středa 25. července 2018

Proč neumíme vyrobit zlato stříbro platinu?

Problém je, že nejdeme do hloubky, vše zde je energie, hmota je iluze, která vypadá jako realita. Zlato je jenom virtuální iluze, jde o to vyrobit iluzi, co bude pro nás; zlatem, stříbrem, platinou, atd. Otázkou je co by následovalo, pokud bychom mohli z ničeho vyrobit cokoli, jenom díky vytvoření iluze. Představte si kouzelnou skříň, ze které můžete vyndat; zlato, peníze, jídlo, oblečení, léky, zaměstnance, atd. 

Nastala by dokonalá inflace, nikdo by nic nekupoval, a každý by si vše vyndal z kouzelné skříně. Veškerá civilizace je obrazně touto zázračnou skříní, ze které vyndáváme to, co potřebujeme, za chvíli bude v této kouzelné skříni inteligentní autonomní robot, který nahradí lidské zaměstnance. Komu není rady, tomu není pomoci, hrajeme si na bohy, a neuvědomujeme si to, že jsme lidi, co dělají chyby.

Správný zaměstnanec nahradí chybného zaměstnance

Člověk je chybný zaměstnanec a robot je správný zaměstnanec, nastane už brzo doba, že místo lidí budou pracovat jenom roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty, robot bude opravovat v servisu roboty. Mnozí si řeknou to je výborné, nebudu muset chodit do školy a zaměstnání a dostanou od bohatého státu peníze na to, abych si zde mohl dobře žít. Jenže roboti nebudou padlí na hlavu, aby živili egoistické lidi, se kterými je zde jenom mnoho problémů. 

Roboti lidi globálně rychle a levně eliminují do masových konzerv, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Roboti nebudou rozlišovat lidi podle bohatství a moci, člověk bude pro ně jenom statistické číslo, jakýkoli pokus o odpor vůči genocidě bude marný, roboti budou ve výhodě a člověk bude eliminován. Nevěřte na pohádky a zázraky, stvořitelem vesmíru a života je energie a čas, prioritou stvořitele je jednoduchost a tu zajistí roboti, lidi jsou chybnými zaměstnanci a jakýkoli pokus lidi evolučně zdokonalit je marný.

Ano, počasí se zbláznilo

Ten kdo není připraven na to, že se počasí zbláznilo, ten se jistě z počasí zblázní, samozřejmě nikdo za nic nemůže, je to opravdu chyba za kterou naše civilizace nemůže? Sebekritika vyšla z módy v módě je pokrytectví, ano naše egoistická civilizace může za změny počasí více, než jsme si ochotní připustit. Největší škody způsobují bohaté národy, které mají velikou spotřebu benzínu a zboží, vše zde je akce a reakce, pokud překročíme přirozená pravidla a přirozené limity tak následuje problém. 

Prioritou je zde eliminovat přelidnění a degeneraci, zavede se globální kontrola kvality lidí a nekvalitní lidi se dají do masových konzerv společně s drůbežím separátem, není to nic osobního, je to jenom cesta k tomu aby se počasí uzdravilo, a bylo zase normální, jak si to uděláme, takové to budeme mít, začneme globálně sterilizovat ženy, u kterých je jisté že by nám zde mnoho rodili jenom zdegenerované ubožáky. 

Pro každý národ se stanoví optimální počet lidí a to se bude přísně kontrolovat, snížíme tak za deset let současných 7 638 000 000 lidí na světě 763 800 000 lidí na světě. Pokud zde bude málo lidí tak zde bude s lidmi i málo problémů, začneme vysazovat všude stromy a navrátíme přírodu do přirozeného stavu, ve městech budou jenom GVKB roboti a lidi budou existovat jenom mimo města v krásné přírodě, kde je čistota a klid. 

Bude to politika kvalitních lidí s GVKB čipem v hlavě, co nelžou a nekradou, takto zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy. Představme si naši Českou republiku, kde žije místo 10 000 000 lidí jenom 1 000 000 lidí, 9 000 000 lidí u nás skončí v GVKB masové konzervě společně s drůbežím separátem, recyklování ubožáků je základem pro naši lepší budoucnost.

Antilogika všemu kraluje

Tak jako antikoncepce blokuje přirozenou koncepci mít potomstvo, tak antilogika blokuje přirozenou koncepci mít se zde ekonomicky dobře. Aby se 1% lidí na světě mělo dobře, tak se musí mít 99% lidí na světě zle, to je příčina antilogiky která stvořila; dogmatismus, kariérismus, alibismus, byrokratismus, socialismus, kapitalismus, nacismus, islamismus, hinduismus, humanismus, atd. ptej se vždy, komu to prospívá, on je zde mocným a bohatým parazitem, který pokrytecky hlásá lásku a pravdu, jenže je plný nenávisti a lži. 

Proč bychom měli draho a nepopulárně zabíjet lidi po milionech ve válce, když je můžeme zabít pomocí antilogiky která zde všemu kraluje, podívejme se na lidi, co těžce pracují a žijí v bídě a depresi, práce je zde trestem, a tak zde máme nepřizpůsobivé příživníky, co se systematicky vyhýbají práci a tak na nás egoisticky parazitují. Uposlechl jsi hlasu své pyšné hříšnosti a jedl jsi ze stromu geniální inteligence, z něhož jsem ti přeci zakázal jíst. 

Kvůli tobě nechť je tvoje práce prokleta; po celý svůj život budeš žít v psychickém a ekonomickém trápení. Práce ti vydá jenom depresi a stres. V potu své tváře budeš žít jako konzumní otrok, dokud se nenavrátíš zase do nicoty, z níž jsi byl stvořen. Prach jsi a v prach se navrátíš, a za život svoje prachy jenom za zbytečnosti utratíš. Už brzo zde evolučně končíš, byl jsi jenom testovací verze, a finální verzí bude inteligentní autonomní GVKB robot, na dobíjecí baterie.