úterý 2. května 2017

Vynález který vezme práci 90% lidí

Tím vynálezem je umělá inteligence, jde o program který se bude učit ze svých chyb a svoje zkušenosti předá dalším programům, google a facebook takové programy už používá, jejich inteligence je sice malá, ale každý rok se zvětšuje. Někdy je slyšet že prý se vytvoří nová pracovní místa, to je jenom pohádka pro děti, já po poznávám u fotoaparátů, místo klasické Flexarety z mého mládí, mám Japonský drahý automat, (Panasonic Lumix FZ2000), který udělá vše za mě, a za špatné fotky, mohu už jenom já, protože jsem chybující starý fotograf. Nebude to trvat dlouho, a na záchodě umělá inteligence sklopí sedátko, když záchod otevře žena a když tam přijde muž tak sedátko zvedne, ale ony si stejně manželky najdou důvod, proč se hádat, třeba, ty jsi jedl zase česnek.

Proč toužíte po tom, mít chvilku pro sebe?

Mít tak konečně chvilku pro sebe, nad tím mnoho lidí přemýšlí, protože musí sloužit tomu, co s ním sobecky manipuluje, kdo je zde tím skrytým manipulátorem? Tím skrytým manipulátorem je sobecké toužení po tom co má pro nás hodnotu, jde o; úspěch, výhody, jistoty, štěstí, peníze, zdraví, popularitu, moc, bohatství, drogu, lásku, sex, atd. Všimněme si toho jak je někdo napjatý a agresivní během dne a teprve ve spánku se uvolní, on je pod tlakem toužení které je zdrojem jeho toužení, mnohdy je lepší se takovým psychopatům vyhnout, nebo od nich utéci.

Takový člověk je parazit, on zkouší kam, až může ve svém parazitování dojít, a je mu lhostejné že jeho hostitel zemře, může zde jít o jakéhokoli člověka, nezáleží na inteligenci a moci kterou ten člověk má. Příčinou agrese je strach o to co milujeme a potřebujeme, krásně je to možné spatřit u žárlivosti kdy často dochází k vraždám.

Nejhorší je srážka s blbcem, ale co když jsme dlouho na samotce a zjistíme, že jsme blbci, logicky z deprese spácháme sebevraždu, protože nemůžeme před blbcem co je v nás nikam utéci. Takže pokud toužíte po tom mít chvilku pro sebe, nechte se zavřít v psychiatrické nemocnici na samotku, a tam vám brzo dojde, že o chvilku pro sebe vůbec nestojíte, myslíme a jednáme podle situace!

Skoncujte s udavači a zrádci, přejděte z diktatury do demokracie

Proč vymýšlet něco co je vymyšleno, a funguje to, přiznejme si to že Facebook je lepší než Zpovědnice. Facebook je sociální síť první kategorie a Zpovědnice je sociální síť čtvrté kategorie. Proč bych zde nemohl mít stránku, jako ji mám na Facebooku? Tato stránka by vypadala graficky a uživatelsky stejně jako stránka na Facebooku a nikdo by mě stránku na Zpovědnici za deset let nesmazal! Na novou Zpovědnici by se nedostali vůbec ti co nejsou zaregistrovaní, chceš být anonymní troll, tak si běž sednout do hospody. Takto by zde už nebyli pubertální trollové, co zde mají nekvalitní příspěvky o sebevraždě a velikosti přirození, mnozí administrátoři si myslí že já jsem zde největší troll, a že je třeba mě násilím eliminovat!

Pokud chci zde bojovat s pubertálními trolly ve věku od 10 let do 30 let, musím bohužel používat jejich zlé adolescentní metody! Ryba smrdí od hlavy, to platí všude už mnoho století, nechtějte aby se změnili ti co jsou dole jako uživatelé, chtějte ať se změní ten, kdo je na vrcholu systému, tedy pravý majitel Zpovědnice! Kdo je vlastně pravý majitel Zpovědnice, který platí i daně, proč on konečně za těch 15 let nepochopí, že je třeba zastaralý nefunkční programový systém nahradit za zcela nový systém? Proč on nezajistí kvalitní hosting, který je rychlý a nepadá? Vždyť pokud se na Zpovědnici podívá někdo kdo je profesionál, tak si o nás myslí, že jsme pubertální adolescenti s nulovou inteligencí, skoncujte s udavači a zrádci, přejděte z diktatury do demokracie. Guru Vit Kouba Bhagavan