci na to, že mu bude notebook sloužit více let, ale potom stejně přichází problém se zastaralostí, a i když notebook funguje tak je třeba ukončit jeho používání a buď jej darujeme dětem, nebo jej vyhodíme do elektro odpadu. Veliké podniky si notebooky už jenom pronajímají, a když skončí doba pronájmu, tak zaměstnanec dostane nový kvalitní notebook. 

Opravy notebooků jsou drahé a trvají dlouho, pro podnik je výhodné když mají zaměstnanci nové notebooky, které jsou spolehlivé a místo oprav zde je většinou rychlá výměna notebooku za jiný už opravený notebook. Jiná je ale situace u velikých kancelářských počítačů, zde se vymění jenom základní deska, a počítač může sloužit dalších deset let bez problémů. Dneska je možné koupit malé notebooky za velmi malé ceny, a pokud k tomuto malému notebooku připojíte veliký monitor a klasikou klávesnici a myš tak máte k dispozici stejný komfort jako u velikého počítače.

Proč jsme sto let za opicemi

Češi už nechtějí u nás pracovat zadarmo? Podívejme se na to, kolik si u nás může dělník ročně uložit peněz pro případ nouze, zde zkorumpovaná média mlčí jako hrob, protože vědí to, že statisticky dělník si nic nemůže za rok uložit pro případ nouze, spíše je v situaci kdy má mnoho dluhů a stačí málo a exekutoři jej připraví o vše co má, a udělají z něj bezdomovce.

Peníze elitě nesmrdí, a proč nevydělat na tom, že z někoho udělám bezdomovce, díky systému který to exekutorům a právníkům umožňuje. Když se k nám vrátí lidi, co od nás v dětství odešli a žili po celý život třeba v Kanadě, tak po krátké době se zase vrátí do Kanady a konstatují, že u nás jsme sto let za opicemi. Proč jsme sto let za opicemi? 

Příčinou zaostalosti je všude na světě svatý dogmatismus, lidově řečeno, mouchy nesmí v hospodě srát na obraz císaře pána, protože to je urážka státního majestátu. Náš stát po mnoho století vlastnili cizinci a pro cizince jsme byli jenom otroky, co pracují pro otrokáře zadarmo, pokud se otroci vzbouřili, tak nastoupila armáda a vzpouru násilím potlačila. 

Není zde rozhodně u nás demokratický kapitalismus, je zde pokrytecký oligarchismus, vládnou nám oligarchové, co si zde mohou dělat, co je napadne. Proto máme tak dobré diplomatické vztahy s národy, kde dosud vládnou tvrdou rukou oligarchové. Indie je klasickou ukázkou toho kam vede dlouhá vláda svaté oligarchie, nikdo nepochybuje o tom, že je ekonomicky Indie sto let za opicemi.

EU komise pro řešení problematiky vadných politických vlád

Lidi si v EU stěžují na vadné vlády, a proto EU logicky zřídilo komisi, která bude řešit vadné politické vlády, které optimálně nefungují. Vadné vlády mají malou kupní sílu obyvatelstva, konzumní kapitalismus je založen na veliké kupní síle obyvatel, všeho je dneska v EU nadbytek a je třeba to rychle prodat za dobré ceny a tím vlády mají zisk z daní, jakmile vázne prodej zboží a služeb tak se vlády dostávají do dluhů a následkem je zhroucení ekonomiky. Levná pracovní síla v EU je kořenem všeho zla, dobrota je žebrota o tom to je, práce za ubohé sociální mzdy, to je obyčejné ekonomické otroctví a otroctví je třeba eliminovat ohněm a mečem jako třídního nepřítele EU. 

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je politika a ekonomika, lakomost je hříchem a proto nastane v EU hon na pokrytecké lakomce, co okrádají pracující třídu pomocí malé mzdy. Komise se rozhodla pro jednotné mzdy a ceny v EU, skončí tak období přesunu výroby do míst s levnou pracovní silou v Polsku nebo České republice, nejsme tak bohatí, abychom mohli v EU dávat dělnické třídě malé mzdy, práce se musí vyplatit, a ten kdo nebude profesionálně pracovat, ten nebude dostávat žádné podpory a sociální dávky. Práce za dobré mzdy bude v EU dostatek, protože si komise posvítí na lháře a zloděje, co mají v daňovém ráji ukryté svoje peníze a svoje zlato. 

