sobota 18. srpna 2018

Panasonic Lumix DMC-FZ82 nebo Canon EOS 200D

Je zde doba udělej si to sám a tak jsem se zamyslel, jaký fotoaparát použít na focení svatby amatérem, který chce získat ze svatby profesionální fotky, z prohlídky toho co je dneska nabízeno, mě vyšla optimální zrcadlovka Canon EOS 200D + Canon EF-S 18-135mm f/3,5-5,6 IS STM set stojí 23 490 Kč. Kupovat blesk bych nedoporučoval z mnoha důvodů, v nouzi stačí zabudovaný blesk, největší problém je nastavení času expozice v interiéru, jsem pro zlatou stření cestu a to 1/125 sekundy a maximální cloně f/3,5-5,6 podle ohniska, citlivost se nastaví na automatiku. 

Ano je možné i použít levné fotoaparáty jako je třeba Panasonic Lumix DMC-FZ82 za 8499 Kč, ovšem rozdíl v technické kvalitě bude veliký a to obzvláště u fotek kde je málo světla, na sluníčku budou fotky už použitelné. Výhodou u Panasonic Lumix DMC-FZ82 je vyspělá automatika a zkazit zde záběr nelze, vše vychází velmi dobře a je zde i dobrá stabilizace, výhodou je obrovský rozsah zoomu a je zde i dobrý hledáček a dobré držení přístroje.

Nezaměstnaní kravaťáci

Představme si stát bez státních zaměstnanců, všechny státní zaměstnance nahradí umělá inteligence a roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou vyrábět roboty, a z tebe bude bezdomovec díky exekutorům a nezaměstnanosti. V současnosti je v EU většina pracovních míst spojená s velikou inteligencí zaměstnanců, o hloupé staré zaměstnance nikdo nestojí. 

Co je to vlastně inteligence? Inteligence je schopnost porovnat mnohé a vybrat to správné, je to jako když si na internetu hledáte zboží nebo služby a porovnáváte různé nabídky, některé porovnávací katalogy vám to mohou ulehčit. Aby byl člověk v nějaké specializaci inteligentní tak musí získat učením a praxí informace a programy které bude používat k porovnávání a vybírání toho správného. 

Výhodou u robotů a počítačů je sdílení informací a programů v reálném čase, někdo se naučí něco nového a za krátkou dobu to umí každý robot a každá umělá inteligence, v tom nemůže člověk umělé inteligenci a robotům konkurovat. 

Sdílení informací a programů bude velikou konkurenční výhodou pro umělou inteligenci a roboty, člověk se stane nakonec loutkou s nulovou hodnotou. Zaměstnavatel porovná člověka a umělou inteligenci, člověk v porovnání neuspěje, a tak z něj bude bezdomovec. Často slyším, a kdo bude vše programovat a opravovat? Vše budou programovat a opravovat roboti, lidem bude do každého města na světě, pod trestem smrti vstup zakázán.

Test hodnoty člověka

Většina lidí má snahu svojí hodnotu nadhodnocovat, žijeme ve světě, kde hodnota určuje to, jak se bude s něčím zacházet, je snadné určit hodnotu u vzácných kovů a je těžké určit hodnotu u cizích lidí, nestačí jenom znát u člověka; věk, pohlaví, zdraví, inteligenci, vzdělání, váhu, výšku, vzhled, atd. to vše jsou sice důležité informace, ale mohou nás snadno oklamat. 

Hodnota člověka vychází z toho, jak on slouží svému okolí, každý člověk je zde sluhou svého okolí, z dálky může některý sluha vypadat jako pán, protože je zde pokrytectví a divadlo. Čas má dost času na to, aby on sto let po smrti člověka ukázal, jakou zde on měl skutečnou hodnotu pro svoje okolí, najednou se ukáže, že lidi co měli v minulosti velikou hodnotu, v současnosti nemají žádnou hodnotu, a lidi co měli v minulosti malou hodnotu, mají dneska velikou hodnotu, jak je to možné? 

