sobota 22. dubna 2017

Přísloví napoví moudrému a hloupého rozčílí

Jelikož je zde nadbytek hlupáků a nedostatek moudrých lidí tak zde je minimální zájem o přísloví, je třeba s tím začít konečně něco dělat! Jak zmenšit ale počet hlupáků a zvýšit počet moudrých lidí? Hlupák se bojí samoty, protože by musel být sám s hlupákem. Zde je klíč k tomu jak restartovat naši kulturu, ponecháme každého dospělého měsíc na samotce a ti co to nevydrží ty eliminujeme z civilizace do divočiny, a tím vyčistíme civilizaci od hlupáků, otázkou je kdo potom bude platit daně, když hlupáci budou žít mimo civilizaci. Zajímavé je že hlupáci chtějí druhé kontrolovat, ale nechtějí, aby je už někdo kontroloval, zde je jasný důkaz toho, že hlupáci jsou parazité, co milují jenom sobecké parazitování, a proto je zde tolik konfliktů a válek mezi hlupáky. Hlupák může existovat díky tomu, že parazituje na těch, co jsou zde moudří, proto hlupáci milují fráze a bonmoty

Přísloví napoví moudrému a hloupého rozčílí

Jelikož je zde nadbytek hlupáků a nedostatek moudrých lidí tak zde je minimální zájem o přísloví, je třeba s tím začít konečně něco dělat! Jak zmenšit ale počet hlupáků a zvýšit počet moudrých lidí? Hlupák se bojí samoty, protože by musel být sám s hlupákem. Zde je klíč k tomu jak restartovat naši kulturu, ponecháme každého dospělého měsíc na samotce a ti co to nevydrží ty eliminujeme z civilizace do divočiny, a tím vyčistíme civilizaci od hlupáků, otázkou je kdo potom bude platit daně, když hlupáci budou žít mimo civilizaci. Zajímavé je že hlupáci chtějí druhé kontrolovat, ale nechtějí, aby je už někdo kontroloval, zde je jasný důkaz toho, že hlupáci jsou parazité, co milují jenom sobecké parazitování, a proto je zde tolik konfliktů a válek mezi hlupáky. Hlupák může existovat díky tomu, že parazituje na těch, co jsou zde moudří, proto hlupáci milují fráze a bonmoty

Aktualizace pro Windows je už hotová, stahujte, nainstalujte, restartujte

Zamysleli jste se už někdy nad tím, proč se musí Windows od svého vzniku neustále aktualizovat a neustále zde jsou servisní veliké balíčky, nebo rovnou zcela nové verze. Jde o snahu proměnit lidi v otroky digitálního světa pomocí nenápadné salámové metody, místo uctívání zlatého telete uctíváte Windows, Windows je vaše svatá modla, které přinášíte už mnoho let oběti, kdy obětujete mnoho svého času a svojí inteligence na uctívání svatého Windows. Tak jako se na krabičky s cigaretami dává varování, že cigarety škodí zdraví, tak by se na počítače a monitory mělo dávat varování, že sedění u počítače škodí psychickému zdraví. 
Narůstající nedostatek dobré práce, a tím i veliké množství volného času, vede k psychické závislosti na; televizi, internetu, počítači, notebooku, tabletu, telefonu, atd. je to marnost říkat vzdej se digitálního světa, na kterém jsi psychicky závislý a začni žít jako normální člověk. Mnozí říkají, že pokud by se digitálního světa vzdali, že by vypadali jako zaostalí ubožáci, a tím by přišli o kamarády. Komu není rady tomu není pomoci, už brzo zde bude GVKB digitalizace, kdy na internetu vyplníte GVKB dotazníky, potom se vaše těla eliminují, a místo lidí zde budou jenom inteligentní GVKB roboti. 

Ano, jsme všichni divoká zvířata

Tolik písmenek je v knihách a na internetu, a tak málo je zde informací, kde je v Matrixu chyba? Pokud čtu, co lidi napsali, nebo poslouchám, co lidi říkají, tak zjišťuji, že lidi myslí a žijí jako divoká zvířata, porovnejme myšlení divokých zvířat, a myšlení vysokoškoláků co nám vládnou, nejsou zde žádné rozdíly, protože základem je primitivní myšlenka, na ulovení kořisti. Přijít, spatřit, ulovit, sežrat, o tom je myšlení a život lidí a divokých zvířat. 
Mnoho elitních lidí má dneska deprese, je to tak snadné podlehnout závislosti na; úspěchu, výhodách, jistotách, bohatství, popularitě, víře v zázraky, reklamě, práškům na deprese, čokoládě, alkoholu, kouření tabáku, pití kafe, marihuaně, tvrdým drogám, porno stránkám, sociálním stránkám, dezinformacím, atd. ze všech stran se natahují ruce, které vás chtějí polapit, nebo zde jsou pasti a sítě, co se snaží vás polapit jako kořist. 
Jsem na dně, život nemá pro mě, smysl co mám dělat? Kdy je člověk nejšťastnější? Vědci a statistici si dali tu mravenčí práci, aby zjistili, kdy je člověk nejšťastnější, a proč je v ten okamžik nejšťastnější? Nejšťastnější jsme, když jsme na vrcholu, vše je zde jenom o výstupu na vrchol, v rovině fyzické a psychické! 
Čím více se blížíme k vrcholu, tím více jsme šťastnější, podívejte se na sportovce, když vyhrají závod, tehdy sportovci zažívají vrchol, a jejich život má veliký smysl. Podívejte se na ubožáka, když se stal prezidentem nebo ředitelem, najednou měl jeho ubohý život veliký smysl, v principech je si vše podobné, jsme všichni divoká zvířata, co myslí na ulovení kořisti, přijít, spatřit, ulovit, sežrat, o tom je naše sobecké myšlení.