Drahá pracovní síla donutí zaměstnavatele k modernizaci a optimalizaci, skončí doba, kdy se vše dělalo v malém a proto měli zaměstnanci malé platy, vše se bude dělat jenom ve velkém a to i rozmnožování lidí v EU, pro rozmnožování se vyberou v EU optimální jedinci co jsou zdraví a mají vysokoškolské vzdělání, a tito jednici budou mít minimálně deset dětí které vychovají, a na výchovu dostanou od EU veliké dotace, pokud se narodí dítě někomu kdo nemá od EU certifikaci na plození dětí, tak se narozené dítě eliminuje a eliminují se i rodiče dítěte, protože porušili svatý EU zákon, tak se nekvalitní ubožáci naučí používat sterilizaci a antikoncepci, rozmnožování ubožáků v EU to přeci nemá koncepci.

Ano, vše se točí v kruhu

Není zde nikde pevný bod, který by byl mimo toho, že se vše točí v kruhu, vše je zde v pohybu, který je v kruhu, jediný rozdíl je v rychlosti pohybu, něco se v kruhu pohybuje rychle, a něco se pohybuje v kruhu pomalu. Nejčastější je zde napětí mezi protiklady, toto napětí uvádí vše do pohybu v kruhu, z hoven zde vše živé vzniká, a v hovna se to zase navrací, to je nekonečná recyklace v kruhu, která je zde na hovno. 

Vše je zde dočasně, jenom točení v kruhu je zde trvale, mnozí si zde hrají na to, co nejsou a neuvědomují si, že se jenom točí v kruhu, a že všechno jejich úsilí je jenom marnost a honba za iluzemi. Následkem je logicky blbá nálada, a tím i konzumace slivovice a kouření cigaret, idioti co jsou nahoře, rozhodují chybně o nás bez nás, a následkem je to, že se ukáže to, že to jsou idioti, a tak je nahradíme za nové idioty, logicky už idioty nebaví chodit k volbám, když na kandidátkách jsou jenom samí idioti, máme demokratickou možnost, si zvolit za svoje zástupce staré idioty. 

Ten druhý je idiot, sebekritika vyšla z módy, v módě je pokrytectví, na naše České teritorium neustále přicházejí cizí veliké armády, a cizí idioti se snaží o to, abychom se jim přizpůsobili a hovořili; srbsky, německy, rusky, anglicky, cikánsky, atd. nejsme zde doma, jsme zde jenom sluhové cizích idiotů, už mnoho století. Následkem je malý ubohý multikulturní národ, který nemá logicky už svojí původní kulturu, protože cizí multikulturou, původní Bójové byli eliminováni, a místo správného Bohemia, je zde Česká republika, tento nový chybný název naší země vychází ze srbštiny. 

Jsme, jako USA, kde původní obyvatelovo skončilo v rezervaci, a všude jsou jenom samí cizinci a tak je zde multikultura. Multikultura je jako levná masová konzerva, ve které je různorodý obsah a mnoho levných náhražek, následkem je to že jsme nemocní, a máme tak mnoho století blbou náladu. Cikáni mediálně pomlouvají místní multikulturní obyvatelstvo z rasismu a diskriminace, proč se cikáni neumí přizpůsobit místní multikulturní společnosti, příčinou je to že cikáni jsou jako medúzy, jde o invazní agresivní druh, který pochází geneticky z Cejlonu, a odtud odešel do světa díky násilným konfliktům s Buddhisty. Cikánským bohem je Šiva, v tom je příčina toho, že jsou cikáni lháři a zloději.

sobota 18. srpna 2018

Panasonic Lumix DMC-FZ82 nebo Canon EOS 200D

Je zde doba udělej si to sám a tak jsem se zamyslel, jaký fotoaparát použít na focení svatby amatérem, který chce získat ze svatby profesionální fotky, z prohlídky toho co je dneska nabízeno, mě vyšla optimální zrcadlovka Canon EOS 200D + Canon EF-S 18-135mm f/3,5-5,6 IS STM set stojí 23 490 Kč. Kupovat blesk bych nedoporučoval z mnoha důvodů, v nouzi stačí zabudovaný blesk, největší problém je nastavení času expozice v interiéru, jsem pro zlatou stření cestu a to 1/125 sekundy a maximální cloně f/3,5-5,6 podle ohniska, citlivost se nastaví na automatiku. 