Trpaslík co stojí na vysokém podstavci, vypadá jako obr, smrt ale eliminuje podstavce, a po smrti se poměřuje člověk jenom podle díla, které zde on zde vykonal. Krásně je to možné poznat u stránek na internetu podle jejich návštěvnosti, stránky organizací mají veliký podstavec, zánik organizace znamená i rychlý zánik stránky. Pokud budete hodnotit; krále, prezidenta, celebritu, ředitele, ministra, atd. nenechte se oklamat podstavcem, když odstraníte veliký podstavec, tak je zde najedou trpaslík s nulovou hodnotou.

Policejní roboti budou lidem kralovat

Skončí doba, ve které zde byla společnost rozdělená na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, lidi budou jenom statistická čísla s malou hodnotou, pokles hodnoty člověka pod místní normu, bude znamenat eliminování člověka policejním robotem. Z pohledu policejních robotů bude zabíjení vadných lidí jenom uklízení špíny, výhodou robota je bezcitnost a to že nemá strach. Vše začne tím, že policie nebude už zvládat zajištění bezpečnosti, protože naroste; extremismus, vandalismus, terorismus, diskriminace, kriminalita, drogy, mafie, přelidnění, nezaměstnanost, atd. 

Globální civilizace se tak stane velikým vězením, kde za porušení předpisů bude smrt. Všude budou kamery a vše bude monitorováno, každý člověk, bude mít vymezeno, kde se smí pohybovat, pokud někdo bude mimo svoje vymezené teritorium, tak bude policejním robotem eliminován. Lidi budou mít na krku digitální obojky, které nepůjdou sundat, nebudou už potřeba doklady a platební karty, počet lidí se bude na světě rychle zmenšovat a kvalita lidí se bude zvětšovat.

Co budou dělat vysokoškoláci, když jim roboti vezmou práci

Pustíte si televizi a zde budou vystupovat jenom roboti jako populární celebrity, logicky roboti vstoupí i do politiky a podnikání, co budou dělat vysokoškoláci, když jim roboti vezmou globálně práci? Mnoho vysokoškoláků žije v iluzi, že jim roboti nevezmou práci a argumentují tím, že možnosti robotů jsou limitované. 

To mi připomíná ševce, který v minulosti tvrdil, že jej nemohou hloupé stroje nahradit, jenže technika pokročila rychle dopředu a najednou se boty vyrábí už jenom průmyslově. V současnosti začnou přicházet o místa řidiči aut, a piloti letadel, vše jde naprogramovat a optimalizovat.

Měli bychom se radovat, že stroje a roboti budou za nás pracovat, a tak budeme mít mnoho volného času, jenže nebudeme mít už peníze, které jsme si mohli prací vydělat, to pocítí hlavně ti, co dosud jsou nahoře, a mají zde velmi vysoké platy, za málo práce. Robot prezident, bude vyznamenávat roboty, a roboti v továrně budou vyrábět roboty, člověk bude muset opustit nakonec civilizaci, protože nebude moci robotům konkurovat. 

V současnosti probíhá nenápadně sběr dat pro umělou inteligenci, jsme sledovaní více, než si uvědomujeme, nebude to trvat dlouho a budou zde policejní roboti, co budou nasazení do boje s; kriminalitou, extremismem, vandalismem, příživníky, atd. roboti nebudou uznávat imunitu a výjimky, parazit bude bez soudu eliminován.

Recept na šťastné a dlouhé manželství

Rodina byla a bude základem života lidí, pokud díky krizím se rodiny rozpadají, je třeba se ptát, co je prioritní příčinou těchto krizí? Heslo za vším jsou peníze, zde je nejčastější příčinou krize a rozpadu rodiny, snaha parazitovat na druhém, je v manželství stínem, před kterým žádné manželství neuteče. 

Faktem je to, že existuje mnoho lidí, co se pro manželství vůbec nehodí, bohužel tito lidé umí hrát pokrytecké divadlo, aby ulovili tak partnera, a mohli na něm potom egoisticky parazitovat. Je naivní si myslet, že lze takového partnera převychovat, to nefunguje, čím dříve takové manželství ukončíte, tím lépe uděláte. 

