středa 5. dubna 2017

Je třeba tučným kaprům vypustit jejich rybník

Amatérismus je rakovinou moderní ekonomiky. Mnoho amatérů by chtělo dělat profesionální práci, je častou chybou, že je jim to často umožněné, a následky jsou katastrofální, je třeba se ptát, proč kontrola profesionální práce selhala? Problém je amatérská kontrola, amatérismus je rakovinou moderní ekonomiky, následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, vědy, techniky, filosofie, umění, náboženství, školství, rodiny, psychiky, atd. 
Nejsme tak bohatí, aby na místech, kde mají být profesionálové, byli amatéři. Tam kde je čistý kapitalismus, tam na místech pro profesionály nejsou amatéři, tam kde je feudalismus, tam na místech pro profesionály jsou amatéři, z díla se pozná, kdo je amatér a kdo je profesionál. 
Podívejme se na stánky, co jsou na internetu, zde je mnoho stánek, co dělali amatéři za plat profesionálů. To že někdo má vysokou školu v oboru, neznamená ještě to, že je on profesionál, na kterého se lze spolehnout! Tak jako po ideologických převratech jsou běžné čistky tak se musí i u nás udělat konečně čistka, která eliminuje amatéry, co sedí na místech pro profesionály. 
Zavedou se u nás povinné každoroční certifikace profesionality pro všechny vysokoškoláky, pokud někdo certifikaci nezvládne, tak bude muset opustit svoje zaměstnání, a zvolnit místo tomu kdo má certifikaci. Je třeba tučným kaprům vypustit jejich rybník, když na to nemáš tak dělej to na, co máš, stát nemůže být zaopatřovacím ústavem pro staré amatéry.

Neřeš kraviny nebo se zblázníš

Náš svět je plný bláznů, co řeší samé kraviny, pokud jim někdo řekne, aby neřešili kraviny, tak na něj koukají jako blázni. To že blázni, všude řeší samé kraviny, musí mít nějakou příčinu? Tou příčinou je to, že to jsou blázni, je to začarovaný kruh, jakmile se někdo zblázní, tak začne řešit kraviny, řešení kravin je nakažlivé a tak se často stává, že nějaký blázen může svým bláznovstvím nakazit ostatní, tím že s nimi řeší nějaké bláznivé kraviny. Naše kultura je založená na řešení kulturních kravin, a následkem je to, že se kulturní lidé zbláznili, a tak řeší po celý život jenom samé kraviny. 
Kravinou je třeba se rozhodovat, koho zvolíme na vysokou státní funkci, aby nás on zde dlouho politicky zastupoval, do vysoké funkce přeci patří ti, co splní náročné podmínky, jako jsou odborné špičkové vědomosti a dlouhá praxe, dále je potřebná moudrost, spojená se slušností a charakterem, nemůžeme přeci do vysoké politické funkce, zvolit starého nemocného hloupého blázna, který potom bude ve vysoké funkci, řešit jenom samé kraviny. 
Podívejme se na kult veselé krávy, která je někde svatá, a tak blokuje dopravu a způsobuje mnoho problémů lidem ve svém okolí. Často blázni řeší to, co zde bylo dříve, to je ale kravina, není důležité, jestli dříve zde bylo vejce nebo slepice, důležité je aby vejce byli kvalitní, protože vejce nepochází z klecového odchovu, kde do ubohých slepic se cpou jenom samé chemické jedovaté pitomosti. 
Před chvílí jsem se díval na kabelovou velikou televizi a všude jenom řešili samé kraviny, nebo zde byli pro změnu zase ubohé reklamy, konzumní svět se zbláznil, a je třeba s tím něco konečně udělat. Rozhodně nebude stačit, že se dají všude cedulky, neřešte kraviny nebo se z toho zblázníte, je třeba prostě začít řešení kravin pokutovat podle sazebníku, tak jako se pokutují řidiči za každou kravinu, tak se bude všude i pokutovat řešení kravin, politik se podívá na vyplatí listinu, a tam bude mnoho velikých pokut za řešení kravin v pracovní době, to politika rychle přesvědčí o tom, že se nevyplatí v politice řešit samé kraviny. 

