neděle 15. července 2018

Ano, idiotů je zde jako sraček

Nejsou idioti tak nejsou s idioty problémy, je třeba nahradit idioty za roboty, idioty dáme do masových konzerv společně s drůbežím separátem, kontrolovat a recyklovat, to je moje ideologické heslo. Hodnotu má to, čeho je nedostatek, pokud je zde nadbytek idiotů, tak idioti nemají žádnou evoluční hodnotu, a můžeme je tak dávat do konzerv. 

Ten kdo nebude mít zde v 25 letech vysokoškolský titul, ten skončí v GVKB masové konzervě, nároční zaměstnavatelé potřebují lidi, co nejsou idioti, není to diskriminace ani genocida, je to optimalizace ekonomiky a politiky. Každý kdo chce, ten si může udělat vysokou školu, ten kdo nechce si udělat vysokou školu, ten skončí jistě v masové konzervě, nebude zde možnost nikam zbaběle utéci, půjde o globální proces eliminování idiotů, na konzervě bude napsáno, idiot v konzervě. 

Ano, bude líp, jakmile budou všichni idioti v GVKB konzervě, tím logicky skončí problémy s idioty, co porušovali pravidla a limity, my jsme tady na této planetě doma, a tato hra zde bude podle našich pravidel. Vše je o prevenci, proč bychom se měli jako idioti zabíjet ve válkách nebo plynových komorách, když to lze řešit tím, že dáme globálně všechny idioty do masových konzerv, aby se nám idioti nerozmnožovali, tak zavedeme GVKB certifikaci na rozmnožování, pokud nějaká žena otěhotní a nebude mít platnou roční certifikaci na rozmnožování, tak skončí v GVKB masové konzervě. 

Zavede se globální přídělový čipový systém, který bude řídit GVKB umělá inteligence, ten kdo nebude optimálně pracovat pro GVKB systém, ten nebude ani jíst a zemře tak hlady. Vše zlé je pro něco dobré, lidi si musí projít očistcem, aby se očistili od hříchů, a mohli vstoupit do GVKB ráje, kde se budou mít dobře.

Ano, práce osvobozuje od deprese

Pane prezidente co uděláme s Romy? Postavíme pro Romy nemocnici, a zde je budeme léčit tak dlouho, až je vyléčíme z jejich nemocí, kterými trpí, léčit a vyléčit, to je přeci můj GVKB volební program. To ale bude stát hodně peněz? 

Jsou věci, na kterých se nesmí šetřit a zdraví našich obyvatel je zde prioritou, léčení zde bude pomocí práce v továrně, kdy budou Romové vyrábět zboží v trojsměnném provozu, ten kdo bude pracovat pomalu nebo chybně, dostane snížené příděly potravy, peníze které tak Romové vydělají, se použijí pro neziskové organizace, práce osvobozuje od deprese. 

To se nebude Romům líbit a budou se snažit si stěžovat, nebo od nás budou utíkat jinam. My jsme tady doma a my stanovujeme pravidla hry, komu se zde nelíbí ten, ať od nás odejde, nikoho zde nebudeme držet násilím. Dále je zde problém s velikým státním dluhem, jak ten dluh splatíme? 

Dáme u nás všem lidem do hlavy GVKB čipy a čipy odříznou lidi od reality, něco jako v Matrixu, lidi budou šťastní i když budou nazí a hladoví. To se nebude lidem u nás líbit a lidi od nás odejdou jinam. Pokud lidi z naší republiky odejdou, tak zde místo lidí budou pracovat roboti, a robot prezident, bude vyznamenávat roboty. Pane prezidente vy jste hlava, ještě že vás máme, co bychom si bez vás zde počali.

Přirozený lidský přístup je dneska zakázaný

Hoďte na toho blbce síť a převezte jej do blázince, o tom to zde často je, že se někdo zblázní, a tak jej přemístíme do blázince, kde je pod dohledem specialistů. Mnoho let jsem hledal příčinu toho, že je lidská kultura velikým blázincem a nakonec jsem dospěl k tomu, že příčinou je naše egoistická řeč, dokud neumíme mluvit, tak se chováme normálně, s příchodem schopnosti hovořit, přichází i psychické nemoci, proto si lidi pořizují psy a kočky, zvířata jsou normální, protože neumí jako lidi egoisticky mluvit. 