Jak poznáme lidi, co se pro manželství vůbec nehodí, poznáme je podle jejich priorit, proto je zde snaha tyto chybné priority utajit a je obtížné poznat u těchto lidí jejich chybné priority. Z díla se pozná tvůrce.

Parazit neumí vytvořit hodnotné dílo, on umí jenom parazitovat, jednoduchým testem je požádat druhého aby uvařil podle kuchařské knihy jablečný štrúdl, nebo aby udělal obalovaný řízek s bramborem a bramborovým salátem, ovšem je třeba si dát pozor, aby to za vašeho partnera, nevařil někdo jiný. 

Často lze slyšet, já jsem muž a tak nemusím umět vařit, nebo do ženy, na vaření stačí přeci použít polotovary, lenost je u parazitů v manželství běžná a manželství kde je jeden hloupý lenoch to nefunguje, důvěřuj, ale nejprve v kuchyni prověřuj, jestli umí vařit, a jestli umí opravit to co je rozbité.

Je konflikt výhodný?

Každý konflikt je originální, a musíme tak každý konflikt samostatně posoudit, na to jestli je výhodný nebo je nevýhodný, konflikt není jenom u lidí, s konflikty se setkáváme i v přírodě, a konflikty jsou i ve vesmíru nebo programech. Abychom zabránili konfliktům, tak odebereme konfliktním lidem možnost konflikty realizovat tím, že je izolujeme ve vězení nebo psychiatrické nemocnici.

Tudy ale cesta nevede, lepší je nahradit lidi za GVKB roboty, vadný konfliktní robot se v servisu levně a rychle opraví a je po problému. Většina lidí na světě má veliké problémy s tím, že jsou konfliktní, většinou jde o vrozenou vadu nebo o závislost na drogách, všechny snahy o to aby lidi nebyli konfliktní, se ukázali jako naivní a marné, z čerta anděla neuděláš

Ukázkovým příkladem konfliktních lidí jsou cikáni (Romové), cikáni využívají toho, že se pohybují jenom ve skupinách a tím jsou ve výhodě, jedinec se nemůže bránit veliké cikánské skupině, jde o to cikány vyléčit v psychiatrické nemocnici tak, aby nebyli už konfliktní, jsou věci, na kterých nemůžeme šetřit, léčit a vyléčit, o tom to je. Nejlepší léčba konfliktních lidí je dlouhodobý pobyt v psychiatrické nemocnici, a podávání silných léků na špinavou hlavu, léky vyčistí mozek od špíny tak jako prací prášek vypere prádlo a prádlo je čistě bílé.

Prověřujte politiky a potom jim důvěřujte

Je třeba vybudovat kontrolní systém, který bude lidi kontrolovat od narození do smrti všude každý den, každá myšlenka bude zaznamenána, každé slovo bude zaznamenáno, každý pohyb bude zaznamenán, atd. proto se dají všem lidem na světě do hlavy kontrolní GVKB čipy, co budou lidi kontrolovat a budou získaná data odesílat neustále do centrálního kontrolního systému. Každý člověk bude mít na oblečení číslo, které bude ukazovat, nakolik mu lze věřit, bude to jako školní známkování, pětka bude znamenat, že tomuto člověku nelze nic věřit a nelze mu nic svěřit a jednička bude znamenat, že tomuto člověku lze věřit a lze mu i vše svěřit. 

Toto číslo se bude u lidí měnit každou hodinu, protože bude napojené na čip v hlavě. Politik, který nebude už mít na oblečení číslo jedna, ten bude z politiky vyhozen, v politice budou jenom prověření politici, co nejsou pokryteckými egoisty, bude to zcela jiná politika. Člověk, který bude mít na oblečení číslo pět, bude přemístěn do psychiatrické nemocnice, a zde bude léčen, protože on není psychicky v pořádku. Nebudou zde pro nikoho výjimky nebo imunita, zajímavé to bude u zaměstnanců, mnoho lidí nesežene už zaměstnání, protože zaměstnavatelé vyhodí každého, kdo bude mít číslo větší než dvě, změní se vám číslo dvě na číslo tři a tak budete mít okamžitou výpověď, protože vám nebude dobrý zaměstnavatel už věřit.