sobota 13. května 2017

Kam digitální konzumní svět spěje?

Jak to tu bude vypadat za sto let? Již nyní je všechno dost na hovno, bohatí stále bohatnou, chudí chudnou a nikoho to netrápí. Tato společnost je tak bezcitná že to je k pláči, každý si jen hledí svého, každý jen hrabe pro sebe, jeden okrádá druhého, zločiny a podvody jsou na denním pořádku. 

Obyčejný člověk je konzumní otrok ve vlastní zemi, protože práce je málo a lidí hodně a tak každý dostane jen tolik peněz, aby mohl uboze přežít, aby mohl jít na další den do práce a když se mu nelíbí, tak ho jednoduše vyhodí, protože na jeho místo čeká dalších sto lidí! Dobře žít mohou jen ti, kteří mají to štěstí, že se narodí do mocné a bohaté rodiny a jsou zdraví nebo ti, kteří jsou v něčem dokonalí, ty si ceníme a dáváme jim výhody, ale na úkor koho? 

Nemůžete někomu přilepšit, aniž byste někomu pohoršily, to je základní pravidlo ekonomiky, všichni bohatí a úspěšní mají to, co mají jen pro to, že to sobecky ubraly z koláče jiným. Cena za jejich štěstí je neštěstí někoho jiného. Každý nemůže být celebrita nebo programátor, lidí je mnoho a většina u nás jen přežívá, chudáci musí vstávat každé ráno ještě za tmy, aby mohli jít do práce a makat za minimální plat na snech někoho jiného. Ano, může se člověk změnit, může na sobě máknout a stát se úspěšným podnikatelem a ospravedlnit si to tím, že se pro to "obětuje". 

Ale kdyby takto přemýšlel každý člověk, tak kdo by vám čistil záchody, kdo by vám sbíral odpadky, kdo by dělal ty práce? Každý si zaslouží slušnou odměnu za svou práci, i když to není manažer v nadnárodní společnosti, už jen pro to, že ten člověk přežije většinu života v práci, čas je velmi vzácný, takže už jen to, že si člověk ubere těch mnoho hodin ze svého dne, je něco co by mělo cenit, dokdy to takto ještě bude? Žádné morální zábrany, každý dělá, co může a je mu jedno, že tím škodí sobecky jiným. Jak to bude pokračovat dál? Když lidský život, nemá pro nikoho žádnou hodnotu. Každý je jen statistické číslo. 

Jsi odsouzen na celý život chodit do školy a práce, platit; daně, poplatky, clo, pokuty, atd. a zdechnout vyčerpáním, žiješ, abys jen sloužil otrokářům, aby si mohl platit kapitalistovi za to, že žiješ, a až zemřeš tak tvé statistické číslo se přesune do kategorie "mrtvé ubožák", a tak se okamžitě ztratíš v jiných statistických číslech, které sdílejí podobný osud, nejsi výjimečný, si jen statistické číslo, jedno číslo z miliard dalších čísel, tvůj život je absolutně bezvýznamný, pokud nejsi někdo známý a uznávaný. 

Společnost ztrácí morální zábrany, a nikoho už nezajímá život jako takový, ani bych se nedivil, kdyby vlády na celém světě konečně legalizovaly masivní zabíjení ubožáků v plynových komorách, a zabíjely masy ubožáků podle toho, jak se jim právě zlíbí, například řekli by si, že, máme málo na světě už místa a máme veliké dluhy, pojďme vyvraždit v plynových komorách každého, kdo v dospělosti neplatí veliké daně, bohatá konzumní společnost přeci nemůže být dobrá k těm, co jsou zde chudí a bezmocní.

Proč náš prezident nemá mobil ve kterém je facebook?

Náš prezident na ty moderní pitomosti nemá čas, on svůj čas prioritně věnuje populismu, aby byl velmi populární a nějaký veliký značkový mobil, ve kterém je facebook jej vůbec nezajímá. Starého psa už nikdo novým kouskům nenaučí, ano s příchodem soudruhů jsme se evolučně vrátili o mnoho století nazpět a postavit ekonomiku a politiku na nových digitálních základech to je pro nás problém. 

Podívejme se třeba na to, jaká je na našem internetu úroveň stránek a blogů, je to tady velmi zaostalé, po stránce; fyzické, psychické, umělecké, ekonomické, atd. jaký je král takové je i jeho království, je třeba skončit s dlouhým obdobím, kdy nám pyšně a chybně vládli staré opice s korunou na hlavě. 

Z lidí u nás se stali rozmazlení pyšní mamánci neschopní sebekritiky a hrdinských činů, je třeba začít měnit vše od základů, svěříme řízení státu a podniků jenom počítačům s umělou inteligencí a počítače to nepřizpůsobivým lenochům spočítají velmi rychle, ten kdo nebude každý den profesionálně pracovat ten bude eliminován v krematoriu, proto se běžte dneska podívat na hřbitov a do krematoria ať víte, co vás už brzo jistě bude čekat, ekonomika je na prvním místě, každý člověk je v EU snadno nahraditelný GVKB robotem.