Je každý diktátor parazit?

Když uslyšíte slovo „parazit“, možná se vám vybaví vůdce Německého národa Adolf Hitler. Během sociálního výzkumu jsem přišel na to, že většinu parazitů tvoří vlastně nenásilní členové společnosti, kteří nikdy nebyli vězněni. Ve skutečnosti existuje vysoká šance, že se naivnímu pozorovateli budou jevit jako slušní lidé. Paraziti jsou zejména společenští vojenští zabijáci. Bez svědomí, které by kontrolovalo jejich chování, používají šarm a manipulaci volně k tomu, aby od ostatních získali to, co chtějí. 
Nikdo není výjimkou. Bez ohledu loví rodinné příslušníky, přátele, partnery, spolupracovníky, nebo dokonce využívají svých schopností v; podnikání, vědě, technice, politice, filosofii, náboženství, školství, reklamě, umění, sexu, programování, válce, konfliktech, atd. Upravují jako herci neustále svou psychickou osobnost a vzhled tak, aby působili přesně, jak chcete vy. A jsou v tom dobří podvodníci. Paraziti, kteří se ve vašem životě objeví, se vám pravděpodobně budou zdát neuvěřitelně ohleduplní a soucitní a budete k nim cítit neobvykle silné pouto do doby, než vás přestanou potřebovat ke svému sobeckému parazitování. 
Parazité budou záměrně dělat věci, při kterých se cítíte jako blázen. Paraziti si vás nejprve idealizují, chválí vás pro váš dokonalý a bezstarostný charakter, ale proto, že jsou neustále znudění, jim to dlouho nevydrží. Jsou patologičtí lháři, podvodníci a věčné oběti. Poté, co vás parazité zasypou chválou a lichotkami, vás dlouho budou ignorovat a čekat, jak zareagujete. Když se tak stane, obviní vás, že jste příliš citliví nebo že se jen dožadujete nadměrné pozornosti. Budou vás urážet, znevažovat a kritizovat a posouvat vaše hranice, dokud se konečně neozvete. Poté obrátí tyto vytvořené reakce proti vám, abyste si připadali jako blázen. Parazité dokážou během několika týdnů udělat z neobyčejně bezstarostné osoby nerozeznatelnou trosku plnou nejistot a pochybností o sobě samém. 
Samozřejmě že i ve zdravých vztazích často dochází k nedorozuměním, ale parazité vám účelně budou říkat věci, o kterých ví, že vás vyprovokují. Jakmile zareagujete, vše obrátí proti vám a začnou vás vinit z toho, že jste něco špatně pochopili. Často budou dokonce tvrdit, že nic takového nikdy neřekli. 
Urážky většinou začnou, když věci naberou rychlý spád. Podle parazitů jsou všichni jejich bývalí partneři, kolegové a přátelé parazité, bipolární, žárliví, zahořklí nebo do nich zamilovaní. Vše vám připadne ještě více matoucí v okamžiku, kdy se přesně s těmito lidmi, které před vámi předtím pomluvili, opět začnou stýkat, aby mohli dál působit chaos, ze kterého parazité vždy vyjdou jako velmi žádané osoby. Nakonec vás odsunou do té stejné skupinky „parazitů“ a pokračují ve svém nikdy nekončícím cyklu idealizování a devalvace všech, kteří měli tolik smůly, že s nimi přišli do styku. 
Věřím, že jediná cesta ven je přerušení veškerého kontaktu s parazity. To znamená žádné zprávy, hovory, emaily či přátelství na internetu. V opačném případě se můžete vsadit, že udělají vše, co je v jejich silách, aby vás přivedli k šílenství. Dobrá zpráva je, že pokud se vás parazité snaží donutit zpochybnit svou intuici, znamená to, že jim působila potíže. 
Parazité se snaží psychologicky zničit každého, kdo ohrožuje jejich iluzi normality, za kterou se skrývají před světem. Jakmile se tedy s vámi pustí do těchto myšlenkových soubojů, skládají vám jakousi pokřivenou nepřímou poctu pro vaši schopnost všimnout si, že s nimi něco není v pořádku. Statisticky je 50% populace v EU zařazeno do kategorie paraziti, poznáte je snadno podle toho, že se vyhýbají práci za minimální mzdy, parazit nebude nikdy pracovat za minimální mzdu, to by spíše spáchal sebevraždu.