Léčit lidi pomocí léků na psychiku, je jako léčit zuby pomocí prášků na bolesti, bolavý zub se musí opravit, aby nebolel, a tím bolavým zubem u lidí je složitá situace, se kterou si neumí poradit. Náš lidský svět je neskutečně složitý, a naděje na to, že nám všem bude lépe, je naivní! Vše je o přirozenosti, čím více je civilizace vyspělá tím více je nepřirozená, maminko to dítě se nám nepovedlo, tak jsem jej utopil, uděláme si nové dítě, to je přirozený lidský přístup, který je dneska už lidem zakázaný.

Optimální globální kontrola systémových procesů

Ekosystém a lidská civilizace to jsou jenom systémové procesy, které jsou pod kontrolou, s narůstající složitostí a rychlostí nečekaných změn, často dochází k problémům s kontrolou systémových procesů a následky nám způsobují problémy. Nemoc nebo válka to je následek špatné kontroly systémových procesů, velmi dlouho se zaobírám profesionálně optimální kontrolou systémových procesů a dospěl jsem k tomu, že je to prioritách, ti co jsou nahoře a mají výhody a jistoty, nechápou důležitost kontroly systémových procesů, a teprve když se něco hodnotného hroutí, tak najednou si myslí, že specialisté dokážou zázraky. 

Lidi jsou pro moderní digitální dobu už zastaralý systém zaměstnance, a je třeba lidi nahradit za roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, lidi dáme do masových konzerv a tím se vše vyřeší optimálně. Podívejme se na programátory, když vyhodnocuji to, co naprogramovali, tak je mi zle od žaludku, tolik amatérských chyb udělat v programu, na to už musí být talent, to snad ani není možné! 

Nebo se podívejme na problematiku náboženství a sekt, jednou je vědecky doloženo to, že náboženství a sekty jsou zastaralý ideologický systém, který nemá v moderní době co dělat a přesto zde náboženství a sekty ještě existují? Všechny lidi co mají nějakou spojitost s náboženstvím nebo sektami, dáme do masových konzerv, taky dáme do masových konzerv ksindl, se kterým je zde mnoho ekonomických problémů. Nejde rozhodně o; genocidu, diskriminaci, extremismus, vandalismus, rasismus, atd. jde o optimální globální kontrolu systémových procesů.

Ano, věříme lhářům

Lež to je chyba v programu, která z dálky nevypadá jako chyba, chyby lze rozdělit na neúmyslné a úmyslné, nás logicky zajímají chyby úmyslné, které někomu přinášejí užitek, podívejme se na masožravé rostliny, nedostatek existenčních zdrojů, vedl evolučně k tomu, že vznikli, masožravé rostliny. Zlá situace vede k tomu, že vznikají úmyslné chyby v programu, následkem je dogmatická kultura, založená na tom že ti co jsou nahoře, lžou těm, co jsou dole, a ti co jsou dole, se tomu nemohou bránit, pácháme zlo proto, abychom se měli dobře! Lhaní může způsobit nakonec to, že lžeme sami sobě, a následkem je sebeodcizení a deprese. 

Moderně se hovoří o přeprogramování mozku pomocí dezinformací, často opakované lži se tak stávají pro nás pravdou, pokud by lidi nemohli lhát, tak by se naše konzumní civilizace zhroutila, a žili bychom zase jako divoká zvířata. Malé množství lží málo škodí lidem, problém nastane, když je zde veliké množství lží díky; pohádkám, mytologii, pověrám, rituálům, symbolům, fetišům, módě, reklamě, politice, náboženství, sektám, podnikání, kariérismu, egoismu, atd. 