Ano, kritizovat nadřízené lze jenom jednou

Zákon padajícího hovna, každý pozná v okamžiku, kdy se naučí mluvit, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole, nelze před tím nikam utéci, protože všude to funguje stejně. Někdo řekne takový je život, z hovna bič nikdo neuplete. Prý je zde demokracie, omyl, lid zde nevládne, je zde kleptokracie, ve které vládnou lháři a zloději, co mají imunitu a chrání je soudy a policie, praví zločinci rozhodují o nás bez nás, ve vězení sedí jenom amatéři zločinci.

Největším zlem je zde otroctví, svoboda je zde jenom pro ty co jsou nahoře, a mají zde imunitu a moc, ten kdo zde nemá moc a imunitu, ten je zde otrokem konzumního systému. Je třeba tento problém vyřešit pomocí digitalizace, lidi se pomocí dotazníků naskenují a po naskenování se jejich ubohá těla eliminují, místo lidí zde budou jenom GVKB roboti co budou makat jako roboti, nejsou lidi tak s lidmi ani nejsou problémy, co bylo to bylo, ekonomika je na prvním místě a peníze přeci nesmrdí, dobrota k ubožákům to je jenom žebrota. Běž se podívat na hřbitov a do krematoria, ať víš jistě, co tě bude brzo čekat díky nové digitální politice.

Ano, vše směřuje k virtuální kultuře

Inteligence není dobrá ani zlá, je to centrální nervový systém, který se umí učit, a díky tomu je možné vyřešit složité problémy, se kterými si neporadí náš rozum, počítač se může zhroutit a může být v opravě třeba rok, živý systém nemůže být v opravě, protože to by jej jistě zabilo. Je to neustálý boj o existenci, to co v evolučním boji neuspěje, to zde zanikne. Přichází doba zavádění inteligentních programů, které nám pomáhají tam, kde selhávají programy bez inteligence. 

Nestačí vydat normy a zákony a trestat tvrdě ty co je svévolně drze porušují, je třeba učinit řídící systémy inteligentními aby se dokázali přizpůsobovat situaci a lidem, lidi nejsou stroje ani věci, jsou to živé systémy, které potřebují i živý řídicí systém, který je inteligentní. Podívejme se na moderní textové editory, co mají kontrolu napsaného textu, nebo na jazykové překladače internetových stránek, to jsou počátky zavádění umělé inteligence. 

Proč namáhat tělo a mozek když můžeme využívat moderní vědu a techniku, vše směřuje k virtuální kultuře, ve které budeme doma v pohodlí pracovat a nebudeme už muset cestovat do školy a zaměstnání. Když pozoruji staré černobílé filmy v televizi tak si uvědomuji, jak obrovské jsou zde rozdíly mezi současností a dobou ve které žili pyšní a lakomí soudruzi.

Na zlé lidi musíme být zlí

Zlí lidé zde byli vždycky, a vždy se snažili o to se mít pomocí zla velmi dobře, následkem byl boj se zlem a se zlými lidmi. Jablko nepadne daleko od stromu a tak v rodině zlých lidí se narodí zlé děti, často se zlí lidé maskují, jsou to vlci v beránčí kůži, maskování jim umožňuje se nenápadně dostat blízko k dobrému člověku, a potom dobrému člověku ublížit. Fyzické zlo je nahrazováno psychickým zlem, místo zlého fyzického bití, je zde používání zlých slov které způsobují u dobrých lidí zlou náladu.

Nejhorší je srážka se zlým člověkem, občas se nějaký zlý člověk dostane bohužel do vysoké mocenské funkce a tak má možnost zde jako diktátor napáchat mnoho zla, a zabít miliony dobrých lidí, nebo jejich dobrý život, proměnit ve zlý očistec. Kontrolní systémy selhali protože jsou amatérské, je třeba přejít od amatérské kontroly lidí k profesionální kontrole lidí, základem zde bude prevence, z kultury a ekonomiky se eliminuje vše, co by mohlo podporovat u lidí zlo, zakáže se; kafe, čokoláda, alkohol, tabák, drogy, sex, lenošení, kariérismus, schůze, ideologie, dezinformace, lhaní, lakomost, atd.

Vzorem nám bude život včel, ten kdo nebude respektovat pravidla dobroty, ten bude muset nahý odpustit dobrou civilizaci. Lidi se budou známkovat na to, jak jsou dobří, a na oblečení budou nosit známku toho, jak jsou dobří, ten kdo bude mít na oblečení známku 5, ten nebude vpuštěn do; hromadné dopravy, obchodu, úřadu, hotelu, restaurace, školy, podniku, atd.

Známkování lidí bude provádět umělá globální inteligence, pomocí moderní vědy a techniky. Jak si to zde každý udělá, takové to on i zde bude mít, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, ve jménu pravdy a lásky eliminujeme zlo z naší konzumní kultury, nastane globální hon na zlé lidi a zlé nadnárodní korporace. Umožníme zlým lidem odejít do míst, kde se budou mít velmi zle, pořádek je založen na tom, že se vše přemístí na správné místo.