sobota 9. června 2018

Veliké změny vyžadují veliké investice

Veliké investice nemohou realizovat amatéři, základem velikých investic je mít tyto investice pod neustálou kontrolou, investovat do něčeho co nemůžeme mít pod kontrolou, to je amatérismus, který skončí jistě tím, že o investice přijdeme, dobrota je žebrota, nezalévejte plevel a nekrmte parazity. 

Nejvíce investujeme čas, a zde se setkáváme s tím, že se ti druzí egoisté snaží nás okrást o náš čas, nikdo nechce dělat špatnou práci a každý chce dělat jenom dobrou práci, o tom je využívání času. Dobrá práce je dobře zaplacená a špatná práce je špatně zaplacená, všude je soutěž a konkurence, pokud chceš umět investovat, musíš se to naučit pomocí praxe, teorie v praxi nefunguje. Tento svět je divadlo, a pod maskou anděla je ukryt čert, s čerty zde nejsou žerty.

V osmdesáti letech odchod do starobního důchodu

Statistika je jasná, díky digitalizaci a automatizaci už brzo zmizí možnost vydělat si peníze pomocí zaměstnání, nevyděláte peníze ani pomocí soukromého podnikání, zmizí i místa státních zaměstnanců protože i stát bude muset snížit na kost svoje náklady díky velikému zadlužení. To že ubývá dobrá práce, není nic nového, tento problém je zde už tisíc let, dokud zde nebyla digitalizace, tak se stačila společnost vyrovnat s úbytkem dobré práce, ale digitalizace spustila dominový efekt nezaměstnanosti, a najednou začala dobrá práce mizet globálně jako sníh na jaře. 

Vše začalo telefonem, a skončilo to internetem, vše jde bohužel naprogramovat a automatizovat, místo lidí zde jsou počítače a stroje, nebude to trvat dlouho a bude zde jenom zaměstnávání na hodinu přes pracovní agenturu, prezident najatý přes pracovní agenturu, bude hodinu klást věnce, a potom bude týden bez práce, protože stát nebude potřebovat každý den kladeče věnců, politika je dneska jenom mediální divadlo, vše zde ekonomicky řídí umělá inteligence. Adolescenti mohou zapomenout na starobní důchod, protože budou mnoho let bez trvalého dobrého zaměstnání, a do důchodu se bude chodit od osmdesáti let. Místo používání drahých aut, lidi budou jezdit na kolech, auta budou jenom na přepravu těžkých nákladů.

Rychlý nebo pomalý notebook?

Notebook se stal součástí našeho života, skončila doba velikých notebooků které byli brzo vybité a tím nám v nouzi neposloužili, při nákupu notebooku je třeba si ujasnit priority, potřebujeme veliký nebo malý notebook, potřebujeme rychlý nebo pomalý notebook, atd. Můžeme koupit za málo peněz kvalitní notebook pokud nebudeme líní hledat na internetu a porovnávat parametry. Jsem pro zlatou střední cestu, u velikosti a výkonu. 

Politici jsou kurvy, co s námi vymrdali

Ano, bude líp, jistota a výhody pro každého, já jsem váš pravý vůdce, úspěch a štěstí na věčné časy, kdo nepracuje, ať nejí, pravda a láska zvítězí, nekrást a nelhat, atd. všechna politická hesla jsou jenom sítě, do kterých loví ti, co jsou nahoře, ty co jsou dole, náboženství evolučně zaniklo, protože se nedokázalo díky dogmatismu přizpůsobovat evolučním změnám, bezcharakterní politika s námi vymrdává, co zde bude, až politika evolučně zanikne? 

Budoucnost je v nahrazení lidí za roboty, s roboty nejsou problémy, protože makají jako roboti, a nepožadují plat a výhody. Roboti pomoci virových insekticidů eliminují lidi, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Vše zde z prachu vzniká a v prach se to navrací, běž se podívat do krematoria, ať víš, co tě bude brzo čekat, až zde místo kapitalismu, bude digitalismus.

Kapitalismus udělal z dělníků ekonomické otroky

Kontrolovat a manipulovat to je digitální ekonomika, místo fyzické války je zde ekonomická válka. Milion milionářů ovládá celý lidský svět pomocí peněz, vše je zde za peníze, nemáš peníze tak jsi zde jenom ekonomickým otrokem, který žije ve strachu, že se z něj stane bezdomovec. Následkem je logicky deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, umění, rodiny, atd. politici jsou jenom sluhové milionářů, každý je zde tím komu slouží, svoboda je iluze. 

Vždy zde bylo rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti, každý egoista se snaží o to, aby byl zde úspěšný a měl se dobře, dobrota je zde žebrota. Vše se vyplatí dělat jenom ve velkém rychle a levně, když egoisticky parazitovat, tak jako prezident nebo ředitel ve velkém, a neparazitovat jako nepřizpůsobivý příživník v malém. Dělnická práce je zde už jenom trestem, pro ty co se nenaučili parazitování, problémem je že přichází umělá inteligence a roboti, tím se vše začíná od základů měnit a nebude to trvat dlouho, a místo lidí zde v civilizaci budou roboti a počítače.

Prodej dětí v obchodním domě

Žijeme v konzumní ekonomice a vše je zde za peníze, žena by porodila dítě a to dítě by šlo do prodeje v obchodním domě, cenu by určila nabídka a poptávka na dítě by byla záruka dva roky. V nabídce by byli děti z celého světa, a u dítěte by byla uváděna kvalita fyzická a psychická. Dítě by neznalo svoje rodiče, tak by to fungovalo globálně, místo uvádění rodičů by měl každý globální výrobní číslo, byli by zde i výprodeje kde by bylo možné koupit dítě velmi levně. 

Polovinu peněz z prodeje by měl prodejce a stát a druhou polovinu by měla matka dítěte, pokud by se dítě prodalo ve výprodeji tak by matka neměla z prodeje žádný zisk. Nebyli by zde alimenty a přídavky na děti, rození dětí by byl obchod tak jako je obchod prostituce. Pokud by někdo dítě už nepotřeboval tak by je prodal přes inzerci na internetu. Otázka je co s dětmi, které by se neprodali ani ve výprodeji?

Ano, jsi hříšná opice

Vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém si hříšné opice hrají na lidi, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, z díla spatříme ale tvůrce, a dílo jasně ukazuje to, že ten druhý je hříšná opice. Naše dějiny jsou o; vandalismu, extremismu, dogmatismu, rasismu, centralismu, atd. snažit se změnit hříšnou opici na člověka, to je jenom marnost a utopie, z hříšné opice člověka nikdo neudělá. 

V našem podvědomí je hříšná opice a podvědomí nikdo nedokáže změnit, hříšná opice co si zde hraje na krále nebo prezidenta, je pořád jenom hříšnou opicí. Jedinou možností jak eliminovat problém s hříšnými opicemi je nahradit hříšné opice na inteligentní autonomní roboty na dobíjecí baterie. 

Hříšná opice to byl jenom prototypový produkt evoluce a robot to je finální produkt evoluce, nejsou hříšné opice, tak zde nejsou s hříšnými opicemi už problémy. Roboti použijí na hříšné opice virové insekticidy, a tím zabrání tomu aby se mohli hříšné opice rozmnožovat, místo hříšné opice, zde bude svatý GVKB robot.