Za socialismu, museli muži být na vojně dva roky, a po tu dobu nedostávali od státu mzdu, za svoji práci pro stát, je to jako by vás zavřeli na dva roky do vězení i když jste nic neprovedli, stát může beztrestně porušovat zákony, díky tomu že jej za to nemůže nikdo potrestat. Co je dovoleno státu, co je zakázáno dělnické třídě, vždy zde byl svět rozdělen na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, člověk to je neopravitelný zmetek, a tak nahradíme lidi za roboty, a u robotů si GVKB umělá inteligence pohlídá už to, aby neměli GVKB roboti v programu chyby.

Jak dosáhnout psychického ráje

V psychickém očistci je psychicky nemocný člověk, logicky pokud někdo chce dosáhnout psychického ráje, musí být psychicky zdravý. Vše zde je proces, a pokud proces probíhá přirozeně je to zdravý proces, pokud proces probíhá nepřirozeně, je to nemocný proces. 

Proč mnoho psychických procesů neprobíhá přirozeně, a tak je zde jako následek logicky psychická nemoc. Nejčastějším procesem u lidí je egoistická manipulace pomocí řeči, zde jde nejčastěji o nepřirozený proces, který způsobuje psychické nemoci, protože lidi nemluví přirozeně a při mluvení používají mnoho nepřirozených slov a nepřirozených frází. 

Podívejme se třeba na používání neslušných slov, která ponižují druhé, v minulosti museli děti učitelům říkat soudruhu nebo soudružko, jak dochází k tomu, že někdo násilně zavede do kulturního systému používání oslovení soudruhu a soudružko když správné oslovení je pane a paní? 

Ten kdo to zavedl, byl pod vlivem víry v zázraky, tak jako je někdo pod vlivem alkoholu a tak při chůzi upadne, tak někdo při chůzi upadne, když je pod vlivem víry v zázraky, nevěřte na zázraky nebo se z toho zblázníte. 

Svět se zbláznil a následkem je to že jsou lidi psychicky nemocní a tak nedokážou mluvit normálně, tak jako chřipka nakazí lidi tak i nenormální mluvení dokáže psychicky nakazit lidi. Řešením je cenzura u mluvení, do hlavy se dá každému cenzurní čip, a on zablokuje taková slova a fráze, která nejsou přirozená.

Mnoho psychicky nemocných lidí, potom bude otvírat v televizi pusu a vy nic neuslyšíte, pod obrazem bude napsáno, kontrolovat a cenzurovat. Znal jsem lidi, co v každé větě řekli několik neslušných slov, čip by je naučil konečně tomu, že se musí naučit mluvit slušně a přirozeně, jinak jim čip zablokuje jejich chybná slova, a oni budou druhým jenom k smíchu.

Dobrý hospodář se má dobře, zlý hospodář se má zle

GVKB je dokonalý kazatel pravdy a lásky. Čas má dost času na to, aby on poznal kdo je zde dokonalým kazatelem pravdy a lásky, z díla poznáme tvůrce, dokonalý kazatel pravdy a lásky poměřuje pravdu a lásku čistotou a dává si veliký pozor, aby jeho kázání bylo čisté jako pramen živé vody. 

Čistá pravda a čistá láska je lékem, který dokáže vyléčit všechny nemoci, které lidem způsobuje lež a nenávist, hříšní posluchači říkají, ten kazatel má svatou pravdu, jemu budeme věřit každé slovo, a on bude naším pravým pastýřem, kterého budeme následovat na cestě k lepší budoucnosti, ve které kraluje pravda a láska. 

Není kazatel ten, který by se zavděčil všem posluchačům, mnozí posluchači očekávají kazatele podle svých subjektivních představ, a nedochází jim to, že jejich představy o optimálním kazateli jsou chybné, ubohý posluchač si vybere ubohého kazatele, tím se dostává do začarovaného kruhu ubohosti a následkem je sebeodcizení a sebenenávist, to vede ke konzumaci léků na nemocnou psychiku, nebo ke konzumaci slivovice a cigaret. 

