čtvrtek 4. května 2017

Život je film, který končí smrtí

Opice nemají žádnou kulturu a tak žijí v přírodním ráji, člověk vytvořil kultu a tak žije v kulturní civilizaci. Kultura vznikla díky veliké lásce k něčemu, co nám bylo mnoho svaté. Na počátku naší kultury jsme milovali zvířata, sfinga v Egyptě měla hlavu lva a později byla upravena na lidskou hlavu, zde je jasný důkaz přechodu od uctívání zvířat k uctívání mocných lidských autorit. Zajímavé jsou i některé mystické postavy boha s tělem člověka a se zvířecí hlavou, zde je jasný přechod od kultu zvířat ke kultu lidí.

Vůdce začal, byl pro nás důležitější než šelmy, se kterými jsme museli bojovat o naší existenci, kult vůdce je možno spatřit u Adolfa Hitlera, který se nechal nazývat vůdcem a jako vůdce i myslel a konal. Nedávný pohřeb Václava Havla ukázal na to, že kult vůdce, je zde s námi pořád, lidi milují své ideologické vůdce a tak jim květiny na hrob přinášejí. Lidi ale svoje vůdce pečlivě pozorují, a pokud má vůdce třeba krátké kalhoty, tak se mu smějí, vůdce musí tedy pečlivě sledovat, jak vypadá a co dělá, aby se mu lidi nesmáli a nekritizovali jej za jeho drobné chyby.

Život je film, který končí smrtí, každý je zde divákem i hercem, jediným problémem je že dosud nemáme dálkový ovladač abychom mohli v našem životě přepínat filmové kanály, na tomto problému se ale už pracuje a jakmile lidská duše vstoupí do virtuálního světa a opustí ubohé zastaralé lidské tělo, tak zde budou i dálkové virtuální ovladače a budeme si moci volit filmové kanály v našem životě bohužel i ti druzí budou volit jestli se na nás podívají a tak se z nás logicky rychle stanou bezcharakterní a bezcitní sobečtí herci co se podobají prezidentům a řiditelům.

Tak jako nás zajímá sledovanost u naší stránky na internetu tak nás bude zajímat mnoho, jak druzí sledují náš život, začneme vytvářet originální virtuální planety a lákat na tyto planety diváky, film Malý princ popisuje to, že bude mít každý člověk svojí planetu a je zde malé dítě, které tyto planety navštěvuje. Díky bohu se smát sobeckým sviním mohu, tak to je že ten druhý sobecká svině je. V této meditační myšlence je skryté semeno nové kultury, jakmile se mu podaří v tobě hluboce zakořenit, proměníš se z hloupé opice na kulturního člověka.

Proč nemáme stejné priority?

Každý člověk je originál v originálním prostředí, a tak i jeho priority jsou logicky originální, to je logické, ale některé priority bychom mohli mít společné, protože by se nám to všem vyplatilo, pokud někdo přijde s tím že by mohli být pro lidi nějaké priority společné, a doloží to vědecky a statisticky, tak že mu nejde oponovat a každý s ním souhlasí, tak se stejně nic nezmění. Započne vymlouvání na to že by to stálo; peníze, čas, atd. podívejme se třeba na sjednocení peněz do jedné globální měny, nemuseli by se peníze přepočítávat a nebyli by zde kurzy, zjednodušil by se obchod a cestování, hloupé státy by si už nemohli tisknout peníze, co nejsou ničím kryté, stejně jsou dneska peníze už většinou digitální.

Politika je divadlo, ve kterém voliči platí a politici vydělávají

Dneska slyšíme o politické a ekonomické krizi, to je jenom program na tomto politickém divadle, který láká diváky do politického divadla, ve skutečnosti je zde vše jenom virtuální Matrix, ve kterém jde o to přeprogramovat pomocí svatých dezinformací inteligenci konzumentů v Matrixu.