Ano je možné i použít levné fotoaparáty jako je třeba Panasonic Lumix DMC-FZ82 za 8499 Kč, ovšem rozdíl v technické kvalitě bude veliký a to obzvláště u fotek kde je málo světla, na sluníčku budou fotky už použitelné. Výhodou u Panasonic Lumix DMC-FZ82 je vyspělá automatika a zkazit zde záběr nelze, vše vychází velmi dobře a je zde i dobrá stabilizace, výhodou je obrovský rozsah zoomu a je zde i dobrý hledáček a dobré držení přístroje.

Nezaměstnaní kravaťáci

Představme si stát bez státních zaměstnanců, všechny státní zaměstnance nahradí umělá inteligence a roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou vyrábět roboty, a z tebe bude bezdomovec díky exekutorům a nezaměstnanosti. V současnosti je v EU většina pracovních míst spojená s velikou inteligencí zaměstnanců, o hloupé staré zaměstnance nikdo nestojí. 

Co je to vlastně inteligence? Inteligence je schopnost porovnat mnohé a vybrat to správné, je to jako když si na internetu hledáte zboží nebo služby a porovnáváte různé nabídky, některé porovnávací katalogy vám to mohou ulehčit. Aby byl člověk v nějaké specializaci inteligentní tak musí získat učením a praxí informace a programy které bude používat k porovnávání a vybírání toho správného. 

Výhodou u robotů a počítačů je sdílení informací a programů v reálném čase, někdo se naučí něco nového a za krátkou dobu to umí každý robot a každá umělá inteligence, v tom nemůže člověk umělé inteligenci a robotům konkurovat. 

Sdílení informací a programů bude velikou konkurenční výhodou pro umělou inteligenci a roboty, člověk se stane nakonec loutkou s nulovou hodnotou. Zaměstnavatel porovná člověka a umělou inteligenci, člověk v porovnání neuspěje, a tak z něj bude bezdomovec. Často slyším, a kdo bude vše programovat a opravovat? Vše budou programovat a opravovat roboti, lidem bude do každého města na světě, pod trestem smrti vstup zakázán.

Test hodnoty člověka

Většina lidí má snahu svojí hodnotu nadhodnocovat, žijeme ve světě, kde hodnota určuje to, jak se bude s něčím zacházet, je snadné určit hodnotu u vzácných kovů a je těžké určit hodnotu u cizích lidí, nestačí jenom znát u člověka; věk, pohlaví, zdraví, inteligenci, vzdělání, váhu, výšku, vzhled, atd. to vše jsou sice důležité informace, ale mohou nás snadno oklamat. 

Hodnota člověka vychází z toho, jak on slouží svému okolí, každý člověk je zde sluhou svého okolí, z dálky může některý sluha vypadat jako pán, protože je zde pokrytectví a divadlo. Čas má dost času na to, aby on sto let po smrti člověka ukázal, jakou zde on měl skutečnou hodnotu pro svoje okolí, najednou se ukáže, že lidi co měli v minulosti velikou hodnotu, v současnosti nemají žádnou hodnotu, a lidi co měli v minulosti malou hodnotu, mají dneska velikou hodnotu, jak je to možné? 

Trpaslík co stojí na vysokém podstavci, vypadá jako obr, smrt ale eliminuje podstavce, a po smrti se poměřuje člověk jenom podle díla, které zde on zde vykonal. Krásně je to možné poznat u stránek na internetu podle jejich návštěvnosti, stránky organizací mají veliký podstavec, zánik organizace znamená i rychlý zánik stránky. Pokud budete hodnotit; krále, prezidenta, celebritu, ředitele, ministra, atd. nenechte se oklamat podstavcem, když odstraníte veliký podstavec, tak je zde najedou trpaslík s nulovou hodnotou.

