úterý 15. května 2018

Ano, strach z neúspěchu, dělá z elity psychopaty

Je plýtvání společnými penězi správné? Z cizího krev neteče, a společné peníze jsou nám cizí, když půjdeme do hloubky problému, zjistíme, že problém je v strachu, strach z lidí dělá psychopaty. Podívejme se na dogmatické diktátory, jejich strach z neúspěchu, udělal lidem ze života pekelný očistec, protože tento strach vedl ke krizím a válkám. 

Povrch konzumní kultury se podle módy neustále všude rychle mění, ale pod povrchem je u elity strach z neúspěchu, psychopati nemají strach z neúspěchu, a tak se z nich stávají prezidenti a ředitelé, a následkem je konzumní očistec. Myslíme a konáme podle situace, nová existenční situace může změnit tělo i psychiku, my měníme okolí, a okolí zase mění nás, o tom je konzumní evoluce. 

Narůstající vandalismus a extremismus je následkem strachu z neúspěchu, nároky se na lidi neustále rychle zvyšují, a pokud dosáhneme pracně v nějaké specializaci úspěchu, tak je ten úspěch dočasný. Pokud nejsi; psychopatem, sociopatem, deviantem, blbcem, atd. tak musíš jistě brzo počítat se syndromem vyhoření, tvoje dobrota z tebe udělá psychického žebráka.

Prioritou je ochrana výhod a jistot

Tam kde jsou výhody a jistoty, tam je i snaha chránit výhody a jistoty, dobrota je žebrota. Co se stane, když přijdeme o výhody a jistoty? Pokud přijdeme o výhody a jistoty, stávají se z nás otroci těch, co zde mají výhody a jistoty, svět byl a bude vždy rozdělen na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, tam kde je život, tam je i soutěž a boj o výhody a jistoty, dobrota je žebrota, podívejte se do moře, zde větší ryba zabije a sní menší rybu, a o tom to je. 

Vše je zde hra, ve které jsou pravidla a limity, problémem je naše lidské tělo, které není evolučně dokonalé, a tak s ním máme mnoho problémů. Podívejme se na ekonomicky úspěšné národy, ve kterých je veliká kupní síla obyvatel, zde jsou chráněny optimálně výhody a jistoty, v ekonomicky neúspěšných národech se nechrání výhody a jistoty, to vede k ekonomické migraci, která způsobuje ekonomicky úspěšným národům problémy. 

Je třeba si položit logicky otázku, co je příčinou toho, že se v neúspěšných národech, nechrání výhody a jistoty? Příčinou je zde amatérismus těch co jsou nahoře, slepý nemůže vést slepé, o tom je neúspěšný národ, jak se vlastně amatéři dostávají na místa prezidentů a ředitelů? Příčinou je lež a nenávist, společnost, ve které kraluje lež a nenávist, umožňuje to, že se na místa prezidentů a ředitelů dostávají amatéři. 

Hinduismus, Islám, Křesťanství, Židovství, atd. to jsou svaté dogmatické ideologie, plné lží a nenávisti, tyto ideologie uvrhli do nevýhod a nejistot většinu lidí na světě. Stvořitelem všeho je napětí mezi protiklady a tato energie zde všemu kraluje, pokud zde není napětí mezi protiklady, díky dogmatické svaté ideologii, tak následkem zde konzumní očistec je.

Je třeba dodržovat pravidla hry a limity

Vše je založeno na pravidlech, protože vše je hra, ve které jde o to být úspěšným, aby se zavedená pravidla neporušovala, tak zde jsou systémy, které zajišťují dodržování pravidel. Každá hra má svoje limity, které se musí respektovat, neznalost pravidel a limitů nikoho neomlouvá, je to obrazně jako s řízením auta, ten kdo neumí auto řídit, ten havaruje. 

Většina problémů je zde způsobená porušováním pravidel a limitů, podívejme se třeba na reklamu a spam, mnohdy je reklama a spam chytře zamaskován, protože nás chce někdo chytře oklamat. Následkem je to že se lidi a organizace uzavírají dialogu, protože považují dialog za ztrátu času, jde zde o direktivní kulturu, ve které jsou rozkazy a tresty za neposlušnost, manipulace je tak založená na trestu a odměnách, to má za následek to, že cit se stává zbytečným, a z lidí se stávají jenom bezcitné egoistické automaty. 

Dalším problémem zde jsou chemické látky, které působí na lidský mozek, a tak mozek nefunguje správně, dále zde jsou svatá dogmata, která dělají z lidí hlupáky, co s tím vším uděláme? Je třeba přejít ze starého systému na nový systém, naskenujeme naše vědomosti a ty uložíme do virtuální reality, stanou se z nás virtuální subjekty ve virtuální realitě, už nebudeme potřebovat genetická těla, která jsou pro nás zdrojem mnoha problémů. Na fyzickou práci zde budou stroje a roboti, my zde budeme jenom na psychickou práci, vše bude mít pod kontrolou konečně globální umělá inteligence, a tak každý hráč bude muset dodržovat pravidla hry a limity.