úterý 7. srpna 2018

Člověk to byla testovací verze, finální verze je robot

Neustále jsme nucení do něčeho, co je nejisté, jádrem problému je rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, nahoře je jistota a dole je nejistota, o tom to zde už mnoho století všude je. Války v nahotě odhalují to, že ten kdo je dole, nemá nárok na existenční jistotu. Zadlužený národ utrácí obrovské peníze za armádu a jiné hlouposti, následkem je inflace a krize, je to pokrytecká politika založená na principu po mě potopa. Rodina, která není závislá na společnosti, je základem pro jistotu lidí na světě, jakmile stát učiní rodinu závislou na pokrytecké společnosti, tak tím zničil jistoty lidí. 

Následkem nejistoty je to, že lidi jsou pokryteckými cyniky, a tak pijí slivovici a kouří cigarety, tím si ničí svoje zdraví a stávají se tak z lidí mrtvoly na dočasné dovolené. Všude jsou jenom samé náhražky, jsi psychicky nemocný tak ber silné návykové prášky, co z tebe udělají člověka, kterému to logicky nemyslí. Vše směřuje k tomu, že zde místo lidí budou roboti a lidi skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem, robot prezident bude vyznamenávat roboty, poslední člověk skončí v zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic.

Amazon propustí v roce 2020 mnoho zaměstnanců

Za propouštěním bude masivní nasazení optimalizace a robotizace, je zde zcela nová tajná koncepce provozu celého systému, která umožní propustit velmi mnoho zaměstnanců, koncepce vychází z toho že vše jde naprogramovat tak že lidi už nejsou potřeba, lidi by chtěli egoisticky vysoké mzdy za které stávkují, vedení Amazonu došla s lidmi trpělivost, a zadala GVKB firmě zakázku jak propustit 99% zaměstnanců aniž by se tím narušil provoz firmy, koncepce vychází z malých kruhů, na kterých se pohybuje zboží.

Pohyb zboží v malém kruhu je optimální z mnoha důvodů, taky se využijí programy použité pro řízení aut bez řidiče a výrobu aut pomocí robotů. Uvidíte obrovskou halu a v ní nebude žádný fyzicky pracující zaměstnanec, jedinými zaměstnanci zde budou; opraváři a programátoři, setkáte se zde i s autonomními roboty na dobíjecí baterie, s umělou inteligencí. Tvrzení že propuštění zaměstnanci si najdou snadno v roce 2020 nové zaměstnání je naivní, koncepci Amazonu převezme totiž mnoho podniků a organizací, všude se bude propouštět, otázkou je, kdo bude kupovat zboží od Amazonu, když zde bude tolik lidí bez zaměstnání?

Ano, díky vadným lidem je zde vandalismus a extremismus

Kdo je to vlastně vadný člověk, který je zde vandalem a extrémistou? Je to člověk, který má mozek plný špíny, civilizace je spojená se špínou, ušpinili jsme si náš svět a teď v té špíně žijeme, neuvědomili jsme si to, že si tím i ušpiníme i mozek a tělo, z dálky můžeme vypadat jako čistí lidé ale z blízka se ukáže to, že jsme plní špíny psychické a fyzické. Vadný člověk to je nádoba plná špíny, a proces, který by dokázal tuto nádobu zbavit špíny, se jmenuje smrt, nejsou vadní lidé, tak nejsou s vadnými lidmi problémy. 

Neřešte to, co nejde vyřešit dejte vadné lidi do masových konzerv společně s drůbežím separátem, tyto konzervy se pošlou, jako humanitní pomoc do míst kde lidi trpí hladem. Zavede se v EU každoroční certifikace na kvalitu od narození do smrti a vadní jedinci se budou dávat do EU konzerv společně s drůbežím separátem, není to cynismus je to uklízení špíny, vše zde je o hodnotě a to co nemá hodnotu, to je zde špínou. Nebudou v EU výjimky ani imunita, v konzervě skončí; král, šlechtic, papež, prezident, milionář, celebrita, atd. Lidí je v EU jako much a eliminovat mouchy je přeci správné, máme se zabíjet ve válce nebo je lepší prevence kdy se eliminují jenom vadní jednici co lžou a kradou.