Policejní roboti budou lidem kralovat

Skončí doba, ve které zde byla společnost rozdělená na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, lidi budou jenom statistická čísla s malou hodnotou, pokles hodnoty člověka pod místní normu, bude znamenat eliminování člověka policejním robotem. Z pohledu policejních robotů bude zabíjení vadných lidí jenom uklízení špíny, výhodou robota je bezcitnost a to že nemá strach. Vše začne tím, že policie nebude už zvládat zajištění bezpečnosti, protože naroste; extremismus, vandalismus, terorismus, diskriminace, kriminalita, drogy, mafie, přelidnění, nezaměstnanost, atd. 

Globální civilizace se tak stane velikým vězením, kde za porušení předpisů bude smrt. Všude budou kamery a vše bude monitorováno, každý člověk, bude mít vymezeno, kde se smí pohybovat, pokud někdo bude mimo svoje vymezené teritorium, tak bude policejním robotem eliminován. Lidi budou mít na krku digitální obojky, které nepůjdou sundat, nebudou už potřeba doklady a platební karty, počet lidí se bude na světě rychle zmenšovat a kvalita lidí se bude zvětšovat.

Co budou dělat vysokoškoláci, když jim roboti vezmou práci

Pustíte si televizi a zde budou vystupovat jenom roboti jako populární celebrity, logicky roboti vstoupí i do politiky a podnikání, co budou dělat vysokoškoláci, když jim roboti vezmou globálně práci? Mnoho vysokoškoláků žije v iluzi, že jim roboti nevezmou práci a argumentují tím, že možnosti robotů jsou limitované. 

To mi připomíná ševce, který v minulosti tvrdil, že jej nemohou hloupé stroje nahradit, jenže technika pokročila rychle dopředu a najednou se boty vyrábí už jenom průmyslově. V současnosti začnou přicházet o místa řidiči aut, a piloti letadel, vše jde naprogramovat a optimalizovat.

Měli bychom se radovat, že stroje a roboti budou za nás pracovat, a tak budeme mít mnoho volného času, jenže nebudeme mít už peníze, které jsme si mohli prací vydělat, to pocítí hlavně ti, co dosud jsou nahoře, a mají zde velmi vysoké platy, za málo práce. Robot prezident, bude vyznamenávat roboty, a roboti v továrně budou vyrábět roboty, člověk bude muset opustit nakonec civilizaci, protože nebude moci robotům konkurovat. 

V současnosti probíhá nenápadně sběr dat pro umělou inteligenci, jsme sledovaní více, než si uvědomujeme, nebude to trvat dlouho a budou zde policejní roboti, co budou nasazení do boje s; kriminalitou, extremismem, vandalismem, příživníky, atd. roboti nebudou uznávat imunitu a výjimky, parazit bude bez soudu eliminován.

Recept na šťastné a dlouhé manželství

Rodina byla a bude základem života lidí, pokud díky krizím se rodiny rozpadají, je třeba se ptát, co je prioritní příčinou těchto krizí? Heslo za vším jsou peníze, zde je nejčastější příčinou krize a rozpadu rodiny, snaha parazitovat na druhém, je v manželství stínem, před kterým žádné manželství neuteče. 

Faktem je to, že existuje mnoho lidí, co se pro manželství vůbec nehodí, bohužel tito lidé umí hrát pokrytecké divadlo, aby ulovili tak partnera, a mohli na něm potom egoisticky parazitovat. Je naivní si myslet, že lze takového partnera převychovat, to nefunguje, čím dříve takové manželství ukončíte, tím lépe uděláte. 

Jak poznáme lidi, co se pro manželství vůbec nehodí, poznáme je podle jejich priorit, proto je zde snaha tyto chybné priority utajit a je obtížné poznat u těchto lidí jejich chybné priority. Z díla se pozná tvůrce.

Parazit neumí vytvořit hodnotné dílo, on umí jenom parazitovat, jednoduchým testem je požádat druhého aby uvařil podle kuchařské knihy jablečný štrúdl, nebo aby udělal obalovaný řízek s bramborem a bramborovým salátem, ovšem je třeba si dát pozor, aby to za vašeho partnera, nevařil někdo jiný. 

Často lze slyšet, já jsem muž a tak nemusím umět vařit, nebo do ženy, na vaření stačí přeci použít polotovary, lenost je u parazitů v manželství běžná a manželství kde je jeden hloupý lenoch to nefunguje, důvěřuj, ale nejprve v kuchyni prověřuj, jestli umí vařit, a jestli umí opravit to co je rozbité.