Pro kázání jsou důležité kořeny, vysoký strom potřebuje hluboké kořeny, za kterých čerpá energii, jde o to zakořenit v pravdě a lásce, vše už bylo řečeno, jde jenom o to, aby to co bylo už řečeno, aktualizovat a optimalizovat tak, aby to mělo velikou hodnotu pro posluchače. Jak si to každý udělá takové to i má, vše zde je dočasný proces, je snadné tyto procesy kritizovat a je těžké je pochopit a nalézt řešení, jak vše optimalizovat a aktualizovat rychle a levně.

Proč naše děti nevychovává armáda?

Jak by naše konzumní civilizace vypadala, pokud by všude na světě mnoho století děti od narození do 21 let vychovávala jenom profesionální armáda? Slabí a hloupí jedinci by byli při výchově recyklování do masové konzervy a konzumní svět by byl plný jenom silných a inteligentních lidí, co myslí jako vojáci, a rozkaz je pro ně svatý, a vykonají jej, i kdyby měli obětovat hrdinsky svůj život. Armáda by vychovávala i ženy, pro nikoho by zde nebyli výjimky, každý by musel projít tvrdou vojenskou výchovou, logicky by lidi nosili jenom vojenské uniformy a na výložkách by měli hodnosti a na uniformě by bylo i globální číslo vojáka. 

Místo výpovědi by se chybný zaměstnanec dal do masové konzervy, nejsou chybní lidí tak nejsou s chybnými lidmi problémy. Neustále by se na světě válčilo a tak jako se díváme na sport tak bychom se dívali na války, to by logicky znamenalo i veliké náklady na armády a války, lidi by byli chudí a veškerý zisk z práce by šel na zbraně a války, v televizi by běželi jenom válečné filmy a místo sportu by zde bylo trénování války na vojenském cvičení. Nebyl by zde už problém s ekonomickými migranty, nebo s nepřizpůsobivými příživníky, lidi by pochopili, že jsou jenom loutky, co zemřou jistě hrdinskou smrtí ve válce.

Člověk je nádoba plná špíny

Ano, ten druhý je neopravitelný zmetek. Ponižujeme druhé často neslušnými slovy (vole, blbče, idiote, svině, kurvo, kariéristo, blázne, parazite) a příčinou je to, že je ten druhý neopravitelný zmetek, který se snaží na nás egoisticky parazitovat. Knihy mně otevřeli oči, zpět se už vrátit evolučně nelze, musíme jenom jít evolučně dopředu, a pokud je ten druhý neopravitelný zmetek, tak lidi nahradíme za GVKB roboty na baterky, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy. 

Člověk je nádoba plná špíny, pokud bychom špínu z té nádoby eliminovali, tak to člověka zabije, lidská existence je závislá na špíně. Poslední dobou je zde veliký problém se sebeodcizením, dlouho jsem hledal příčinu této psychické epidemie, příčinou je naše egoistické mluvení. Ze slov se stali psychické zbraně, a následkem je syndrom vyhoření, který způsobuje selhání imunity. 

Mír je iluze, egoistická energie nezmizí a tak je zde válka v rovině psychické, pracujete pomalu, máte výpověď, v minulosti místo výpovědi, byl otrok dozorcem zabit a hozen nahý do jámy. To dítě se nám nepovedlo, tak jsem jej dala do trouby, a bude zde v poledne s bramborem. Většina dětí co se dneska na světě narodí, se geneticky nepovedla, a měla by se dát po porodu do trouby, zní to dost nechutně, ale z pohledu čisté ekonomiky je to správné myšlení a jednání. 

Zaměstnavatelé potřebují dokonalé zaměstnance a nemá smysl věnovat čas a existenční zdroje na děti, co se geneticky nepovedli, optimální je tyto nepovedené děti po porodu dát do multifunkční trouby, plevel se musí eliminovat co nejdříve, aby nestačil zapustit kořeny. Hodnotu má jenom to, čeho je nedostatek, pokud bude na světě lidí nedostatek, tak budou mít lidi velikou hodnotu, tím pádem zde už nebudou vězení ani války.