Ten kdo se přiblíží ke Stvořiteli, ten zemře

Stvořitelem je svět iluzí, který vypadá jako zrcadlo fyzické a psychické, najednou naše ego spatří sebe v zrcadle a to ego zabije, stejně tak to eliminuje i umělou inteligenci u robota. Takže kecy o tom, že Stvořitel někdy někde hovořil s člověkem, jsou jenom svatá lež, veliká jako věž. Pořád se snažíme Stvořitele přizpůsobit našemu světu, to je jako bychom ze slona dělali blechu. 
Vše je zde dualitou, a pokud existuje svět reality tak musí logicky existovat svět, ve kterém není realita, tedy svět iluzí. Nemůžeme pochopit svět iluzí, naše principy vycházejí z reality a svět iluzí, vychází z iluzí, co nejsou reálné. Vlastně každý časoprostor je originální svět, který většinou nechápeme, rozmanitost je zde nekonečná, a mohli bychom v klidu říci, vím to, že nic nevím. 
Vlastně většina lidí nechápe ani jednoduchý operační systém ve svém telefonu nebo počítači, jsme většinou jenom povrchními uživateli, co se naučili využívat jenom to, co je nám blízké a co běžně potřebujeme. Vše je zde jako ve škole, nelze se vrátit nazpět a musíme jenom skládat zkoušky a postupovat dopředu, škola života nemá nikdy prázdniny, i když si mnohdy myslíš, že už se nemusíš učit a že vše víš tak ti život jistě brzo podrazí nohy a ukáže ti, že jsi hlupák. 
Lháři musí mít dobrou paměť, aby je nikdo neusvědčil ze lží, a proto ten kdo má špatnou paměť, je špatným lhářem, a tak nemůže zde být prezidentem, nebo aspoň ředitelem. Co ale uděláme s lidmi, co nám lžou, aby se zde měli velmi dobře? Nahradíme lidi za roboty s umělou inteligencí, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, nemá smysl opravovat draho něco, když je možné to nahradit něčím co je dokonalé a levné.

Ano, bude hůře a víte proč bude ekonomicky hůře

Od dětství hraji mnoho šachy a mnoho fotografuji, z mozku se mě stal inteligentní počítač, nemohu mozek už vypnout, jede pořád jako dokonalý stroj na logické myšlení, navíc jsem četl knihy po mnoho let, když se bavím s profesory a akademiky tak se nechytají, a přiznávají často otevřeně to, že jsou hlupáci. 
Často od nich slyším, dělej zde prezidenta a bude nám všem lépe. Nebude lépe, protože mě brzo někdo jako prezidenta reformátora zabije, lidi jsou u nás strašně zlí, třeba komunisti vyhodili z okna Jana Masaryka. 
Ale k věci, nejsem pesimista ani optimista, jsem objektivní realista, vše je jenom o programu a jeho nastavení, zisk je zde dneska díky naplánované dlouhodobé strategii, je to jako použití trojského koně na dobytí pevnosti. Co je tím moderním trojským koněm, díky kterému bude hůře? 
Tím trojským koněm je umělá inteligence, lidi si neuvědomují následky zavedení umělé inteligence v globálním měřítku. Představte si, že umělá inteligence, napíše knížku, vytvoří film do kina, naprogramuje operační systém, bude řídit; stroje v továrně, auto, letadlo, loď, továrnu, obchod, stát, dopravu, ekonomiku, politiku, atd. 
Prostě a jednoduše, práce za mzdu zde pro nikoho už nebude! Nebudou už ani administrátoři, vše bude dělat umělá inteligence. Vaše vysokoškolské diplomy vám budou k ničemu, vaše síla a genialita vám bude taky k ničemu. Je naivní věřit na to, že se globální společnost sociálně postará o všechny; chudé, staré, nemocné, atd. a dá jim potravu a ubytování, kde nic není, tam ani smrt nic nebere. 
Nastane útěk od civilizace do míst, kde není ještě elektřina, zde bude možné přežít, protože zde nebude umělá inteligence a roboti, u nás to znamená útěk do velikých lesů v horách a živit se lovem pomocí samostřílu a sběrem toho co lze jíst. Jakmile vám do vašeho teritoria v lese vleze někdo cizí, tak jej samostřílem eliminujete, a potom si jej na ohni upečete. 
Logicky zde už nebude obrovské množství lidí, ale bude zde minimum lidí, občas do lesů vyrazí roboti, aby lesy vyčistili od lidí, ten kdo nebude na to připraven, ten bude eliminován. Tento text napsala a optimalizovala, umělá inteligence GVKB v době, kdy majitel drahého velikého nového inteligentního počítače byl fotografovat na Karlově mostě