 

Nejvíce se bojíme samotky, protože zde nelze hrát divadlo a pokud nemůžeme hrát divadlo tak se z toho jako politici psychicky zhroutíme, rozděluji lidi na diváky a herce, každý herec byl nejprve divákem, stejně jako každý profesionál byl nejprve amatérem.

 

Problémem politiky je, že zde nejsou kulisy a kosými tím se diváci špatně orientují, taky zde schází namaskování herců, takže politika je zkouška na divadelní představení bez kulis a kostýmů, politici to na nás zkoušejí, a nám někdy dojde trpělivost s jejich amatérismem, a házíme po nich vajíčka, nebo jim ukazujeme červené karty.

Klaníme se trpaslíkům, co si hrají na obry

Stvořil veliké dílo velký člověk? Pokud budu současnost vyhodnocovat podle toho, jak veliké dílo dneska každý člověk stvoří, tak musím konstatovat, že pouze jeden člověk z miliardy lidí je veliký člověk a zbytek zde jsou trpaslíci, takže na světě je dneska jenom 7 velikých lidí, co zde dokázali stvořit veliké dílo.

 

V současnosti není možné zjistit, o jaké lidi se jedná, musíme počkat 300 let, a za 300 let v roce 2317 se dozvíme o jakých 7 lidí zde šlo v roce 2017. Dneska můžeme, zjistit veliké lidi, co žili asi před 300 lety jako třeba; Johann Sebastian Bach, Wolfgang Amadeus Mozart, Ludwig van Beethoven, Richard Wagner, atd. mnoho jmen co jsou dneska velmi populární, nebude už za 300 let nikdo znát!

GVKB: Quod licet Iovi, non licet bovi

Zpovědnici cz je třeba prodat. Pokud majitel Zpovědnice je amatér a jeho internetový projekt je amatérský, pak je logickým řešením tento virtuální projekt prodat, lidi dělají chyby, nikdo není dokonalý, je to jako s pádem RVHP zde byl taky problém a amatéry co si mysleli, že jim jejich svatá diktatura bude fungovat na věčné časy (se Sovětským svazem na věčné časy), nakonec ty věčné časy, trvali u nás od roku 1948 do roku 1989, tedy 41 let zde byla svatá Sovětská diktatura, která z lidí zde udělala ubožáky po stránce ekonomické a psychické.

Problémem je zde to, že je zde veliká setrvačnost ideologického systému, a tak jsou bohužel u moci dosud staří papaláši, vychovaní svatými soudruhy, ze Sovětského svazu. Co je dovoleno Bohu, to je zapovězeno volu, kdo je zde Bůh a kdo je vůl? Bůh to je svatá elita u mocné organizace, co má imunitu a dostává zlaté padáky, a vůl to je ten, kdo v této veliké organizaci, pracuje zde za minimální mzdu.

Často se setkáváme s pojem, kariéristická pyramida, kde na vrcholu je jako Bůh; císař, sultán, král, šlechtic, papež, dalajláma, guru, rabín, prorok, mesiáš, milionář, podnikatel, bankéř, oligarcha, vůdce, prezident, ředitel, předseda, majitel, celebrita, administrátor, atd. zloděj honí zloděje, a lhář honí lháře, o tom to zde, od vniku; daní, cla, poplatků, pokut, korupce, atd. všude je. Přerozdělování hodnot je pro svaté psychopaty drogou, ty dostaneš mzdu 1 000 000 Kč každý měsíc, a ty dostaneš mzdu každý měsíc 10 000 Kč, nadbytek pro svaté papaláše, vytvoří nedostatek pro dělníky!

V klientelistickém systému se mají dobře jenom ti, co mají silné politické krytí, a tak když udělají amatérskou chybu, tak se chyba zamete pod koberec, a nic se neděje. Nemůžete očekávat o tučných politických kaprů že si vypustí státní rybník, nikdo si přeci nepodřízne vysokou větev, na které sedí! Prý je zde demokratický kapitalismus a ten kdo se snaží ten se zde má dobře, tak tomu už nevěří ani adolescenti, je zde svatá komunistická diktatura, a vládnou nám staří vlci v beránčím rouše.