neděle 1. července 2018

Ano, jenom idiot se stará o idioty

Já jsem anděl, a ty jsi čert, o tom je egoismus. Stvořitelem každé dogmatické svaté ideologie je egoismus, lhář křičí, chyťte toho lháře a zloděj křičí, chyťte toho zloděje, dobrota přeci žebrota je a následkem je blbá nálada, protože láska a pravda je zde jenom za peníze. Nikdo nechce být trvale ve stínu těch, co vyrostli, protože ve stínu nikdo nevyroste! 

Neustále vycházejí knihy o tom jak být snadno a rychle milionářem, jenže jenom jeden z deseti tisíc lidí se zde stane milionářem a ostatní budou mít smůlu, je to o náhodě a známostech, to že jsi nejlepší, nemusí ještě znamenat to, že se z tebe stane milionář. Vědomosti jsou zlatý důl, ekonomika je o tom že víš a tak nechybuješ, pokud myslíš tak budeš i chybovat. 

Ti co jsou nahoře, mají mnoho přátel a ten kdo je dole, nemá žádné přátele, o tom tento egoistický svět je, o přátelství s někým kdo je dole nikdo nestojí, protože dobrota je žebrota. Každý má svoje klady a svoje zápory, ve válce se v nahotě odhaluje lidský egoismus, egoismus je naše inteligence, protože je logické být egoistou, a je chybou být altruistou, čím více je člověk inteligentní, tím více je egoistický. Vše je o tom, o co se prioritně staráme, jenom idiot se stará o idioty.

Vše se pohybuje a ty sedíš u monitoru

Kdysi zde bylo divadlo a tak jsme si mohli sednout do divadla a pozorovat herce, potom zde byli kino, kde se promítali filmy, posledním vynálezem byli elektronické monitory, která byli zprvu černobílé a malé, dneska jsou barevné a veliké, je tak zde; telefon, tablet, notebook, PC, televize, atd. monitor to je okno do virtuálního světa, čím větší je okno tím více toho můžeme spatřit, bohužel ale i tím méně se pohybujeme a tak nejsme zdraví a otužilí. Je třeba si vymezit i čas pro pohyb v přírodě, aby bylo naše tělo otužilé a zdravé, doporučil bych fotografování to je nenáročné a je to i moderní aktivní forma odpočinku. Vše je o tom jak si to uděláš takové to i máš, dítě v tobě se chce jít ven projít a pokud mu to nedovolíš tak tě bude bolet hlava, protože dítě tě bude zlobit, komu není rady tomu už není ani pomoci.

Kde bydlí hříchy v nás?

Víme kde je v nás; mozek, srdce, atd. kde je ale v nás hřích, v mozku a srdci hřích určitě nebude, zatím ještě nevíme kde hřích v nás hledat, otázkou je, co když v nás žádný hřích není, a proto jej logicky ani nemůžeme najít? Není snad naše tělo jenom genetický stroj, ve kterém není už místo pro hřích? Potom by bylo celé náboženství jenom podraz, a bylo by správné zavřít do vězení všechny kazatele od; hnutí, sekt, náboženství, atd. jak k tomu přijdou lidé, co uvěřili tomu, že je v nich hřích a tak chybují a tím si zbytečně ubližují. 

Moderně vědecky hovoříme o přeprogramování centrálního nervového systému, pomocí dogmatických dezinformací, lidově tomu říkáme vymývání mozku. Proč ti co jsou nahoře, chtějí z těch, co jsou dole udělat loutky na dálkové ovládání, že se nestydí, snažit se egoisticky parazitovat na těch co jsou dole. Ano, ti co jsou nahoře, se nestydí parazitovat na těch, co jsou dole, protože jsou závislí na výhodách a jistotách. Moc je návyková droga, na které jsou závislí ubožáci, co by zde bez výhod a jistot nic neznamenali. V současnosti je moc ve zlatě proto zlato zmizelo z naší banky a je uloženo v daňovém ráji, kde je k dispozici těm, co zde ovládají konzumní svět pomocí dluhů.

Proces manipulace

Vše je v pohybu díky manipulaci, manipulace není chybou jak si mnozí myslí, manipulace je obrazně jako oheň, může sloužit a může nám i poroučet, jde o to porozumět procesu manipulace v nás a okolo nás. Podívejme se na počasí, jak manipuluje s přírodou, přírodě nezbývá než se počasí přizpůsobit, zde jde o přirozenou manipulaci, se kterou nic nenaděláme, potom existuje manipulace nepřirozená, a zde máme možnost tuto manipulaci změnit tak, abychom s ní neměli problémy. 

Pokud chceme nepřirozenou manipulaci měnit, měli bychom domyslet následky našich nových změn, vše zde jsou příčiny a následky, podívejme se do minulosti našeho národa a na to jak se zde často nedomysleli následky změn u manipulace s lidmi, a jaké to potom mělo následky. To ta minulá vláda chybovala, a my už nechybujeme, sebekritika vyšla v politice z módy! 

