středa 6. června 2018

Ano, zabíjíme se ekonomicky pomocí bídy a nezaměstnanosti

Prioritou jsou zde pro nás už deset tisíc let výhody a jistoty na kterých jsme existenčně závislí, následkem je konflikt a boj o výhody a jistoty v rovině; fyzické, psychické, ekonomické, ideologické, filosofické, vědecké, technické, atd. malé žije ve stínu velikého. 

Neustále zde jsou snahy o to aby se malé podřídilo velikému a hloupé chytrému, stali se z nás loutky které ovládají výhody a jistoty, porušuješ svatá pravidla a svaté limity, tak ti odebereme na dlouhou dobu výhody a jistoty, ve vězení nebo v psychiatrické nemocnici. 

Manipulace pomocí odměny a trestu je snadná a každý jí rozumí, dneska je v módě manipulace ekonomická, a místo klasické války kde se zabíjíme ohněm a mečem, je zde ekonomická válka, kde se zabíjíme ekonomicky pomocí bídy a nezaměstnanosti.

Zaslouží si nepřizpůsobivý příživníci výhody a jistoty?

Pokud nezaléváme plevel a nekrmíme parazity, proč poskytujeme nepřizpůsobivým příživníkům výhody a jistoty? Humanismus s námi manipuluje jako s loutkami, humanismus je snaha mít hodně vojáků do válek, protože lidi od pradávna bojují o teritoria, a díky tomuto boji vznikla naše pokrytecká civilizace. Moderní válka ale už nepotřebuje k ničemu nepřizpůsobivé příživníky a proto budeme muset odebrat nepřizpůsobivým příživníkům výhody a jistoty. EU bude eliminovat na substrát nepřizpůsobivé příživníky, zaměstnavatelé v EU potřebují vysoce kvalitní zaměstnance, co pracují levně a rychle. Ve válce se smí zabíjet beztrestně nepřátelé a my jsme v ekonomické válce, v této ekonomické EU válce, jsou našimi nepřáteli nepřizpůsobiví příživníci, ve kterých není láska a pravda. 

Jak si to v EU uděláme takové to zde i budeme mít, nejsou nepřizpůsobiví příživníci v EU tak zde s nimi ani nejsou žádné problémy, k čemu je nám to, co nám neslouží, a jenom to na nás parazituje? EU je zadlužené díky nepřizpůsobivým příživníkům, a tyto dluhy způsobují problémy, na které není řešení. Ekonomika a politika jsou spojené nádoby, láska a pravda je zde už jenom za peníze, každý se zde může v EU stát dobře zaplaceným státním zaměstnancem, je zde v EU demokracie, jak si to každý udělá, takové to zde on i má, komu není rady, tomu není pomoci. Zavedeme v EU čipy do hlavy, mozek se odřízne od reality, lidi budou v EU nazí a hladoví a přesto budou šťastní, protože dostanou krásné virtuální iluze, pokles výkonu těla bude znamenat eliminování na substrát.