úterý 24. července 2018

Kapitalistické ceny a socialistické platy

Proč černé opice, co umí sbírat jenom tropické ovoce, nechtějí do naší chudé České republiky? Jsme pro tyto opice z jihu jenom tranzitní zemí, do států kde jsou kapitalistické platy, za vším jsou v konzumní civilizaci peníze. 

Ať si někdo z politiků zkusí pracovat v kapitalistickém Amazonu jako skladník za socialistický plat pod neustálým psychickým tlakem, podívejte se na auto, nedáte mu palivo tak auto stojí, a můžete si kleknout, a prosit auto aby jelo bez paliva, bude to marné. 

Kapitalisté to na nás zkoušejí, co si necháme líbit, v Číně museli pod okna natáhnout sítě, aby jim zaměstnanci neskákali z oken díky depresi a stresu. Prý nejsou peníze na platy pro dělníky, to je lež jako věž, je zde přerozdělování založené na tom, že těm dole se vezme, a dá se to těm, co jsou nahoře, ti co jsou dole, existují v ekonomickém otroctví, a jako s otroky se zde s nimi i zachází. 

Mnoho států se naučilo, proměnit veliké množství vězňů v otroky, co pracují jenom za mizernou stravu a mizerné ubytování, to že toto týrání vězeň dlouho nevydrží, to nikoho nezajímá, peníze přeci elitě nesmrdí. Milion milionářů vlastní většinu světového bohatství, tyto milionáře poznáte podle toho, že mají ochranku, která je chrání a chrání i jejich rodinu. 

Ekonomika a politika to jsou jenom bubliny, které praskají, na nic zde není spolehnutí, dneska už nepoznáte, kdo je jenom sluhou a kdo je pánem, vše je mediální divadlo za kterým jsou ukrytí milionáři, co ovládají prezidenty a ředitele jako loutky.

Dneska humanismus a zítra genocida

Většinou vycházíme ze situace a tak někdy hlásáme humanismus a jindy genocidu, je to jako s počasím kdy po teplém počasí přichází studené počasí, otázka zní, bude líp nebo bude hůř? Za krátkou dobu je zde umělá inteligence a roboti na baterie, to bude znamenat pro lidi ekonomickou katastrofu, protože nebudou mít peníze na svoji existenci a tak budou lidi utíkat z civilizace. Dneska chce EU dotovat ekonomické migranty, co se snaží utéci z jihu na sever v naději, že jim bude lépe v EU, je to jako bychom pustili do EU Trojského koně, ve kterém jsou vojáci. 

Podívejme se na USA, jak to tam vypadá díky ekonomickým migrantům s tmavou pletí, z opice člověka neuděláš, multikultura ekonomicky nefunguje, to USA jasně dokazuje. Nezabiješ, platí pro morálního člověka, ale neplatí to pro robota, robot dělá to na co je naprogramovaný, a tak bude zabíjet lidi, protože lidi dělají chyby. Nastane válka mezi lidmi a roboty, tuto válku lidi prohrají, protože roboti budou silnější a chytřejší, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.

Nemocnice kde jsou jenom inteligentní roboti

Doktorů a zdravotních sester je nedostatek, a tak vybavíme nemocnice inteligentními roboty, robot vám provede operaci, vytrhne zub, předepíše léky, poradí si s vašimi psychickými nemocemi, robot se o vás postará, když budete ležet v nemocnici. Jedinými lidmi v nemocnici budou nemocní lidé, vše ostatní zde budou dělat inteligentní roboti, tím se stane zdravotnictví ekonomicky dostupné i pro ekonomické ubožáky. 

Levně a rychle to je heslo moderní doby, logicky i sanitky budou vybaveny robotem, který určí diagnózu a robot řidič zajistí naložení a vyložení těžce nemocného. Aby se nám lidi moc nerozmnožovali, když pro ně není už díky inteligentním robotům práce, tak se začne se sterilizací žen pomocí podvázání vaječníku, pochopitelně tuto operaci budou provádět roboti a umělá inteligence vybere globálně ženy, co se této operaci budou muset podrobit.

Ano, je třeba se zastavit nebo zde evolučně končíme

Konzumní civilizace mění naše priority, následkem je pokrytectví a povrchnost, heslem je zde rychle a levně, vše se dělá ve velkém a problémy nastávají tam, kde se něco nemůže dělat ve velkém, vznikají nadnárodní korporace, které dosahují obrovských zisků a je jim jedno že díky nim je zde; zaostalost, bída, nezaměstnanost, válka, atd. Koupím technické zboží a většinou je to vyrobeno v Číně, potraviny pocházejí taky většinou z ciziny, většinu podniků a obchodů zde vlastní cizinci, nejsme zde doma, jsme zde jenom levnou pracovní silou, a zisk z naší práce mizí do ciziny, většinou k nadnárodním korporacím. 

