pondělí 2. července 2018

Plesnivé ideologie je třeba eliminovat

Tak jako vyhodíte plesnivé pečivo, tak je třeba vyhodit i plesnivé ideologie, které by nám mohli škodit ekonomicky a psychicky. Jak poznáme to, že je ideologie plesnivá? Jednoduchým ukazatelem je míra stresu a deprese, jakou způsobuje plesnivá ideologie, na nějakém teritoriu kde žijí lidé. 

Jedovaté plísně způsobují otravu, ve snaze ušetřit je nám líto vyhodit plesnivé ideologie jakými je; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, demokracie, humanismus, centralismus, byrokratismus, islamismus, hinduismus, dogmatismus, fetišismus, extremismus, kariérismus, vandalismus, rasismus, atd. 

Mnozí namítnou, že je zde silná závislost na plesnivé ideologii, a že si neumíme představit kulturní civilizaci, bez plesnivé ideologie. Plesnivé ideologie, zde hluboko zakořenili, a tak je obtížné je eliminovat, zde nám nabízí pomoc moderní věda a technika, dáme lidem do hlavy GVKB čipy a odřízneme mozek od reality, realitu bude ovládat GVKB umělá inteligence. 

Pokud u někoho poklesne kvalita a výkon tak on skončí v masové konzervě, bude to nová digitální GVKB ideologie, která nebude moci být plesnivá, protože lidi už nebudou mít nikdy stres a deprese. Takto zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, díky tomu že zde už nebude plesnivá ideologie, ve které kraluje plesnivá dogmatická vláda, složená z plesnivých starých pyšných a lakomých psychických ubožáků.

Jak eliminovat černý ksindl

Na černý ksindl platí jenom Maxforce Quantum. Insekticidní nástraha ve formě řídké pasty pro profesionální použití určená k hubení mravenců farao a mravence obecného, Imidacloprid (EC 428-040-8). Přípravek je určen k použití v budovách potravinářské provozy, restaurace, byty, hotely, nemocnice, kanceláře, sklady, chovy laboratorních zvířat a další místa s výskytem mravenců farao. V okolí budov se používá k hubení mravence černého. 

Ošetřují se chodníky, cestičky, terasy, zdivo apod. Nesmí se používat v trávnících, záhonech a podobných místech. Nástraha se aplikuje pomocí speciálního aplikátoru a to na místa výskytu mravenců na jejich cestičky, do okolí hnízd, případně přímo do vstupů, do spár, štěrbin apod. Při použití uvnitř budov je třeba se vyhnout místům, která jsou prašná, mastná nebo vlhká. Při aplikaci v okolí budov se doporučuje pokládat nástrahu přímo do vstupů hnízd (otvory, spáry) na místa pokud možno chráněná před deštěm.

Mravenec faraon je nebezpečný zejména vinou roznášení chorob a kontaminace potravin. Nelze jej hubit insekticidy, toto počínání je rozežene po celém objektu. Je možné přerušit cestičky mravenců medem, zubní pastou či lepidlem, anebo je posypat prostředky k tomu určeným či sypkou kyselinou boritou. Mravenci, již přijdou do kontaktu s kontaminovanou plochou, donesou do hnízda na svých tělíčkách použitou chemikálii a otráví královnu. V objektu může být hnízd mnoho, proto je třeba návnadu rozmístit na různá místa.

Je každý kariérista cholerik?

Z každého pravidla existují výjimky, a tak je zde 1% kariéristů, co nejsou cholerici, a 99% kariéristů co jsou choleriky, je kariérismus psychická nemoc, na kterou jsou léky? Nejde zde o psychickou nemoc, jde zde o vrozenou psychickou vadu, na vrozené vady nejsou bohužel léky, v přírodě se to řeší jednoduše, tím že je vadný genetický subjekt násilně eliminován, náš humanismus nám brání v tom, abychom eliminovali cholerické kariéristy, ze kterých se stávají; prezidenti, předsedové vlády, ministři, poslanci, senátoři, diplomati, soudci, ředitelé, celebrity, milionáři, atd. 

Kariérismus je následkem dogmatické diktatury, tam kde jsou veliká koryta, tam je i veliký kariéristický dobytek! Když půjdeme do hloubky problému tak dospějeme k inteligenci, to co nemá inteligenci to není egoistické, čím více inteligence tím více egoismu a od egoismu je to už jenom krůček ke kariérismu, pokud chceme eliminovat kariéristické choleriky ve vysokých funkcích musíme dát vysoké funkce umělé inteligenci a robotům, lidi dostanou do hlavy GVKB čipy a čip mozek odpojí od reality a z egoistických lidí se stanou levné loutky na dálkové ovládání, co už nelžou a nekradou.

Ano, nová vláda je složená ze starých kariéristů

Je třeba dát konečně do ústavy, že na vysoké státní funkce bude limit věku třicet let, podívejme se na sport zde ve třiceti letech, každý jistě končí, a stejné to musí být i u těch co zde chtějí dělat; prezidenta, předsedu vlády, ministra, senátora, poslance, diplomata, soudce, atd. Stát nemůže být dojnou krávou, pro staré kariéristy! 

Kdo se má dívat v televizi na staré kariéristy, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit mít ve vládě staré kariéristy! Evoluce je o tom, že se staré nahrazuje za nové, vláda složená z mladých kariéristů zavede optimalizaci a digitalizaci.

Každý státní zaměstnanec dostane do hlavy GVKB čip a na myšlení zde bude jenom GVKB umělá inteligence, mozek všech státních zaměstnanců bude odříznut od reality. GVKB čip do hlavy dostane i; prezident, předseda vlády, ministr, senátor, poslanec, diplomat, soudce, atd. 

Ten kdo nebude pracovat v naší republice rychle a bezchybně, ten skončí v GVKB masové konzervě, nebudeme zde ekonomicky už podporovat sociální ubožáky, co umí jenom lhát a krást. 

V druhé vlně dostanou GVKB čipy do hlavy lidi co mají maturitu a vysokou školu. Lidi co nemají maturitu a vysokou školu skončí ve třetí vlně optimalizace v GVKB masové konzervě, a na jejich místa nastoupí GVKB roboti a stroje. Co bylo, to bylo, dneska je zde GVKB systém kraluje, a tak zde všude čistota je.