Nová digitální doba si žádá nové digitální lidi

Snížíme rychle a levně mzdové náklady v EU pomocí; optimalizace, digitalizace, automatizace, globalizace, robotizace, atd. nejčastější chybou, se kterou se setkáváme je amatérismus, který se snaží vypadat profesionálně. Profesionalita vzniká pod konkurenčním tlakem, jakmile někde není konkurenční tlak, tak profesionalita zmizí, a je zde místo ní pokrytecký amatérismus. Konkurenční tlak zde musí být i na ty co jsou ve vysokých funkcích, už zde bylo dost pokrytectví, kdy ti co byli ve vysokých funkcích, hlásali pracovitost, ale sami nebyli pracovití. 

Naše nová GVKB metoda je založená na GVKB čipech do hlavy, čip odřízne pokrytecký mozek od reality a z člověka se stane robot na dálkové ovládání, ten kdo nebude schopen plnit vysoké GVKB nároky v EU ten skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem, takto v EU snížíme mzdové náklady a eliminujeme i degeneraci a přelidnění. Potom se přesuneme z EU do ostatních národů a i zde snížíme mzdové náklady, tím skončí problémy s; extremismem, vandalismem, drogami, válkami, krizemi, prostitucí, depresí, pokrytectvím, atd. nová digitální doba si žádá nové digitální lidi co nelžou a nekradou, jenom tak zde zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží.

Optimální domácí počítač používá Linux

 1. ASROCK J3455B-ITX
 2. HyperX SO-DIMM 4GB DDR3L 1866MHz Impact CL11 Black Series
 3. Zalman T5
 4. Corsair VS350
 5. WD Green 3D NAND SSD 120GB 2.5"
 6. WD Blue 2TB
 7. 24" Dell SE2417HG
 8. C-TECH KB-102M PS2 slim černá
 9. Genius DX-110 Calm black - PS/2
 10. C-TECH SPK-14
 11. OS Linux
 12. Cena kompletu 10 271 Kč


Povolání budoucnosti je hodinový pomocný dělník

Práce u počítače a internetu nemá pro lidi budoucnost. Přichází umělá inteligence a veliké globální počítače, proč platit lidi za práci u počítače, když to zvládne umělá inteligence ve velikém počítači. Tak jako se optimalizuje výrobní proces a dopravní proces, tak se bude i optimalizovat logicky řídící proces, povolání budoucnosti je hodinový pomocný dělník. 

Bude to něco jako hodinový manžel, který přijde a udělá v domácnosti to, co manželka nezvládne, smontuje nábytek, opraví to, co se rozbilo, atd. lidi budou používat virtuální helmy, a ty jim pomohou ve složité situaci, dělat pomocného hodinového dělníka, to by bylo pro drahého GVKB robota plýtvání časem, on bude sedět v klimatizované kanceláři u počítače a internetu, aby zde vše řídil. 

Ten kdo bude jako hodinový pomocný dělník pracovat chybně nebo pomalu, ten skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem, množství lidí na světě se bude rychle zmenšovat, protože se zavedou roční certifikace kvality, a kdo při certifikaci každý rok neuspěje, ten skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem. Zkrátí se průměrný lidský věk na 30 let, eliminuje se degenerace a nikde neuvidíte invalidy.

Ano, jsme národem pokryteckých cyniků

Ano, pokrytecký cynik rád zabíjí psychiku druhých, rád zesměšňuje to, co druzí milují a potřebují, proto máme raději psy než pokrytecké cyniky. Příčinou našeho pokryteckého cynismu je civilizační syndrom, civilizace z nás udělala levné roboty na dálkové ovládání, bez citu a charakteru. Po velmi dlouhou dobu zde nebyla pravda a láska, žili jsme mnoho století v kultuře plné nenávisti a lži, následkem je náš pokrytecký cynismus. Veškerá morálka je o tom nelhat a nekrást, vše ostatní je jenom rozvedení toho co nastane, když se lže a krade. Proč je u nás tolik pokryteckého cynismu, už mnoho století? 

Jsme národem sluhů, co slouží mnoha cizím pánům, není ale sluha ten, co by se zavděčil pánům všem, následkem je to že se z nás stali pokrytečtí cynici. Neumíme si vládnout sami, vždy nám vládli cizinci, nejsme hrdí na svůj malý chudý národ, protože to není náš národ, je to národ, který patří egoistickým cizincům, my zde nejsme doma! Zažil jsem podnikovou schůzi v angličtině, nikdo neprotestoval, jsme už zvyklí na to, že jsme jenom ovce. Když zde může být schůze v angličtině, proč bychom se nemohli stát trvalou pevnou součástí USA, už bychom nepotřebovali vízum na cestu do USA, a skončila by zde blbá nálada, protože už bychom nebyli konečně národem, pokryteckých cyniků.