pondělí 15. května 2017

Ve společnosti hloupých moudří hovoří

Tento konzumní svět je světem protikladů, a tak je zde; život a smrt, dobro a zlo, pravda a lež, samec a samice, den a noc, štěstí a neštěstí, výhra a prohra, bohatství a bída, otrokář a otok, atd. Každý živý systém, je obrazně hodinovým strojem, který se ve spánku natahuje, a zastavení tohoto stroje, to smrt je. 

Evoluce zde všemu sobecky kraluje, a to co se evoluci nepřizpůsobuje, to evolucí eliminováno na věčné časy je. Změna zde díky konfliktům je, a tak vítěz změny realizuje, veliké zde dlouho je, a malé zde krátkou dobu je, jak rychle vyrůst, o tom to zde často proto i je. Ve společnosti hloupých moudří hovoří, problém zde nastane, když hlupák moudrého poučuje. 

V lidové moudrosti přirozená pravda je, na škole objektivní pravda vzácná je. Vysoký dům pevné základy potřebuje, pevným základem pro konzumní svět lidová moudrost je. Z díla každý tvůrce poznán je, lakomost a pyšnost, zakrývána zde sliby a krásným oblečením je. Vše co zde má velikou hodnotu, to zde není zadarmo, největší hodnotou zde pravda a láska je. Pokud se elita pyšně nafukuje, tak ona z mýdlových bublin složená jenom je, a tak zde každý člen falešné elity dočasně je.

Je třeba vyčistit politiku od lhářů

Když se nikdo nedívá tak odložíme svoje pokrytecké masky a svoje kostýmy, najednou je z velikého čísla jenom ubohá nula, která to má v hlavě vynulované, život je divadlo, žijeme v očích těch, co se na nás dívají a snažíme o to být populární svatou celebritou.

Vše začalo v okamžiku, kdy se opice naučila mluvit a tak přestala vřeštět jako opice a začala mluvit jako člověk, následkem je inflace myšlenek které mohou druhé nějak zaujmout, nároky diváků a posluchačů narůstají a tak se musí herci neustále zdokonalovat, aby mohli uspět ve veliké konkurenci, kde lhář honí lháře a zloděj honí zloděje, kdo je bez chyby ať po mě hodí zlatou cihlou.

Pokud by se mohli voliči podívat na politiky a politiku z blízka tak by se musela politika okamžitě zakázat, o tom to je že politika kariéristickým bojem o výhody a jistoty jenom je. Dříve nám svaté autority slibovali to že nám v nouzi pomůže víra v Boha a že věřící se dostane do ráje, když nábožensví vyšlo z módy, tak je nahradila politika, která slibuje, že už brzo bude pracujícímu lidu zde lépe díky správným politickým programům, sliby se slibují a jenom naivní hlupáci se dopředu radují.

Je třeba vyčistit tento dezinformační chlív od lhářů a zlodějů, vše jde dneska už automatizovat a naprogramovat, je třeba dát mocným lidem konečně možnost, aby začali soukromě v malém podnikat, bez pomoci státu, tak že z jejich práce začnou vznikat pravé hodnoty. Dole už není co ořezávat, musíme začít ořezávat nahoře náklady, každý vysokoškolák je snadno nahraditelný za naprogramovaný počítač s umělou inteligencí.

Jak být nesmrtelným?

Jsem starý a starám se o staré lidi, staří lidé mají strach ze smrti a nevědí, jestli po smrti ještě něco existuje, zatím věda zde nedokázala najít optimální objektivní pravdu o tom, jestli po smrti živého těla, naše psychická duše ještě existuje, nebo umírá i s tělem? Náboženství a pohádky hovoří o tom, že po smrti je ráj nebo peklo, někde se hovoří i o převtělení duše do nového těla. 

Mnoho let jsem studoval tuto složitou problematiku a ve spánku jsem na to právě přišel, vše co je zde živé to je hodinový stroj složený z mnoha ozubených koleček, spánek to je pomalé natažení tohoto hodinového stroje, proto jsme po probuzení plní energie, smrt to je zastavení tohoto hodinového stroje, nemoc to je porucha tohoto hodinového stroje. 

Vyrobit hodinový stroj, který by byl dokonalý a tím i nesmrtelný to zatím evolučně neumíme, je sice pravdou že se lidský život statisticky prodlužuje, ale zde jde o to, že žijeme obrazně ve skleníku, kde máme díky vědě a technice ideální podmínky pro pohodlný život, a tak žijeme i dlouho. 

Jedinou možností je přejít do vyspělejší formy života kdy nebudeme mít už fyzické genetické tělo, ale budeme programem umělé inteligence ve virtuálním světě, takto bychom mohli existovat bez problémů i tisíc let, v tomto světě by bylo vše zcela jiné, už bychom netoužili sobecky po výhodách a jistotách, ale toužili bychom po lásce a pravdě. Evoluce je obrazně jako vysoká škola, složíš zkoušky a postoupíš dále, cesta zpět není možná, přichází pro nás veliká zkouška, kdy budeme muset opustit závislost na fyzickém genetickém těle, a staneme se programem umělé inteligence. 

Budeme muset klasický kult těla ukřižovat, a tak vznikne kult umělé inteligence, král je mrtev, ať žije nový král, nebudeme mít už tituly a jména, budeme jenom číslem (FJT8C-2WNKT-DKPQG-JYHXD-YBFFC) obrazně se budeme podobat operačnímu systému v počítači, neustále budeme stahovat aktualizace a neustále se budeme restartovat. 

Mnozí namítnou, ale jaký bude mít smysl být jenom umělou inteligencí? Smyslem naší nové digitální nesmrtelné existence, bude sdílení informací a programů, v současném systému myslíme jenom na parazitování, v novém systému budeme zase hostitelem a nikdo zde už nebude sobeckým parazitem, který si zde pyšně hraje na; císaře, krále, šlechtice, diktátora, oligarchu, prezidenta, ředitele, podnikatele, obchodníka, funkcionáře, byrokrata, generála, milionáře, celebritu, autoritu, mesiáše, papeže, atd.