pátek 5. května 2017

Vyměníme vám mozek za počítač

Nemá smysl a logiku dávat do genetického těla inteligentní počítač, inteligentní počítač se dá do těla kovového robota na dobíjecí baterie. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co jsou na baterky, makají jako roboti a nechtějí za složitou fyzicky náročnou práci peníze. GVKB robot je dokonalý digitální zaměstnanec, o tom není pochyb, otázkou je, co s lidmi co nemohou sehnat díky robotizaci a digitalizaci už ani ubohé zaměstnání? Nezaměstnaný člověk bude pomocí dotazníků na internetu digitalizován, a po digitalizaci se jeho genetické tělo optimálně ekologicky recykluje. Ekonomika je prioritou, a co bylo, to bylo, nebuď jako rozmazlení mamánci, co se neumí vyrovnat s tím, jaká je objektivní konzumní realita.

Jaké priority mají veliké celebrity

Základní prioritou je pro ně se dobře utajit před cizími lidmi, dobře se utajil, tak si i dobře žil, pokud celebrita někde veřejně vystoupí, tak jde jenom o krátkou akci, spojenou se ziskem popularity, a ziskem peněz, celebrita jasně ví, že dobrota je žebrota, ve skutečnosti jsou celebrity úspěšnými parazity, vše je zde jenom o tom, jak úspěšně parazitovat, za úspěšnými celebritami nezůstane žádné dílo, vše co dělají, to je jenom komerce, která je závislá na módě.

Lidově bychom mohli říci, že celebrity to jsou vlci v beránčím rouše, za vším byli a budou peníze, láska a pravda je zde jenom za peníze od té doby, co se peníze používají. Každá celebrita je obrazně pyšnou bublinou, která snadno praskne a tím se uvolní místo pro novou celebritu. Mnohdy vznikají i literární celebrity, které si spisovatel vymyslel, takovou celebritou je třeba mesiáš Ježíš Kristus který měl původně v Římě zesměšnit u židů jejich víru v příchod mesiáše, který židovský národ spasí.

Nakonec díky těmto divadelním hrám v Římě vzniklo Křesťanství, které programově vychází z Hinduismu. Problémem lidí je jejich naivní idealismus, kdy věří, že po smrti, nebo po volbách, jim bude lépe, sliby se slibují, a jenom naivní idealisté se dopředu radují. Lépe je vždy jenom celebritám, které z diváků dělají hlupáky, vše je divadlo a ten kdo na tomto divadle hraje hlavní role ten je zde celebritou, a ten kdo si kupuje drahé vstupné do divadla, ten je zde za naivního idealistu, který marně naivně touží po tom, se stát celebritou.

GVKB program čisté hlavy

Lidi mají v hlavě mnoho dezinformační špíny, a tak se zavede u lidí GVKB program čisté hlavy, kdy se lidem ve spánku vymažou díky GVKB čipu všechny vzpomínky, na minulost a každý se ráno probudí už bez minulosti, a dostane novou globální identitu, a nové zaměstnání. Vše bude globálně řídit jenom GVKB systém, lidi budou jenom čísla ve statistice a milion mrtvých lidí za den to je jenom nudná statistika. Pokud GVKB systém zjistí u někoho pokles výkonu a kvality, tak se mozek vymaže ve spánku dokonale, a už zde nebude možné probuzení a tělo se eliminuje v krematoriu, kdo optimálně maže, ten i rychle jede do lepší budoucnosti.

Ano, kancelářské krysy se nám přemnožili

Kdo mě nic nenese, ten se vyspí v lese. Potřebujeme se naučit slušnému chování, je třeba pochopit to že bez práce nejsou koláče, ten kdo nepracuje ať nejí, dobrota je žebrota, a následkem žebroty je deprese u; ekonomiky, politiky, sociálního systému, rodiny, školství, zdravotnictví, dopravy, psychiky, atd. Potřebujeme snížit globálně počet lidí co sedí v kanceláři na polovinu pomocí; digitalizace, optimalizace, automatizace, robotizace, globalizace, čipů, umělé inteligence, atd. kancelářské krysy se nám přemnožili a požírají nám naše peníze.