Mnozí se rozhodli od nás utéci, z dálky to vypadá, že jinde je ekonomický ráj, z blízka poznáte, že všude je to o tom, jak jsi vysoko postavený v systému, dělník se má všude na světě velmi zle! Egoistické závody, o úspěšnou kariéru jsou všude na světě, následkem je mnoho civilizačních nemocí, které jsou způsobené sebeodcizením, je to o tom, že když se staráme o cizí, přijdeme o svoje zdraví. Otrávili jsme si zde vzduch a mezilidské vztahy a teď v tom žijeme, je třeba se zastavit nebo zde evolučně končíme, žít stylem po mě potopa nejde dlouho, je zde mnoho velikých globálních problémů které se musí vyřešit, jde o; degeneraci, zaostalost, přelidnění, dluhy, špínu, epidemie, nedostatek vody a potravin, války, extremismus, vandalismus, atd.

Perfektní zaměstnanci v EU

Prioritou je mít perfektní zaměstnance v EU, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit zaměstnance, co nejsou perfektní. Umělá inteligence v EU vyhodnotí všechny lidi fyzicky a psychicky, a vybere nám perfektní zaměstnance na jeden rok, a za rok zase vyhodnotí všechny lidi v EU a vybere nové zaměstnance. 

Takže každý rok zde bude v EU nový; král, šlechtic, papež, ředitel, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, soudce, profesor, voják, policajt, atd. život je proces a tento proces budou řídit jenom ti, co jsou perfektní, skončí dlouhé temné období, ve kterém se měli dobře lidi, co nebyli perfektní, protože zde nebyl v EU perfektní systém kontroly zaměstnanců a zaměstnavatelů. 

Skončí v EU chybný kapitalismus a místo něj zde bude správný perfekcionismus, každý člověk bude digitálně neustále sledován umělou EU inteligencí po 24 hodin každý den v roce od narození do smrti, lidi, se kterými zde jsou trvalé problémy, dáme do EU masových konzerv, společně s drůbežím separátem, nejsou ubožáci, tak nejsou s ubožáky v EU problémy. 

Místo pracujete v Amazonu jako skladník pomalu, máte výpověď, se dá pomalý zaměstnanec do EU masové konzervy, jelikož většinu lidí v krátké době dáme v EU do masové EU konzervy, tak vznikne v EU kritický nedostatek perfektních zaměstnanců, tento problém v EU vyřešíme pomocí optimalizace a automatizace.

Na mnoho hodnotných míst nastoupí inteligentní autonomní EU roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty, protože jsou perfektní. Nikoho nebudeme v EU držet násilím, svět je veliký a jistě všude ve světě čekají na ubožáky, co zbaběle utekli z perfektní EU.

Nejlepší je to, co je perfektní

Prioritou je dosažení vrcholu, protože je to nejlepší, jak je zde něco nejlepší, tak to obdivujeme a to co není nejlepší, to nás už nezajímá. Následkem jsou závody, ve kterých jde o to být nejlepší, soutěží mezi sebou; studenti, pracující, sportovci, politici, umělci, podniky, organizace, města, národy, výrobky, služby, umění, politické strany, náboženství, sekty, hnutí, atd. často soutěžení může skončit i konfliktem nebo válkou. Kde je jádro problému? Jádrem problému je naše egoistická řeč, snažíme se pomocí řeči o manipulaci s cizími lidmi, tak vzniknul evolučně svatý perfekcionismus. 

Zavedeme globálně od 2 let do 80 let každoroční testy na perfektnost člověka, nejsi perfektní tak skončíš v GVKB masové konzervě společně s drůbežím separátem, perfektní člověk je pro nás přeci prioritou, nejsme tak bohatí, abychom si mohli zde dovolit mít na světě lidi, co nejsou perfektní. Prezident nebyl perfektní, tak skončil v GVKB masové konzervě, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, jelikož zde bude najednou nedostatek zaměstnanců, tak začneme vyrábět roboty, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty za to, že perfektně pracují, nakonec lidi zmizí z konzumní civilizace, protože nejsou tak perfektní jako GVKB roboti.