Přiznejme si konečně, že naše schopnosti a možnosti jsou limitované, musíme svěřit manipulaci umělé inteligenci a robotům, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou vyznamenávat roboty, člověk bude dán do masových konzerv, nejsou lidi tak nejsou s lidmi už problémy. Proces manipulace s roboty bude jednoduchý, roboti pracují jako roboti a o tom to je, po záruce se robot recykluje a na jeho místo nastoupí nový robot, vše je zde evolučně dočasně.

Ano, tam kde je myšlení tam je i inteligence

Myšlení je proces, při kterém porovnáváme vědomosti, je to jakési uklízení, abychom měli v hlavě plné vědomostí pořádek, tam kde je myšlení tam je i inteligence, program nemyslí, protože on neporovnává vědomosti, pokud program narazí na chybu nebo změnu, tak nefunguje a uživatel programu má problém. Nakupujete a tak porovnáváte více podobných výrobků podle parametrů a ceny, evoluce je postavená na procesu porovnávání, pokud zde není možnost porovnávání tak následkem bývá degenerace a tím i zaostalost, příčinou jsou dogmatické centrální diktatury, které odmítají staré nahradit novým. 

Na dotaz na co myslíš, odpovíme logicky to, co porovnáváme, když na nic nemyslíme tak odpočíváme od porovnávání, protože jsme z toho unavení. Myslím tedy porovnávám, jelikož je realita velmi složitá a rozmanitá tak se specializujeme v našem porovnávání někdo má talent na hudbu a tak porovnává melodie, jiný má talent na psaní zajímavého čtení a tak porovnává informace. Občas je zde situace, kdy něco prostě porovnat nejde, co je lepší modrá barva nebo zelená barva? Zde záleží na situaci, ona může určit která barva je lepší, většina našich porovnávání je spojená se situací, a tak to co je po druhého správné, to je pro mě chybné, protože já jsem v jiné situaci.

Ano, vládnou nám idioti

Z díla spatříme tvůrce, jaký je pastýř takové je i jeho stádo, slepý nemůže vést slepé, ryba smrdí od hlavy, opice s královskou korunou na hlavě, sliby se slibují a blázni se radují, dobrota je žebrota, atd. všichni to už dávno víme, že nám vládnou idioti, ale nevíme, co s tím máme dělat, aby nám už idioti nevládli? 

Dosud jsme se museli spokojit s tím, že to nešlo změnit, dneska je zde už možnost nahradit idioty za umělou inteligenci a roboty, vládnout nám bude umělá inteligence a roboti napojení na čipy co budeme mít v hlavě, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, čip odřízne egoistický mozek od reality a realitu bude ovládat umělá inteligence.

Lidi budou nazí a hladoví ale budou šťastní, protože budou psychicky vnímat jenom virtuální realitu, ve které se budou mít božsky. Pořád se naivně snažíme realizovat ekonomickou rovnost a tak konečně si budeme ekonomicky rovní, už zde nebude závist a nenávist, takto láska zvítězí nad nenávistí. Ten kdo nebude pracovat rychle a kvalitně, ten skončí v masové konzervě, už zde nebudou problémy s nepřizpůsobivými příživníky a jiným ubohým líným a lakomým ksindlem.

Prezident ředitel celebrita, to je elita

Vše je zde o protikladech, napětí mezi protiklady, je zdrojem energie, který zde se vším pohybuje, emancipace je naivní utopie, vždy ti co jsou silnější, budou egoisticky manipulovat s těmi, co jsou slabší. Konflikty a války v nahotě odhalují to, že lidi jsou inteligentní dobytek, který myslí a žije jako inteligentní dobytek, politika a ekonomika je proto logicky bojem o koryta. 

Prezident ředitel celebrita, to je elita, každé lidské stádo potřebuje elitního pastýře, co má k dispozici honicí psy, těžko se stoupá existenčně nahoru a lehko se padá dolů. Výhody a jistoty jsou obrazně jako mucholapka, ke které se přilepí bezcharakterní kariéristi na celý život, nemůžeš sloužit mnoha pánům, když se jednomu pánu zavděčíš, jiné pány tím rozhněváš. 

Jsi tím, komu sloužíš, život je o prioritách, všeho v životě zkus a dobrého se drž, každý si musí najít svojí cestu a svůj cíl, každý je originál v originální situaci, univerzální módní cesty jsou dobré akorát pro hloupý a chudý dobytek. Diktátoři by nejraději oblékli lidi do uniforem, a dali by lidem na uniformy čísla, pro ně jsou lidi jenom loutky s nulovou hodnotou, které ovládají pomocí výhod a jistot, které mají k dispozici díky dogmatické centrální demagogii. 

Co bylo, to bylo, zítra zde bude GVKB umělá inteligence a GVKB roboti, lidi dostanou do hlavy GVKB čipy a ten kdo nebude pracovat rychle a správně, ten skončí v GVKB masové konzervě, z lidí se tak stanou nahé a hladové šťastné loutky na globální dálkové GVKB ovládání, takto láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy.