pondělí 30. července 2018

Ano, neúspěšný nemůže pomoci neúspěšnému

Marné je volání o psychickou a ekonomickou pomoc. Statistiky jsou zrcadlem, ve kterém spatříme nahou realitu, proč společnost neumí pomoci lidem, co jsou psychicky na tom velmi zle? Naše společnost je o konkurenci, následkem je závod o výhody a jistoty, ten kdo neuspěje v tomto egoistickém závodě, ten se z toho psychicky zhroutí a marně zde volá o psychickou pomoc. Vše je zde divadlo a obchod, chceš pomoc, a co mi za to dáš? 

Dobrota je žebrota, v nouzi poznáváme kdo je náš přítel a kdo si jenom na našeho přítele hraje. Místo originální pomoci je zde jenom pomoc ve formě ubohé náhražky, je to jako brát prášky na bolest, protože nemáme peníze na zubaře, který nám zuby opraví. 

Tím bolavým zubem je náš existenční neúspěch, neúspěšný nemůže pomoci neúspěšnému, v tom je jádro problému. Na internetu je mnoho stránek, kde se neúspěšní, snaží radou pomoci neúspěšným, ale to nefunguje, ti co jsou úspěšní, říkají, že je ti neúspěšní, stahují egoisticky jenom do neúspěchu. 

Vše je si zde v principech podobné, a tak je možné na podobenství ukázat to, kde je pravda, podívejme se na to, že správný hospodář pomůže tomu, co je nejlepší a eliminuje to, co není nejlepší, tím má ze svého hospodářství užitek, podobně postupuje i evoluce. Místo špatně se učíš, tak nedostaneš na vánoce dárky, by zde mělo být, špatně se učíš, tak tě dáme do masové konzervy, společně s drůbežím separátem, dobrota je přeci žebrota. 

Ze školy přišel email, vaše dítě se špatně učilo, tak jsme jej dali do masové konzervy, společně s drůbežím separátem, bylo pro vás nejlepším řešením, nemít už další děti co se budou zase špatně učit. Kvalita je základním principem pro fungující ekonomiku a politiku, jak si to uděláme, takové to budeme zde i mít, zavedeme globálně každoroční kontrolu psychické a fyzické kvality u všech lidí od 2 let do 90 let.

Nebudou zde pro nikoho výjimky ani imunita. Nepůjde o rasistickou diskriminaci, nepřizpůsobivých příživníků, půjde o to, že se vytrhne ekonomický a politický bolavý zub, tím bolavým zubem zde byla degenerace a přelidnění, nejsou ubožáci, tak nejsou s ubožáky na světě už problémy. Veliké výdaje sociálního státu na podporu ubožáků, jsou příčinou bídy a nezaměstnanosti, kdo nepracuje za mzdu, ten nebude ani jíst.

Jak v politice lhát a krást a mít čisté ruce

Představme si to, že by se David Rath, stal naším prezidentem na deset let, místo Miloše Zemana, vše je jenom o štěstí, osud zamíchá karty a pak jde o to, kdo bude mít v politice štěstí, a získá funkci prezidenta. Byl by z něj dobrý prezident? O co jde, politika je kariéristické pokrytecké divadlo, a jde o to si udržet co nejdéle mediální popularitu, zde platí, není ten, co by se zavděčil všem, a naše Česká politická scéna je velmi specifická, a pochopit jí není jednoduché. 

Jaké by měl náš národ výhody a jistoty z toho, že by byl David Rath deset let prezidentem? Dokázal by nám zajistit to, že nám bude lépe ekonomicky tak, že se za deset let jeho vlády, dostaneme na ekonomickou úroveň Rakouska? Ekonomika by zde za vlády Davida Ratha fungovala stejně mizerně, jako když je ve vysoké funkci prezidenta Miloš Zeman, kde je jádro problému? Prezident u nás je jenom kladeč věnců, on zde nevládne! 

Kdo zde vlastně vládne? Zde vládnou milionáři, peníze hýbou světem od té doby, co se začali používat! Za vším jsou peníze a vše vyřeší peníze, pokud chceš v politice lhát a krást, musíš mít vždy čisté ruce, tak to dělají profesionálové, je to jako šachová hra, ve které stačí jedna chyba a je zde mat. 

Těžko někdy vyjde kniha na téma, jak v politice lhát a krást a mít čisté ruce, nikdo si nepodřízne větev, na které jako politik dlouho sedí. Pokud David Rath neví, že se u nás odposlouchávají telefony, a že je to v politice a podnikání u nás jenom samý zrádce a pokrytec, tak je naivní jako malé dítě a měl by se raději politice a podnikání obloukem vyhnout, kdo chce s vlky v klidu žít, ten musí i vlkem být.

Panasonic Lumix DMC-G80 nebo Sony Xperia XZ1

Reklama nám tvrdí, že fotky z mobilu Sony Xperia XZ1 jsou stejně kvalitní, jako fotky z fotoaparátu, to je jako tvrdit to, že gulášová polévka z pytlíku, je stejně kvalitní, jako domácí gulášová polévka z domácích surovin. Mobil je jenom levná náhražka za fotoaparát, mobily mají velmi malé snímací čipy, kde je na čipu nesmyslně veliké rozlišení, to má za následek neostré fotky bez kontrastu. 

Je pravda, že levné plastové fotoaparáty jako Panasonic Lumix DMC-FZ82 neumí udělat moc kvalitní fotky, protože mají velmi malé snímací čipy, jako minimum beru nejmenší velikost čipu, co mají bezzrcadlovky například, Panasonic Lumix DMC-G80, s objektivem Panasonic G Vario 14-140mm to je miniaturní profesionální fotoaparát, ze kterého budete mít vždy kvalitní fotky, pokud se jej naučíte ovládat optimálně. Ovšem pokud milujete vrcholovou kvalitu, tak zrcadlovka Canon EOS 6D Mark II s objektivem Sigma 24-105mm f/4, je to pravé, ovšem z velikosti a ceny se vám zatočí hlava.

Proč je něco spolehlivé a jiné není spolehlivé?

Mnoho systémů špatně funguje, pokud nemají správnou teplotu a vadí jim tak veliké horko a veliká zima, proto je zde snaha systémy tepelně izolovat, nebo použít drahou techniku, která reguluje teplotu. Naše tělo umí udržet tělesnou teplotu na optimální hodnotě bez problémů, pokud to tělo ale nedokáže, tak nám hrozí nemoc a smrt. Pro tělo je teplota velmi důležitá protože stabilizuje všechny procesy v těle, tělo je nádoba plná procesů, vše v našem těle souvisí se vším, někdy si říkám, jak může něco tak složitého, tak dlouho fungovat že se to nerozbije? 

To mě přivádí k problematice spolehlivosti, proč je něco spolehlivé a jiné není spolehlivé? Spolehlivé je to, co je drahé, to co je levné, je nespolehlivé, jsou zde i výjimky, ale to je u pravidel běžné, že nejsou na 100%, jenom smrt je zde jistá na 100%. Většina procesů a programů si je v principech podobná, principy jsou kořeny, které nevidíme, ale bez těchto principů by zde nebyli procesy a programy. Základním principem je, že mezi protiklady vzniká napětí a čas, existenční rovnost eliminuje protiklady mezi mocnými a bezmocnými, následkem je zde nedostatek napětí a času, a tento psychický problém řešíme; léky na deprese, drogami, vírou v zázraky, sebevraždou, atd.

EU blázinec

Myšlenka založit EU byla amatérským politickým a ekonomickým experimentem, který se evolučně nepovedl, kde je příčina toho, že je v současnosti EU politický a ekonomický blázinec? Příčina je v tom, že každý národ v EU má jiný jazyk, a jinou velmi starou kulturu, rozdíly mezi národy jsou tak veliké, že se tyto národy nemohou na ničem dohodnout.


Následkem je to, že EU je blázinec, který nefunguje politicky a ekonomicky. Obrazně je to jako by každý národ v EU měl jiný operační systém v počítači, a byla zde snaha tyto počítače násilně propojit tak aby optimálně spolupracovali, to nemůže logicky nikdo programově zvládnout.


Jediným řešením je dát do všech počítačů Windows 10 nebo macOS 10.14 Mojave, osobně bych byl pro macOS 10.14 Mojave, sám jej mám v počítači. Největším problémem lidí je pokrytectví, jedno si myslí a jiné říkají, lidi si hrají na to, co ve skutečnosti nejsou, a podobají se tak hloupé opici co má na hlavě královskou korunu! 


V technice je to jednoduché, buď to funguje, nebo to nefunguje, není zde nic mezi tím, u lidí je tomu ale jinak, lidi tvrdí o tom co nefunguje, že to funguje a následkem je EU blázinec.

Ano, není vám už možno pomoci

Jste všichni opilí výhodami a jistotami, které vám přinesla konzumní civilizace, bavit se s opilým, je jako bavit se s bláznem, už brzo přijdete o výhody a jistoty a najednou vám dojde, že jste hlupáci co neposlechli moje dobré rady a tak skončili v masové konzervě společně s drůbežím separátem. Najednou začnou mizet globálně lidi, nejprve zmizí lidi, co neplatí státu vysoké daně, neplatíš vysoké daně tak jsi parazit a skončíš v masové konzervě, společně s drůbežím separátem. 

Vše se bude dít přísně tajně, a mizení se svede mediálně na mimozemšťany, co prý unášejí lidi, díky dogmatismu a cenzuře se lidi nic nedozvědí, najednou na místo vašeho nadřízeného nastoupí robot s odůvodněním, že nejsou na pracovním trhu už lidi, co by dokázali splnit náročné požadavky zaměstnavatele. Když pojedete hromadnou dopravou do zaměstnání, všimnete si toho, že přibývají volná místa na sezení, protože roboti si nepotřebují sednout. 

Najednou zde bude prezident robot a ředitel bude taky robot, a začnete mít podezření, že jde o nějaký podraz, budete hledat na internetu informace, a najednou skončíte v masové konzervě spolu s drůbežím separátem. Nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, poslední člověk na světě, skončí nahý v zoologické zahradě v pavilonu s opicemi. Člověk to byla testovací evoluční verze, finální verze je GVKB autonomní inteligentní robot, na dobíjecí baterie, co nelže a nekrade.