pondělí 13. srpna 2018

Ano, bez boha je zde blázinec

Bohem nám to je, co s námi manipuluje, manipulátoři zde jsou dočasně, stejně jako i my jsme zde dočasně, trvale zde jsou jenom změny, protože vše je zde v pohybu. Tento svět to jsou jenom hologramy, hmota je virtuální iluze, která díky dokonalým hologramům vypadá velmi reálně. Vnímáme jenom povrch, a nedokážeme se podívat pod povrch těchto hologramů, pod povrchem je program propojený s mnoha programy přirovnal bych to k internetu, vše je propojeno se vším a vše je svázáno pravidly a limity, problém nastává při porušování pravidel a limitů. 

U manipulace je třeba poznat rozdíl mezi příčinou a následkem, často se stává, že si následek pleteme s příčinou, příčnou evolučního vzniku boha je snaha o normalitu, ve které jsou výhody a jistoty. Zlatá je cesta normality, to nám dojde, když se civilizace zblázní a je zde ekonomická krize nebo válka, slepý nemůže vést slepé to je jasné a přesto se běžně stává to, že nám vládne slepá elita, která se mezi sebou jenom pere o koryta. Z díla spatříme tvůrce a dílem elity je deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, obchodu, byrokracie, diplomacie, školství, dopravy, zdravotnictví, spravedlnosti, morálky, atd.

Zdrojem našich chyb je univerzálnost

Přirovnání usnadňuje pochopení. V principech a limitech je si zde vše podobné, protože vše zde má stejné principy a limity, základním principem je napětí mezi protiklady, problémy a nemoc jsou následkem malého napětí mezi protiklady. Každý živý systém, to je programově řízený dočasný proces, který zde má priority, které s ním skrytě manipulují, změnit lze násilím jenom povrch, ale pod povrchem se nic nezmění. 

Veliké změny potřebují veliké množství času a energie, přirovnal bych lidskou civilizaci k vysoké škole, složíme náročné zkoušky a postoupíme do dalšího ročníku, škola života to je evoluce, která staré novým nahrazuje, lidský svět nemění ti, co zde jsou nahoře a tak mají moc a bohatství, lidský svět mění ti, co jsou geniální a realizují svoje nápady, jde o vynález; společné práce, keramiky, oblečení, bydlení, dopravy, obchodu, podnikání, vzdělání, umění, sportu, morálky, atd. 

Lidi se začali specializovat a tak začali vznikat nástroje a později stroje, svět se tak začal stávat velmi složitým, a pokud se někomu podařilo něco geniálně zjednodušit, tak se on stal populárním nebo bohatým. Televize a internet lidem mnohé dokázal zjednodušit, lidi si zatím neuvědomují dosah zavádění digitalizace, končí období velikých knihoven a chození do školy, přichází období virtuální reality a závislosti na virtuální realitě. 

Rozhodl jsem se rozhodl sestavit počítač pro náročné profesionály a zaujalo mě, jak rychlost mnohonásobně narostla a přitom se zmenšili nároky na energii a snížili se i ceny. Ve světě sestavování domácích počítačů je nejlépe možno spatřit rychlost vývoje u součástek a operačních systémů. Pokud máte moderní počítač, tak on většinou jede na 5% výkonu, pokud je váš počítač v dobrém stavu, protože se o něj staráte. 

Podobné je to ale i mnoha jiných drahých systémů, které neumíme využívat na plný výkon, kde je chyba? Zdrojem našich chyb je univerzálnost, podívejte se do přírody zde se vše na něco specializuje a univerzálnost zde nikde nenajdete, stali se z nás povrchní pokrytci kteří věří na zázraky a na sliby, následkem je to, že ti co rozhodují o nás bez nás, jsou zlí psychopati.

Meditace ti vyčistí hlavu

Pokud počítač chybně funguje tak se jej snažíme opravit, stejné je to i s meditací, nejsme spokojení s tím, jak funguje náš život, a tak se snažíme pomocí meditace vše v našem životě opravit, abychom byli ve svém životě spokojení, problém je v tom, že život každého člověk je originální a navíc se neustále mění podle situace, to co pomůže tobě zlepšit život, to nepomůže už mě, všechny obecné rady, jak si zlepšit život rychle a levně, jsou tedy jenom teorie, která v realitě nefunguje. Vše v nás a okolo nás to jsou naprogramované dočasné procesy, u těchto procesů je obtížné něco změnit k lepšímu, protože můžeme změnit jenom povrch, ale pod povrchem je vše pořád stejné. Nejčastějším probléme je to, že nejsme naladění a tak máme blbou náladu, jádrem problému jsou naše priority, chybné priority způsobují naši blbou náladu a naše rozladění. 

Nemohu vám dát mapu, podle které snadno a rychle dosáhnete ve svém životě vytouženého cíle, každý člověk potřebuje originální mapu, a tu mapu si musí každý sám vytvořit, jak si to uděláš, takové to máš. Mnoho podvodníků vám nabízí svoje mapy, a tvrdí o těchto mapách že jsou správné, nejčastějším podvodem je pokrytectví, je to tak snadné se stát pokrytcem, který si jedno myslí a jiné říká, pokrytci vám budou nabízet mnoho náhražek jako je; prášek na depresi a stres, kafe, čokoládu, pivo, víno, slivovice, cigarety, marihuana, pervitin, víru v Boha, víru v politické programy, víru v reklamu, víru v pohádky, víru v ekonomické zázraky, atd. Naučte se rozpoznat pomocí lidové moudrosti, co je originál a co je náhražka, nejsi tak bohatý abys si kupoval levné náhražky. Meditace ti vyčistí hlavu, je to veliký úklid, při kterém z hlavy vymetete vše, co nepotřebujete.