Pokud něco chráníš, musíš jiné zničit

Ve snaze ochránit sami sebe, ničíme vše nepřátelské okolo sebe, ve snaze ochránit rostliny a zvířata, která jsou nám blízká musíme zničit vše, co by mohlo nějak nepřátelsky škodit rostlinám a zvířatům co chráníme, rozlišujeme neustále, co bude mít u nás protekci, a co bude naopak nutno eliminovat, dobrota je přeci žebrota. Zdánlivě myslíme a jednáme správně, zdání ale klame, vše co dáváme to nazpět dostáváme, je naivní si myslet, že nám vše projde, a že tak unikneme spravedlivému potrestání. 
Nedomýšlíme následky svých politických a ekonomických rozhodnutí, protože jsme nemocní tělesně a psychicky, zdegenerovali jsme díky výhodám a jistotám, z lidí se stalo ubohé tupé konzumní stádo. Za vším jsou jednoduché existenční principy; přijít, spatřit, vyhrát; vyrobit, nastavit, prodat; spatřit, ulovit, sežrat, atd. jsme naprogramovaní evolucí k tomu, abychom sloužili ekosystému jako genetičtí roboti s nulovou evoluční hodnotou. Svoboda je iluze, můžeme se svobodně rozhodnout jenom v tom co je bezvýznamné, jestli si dáme doma k pití pivo nebo minerálku. 
Když přijde; nemoc, nezaměstnanost, bída, deprese, válka, atd. jde většinou jenom o to, že jsme jako lidi něco zase nedomysleli, a pokud nás někdo varoval, tak jsme jeho varování nebrali vážně. Komu není rady tomu není pomoci, podívejme se na problém s nepřizpůsobivými občany, je třeba začít brát lidi jako auta, pravidelné každoroční prohlídky všech obyvatel v EU a vyřazování z konzumního systému, není problém pro nepřizpůsobivé občany postavit v EU veliké hlídané rezervace, a nechat je tam žít, bez ekonomické a sociální pomoci civilizovaných lidí, naši východní sousedé, mají s rezervacemi pro nepřizpůsobivé jedince veliké dlouholeté praktické zkušenosti. 
Pokud něco nefunguje tak většinou je příčinou amatérismus, je třeba proto lidi pomocí GVKB dotazníků digitalizovat a po digitalizaci se jejich těla eliminují, nejsou v EU lidi tak zde nejsou s lidmi problémy, místo lidí budou v EU jenom GVKB roboti, které bude dálkově řídit GVKB umělá inteligence. Pokud chceme ochránit v EU ekonomiku a politiku, tak musíme logicky zničit v EU člověka, protože člověk je sobecké zvíře, které v EU jenom lže a krade. 