Jsou idioti geniální?

Klasifikace návštěvníků podle velikosti IQ na Českém internetu, statistiku provedla umělá inteligence od Google.
1% genialita nad 131 IQ
4% vysoká škola 116-130 IQ
20% maturita 85-115 IQ
30% základní škola 70-84 IQ
30% debil 50–69 IQ
10% imbecil 35–49 IQ
5% idiot 0-35 IQ
Nebuď lakomý a nech si udělat profesionální test svého IQ ať víš kam patříš!

Proč je zde dluhové otroctví?

Pokud něco chceš a nemáš na to tak si vezmeš půjčku a tu dlouho splácíš, čím více máš půjček tím obtížnější je půjčky splatit to je logické. Je třeba se optat na to, a kdo ti vlastně půjčil peníze na veliký úrok? Peníze ti půjčil ten, kdo má peněz nadbytek, a potřebuje aby měl zisk z toho, že má nadbytek peněz. Nadbytek peněz mají jenom banky a pojišťovny, pokud místní banky a pojišťovny nemají nadbytek peněz, tak je nemohou půjčovat, a tak se hledají cizí banky a pojišťovny, proč místní banky a pojišťovny nemají dostatek peněz, to je zásadní otázka? 
Pokud lidi u nás za svoji práci dostanou malou mzdu, která je třeba oproti Kanadě jenom 20% Kanadské mzdy, tak logicky mají v bance i málo peněz na kontě, a žijí od výplaty k výplatě, někteří ubožáci proto nemají bankovní konto. Proč jsou u nás malé mzdy a v Kanadě jsou veliké mzdy? Velikost mzdy v národě se odvozuje od velikosti mzdy státního zaměstnance, čím větší mzdy mají státní zaměstnanci tím větší jsou i mzdy v podnikání a obchodě. 
Proč u nás nemají státní zaměstnanci stejné mzdy, jaké je mají státní zaměstnanci v Kanadě? Stát u nás je ekonomicky zaostalý, a tak neumí moderně prodávat a nakupovat, díky ekonomické a politické zaostalosti má stát málo peněz, a tak mají státní zaměstnanci velmi malé platy oproti státním zaměstnancům v Kanadě, a tak je zde zaostalá ekonomika a politika. 
Je třeba provést optimální čistky, a vyházet z vysokých státních funkcí staré amatéry a nahradit je mladými profesionály, co eliminují; tunelování, korupci, klientelismus, klepokracii, podrazy, vydírání, amatérismus, atd. kdo nepracuje jako profesionál pro stát, ten ať odejde do starobního důchodu, nebo jinam! Tuční státní kapři si dobrovolně nevypustí rybník, a ryba zde smrdí od hlavy prezidenta, o tom to zde je.

Proč nedokážeme optimálně globálně spolupracovat?

Vše je zde v depresi protože neumíme spolupracovat, bez spolupráce se každá ekonomika a politika zhroutí jako domeček z karet! Minulost naší civilizace je plná zhroucení; ekonomiky, politiky, náboženství, podnikání, obchodu, kultury, atd. příčinou vždy bylo to, že jsme nedokázali spolupracovat. Aby zde mohla být možná spolupráce, tak si musí být lidi blízcí fyzicky a psychicky, nelze spolupracovat s lidmi, co nám jsou cizí fyzicky a psychicky! Podívejme se na počítač, aby mohl počítač spolupracovat s tím, co k němu připojíme, tak je potřebné použít optimální ovladače, většinou je zde snaha pomocí násilí donutit lidi ke spolupráci, každé násilí vyvolá ale odpor, který se bude snažit násilí vzdorovat, a tak je zde vandalismus a terorismus. 
Posilovat neustále mocenský kontrolní systém je amatérským řešením, profesionálním řešením je optimalizace, která vše zjednoduší, lidi se pomocí GVKB dotazníků naskenují, po naskenování se jich zdegenerovaná evolučně ubohá těla optimálně eliminují, místo lidí zde budou inteligentní kovoví GVKB roboti na dobíjecí baterky, a optimalizovaná databáze získaná z GVKB dotazníků se využije pro globální řízení GVKB robotů. Nejsou zde lidi, tak nejsou zde ani možné lidské chyby. Vše je zde evolučně dočasně, podívejme se na parní lokomotivy, parní lokomotivy už nikdo k ničemu nepotřebuje, máme zde elektrické lokomotivy. Genetický člověk byl jako parní lokomotiva, a robot je jako elektrická lokomotiva, lidi pracovali jenom pod velikým psychickým tlakem a občas jako psychopati i vybuchovali.