čtvrtek 16. března 2017

Víš, proč jsi existenčně neúspěšný?

Na internetu je neustále mnoho lidí co naříká nad tím, že jsou neúspěšní, jenže nikdo jim ještě neřekl, proč jsou neúspěšní a tak mají deprese. Jsi neúspěšný, protože jsi psychicky nevyrostl, vše se zde točí okolo psychického růstu, psychický trpaslík, který stojí na vysoké hoře, je pořád jenom psychický trpaslík, i kdyby měl zde nějakou vysokou státní funkci. 
Z díla je spatřen tvůrce, nikoho nezajímají tvoje úspěchy a tituly, každého zajímá tvoje dílo, které zde po tobě zůstane, i když zemřeš, 99% lidí po sobě nezanechá žádné hodnotné dílo, protože zde jde o psychické trpaslíky. 
Napiš do vyhledávače Google svoje jméno a přímení, poznáš to, že jsi jenom ubohý psychický trpaslík, s nulovou hodnotou pro druhé. Roste to co má zde správné priority, správnou prioritou je být tím čím jsi, a nehrát si na to nejsi, vše zde zkus, a dobrého se jako klíště drž, co tě nezabije, to tě posílí do nového boje.

Ženy posedlé sexem

Mam odpor k ženské sexualitě. Jak tady kolikrát čtu zpovědi tak to fakt asi skoro všechny ženy jsou honící závislé na pornu. Jen by mě zajímalo, jak dlouho může taková žena být naživu bez sexu či porna? Když je to pro ně stejná životní potřeba jako vzduch. A nenadávejte mně, za to že vám nevadí, mít doma takovou sexuálně neuspokojenou ženu, je vaše věc.
Jinak já rozhodně panic nejsem, vztahy jsem s třemi manželkami a děti jsem s nimi taky měl, ale sex se mnou nic nedělá, nepotřebuji ho, je mi to odporné. Ale osobně než mít něco takového ubohého, tak to raději zůstanu sám. Proto marně zkouším si najít importní ženu. Ale proč je jich tak málo? Impotentní ženy, kde jste, existujete vůbec?

Ano, výjimky potvrzují pravidlo

Budoucnost lidí je jasná, práce díky globální digitalizaci ubývá, ve všech profesích velmi rychle, a globálně, místo lidí budou všude brzo jenom inteligentní roboti, lidi potřebují nutně dobrou práci, a kde jí ale vzít? 
Z každého člověka se stane obrazně Jidáš Iškariotský, co zradil Ježíše Krista za peníze, jediným zdrojem zisku bude pro lidi profesionální zrada a podraz za peníze, bude zde globální internetová burza s nabídkami zrady a podrazů, a pokud někdo nabídku přijme, a zradí nebo podrazí, tak tím získá domluvenou odměnu, jiná práce zde pro lidi už nebude. 
Bude zde vysoká soukromá škola pro zrádce a podrazáky, čím větším zrádcem a podrazákem zde budeš, tím lépe se zde i mít budeš, zrádci se rozdělí na kategorie, zrádce první kategorie zde bude mít funkci prezidenta nebo ředitele, zrádce páté kategorie bude zde jenom ubohým hlídačem na parkovišti. 
Kdo chce s vlky v klidu a míru žít, musí vlkem zde i být, proč je zde u nás veliký dlouhodobý problém s udavačstvím a podrazy? Jádro problému je v tom, že jsme si díky přelidnění a centralizaci cizí, a z cizího krev přeci neteče, a cizí peníze nám nesmrdí, milujeme sobecky jenom sebe, a cizí lidi nenávidíme, o tom to je, že ten druhý nám zde peklem je! Kdo je bez viny, ať po mě hodí kamenem! 
Možná že vaši rodiče podepsali spolupráci s StB, jste zde všichni děti spolupracovníků StB, o tom to zde všude bohužel je, přiznání je polehčující okolnost, já sem nabízenou spolupráci nepodepsal, výjimky potvrzují pravidlo.