Doba se digitalizovala, dneska se kritici eliminují digitálně

Pokud se podíváš na cizí lidi spatřuješ jenom sebe, vše je spojeno se vším, není možné se oddělit od vesmíru! Nejsi toto tělo ve kterém je duše, jsi Absolutno ve kterém je život a evoluce. Podívej se na tělo, když tělo dáme do konzervy tak okamžitě zemře udušením, tak jako se udusí tělo tak se udusí i duše, bez kontaktu s okolím. 
Neustále je zde někdo, kdo chce spáchat sebevraždu a chce od druhých lásku, ale setkává se s nenávistí. Není zde smrt, Absolutno je nesmrtelné, strach je následek chybného myšlení! Vše je o tom čemu věříš, když věříš tomu, že jsi hlupák tak jsi i hlupák, když věříš tomu, že jsi kazatel tak jsi i kazatel. Sugesce je mocnou zbraní pro vymývání mozků, stačí národu vsugerovat to, že je ten národ nejlepší (USA) a lidi se psychicky změní na tupé stádo co zvolí za prezidenta Donalda Trumpa
Pokud chceš znát pravdu, podívej se na delfíny a nedívej se na politiky. Autority nestojí o to, aby je někdo kritizoval, kritik je násilně umlčen (Ježíš Kristus), nebo je kritika zablokovaná nějakým způsobem (zákaz komentářů na blogu). Na kritiku mají autority monopol, nejhorší jsou svaté autority, upálení Jana Husa je známou doloženou klasikou, jak dopadne drzý kritik svaté papežské autority z Říma
Moc je droga, občas dojde k tomu, že se nějaký pyšný člověk považuje za Boha, následkem je diktatura a nastávají ideologické čistky, kdy se z okna vyhodí Jan Masaryk, protože drze kritizoval svaté soudruhy. V současnosti je zde Islám a jeho svatý fanatický terorismus, kritizovat Islám se nedoporučuje, protože s drzými kritiky Islámu nelze mít smilování. Doba se digitalizovala, dneska se kritici eliminují digitálně, blokuje se jim IP adresa, mažou se jim profily, nebo jejich kritické články, atd. oko za oko, zub za zub, o tom to všude je!

Jak vlastně vše začalo?

1
Pro mnoho lidí je pohled do zrcadla problémem, protože nechtějí spatřit pravdu o sobě, každý je zde nulou, která se snaží být velikým číslem, ale je to marnost, z nuly veliké číslo neuděláš. 
2
Tento svět je řekou událostí, dvakráte nevstoupíš do stejné řeky, vše v nás a okolo nás je v pohybu. 
3
Lidi se rodí a umírají, pravda se mění na lež, láska se mění na nenávist, štěstí se mění na neštěstí, světlo se mění na tmu, dobro se mění na zlo, atd. 
4
Svatí pastýři co kážou stádu přicházejí a odcházejí, je to proces nabíjení baterie a potom je zde vybíjení baterie, vše pulzuje mezi protiklady, plníme nádoby a potom nádoby vyprazdňujeme.
5
Jsi jenom nádoba na potravu pro tělo a pro duši, nasytíš tělo a duši, jsi spokojený a potom je zde hlad a jsi nespokojený, vyděláš peníze a potom je utratíš, něco se naučíš a potom to zapomeneš, atd. 
6
Možná prohlédneš tuto hru, a zvoláš proč zde je tato hra! 
7
Na počátku zde nic nebylo, vše bylo v klidu a nic se neměnilo, nebyli zde správné principy, podle kterých by zde něco optimálně věčně fungovalo. 
8
Jak vlastně vše začalo? 
9
Vědci tvrdí že prý zde byla exploze, to je lež jako věž, žádná exploze zde na počátku nebyla. 
10
Kazatelé tvrdí, že na počátku byl Bůh, to je taky lež jako věž, žádný Bůh na počátku nebyl. 
11
Na počátku všeho byl Geniální myslitel Vit Kouba, on se bohužel zamyslel nad tím, proč zde nic není, a tak vše evolučně začalo.
12
Vit Kouba začal programovat od nuly přirozené principy a pořád to nebylo dokonalé, pořád zde bylo mnoho chybných otázek, na které nebyli správné odpovědi, proto Vit Kouba stvořil internet, a na něm tuto stánku, aby zde mohl napsat to, že on jistě ví, že nic neví.